sadsad x
asdasd
Polisler Haftasına Özel Hediyeler

Polisler Haftasına Özel Hediyeler

14 Nisan 2018

Polisler, insanların can ve mal güvenliğini sürekli koruyan ve güvende hissetmesini sağlayan kişilerdir. Hayatımızda yerleri oldukça önemlidir. Polis akrabası, tanıdığı, sevgilisi ve arkadaşı olan birçok kişi vardır. Bu kişiler, polisler için özel olarak ayrılan 10 Nisan tarihinde hediye almak istemekte ve onları bu şekilde mutlu etmektedir. Polislere hediye seçenekleri veya polisler için alınabilecek hediyeler oldukça fazladır. Ancak gelin görün ki bazı kişiler bu konuda oldukça sorun yaşamaktadır. Onların mesleklerine ve iğli alanlarına yönelik hediyelere yönelmek en doğru tercih olacaktır. Bu nedenle tercihler polis figürlü ve kişiye özel hediyeler olursa daha iyi olacaktır. Kimse karşısındaki kişinin beğenmeyeceği veya kullanmayacağı hediye almak istemez. Herkes aldığı hediyenin karşısındaki kişi tarafından kullanıldığını görmek ve bundan mutlu olmak ister.


Polisler Günü için Alınabilecek En Güzel Hediyeler


Her yıl 10 Nisan tarihinde Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümünde polisler için kutlamalar yapılmaktadır. Birçok özel meslekler için bu tarz özel günler bulunmaktadır. Bu özel günlerde polislere özel olarak kutlamalar yapılmakta ve sevdikleri tarafından hediyeler alınmaktadır. Polisler ise böyle bir günde mutlu olmak ve hediyeler almayı arzulamaktadır. Bu kutsal ve özel görevi yapan kişilere en özel ve anlamlı hediyeler almak gerekir. Sıradan ve klişe hediyelerden uzak durarak seçimlerin iyi yapılması gerekir. Ayrıca polis olan kişi sevdiğiniz ve yakınlarınızdan birisi ise bu konuya daha fazla dikkat etmek gerekir.1. Polislere Özel 3D Resimli Dekor Çerçeve

polisler günü hediyesi

fiyat

Oldukça yoğun ve riskli bir şekilde çalışmalar yürüten polisler için en güzel ve anlamlı hediyeler tercih edilmelidir. Bu hediyeler birisi 3D resimli dekor çerçeve olabilir. Oldukça güzel tasarıma sahip olan bu hediye ile polis yakınlar ve tanıdıklar sevindirilebilir ayrıca onlara 10 Nisan polisler gününde bu özel hediye verilebilir. Birçok polis bu hediyeden hoşlanacak ve odasında başucuna koyacaktır. 3D resimli çerçevede polis malzemelerinin figürleri bulunmaktadır. Oldukça güzel ve anlamlı bir tasarıma sahip olan bu çerçeve üzerinde resim baskısı içinde bir alan bulunmaktadır. Bu alana çerçeveyi hediye edeceğiniz kişinin üniformalı bir resmini bastırılabilir. Ayrıca, Polis memuru yazısının altına da kişinin ismini yazdırarak hediyeyi çok daha özel ve güzel bir hale getirebilirsiniz. Birçok polis memurunun hoşuna gidecek tarzda bir hediye olacağı kesindir.


2. Polis Logolu İsme Özel Termos Bardak

polis haftası hediyeleri

fiyat

Polisler gününde tanıdıklar için hediye telaşı sarmaktadır birçok kişiyi. İnsanların polis yakınları ve akrabaları sıklıkla olmaktadır. Bu kişiler için bu özel günde hediye almak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Alınabilecek birçok hediye vardır fakat anlamlı hediyeler seçilmelidir. Bir hediyede maddi anlamda değer yerine manevi anlamda değer olmalıdır. Manevi değeri ne kadar fazla olursa sizin karşınızdaki kişiye verdiğiniz değerde o kadar belli olur.

Polis Logolu Yaka Rozeti

polis haftası hediyeleri

fiyat

Yoğun iş saati geçiren ve sürekli devriyelerde gezen polisler için tercih edilebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biriside termos bardaktır. Arabada oldukça fazla vakit geçiren ve gece vardiyasında bulunan polisler uyanık ve dinç olmak zorundadır. Bu nedenle sürekli kahve ve çay tüketmektedirler. Dışardan almak yerine kendi kahve ve çaylarını yanında taşıyabilecekleri termos bardağı hediye edebilirsiniz. Oldukça düşünceli bir hareket olacaktır. Ancak bu termos bardak diğerlerine hiç benzememektedir. Üzerinde güzel figürler ile Polis yazısı bulunmaktadır. Tam altında da polis ismi yazmaktadır. Kişiye özel olarak üretilen bu hediyeyi kesinlikle alınacaklar listesine eklemelisiniz.


