sadsad x
asdasd
Resimli Yılbaşı Mesajları

Resimli Yılbaşı Mesajları

23 Aralık 2019

Yılbaşı, pembe hayallerin kurulduğu, güzel umutların yeşerdiği ve en güzel gelecek dileklerinin sözlü veya yazılı iletildiği keyifli bir gün. Bu günün neşeli geçmesinin en önemli sebebi, bir arada bulunduğumuz sevdiklerimizle aynı sinerjiyi yakalamış olmamız ve morali olma düşüncesidir. Yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder düşüncesi ise, her insanın beyninin arka planında var olan bir düşünce kalıbıdır. Siz de bu enerjisi bol ve neşenin sel olduğu özel gecede sevdiklerinize moral vermek ve en güzel yılbaşı dileklerinizi kendilerine güzel yılbaşı mesajları ile göstermek ister misiniz? Bu makalemizde sizlere yeni yılda sevdiklerinize moral ve neşe verecek en güzel yılbaşı mesajlarını bulacaksınız. Kısa yılbaşı mesajı isteyenler veya sevdiklerine uzun uzadıya yılbaşı mesajı göndermek isteyenler için ayrı ayrı kategoriye ayırdığımız 2020 yılbaşı mesajları yazımızda siz de duygularınıza tercüman olacak güzel sözler bulabilirsiniz. Arkadaşa yılbaşı mesajları, sevgiliye yılbaşı kutlama mesajları, resimli ve yazılı sözler bu başlık altında bulabilecekleriniz arasından. Ayrıca Hediyemen sayfalarında sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak gönderebileceğiniz bir oolu sürpriz hediyenin de olduğunu söylemek isteriz. Hadi o zaman laf ebeliği yapmadan sizleri bu hoş yılbaşı mesajları ile baş başa bırakalım.

resimli yılbaşı mesajları

** Gülücüklerinin solup bitmediği bir yıl dilerim. Nice mutlu yıllara!
** En güzel müjdeli haberleri alacağınız, sürprizler yaşayarak hayatınıza anlam katacağınız bir yıl sizlerle olsun. Tüm dünyaya umut saçan güzelliğiniz ve tebessümünüz yüzünüzden eksik olmanız. Sağlıklı nice mutlu yıllar dilerim!

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
** Dünyayı bir nebze olsun değiştirmek istiyorsan yüreğinin söylediğine inan, sana kucak açan dostlarına güven, seni yücelten sevgiye sarıl. Yeni yıl sen istediğin sürece başarılarının anahtarıyla dilediğin tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar!
** Hiç gülümsenmeyen gün en anlamsız gündür. Tüm günlerinin gülücüklerle dolu geçmesini dilerim. Yeni yılın kutlu olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** Tüm mutluluklarınızın bu yıl, sonsuz olmasını dilerim. İyi yıllar…
** Yaşamın boyunca güzel yıllar, yarınlar seninle olsun. İyi yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılın tüm vatana ve millete hayırlı olmasını, sana da mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. 2019 yılın kutlu ve mutlu olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** Sevgiyi ıskalamamak, gerçek aşkı kaçırmamak ve hiçbir zaman keşke dememek için 2020 yılında hayallerine bir şans ver! MUTLU YILLAR!!
** Belki çok kırıldık ama her zaman toparlandık! Yorgun bir yılı arkamızda bırakıyoruz. Her şeyin kalbinizden geçtiği gibi olmasını dilerim. Mutluluk ve sıhhat sizden ve sevdiklerinizden, yüzünüzden de gülücüğün eksik olmamasını dilerim. İyi yıllar…

resimli yılbaşı mesajları

** Umarım bu yıl hiç ümitsiz kalmaz ve hayallerine kavuşursun. Sevdiklerinle birlikte nice yıllar dilerim.
** Yeni yıl ne yaşanmışsa yaşanmış örter geçmişin karanlığını… Yeni bir şans sunar bize ve yepyeni bir başlangıç! Mutlu yıllar aşkım.

resimli yılbaşı mesajları

** 2020 yılında her şeyin gönlünce güzel geçmesini dilerim. Sağlıkla, mutlulukla, başarı dolu ve bol kazançlı yepyeni bir yıl dileklerimle... Neşeli bir yıl geçirmenizi diliyorum.
** 2019 el veda! 2020’e mutlu bir Merhaba!!! Hoş geldin Yeni Yıl...

