sadsad x
asdasd
Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

21 Mayıs 2020

Bu bayram, hiç alışık olmadığımız bir Ramazan bayramı geçireceğiz. Maalesef birçoğumuz bayramı evde, sevdiklerimizden uzakta birazcık buruk bir biçimde yaşayacağız. Gönül isterdi ki, yine kalabalık bir aile ortamında tüm sevdiklerimize sımsıkı sarılarak, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperek klasik bir bayram yaşayalım. Ancak bu dileğimiz maalesef Pandemiden dolayı olmadı! Ama üzülmeyelim! Bu bayram da böyle olsun ne yapalım! Hem, dünyanın da sonu değil. Canımız sağ olsun yeter ki. Sevdiklerimiz iyi olsun, onların sağlıklı seslerini duyalım, hayatta olduklarını bilelim şu an için en güzeli bu! Kucaklaştığımız, birbirimize sarıldığımız, akraba ve komşu ziyaretlerine gittiğimiz eski bayramların kıymetini çok daha iyi idrak ederek bu bayramı böyle bir başımıza geçireceğiz! Ama güzel haber; bundan sonraki bayramları eminiz ki daha büyük bir coşkuyla yaşayacağız. Bayramı sevdiklerimizden uzak geçiriyor olmak demek, onlarla bir araya gelemeyeceğimizin, tatlı veya şeker ikram edemeyeceğimizin,  sarılarak bayramlaşamayacağımız anlamına geliyor maalesef. Aynı zamanda da uzaktaki sevdiklerimize göndereceğimiz ve bayramlarını en içten dileklerimizle kutlayacağımız güzel, etkili ve anlamlı bayram mesajları ihtiyacımızın olduğu anlamını da doğruyor. İşte tam da bu noktada biz Hediyemen olarak devreye giriyor ve sizi sevdiklerinize ulaştırabileceğiniz harika bayram mesajları ile buluşturuyoruz. İşte karşınızda annenize - babanıza, arkadaşınıza, sevgilinize, dedenize, halanıza kısacası tüm sevdiklerinize Ramazan bayramında gönderebileceğiniz birbirinden özel bayram kutlama mesajları.

Bu çalışmamızda sizlere resimli bayram mesajları ile uzun ve kısa bayram kutlama mesajları sunacağız. Sevdikleriniz için en güzel bayram dileklerinizi, yine güzel bir bayram coşkusuna yakışır şekilde yollayabileceğiniz Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları çalışmamızda siz de dilediğiniz bayram kutlama sözünü seçin ve dilerseniz resimli WhatsApp bayram mesajı olarak, dilerseniz instagram, twitter, Facebook gibi sosyal medyalarda bayram dilediğiniz olarak, dilerseniz de telefonunuzun SMS kısmından kısa mesaj olarak bu mesajlardan sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

En Güzel Bayram Mesajları

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Ramazan bayramınız mübarek olsun!

Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıp ki bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, bayramınız mübarek olsun..

bayram mesajları

Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, ramazan bayramınız mübarek olsun.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle… Bayramınız mübarek olsun.

bayram mesajları

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin, bu bayramda da elerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bu değerli ramazan bayramında, kainatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

bayram mesajları

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm... Bayramınız mübarek olsun!

bayram mesajları

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile, mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır... Ramazan bayramınız mübarek olsun.

bayram tebriği

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.

bayram mesajları

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan bayramınız hayırlara vesile olsun.

Ramazan bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

bayram mesajları

Bir ramazan bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, islam âlemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyoruz. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Bugün bayram! Mübarek ramazan bayramı tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı’nı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar.

bayram mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Bayramınız kutlu olsun…

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

bayram mesajları

Mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

Kalplerde sevgi olsun gözlerimiz ışık dolsun ramazan bayramınız kutlu olsun.

bayram çikolatası

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, ramazan bayramınız kutlu olsun!

Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

bayram mesajları

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu ramazan bayramın mübarek olsun.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek ramazan bayramınızı kutluyorum…

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan bayramınız mutlu olsun…

bayram mesajları

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, bu bayramda duaların kabul olsun... Ramazan bayramın mübarek olsun!

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...

En kötü gününüz bu Ramazan bayramındaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…

bayram mesajları

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyorum. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum.

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, ramazan bayramınız mübarek olsun.

bayram mesajları

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ramazan bayramının milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar…

bayram mesajları

Şeker tadında bir ramazan bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. İyi bayramlar…

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

bayram çikolatası

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle...

bayram mesajları

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle mübarek ramazan bayramınızı kutlarım.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.

bayram mesajları

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve ramazan bayramın mübarek olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile… Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan bayramınız bereketli olsun!

bayram mesajları

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Mübarek ramazan bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

bayram mesajları

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi ramazan bayramı, bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün Müslümanlara hayırlı ramazan bayramı diliyorum.

bayram mesajları

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal ramazan bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

bayram tebrik mesajı

11 ayın sultanı ramazanın soframıza getirdiği bolluk gibi bu bayramda bol bol içinizde huzur olsun, bayramınız mübarek olsun.

İslam'ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

bayram mesajları

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle ramazan bayramını kutluyorum.

Şu beş gecede yapılan dua geri çevrilmez. Regaib gecesi, berat gecesi, cuma gecesi, ramazan ve kurban bayramı gecesi. (hadis-i şerif) selam ve dua ile hayırlı bayramlar.

Allah'u teala bu mübarek ramazan bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Ramazan bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

bayram çikolatası

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Şeker tadında bir ramazan bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Ramazan bayramı mesajları

Dünya"da ve ahrette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle ramazan bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz ramazan bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

bayram mesajları

Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak, ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Bizi yaratan Allah’ a şükürler olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, ramazan bayramınız mübarek olsun.

bayram mesajları

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlara… Bayramımız mübarek olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle…

bayram mesajları

Mübarek ramazan bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan ramazan bayramınız kutlu olsun.

bayram mesajları

Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek ramazan bayramı nızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Ramazan bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim. 

bayram mesajları

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.