sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sevgili Kupa Bardakları

Sevgiliye kupa bardakları kişiye özel tasarımlar arasında sıklıkla tercih edilen hediye çeşitleri arasında yer almaktadır. Özel günler için ve ya günlük kullanım için uygun olan kupa bardaklar ile her daim aşkınızı yansıtabilirsiniz. Eşinize ve ya sevgilinize en güzel hediyeyi vermek için, kişiye özel tasarım olarak yapılan kupa bardakları tercih edebilirsiniz. Doğumgünü, tanışma yıldönümü, evlilik yıldönümü, yılbaşı pek çok özel günde hediye almanız gerekmektedir. Bunun için de özel bir hediye seçmek isteriz. Kişiye özel olarak tasarlanan ürünler arasında pek çok kişinin seçimini bu yönde yaptığı sevgili kupaları ile aşkınızın her gün elinizde olması kulağa çok hoş gelmektedir. Aşk kupaları olarak da bilinen bu özel bardaklar farklı farklı seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Fotoğraf çerçevesi gibi klişe bir hediyenin yerine istediğiniz şekli verebileceğiniz kupaları seçerek sevdiğinize bambaşka bir hediye verebilirsiniz. Sevgiliye hediye kupa bardak çeşitleri arasında fotoğraflı tasarımlar ya da isme özel tasarımlar bulunmaktadır.

Fotoğraflı sevgili kupaları, sihirli kupa olarak da geçmektedir. Bu kupaların üzerine sizin seçtiğiniz bir fotoğraf basılmaktadır. Normalde siyah olan kupanın içerisine sıcak bir içecek koyduğunuz zaman rengi beyaza dönerek fotoğrafın gözükür hale gelmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bundan dolayı da sihirli kupa denilmektedir. Sevgiliniz ve ya eşinizle birlikte çekindiğiniz fotoğrafı seçebileceğiniz gibi kendi fotoğrafınızı da seçerek sizi her zaman görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ailece çekinmiş olduğunuz bir fotoğrafı da tercih edip, tüm ailenizin bir arada görünmesi için hoş bir tercih yapma imkanına da sahipsiniz. Harika bir hediye seçeneği olan bu sihirli kupaları kendi isteğinize göre seçebilme şansınız bulunmaktadır. Yani sadece sevgilinizi değil, bir arkadaşınıza da şakalı bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Komik ya da anlamlı bir fotoğraf seçip, düz bardak gibi sade bir hediye gibi görünen bardağın, bir anda beliren bir fotoğrafa dönüşmesi fikri eğlenceli bir deneyim olabilir. Sürekli çay ve ya kahve içildiğinden dolayı gün içinde mutlaka kullanılan bu bardaklar ile her an hatırlanacaksınız.

Fotoğraf bakılı kupa seçenekleri arasında karakalem çalışması da bulunmaktadır. Göndermiş olduğunuz fotoğraf karakalem çalışması efekti ile tasarlanacaktır. Nostaljik bir görünüm de veren bu seçenek ile farklı bir fotoğraflı kupa da hediye etme imkânına sahip olabilirsiniz. Daha eğlenceli bir seçenek istiyorsanız, ben sana mahkûmum karikatürlü kupa bardaklarını da seçebilirsiniz. Bunun için sizin ve sevgilinizin yüzünün belli olduğu yakın çekim bir fotoğraf seçmeniz yeterli olacaktır. Film şeridi şeklinde tasarlanan kişiye özel kupa bardaklar da seçebilirsiniz. Farklı farklı pek çok modelin olduğu alternatifler arasında mutlaka hoşunuza gidecek bir kupa bardak tasarımı olacaktır. Kupa bardakların üzerine basılacak fotoğrafı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Net fotoğraflar ve çözünürlüğü yüksek olan fotoğraflar basıldıktan sonra daha hoş ve canlı durmaktadır.

İsme Özel Yazılı Kupalarla Daha Sade Bir Hediye

İsme özel tasarım için tercih edilen kupalar arasında, özel kaşıklı kırmızı kupa seçeneği de bulunmaktadır. Bu tasarım ile kupanın ortasında bir isim yazmaktadır. Sevgilinizin ve ya ikinizin ismini yazdırıp, her daim aşkınızın hatırda kalmasını sağlayabilirsiniz. Eğer fotoğraflı kupa istemiyorsanız ya da ofis için kullanımlarda daha sade bir tasarımda kupa seçimi yapmak istiyorsanız isme özel kupalar tam size göre olacaktır. Bu kupaları hediye olarak seçebileceğiniz gibi, kendiniz için de tasarlatabilirsiniz. Diğer bir isme özel kupa bardak seçeneği ise, seni seviyorum karikatürlü tarihli kupalardır. Aynı zamanda hem karikatür hem de isim yazan özel tasarım kupa bardakları da tercih edebilirsiniz. Sadece siyah beyaz olarak tasarlanan zarif isme özel kupa seçeneğini de hem kendiniz hem de sevgiliniz için seçebilirsiniz. Sevgili kupa tasarımı herkese hitap ettiğinden dolayı genel bir hediye seçeneği olarak sunulmaktadır.

Takım Olan Kupalar ile Kendinize de Hediye Verin

Kupa bardak sevgili için olur da sizin için olmaz mı? İkili set olarak tasarlanan kupa bardak seçenekleri ile sevgilinizle birlikte sıcak içecek içme fikri kulağa çok da hoş gelmektedir. Bunun için tasarlanmış olan harita ve fotoğraf temalı, uzaktan sevgiliye kalbim seninle mesajını içeren kupa modellerini tercih edebilirsiniz. Onun dışında isminizin yazılı olduğu aşk civcivleri temalı kupa bardaklarını da seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Yılımız kutlu olsun temalı bardaklar da yıldönümü hediyeleri arasında sıklıkla tercih edilen tasarımlar olarak bilinmektedir. Birkaç fotoğraf, isim ve gün ay yıl şeklinde tarih belirtmeniz yeterlidir. Eğer kedileri çok seviyorsanız minnoş kedicikler tasarımı tam size göre olacaktır. İsminizin yazdığı iki adet kupa ve sevimli kedi çizimlerinin bulunduğu bu kupa bardaklar ile farklı bir tercih yapabilirsiniz.

İkili setler sadece bu şekilde iki kupadan oluşmamaktadır. Farklı bir konsept olarak düşünülmüş kupa bardak ve altlık olarak da seçenekler mevcuttur. Özel ahşap kutusu ile birlikte gönderilen bu kupa modelleri seni seviyorum temalı olup, isme özel tasarlanan kupa modelleri arasında yer almaktadır. İsmin kırmızı renkte tasarlanarak yazılması da görsel bir estetik sağlamaktadır. Ahşap kutulu olarak tasarlanan bir diğer model de sevimli panda figürlü isme özel kupa seteridir. Kupa bardağı ve altlığı şeklinde hazırlanan bu setler ile sevgilinize daha sevimli bir hediye seçme şansınız da olmaktadır. bu kapsamda panda sevgililer temalı ikili sevgili kupa bardağı seçeneğini de düşünebilirsiniz. Romantik âşıklar kupa bardak seti de isme özel setler kapsamında yer almaktadır. Bardak altlığı ve tek kupadan oluşan bu modellerin ahşap kutusunda sizin ve sevgilinizin ismi yer almaktadır. Bu kutuyu fotoğraflarınız için özel olarak da kullanabilirsiniz. Tüm modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilir, en çok beğendiğiniz sevgili kupalarından seçiminizi yapıp, hediyenizi hazırlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.