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni Yıl, Her şeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Bir Tanem... Nice mutlu senelere...
** Sevdiklerinle karşıladığın her yeni yıl, tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2020 yılı da sevdiklerinle birlikte mutlu haberler alacağın güzel bir yıl olsun. Nice Yıllara Sevgili Arkadaşım..

resimli yılbaşı mesajları

** Sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz en içten dileğimdir. Mutlu yıllar!
** 2020 yılına girerken, sevgi, mutluluk ve barış diliyorum. Savaşların, göz yaşların, kavgaların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi mazide kalması umuduyla.. Nice Mutlu Yıllara!
** Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm hayal ettiklerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.
** 2020 Yılı Sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl olsun..

resimli yılbaşı mesajları

** Her gecenin bir sabahı vardır. Bu yıl bunu sakın aklından çıkarma! Ne zorluk yaşarsan yaşa o günün biteceğini ve yeni bir sabaha uyanacağını unutma. İyi yıllar…
** Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
** Yarınımız dünümüzden beslenerek yol alır. Umarım 2019 yılında yaptığın hatalardan ders almış olur ve 2019 yılını güzelleştirirsin. Mutlu yıllar!
** 2019’e elveda deme vakti… 2019 ise hoş geldi! Umarım bu yıl gönlünce geçer… Nice yıllara.

resimli yılbaşı mesajları

** Paylaşmak dostluktur. Dostluk hatırlamak demekse her zaman aklımdasınız! Bu yıl da dostluğumuzun devam etmesini dilerim. İyi yıllar.
** Koskoca bir yıl daha geçti gitti işte… Geriye anılarımız kaldı. Daha güzel anılar biriktirmek için bir yılın daha var önünde. Dilediğince yaşa ve mutlu ol. Mutlu yıllar!
** Güzel yüreğin kadar güzel bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara!

resimli yılbaşı mesajları

** Mutluluk bankasından hesabınıza 365 gün yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanızı dileriz. İyi yıllar…
** Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini dileyerek her geçen yıl daha da mutlu olmanı isterim. Yaşantında seni üzecek her şeyi kendinden uzak tut ve ömrünü seni mutlu eden kişilerle yaşayarak tamamla! Umarım daima mutlu olur ve her yılın tadını çıkarırsın…

resimli yılbaşı mesajları

** Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem… Beraber ve el ele nice senelere…
** Gelecek yıl içerisinde her şeyin gönlünce olmasını dilerim. En güzel sevgiler, gülücükler, aşklar seninle olsun. Her şeyin en yücesini yaşa.
** Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm doğru yanıtlar seninle olsun. İyi seneler.

resimli yılbaşı mesajları

** Bu yıl güzel bir başlangıç yapmanı diliyorum… Bu zamana kadar yaşadığın tüm kötülükleri bir kenara bırak ve bu yıl için temiz, güzel bir başlangıç yap! Tüm güzellikler bu yaptığın başlangıçta seni bulsun. Umarım hep mutlu olursun. Mutlu yıllar.
** Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...

