sadsad x
asdasd
Resimli Anneler Günü Mesajları

Resimli Anneler Günü Mesajları

07 Mayıs 2021

Anneye resimli whatsapp mesajları atmak, sevgiyi dillendirerek annenize kendisini iyi hissettirmek, annenizi önemsediğiniz ve sevginizi göstermeniz açısından çaba gösterdiğinizin en nazik yoludur. Anneler çiçektir. Sizleri anneler gününe özel en güzel sözler ve mesajlarla buluşturuyoruz. En güzel anneler günü dilekleriniz en yaratıcı resimlerle bir araya toplanıyor ve annenizi mutlu edecek sevgi seline dönüşüyor. Anneler gününde farklı bir yaklaşım sergilemek için herkes gibi klasik sözler yerine daha anlamlı anneler günü sözleri göndermeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda hediyemen sitesi tam da amaçlarınız için uygun bir site. Orijinal resimli sözler üzerine en güzel sözleri bizimle birlikte keşfetmeye sizler de var mısınız? Uzakları yakın etmenizi, annenize hissettiklerinizi aktarabilmenizi sağlayacak en unutulmayacak resimli anneler günü mesajları bu yazımızda sizin için derledik. Gerek anneler gününde gerek normal bir günde annenize bu anlamlı sözleri dilediğiniz an söyleyebilirsiniz.

Bu Başlığımız da İlginizi Çekebilir» Anneye Hediye Fikirleri

Sevgi, iki insan arasındaki en güçlü yapışkan en sağlam bağdır. Anneler gününde annenize sevginizi bu sözlerle iletecek ve sevginizi daha da güçlendirmiş olacaksınız. Zira insanlar sevgisiz yapamaz ve yaşamlarını da sürdüremez! Dahası her canlı sevgiye ihtiyaç duyar. Sevgisi en fazla hissedilen varlık ise annedir. En zor anlarınızda bile sevgisinden destek bulduğunuz kıymetli annenize bu güzel anneler günü sözleri ile anlamlı bir teşekkürde bulunmak ister misiniz? Sizin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan biricik annenizi aşağıdaki sözlerle duygulandıracak ve annenize olan sevginizi harika resimli anneler günü mesajlarıyla bir kez daha göstermiş olacaksınız! Anneler günü dışındaki tüm özel günlerinizde güzel sözlerinize ek olarak anneler günü hediyesi de annenize vererek ve resimli mesajlar göndererek, özel günlerinizi farklı ve özel kılmayı başarabilirsiniz. 

Resimli Anneler Günü Mesajları

** Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

** Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı Annem. Seni hep seveceğim benim canım Annem.

** Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın Annem.

resimli anneler günü mesajları

** Sen evimizin Sultanı, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin Annem. Seni çok seviyorum.

** Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

** Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.

resimli anneler günü mesajları

** Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

** Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

** Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem…Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

resimli anneler günü mesajları

** Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

** Anneler Günün kutlu olsun anneciğim. Benim Annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

resimli anneler günü mesajları

** Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

** Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

resimli anneler günü mesajları

** Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

** Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik Annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan Anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

** Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece Annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun.

** Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım Annem. Ellerinden öperim.

** Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum Annem. İyi ki seninIe varım. Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili Annem.

resimli anneler günü mesajları

** Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

** Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

** Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum.

resimli anneler günü mesajları

** Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

** Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

** Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

resimli anneler günü mesajları

** Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum Annem.

** Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

resimli anneler günü mesajları

** Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

** Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum Annem.

** Annem Annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde Annem Annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım Annem.

resimli anneler günü mesajları

** Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

** Benim bitanecik tatlı Annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

** Gücüme güç, umuduma umut katan Annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

** Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik Annem.

** Dün, bugün ve yarın. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

** Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel Annem. Anneler günün kutlu olsun biricik Annem.

resimli anneler günü mesajları

** Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun.

** Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin Annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

** Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; Annem derdim canım Annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim.

** Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günü'n kutlu olsun.

** Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

** Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü İçin Anlamlı Resimli Sözler

Göndereceğiniz anlamlı anneler günü sözleri sayesinde annenizle aradaki sevgi güçlendirmiş olacaksınız. İçerisinde sizi ve annenizi tatmin edici anlamlı mesajları bu yazımızda sizin için derlemeye koyulduk. Gerek anneler gününde gerek normal bir günde annenize bu anlamlı sözleri dilediğiniz an söyleyebilirsiniz.  Bu yıl annenize güzel bir mesaj ile ulaşmak istiyorsanız sizler için en güzel anneler günü mesajlarımızdan istediğinizi alarak gönderebilirsiniz. Anneler gününde ufak bir hatıra bırakmak isterseniz annenize anneler günü mesajı çekerek onu fazlası ile mutlu edebilirsiniz. Mesajınızı kesinlikle silmeye kıyamayacak ve her daim saklıyor olacaktır. Her yıl kutladığınız gibi bu yıl da anneler günü mutlaka atlanmaması gerekilen günlerden biri olmalıdır. Dolayısı ile bir evlat olarak sizler de anneler günü mesajları içinde size en samimi gelenlerinden biri ile ona ulaşabilirsiniz. Annemiz, hayatımızdaki en özel varlıkların başında gelir. Dolayısıyla da annemize göndereceğimiz anneler günü mesajı titizlikle seçilmiş olmalı ve dileklerimizi en iyi şekilde yansıtan mesaj olmalıdır.

** Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun.

** Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven Annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

** Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

** Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

** Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek Annem.

** Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun.

** Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

resimli anneler günü mesajları

** Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

** Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

** Eğer bana gözlerınle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.