3. Polis Tepe Lambası

polis teşkilatı kuruluş günü hediyeleri

fiyat

Polislerin oldukça denk geldiği ve gün içinde belki de sıklıkla kullandığı polis tepe lambası hediye için güzel bir tercih olabilir. Şuanda pek bu tip tepe lambalarında kalmasa da oldukça güzel ve beğenilen bir tepe lambası modeli olmaktadır. Bazı kişiler bu tepe lambasını sıradan günlük arabalarında eğlence amaçlı bile kullanabilmektedir. Polis sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz bu tepe lambası evde de kullanılabilecek tarzda bir eşyadır.

Polislere Özel Mesleki Temalı Hediye Sepeti

polisler günü hediyeleri

fiyat

USB ile şarj olan ve mavi renge sahip olan bu tepe lambası bir polis için oldukça güzel bir hediye olabilir. Eski zamanlarda her polis arabasında bulunmakta olan bu tepe lambası şuanda sivil polis arabalarında veya özel araçlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda ev içerisinde süs olarak da tercih edilmektedir.


4. Polislere Özel Ödül Plaket

polislere özel plaket

fiyat

Her yıl Nisan ayının 10’unda kutlanan polislere özel gün bulunmaktadır. Bu günde polislere sevdikleri ve tanıdıkları tarafından kutlama mesajları, tebrikler ve hediyeler gelmektedir. Hediyeler genellikle en yakınları ve sevdikleri tarafından gelmektedir. Birçok kişi ne alacağını bilmediğinden dolayı saçma ve gereksiz hediye seçimlerinde bulunurken sadece küçük bir kısımda bulunan kişiler polis sevdikleri için anlamlı ve ihtiyaçlara yönelik hediyeler seçmektedir. Güzel ve anlamlı mesajlar içeren ödül plaketleri hediye için çokça tercih edilmektedir. Polislere özel olarak üretilen ve güzel mesajlar yazabileceğiniz bir ödül plaketini, polisler gününde sevdiğiniz kişiye vererek onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Plaket üzerinde güzel bir şekilde polis amblemi ve polis ismi yazılmaktadır. Altına ise düzenleyebileceğiniz güzel bir mesaj ekleyebiliyorsunuz.


5. Polis Armalı 3D LED Lamba

polis teşkilatı kuruluş günü hediyeleri

fiyat

Polisler için tercih edilebilecek en güzel ve en anlamlı hediyelerden biriside polis armalı 3D LED lambadır. 3D LED lambalar oldukça farklı ve güzel tasarımlar ile son zamanlarda çok görülmektedir. Birçok kişi bu tarz lambaları hediye olarak almakta ve sevdiklerine vermektedir. Polisler günü için tercih edilebilecek nadir güzellikte ve şıklıkta olan bu lambalar hediye için kullanılabilir. Bu hediyeyi polislere özel yapan kısmı, tasarımıdır. Oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış polis amblemi bulunan 3D LED lamba polislerin ofisleri, odaları veya evleri için çok şık bir aksesuardır.

polis ürünleri

fiyat

Ayrıca gece lambası olarak da kullanılabilecek olan bu lamba isme özel olarak gönderilmektedir. Amblemin en üstünde Polis yazısının altında kişinin ismi yazmaktadır. Hediyeyi anlamlı ve özel kılan en güzel özelliklerinden biriside bu olmaktadır. Birçok farklı renklerde sahip olunabilen bu lamba polis tanıdığınızın en değerli ve en anlamlı hediyesi olacaktır. Baktıkça sizi hatırlayacak ve bu özel hediye için teşekkür edecektir.


6. Polis Özel Harekât Temalı Metal Anahtarlık

polis kupası

fiyat

Polisler için en değerli günlerden olan 10 Nisan günü bütün dünyada kutlanmakta ve bu günde polislerin hayatımızdaki öneminden her yerde bahsedilmektedir. Polislerin yakın tanıdıkları tarafından bu özel günleri kutlanmakta ve hatta hediyeler verilmektedir. Bu özel günde özel bir hediye alınmalıdır. Alınabilecek özel hediyelerde sayılıdır. Ayrıca anlam yüklü olmalıdır ki polisler değerli olduklarını ve önemsendiklerini bilsinler. Birçok polisin hayalidir belki de özel harekât polisi olmak. Bu hayal ile yaşayan veya özel harekât olan polis tanıdıklarınız için bu özel ve anlamlı polis kolyesini hediye olarak alabilirsiniz. Bu tarz hediyeler polisler için pek verilmemektedir. Bu nedenle bu derecede anlamlı ve güzel seçilmiş bir hediyeyi muhtemelen ilk defa siz vereceksiniz. Polis sevdikleriniz ve tanıdıklarınız için hediye seçerken hediyelerin anlamlı ve özel olmasına dikkat edilmelidir. Polisler için doğum günlerinde hediye alınabileceği gibi sıradan günlerde ve polislere özel olarak ayrılmış kutlama günlerinde de alınabilir. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.