resimli yılbaşı mesajları

** Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni umutlar ve mutluluklar kapınızda, sevdikleriniz yanı başınızda olsun!
** 2020 yılı sana ve ailene daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla huzur ve mutluluk getirsin. Bu yıl içerisinde güzel günler ve gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** 2019 yılı tüm acılar ve sevinçlerle birlikte geride kalıyor. Önümüzde yeni bir yıl var. Bu yılın yaşamına güzellikler katmasını dilerim. Güzel yıllar!
** Bu yılda sağlığın ve mutluluğun senden eksik olmamasını dilerim. Mutlu yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** Bol bol harcayın diye, adınıza nakit olarak, mutluluk bankasının sevgi şubesi 2020 nolu hesabına 365 gün sevgi yatırılmıştır. MUTLU YILLAR...
** Tüm dünyaya umut veren gülüşünü bu yıl sakın eksik etme. Nice mutlu yıllara…
** Amaç bir şeyleri paylaşmak ise bu yıl mutluluğumu, huzurumu ve sıhhatimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllarınız olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yıl demek, yeni gelecek demektir. Geleceğinizin en az umutlarınız kadar parlak olmasını isterim. Sevdiklerinizle birlikte nice yıllara!
** Kimi zaman mutlulukla dolu kimi zaman gözyaşlarıyla dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz… Bu yıl en güzel aşkların, en güzel mutlulukların, bol kazançların ve sıhhatin kapınızda olmasını dilerim. Sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllarınız olsun!

resimli yılbaşı mesajları

** Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerimizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2020 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
** En güzel haberler, müjdeler ve sürprizler bu yıl seninle olsun. Yeni yılı doya doya yaşa!

resimli yılbaşı mesajları

** Her gün yeni bir başlangıç yapmak gerekir. Bu yıl için yeni bir sayfa aç hayatında. Tüm güzellikleri de doldur bu sayfada. Mutlu yıllar!
** Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin hiç solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve ideallerine kavuşman dileğiyle.. Mutlu ve güzel yıllar!
** Dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştirmelisin. Dostlarına güvenmeli, sevdiklerine sarılmalısın. Tüm dünyadaki kapıların tek anahtarı sevgiden geçer. Sevginin açamayacağı ya da yapamayacağı bir şey yoktur. Bu nedenle yeni yılının sevgi dolu geçmesini dilerim. Mutlu yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** Nasıl ki gelincikler baharın müjdeleyicileri ise, 2020 yılı da güzelliklerle dolu bir yılın müjdecisi olsun! Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmen dileği ile...
** Ömrümüzden bir yılın daha eksilmesi, bir yılı daha tüketmiş olmanın hüznü yerine bir yıldan daha kurtulmuş olmanın coşkusunu tercih ediyoruz. Eh ne diyelim, gelen gideni aratmasın. İyi seneler!

resimli yılbaşı mesajları

** Bu yeni yılda her şeyin istediğiniz gibi olmasını dilerim. Bu mesajımı okuyan herkesin de mutlu bir yıl geçirmesini temenni ederim. Hayırlı yıllar…
** Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!
** 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde, hayal ettiğiniz tüm güzel şeylerin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılda tüm umutlarınızın ve hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim. Nice mutlu yıllarınız olsun!
** Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan şey bugündür. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin Aşkım... YENİ YILIN KUTLU OLSUN.
** Bol bol gülüp kahkaha atacağın bir yıl seninle olsun…

resimli yılbaşı mesajları

** Bu yıl senin için diliyorum her şeyi. En büyük dileğim mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl geçirmendir. Her şey gönlünce olur ve sen de mutlu olursun diye dua edeceğim! Yolun Allah’tan, kalbin sevgiden eksik kalmasın. Nice mutlu senelere…

resimli yılbaşı mesajları

** Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
** Yeni bir yıl daha var karşımızda. 2019 yılı gönlünüzden nasıl geçiyorsa, öyle geçsin. Mutlu yıllar…

resimli yılbaşı mesajları

** Sevginin tüm kapıları açtığı bir yıl seninle olsun. İyi yıllar.
** Sağlık, mutluluk ve huzur yeni yılda sizlerle olsun. Sevdiklerinizle nice mutlu yıllar dilerim.
** Tüm dargınlıklarını bir kenara bırak ve barış içinde ol! Mutlu yıllar…

