sadsad x
asdasd
Resimli Babalar Günü Mesajları

Resimli Babalar Günü Mesajları

10 Haziran 2020

Harika tasarımlarla hazırladığımız Resimli babalar günü mesajları ile biricik babanıza WhatsApp üzerinden veya e posta yoluyla harika bir kutlama yapabilirsiniz. Özel günleri önem sırasına göre sıraladığımızda belki de en sönük geçen özel günlerden biridir Babalar Günü. Gerçi son yıllarda, eskiye nazaran Babalar gününe daha fazla önem ve özen verilmeye başlandı, ancak yine de tam hakkı ile kutlandığını pek söylenemez. Birçok insan sevgililer gününün, anneler gününün ne zaman kutlanacağını bilir, ancak “Babalar günü ne zaman kutlanır?” Sorusuna eminiz ki birçok kişi cevabını bilmez. Acı ama maalesef gerçek bu şekildedir. Merak edenler için hemen yazalım Babalar günü her yıl haziran ayının üçüncü pazarında kutlanır. Lütfen bu cevabı kulağınıza küpe yapın ve bir daha asla unutmayın. Babalar gününün ne zaman kutlanacağı ile ilgili bu minik bilgiyi sizler ile paylaştıktan sonra gelin bu yıl kutlanacak babalar gününü önceki yılardaki gibi sönük geçmesine engel olalım. Yani en az bir sevgililer günü veya Anneler günü gibi hak ettiği bir şekilde kutlanmış olsun.

Babalarımızda en az annelerimiz kadar, eşlerimiz veya sevgililerimiz kadar hepimiz için önemlidirler. Her zaman güçlü bir dağ gibi arkamızda durarak bize sağladıkları o muazzam güven duyusuyla bizleri sarıp sarmalayan, o harika adamların bu özel günlerine hak ettikleri önemi gösterelim. Hadi bakalım, yaz aylarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde babanız ile güzel bir gün geçirmeyi, planlayabilir veya babalarınız için harika hediyeler bakabilirsiniz. Babanıza nasıl bir sürpriz yapacağınızı veya babanız ile nasıl bir gün geçireceğiniz konusunu biz sizlerin hayal gücüne bırakalım. Ama bir konuda bizden destek alabilirisiniz.

Mesela babalar gününde babanıza söylemek istediğiniz, duygularınıza tercüman olabilecek Anlamlı babalar günü mesajları sayfamızda bulabilirisiniz. Öyle ya bazen insanın söylemek isteyeceği birçok şey olur ama bazen o kelimeler bir türlü bir araya gelmezler. Hiç dert etmeyin biz en azından bu babalar günü için Babanıza yazabileceğiniz Uzun Babalar Günü Mesajları veya Kısa Babalar günü mesajları ile duygularınıza tercüman olabileceğimizi düşünüyoruz. Hepsi birbirinden güzel ve seçmece Resimli Babalar Günü Mesajları ile babanıza karşı hissettiğiniz en derin duygularınızı dile bu mesajlar aracılığı ile dile getirebilirsiniz. Bu şekilde bu yazımızda amacına ulaşmış olacak. Resimli Babalar günü mesajlarımız ile Babanızı mutlu hissettirerek kendilerini özel ve önemli hissetmelerini sağlayabilirsiniz…

Resimli Babalar Günü Mesajları

Biricik aşkım, canım babam. Günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma.

Bir an bile seni düşünmeden iyi bir anne veya baba olmak mümkün değil sanki. Ailemizin her hatırası daha da canlı bir hal alıyor zamanla. Gün geçtikçe eskiye duyulan özlemle kaplanıyor kalbim; babalar gününü kutlarım.

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan babalar gününü kutlamak isterim.

resimli babalar günü mesajları

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak, bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım babacığım. Daima beni sevdiğin için müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun!

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir yer yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun babam.

Sevgili ve biricik babam, insanın pek çok çocuğu olabilir veya evlenip ayrılabilir. Ama düşünüp durduğum tek şey var, hayatta herkesin yalnızca bir tek babası olur. Bu yüzden benim olduğun için çok şanslıyım. Yaşamda elimden tuttuğun için sağ ol. Babalar günün kutlu olsun!

resimli babalar günü mesajları

Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler… Babalar günün kutlu olsun!

Gözlerimi hayata açtığım andan itibaren annemle ellerimi hiç bırakmadınız. İkinizin evladı olmak benim için büyük bir şanstı. Kendimi başka türlü hayal edemezdim. Sizi seviyorum.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun...

resimli babalar günü mesajları

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Bir tanecik babam, deniz gibi hür ve engin yüreğinle iyi ki varsın. Sana olan sevgimi ifade etmek güç ama daima kalbimde olduğunu bil istedim. Babalar günün kutlu olsun!

Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişim de ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Korkuya yer bırakmayan, dürüstlükle ve aydınlıkla dolu bir çocukluk yaşattığın için sana tüm kalbimle teşekkür ederim. İyi ki varsın babam! Babalar günün kutlu olsun!

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin çok büyük bir payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın Babalar günü kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun, sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım, seni sevdiğimi biliyorsun. Giderek artan bir hayranlıkla bağlıyım sana; beni şuan olduğum gibi yetiştirdiğin için çok mutlu olduğumu söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum, iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç verirsin. İyi ki varsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babam.

Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin. Unutma! Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bizim için yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!