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılda geçmişin tüm kötü anılarını kapı dışarı etmeni ve yepyeni bir başlangıçla gelecek tazelenmiş umutlar için hazırlık yapmanı istiyorum. Geleceğe olan inancını ve yaşam dolu ruhunu hiç kaybetme! İyi seneler.
** Her güzelliğin başı düşlemekten geçer… Yeni yılda kurduğunuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle…

resimli yılbaşı mesajları

** Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin ise hiç bitmeyeceği, mutluluk dolu bir yıl dileğiyle...
** 2019 yılına girerken tüm umutlarını bir daha kendine hatırlat. Hayat senin hayatın unutma! Dilediğince yaşa… Mutlu seneler seninle olsun!

resimli yılbaşı mesajları

** Belki durgun, belki de yorgun bir yılı geride bıraktın. Yarınların mutlu ve umutlu olsun. Sevgi dolu yıllar geçirmeni dilerim!
** Her şeyin gönlünce olmasını ister ve dilerim. Yeni yılda tüm beklentilerin umarım gerçekleşir. İyi yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** Gül için dikene razı olur musunuz? Yoksa gülü dikenleriyle kabul etmez misin? Yeni yılda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi kötülüklerden koruyan çitler olsun. Her şey gönlünüzce olsun.
** 2019 yılını geride bırakırken yarınlara daha mutlu ve umutlu bakmanı dilerim. Her şey istediğin gibi olsun… Nice yıllar…

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yıl demek neşe ve mutluluk demektir. Bu yılın sana neşe ve mutluluk getirmesini dilerim. En içten dileklerim ve sevgilerimle…
** Paylaşmak gerçek dostluk, dostluk ise hatırlamaksa eğer hep hep aklımdasın Dostum! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle... Nice MUTLU YILLARA!

resimli yılbaşı mesajları

** Bu yıl sevginin ve barışın seninle olmasını dilerim. Verdiğim tüm savaşlardan, acılardan sonra bile güçlü kaldığını unutma. Nice güçlü yarınlara!
** Tüm insanlığa ve ülkemize barışın gelmesini, bu yılın tüm Müslüman alemine mutluluk getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** Getirdiği mutluluklarla tüm acıları yok edecek, getirdiği başarılarla tüm yenilgileri unutturacak bir yıl olsun. Hayatın yeni yılda güzelliklerle dolsun. Mutlu yıllar!
** Şeker kadar tatlı, masal gibi etkileyici, kalbin kadar güzel bir yıl diliyorum.. Nice Mutlu Yıllara...

resimli yılbaşı mesajları

** Tüm yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar, unutulmayacak dostluklar hep seninle olsun. Nice Mutlu Yıllara!
** Her gününün daha da güzel geçmesini diler, sağlıklı yarınlarının olmasını isterim. Mutlu yıllar…

resimli yılbaşı mesajları

** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
** Keşke dememek için bu yıl her gününü son gününmüş gibi mutlulukla ve sevgi dolu yaşa. Yeni yılın sana mutluluk getirmesine izin ver… Her şeyin ne kadar güzel olduğunu düşün ve tüm güzellikler de seni bulsun. Umarım her şey gönlünce olur… İyi yıllar canım!

resimli yılbaşı mesajları

** Sevdiklerinize duygularınızı ve yeni yıl temennilerinizi kısa cümleler eşliğinde iletmek isteyebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız kısa mesajlar sizlerle…
** 365 günün her biri sana mutluluk ve başarı getirsin. Neşeli ve keyifli bir yıl geçirmeni diliyorum.

resimli yılbaşı mesajları

** Sağlık, mutluluk, başarı ve sevgi seninle olsun. Bol kazançların olduğu bir yıl geçirirsin umarım. Sevdiklerinle nice mutlu yıllara!
** Yaşanacak tüm mutluluklar için hafızanda yeni alanlar aç! Başarılarına odaklan ve hedeflerini asla ihmal etme. Sen çabaladığın müddetçe başaramayacağın bir şey olmadığını unutma. Tüm kötülükleri unut ve sevginle kucakla herkesi. Umarım hayatın güzelliklerle dolup, taşar… İyi senelerin olsun!

resimli yılbaşı mesajları

** Ümitsiz ve çaresiz kalmak en zor şeydir… Bu yıl tüm çaresizliklerden uzak ve umutlu bir yıl geçir. Nice yıllara!

resimli yılbaşı mesajları

** 2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2020 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!

resimli yılbaşı mesajları

** 2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
** Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim
** Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, yeni yılın kutlu olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bir dahaki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.
** Bugün dertleri bir yana bırakın, bugün gözyaşlarını unutun, bugün daha mutlu yarınlar için inadına hayata gülümseyin... 2020 Yılınız Kutlu Olsun...
** 2020 yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun...

resimli yılbaşı mesajları

** Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.
** Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.
** Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürt de para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.
** Sesim güzel olmadığından sana bir yeni yıl şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılda da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yıllara.

resimli yılbaşı mesajları

** Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!
** Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

resimli yılbaşı mesajları

** Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım. Yeni yılın kutlu olsun.
** 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle... Dün rüya, yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür... Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınların sana onu getirmesini dilerim... Yeni yılın kutlu olsun...

resimli yılbaşı mesajları

** Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin ve gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk, başarı, barış ve huzur dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2020 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin. Mutlu yıllar.
** Gençliğim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım….

resimli yılbaşı mesajları

** Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2020 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.
** Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun... 2020 yılı sana ve ailene mutluluk getirsin...

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni Yılın Kutlu Olsun...
** 2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor, umarım 2020 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir... Mutlu Seneler...

resimli yılbaşı mesajları

** Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!
** Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2020′ın kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

resimli yılbaşı mesajları

** 2019 yılından, 2020 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun... Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım...
** Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. Yeni yılınız kutlu olsun!

resimli yılbaşı mesajları

** Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2020 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ...

resimli yılbaşı mesajları

** Seni tanıdığımda 2019 yılının ilkbaharıydı ve şimdi 2020 yılına merhaba diyoruz... Seninle bu yılın da her ayı ilkbahar gibi gelicek bana, sağlıklı ve mutlu nice yıllarda beraber olmamız dileğiyle... Mutlu Yıllar...

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

resimli yılbaşı mesajları

** Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere; hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara!

resimli yılbaşı mesajları

** Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

resimli yılbaşı mesajları

** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2018'da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

resimli yılbaşı mesajları

** Seninle her gün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu, sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu... Benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevgin bir tanem...

resimli yılbaşı mesajları

** 2020 yılı öyle güzel bir yıl olsun ki, 2019'da yaşadığımız tüm olumsuzlukları bize unutturabilsin. Tüm hayallerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşeceği mutlu bir yıl yaşamanız dileğiyle..

resimli yılbaşı mesajları

** 2020 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

resimli yılbaşı mesajları

** 2019′a elveda, 2020'ye merhaba Hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

resimli yılbaşı mesajları

** Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

resimli yılbaşı mesajları

** Ne yaşanırsa yaşansın mazi daima mazidir ve geçmiş geçmişte kalmalıdır. Aynı hataları yapmamak, hatalardan ders almak gerekir. Yeni yılın anlamı hatalarımızdan ders alarak ilerlemeye devam etmektir. Yeni yılınız umutlarınız kadar güzel geçsin…

resimli yılbaşı mesajları

** Geçen bir yılın ardından yaşadıklarından sadece ders almalı, arkana asla bakmamalısın. Yeni yıl demek yeni umutlar ve hayaller demektir. Bir yılı geride bırakmanın sevincini yaşamalı ve yarınlara umut dolu bakmalısın. Sevdiklerinle beraber nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmeni dilerim. İyi yıllar!

resimli yılbaşı mesajları

** Sevinçlerimizin bol olduğu bir yıl dilerim. Umarım hayatımdan hiç eksik olmazsın. Mutlu seneler…

resimli yılbaşı mesajları

** Yeni yılın sana tüm güzellikleri armağan etmesi dileğimle. Mutlu Seneler, iyi yıllar...

resimli yılbaşı mesajları

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.