En kral benim babam! Bu güzel hayatı bana hediye ettiğin için, her zaman bana güvendiğin ve destek olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum. İyi ki varsın. En güzel babalar günü senin olsun babacığım.

Sevgili babacığım, gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin… Ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Bizlere ve yuvamıza emek verdiğin onca yılın ardından, iyi ki babamsın diyorum. Senin o güzel emeğin ve de hakkın nasıl ödenir? Hatıraların asla aklımdan çıkmadığı yerdeyim. Daima seni düşünüyorum. Her hareketimde yanımda sen varsın. Yaşlandıkça artan bir sevgiyle, babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Babalar günün kutlu olsun biricik babam! Seninle daima gülüp eğlendiğimiz hatıraları geleceğe taşımak çok güzel... Her an yanında olmak özlemiyle, sevgiler!

Bana öğrettiğin her şeyde hayata hazırladın. Başarılarımın sebebisin. Her zaman umut verdiğin için sağ ol babacığım. İyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun!

babaya hediye kutusu

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.

Canım babacığım, Her anı bir hayal gibi geçen tüm yaşamımızın daha nice babalar günleriyle güzelleşmesini dilerim. Ne çok güçlüğü ve imkânsızlığı beraber aşmışız, dayanışmayı senden öğrendim. Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Canım babacığım, bana bisiklete binmeyi da araba kullanmayı da öğreten sen oldun. Yüzmeye gitmek, yazı birlikte geçirmek bir şeyler onarmak her hatıramızı nasıl da güzel kılan detaylar anımsatıyor. Sevgiyle bütün bunları düşünürken seni sevdiğini yeniden anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar günün kutlu olsun.

Hiç ayrılmasak da, günlerce uzağında da kalsam, aramıza kilometrelerde de girse bile yine de hiçbir şey değişmeyecek. Bunu biliyorum ve hatta ruhumda hissediyorum. Sana olan sevgimin sönmeyen bir yıldız gibi üstüne ışık saçtığı bir gelecek bizim. İyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun!

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine… Babalar günün kutlu olsun, biricik babacığım.

resimli babalar günü mesajları

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın evladının bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım, yiğitçe yaşama katılmayı öğrettiğin için teşekkür ederim. Ayaklarım üstünde durmayı ve kendi doğrularımla yol almayı sayende benimsedim. Kalbimi umutla dolduran bakış açınla hep yanımdaydın. Hakkını ödeyemem. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

“Baba” çoğumuzun söylediği ilk söz. Bu sözün değerini dün olduğu gibi bugün de çok iyi biliyoruz. Hayatını bize değer katmaya adayan tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.

Ailemizin direği, yakışıklı babam… Seninle geçen çocukluk günlerim, konuşmalarımız, bana kızmaların, hepsi ama hepsi şimdi daha da anlamlı görünüyor gözüme. Bana verdiğin sonsuz emeklere minnettarım. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun!

resimli babalar günü mesajları

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babam, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

İlk adımımızdan itibaren daima yanımızda olan, çıktığımız her yolu bizimle birlikte yürüyen, desteğini asla esirgemeyen koca yürekli babamızın Babalar Günü kutlu olsun.

Seninle anılarımı oluşturup üstüne yaşamımı inşa ettim. Her zaman yanımdaydın. Teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun!

resimli babalar günü mesajları

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için binlerce teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu sana anlatamam. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemizin yakışıklı genlerini bize veren, kocaman çınarımız. Seni seviyoruz. Oğullarının ve kızlarının kalbindeki kocaman yeri asla başkası tutamaz. Seni çok seviyoruz… Babalar günün kutlu olsun!

Özündeki iyiliği bana da aktardığın ve beni mükemmel bir evlat olarak yetiştirdiğin için sana müteşekkirim. Nice yıllarda hep beraber olalım. Babalar günün kutlu olsun!

Babam! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana güven ve sevgi dolu bir yuva kurduğun için sana minnettarım; Babalar günün kutlu olsun!

resimli babalar günü mesajları

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğimi söylemek olacak! Babalar Günün kutlu olsun!

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman yanımda oldun, bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşamımızı bir güneş gibi aydınlatan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

resimli babalar günü mesajları

Babaların bir tanesi! İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle gününü kutlarım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım, sevgilim, her şeyim… Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle bugünlere geldim. Sana minnettarım, biricik yavrun olarak babalar gününü kutlarım.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Yılın en güzel günü babalar günü! Seni özleyerek geçirdiğim, giderek kıymetini daha iyi anladığım bu zamanlarda, en içten dileklerimle Babalar gününü kutlarım! İyi ki varsın, iyi ki babamsın…

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; “Babam” derdim. Canım babam; seni bir gün değil, her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

resimli babalar günü mesajları

Hayatın manasını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanecik babama kucak dolusu sevgiler sunarım... Canım babacığım, sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalığı senden öğrendim, şimdi kendim evlat sahibi olurken hep anılarım aklımda canlanıyor. Beni yetiştirirken attığın her adıma iyi ki diyorum. Babalar günün kutlu olsun.

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar günün kutlu olsun!

babalar günü hediyeleri

Ailemizin bir tanesi… Ne yaparsam yapayım yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Merhametle ve sabırla beni yetiştirdiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki benim babamsın. Nice keyifle geçen yıllarımız ve babalar günü kutlamalarımız olsun.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük... Senden öğrendiğim en önemli üç şey. Evladın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.