sadsad x
asdasd
Sevgiliye Yapılacak Küçük Sürprizler

Sevgiliye Yapılacak Küçük Sürprizler

12 Mart 2018

Sevgiliye sürpriz yapmak için birbirinden değerli günler vardır. Sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü ve yılbaşı bu özel günlerden bazılarıdır. Bunların yanında her sevgilinin kendine özel değerli bir tarihi mutlaka vardır. Anlamlı ve özel bir gün geçirmek için bu tarihin ölümsüz kılınması oldukça önemlidir. Tarihleri ölümsüz kılan özellik ise şüphesiz ki yapılan sürprizlerdir. Kız veya erkeklerin sevgilililerine yaptığı küçük sürprizler, hayat boyu onlarla kalır. Siz de ilişkinizi ve özel tarihlerinizi ölümsüz kılmak için sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz. El emeği ile hazırlayacağınız küçük sürpriz, hayat boyu hatırlanacaktır. Sevgilinize sürpriz yapmak istiyor, ancak ne yapacağınızı bulamıyorsanız, hazırladığımız örnekler size yardımcı olacaktır. Kısa sürede kendi ellerinizle güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Hayat arkadaşınız, harika bir fikir ile oluşturduğunuz hediyenize bayılacaktır.  Sevgiliye Doğum Gününde Ne Sürpriz Yapılır? Sevgiliyi mutlu eden en büyük şey ona verdiğiniz aşk ve sevgidir. Bu büyük aşkı göstererek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Aşkınızı göstermenin en güzel yollarından biri sürpriz yapmaktır. Emek vererek hazırlayacağınız bir sürpriz veya yapacağınız bir hediye sevdiğinizi çok mutlu edecektir. Doğru sürprizi yapmak için farklı fikirler arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sürprizinizi seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey bu sürprizi sevgilinizin doğum günü tarihine kadar yetiştirmek olacaktır.


Sevgiliye El Yapımı Küçük Hediyeler

sevgiliye küçük sürprizler

Özel bir gün için hediye almak yerine farklı bir sürpriz hazırlamak mümkündür. Aynı zamanda seçtiğiniz özel bir hediyeyi güçlendirmek de oldukça farklı bir fikirdir. Hem maddi hem de manevi açıdan avantajlı ve değerli bir hediye hazırlayabilirsiniz. El yapımı sevgili hediyeleri arasından yapabileceğiniz bir ürün seçerek işe başlamalısınız. Eğer hediyenizi aldıysanız veya almak istiyorsanız, bu hediyenin yanına el yapımı olan ürünü de eklemeniz mümkündür. Sevgiliye el yapımı küçük hediyeler, manevi olarak hayat boyu değerini korur ve her baktığınızda size anılarınızı hatırlatır. Siz de bu büyük değeri sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Farklı el yapımı hediye fikirlerini inceleyerek kendi hediyenize karar verebilirsiniz. İşte size Sevgiliye Yapılabilecek 7 Farklı El Yapımı Hediye Önerisi.


1-Balonlu Kutu Sürprizi

sevgiliye küçük sürprizler

Kadınlar, aşk ile hazırlanan her hediyeye bayılır. Balonlar ise sürpriz için en kusursuz görünüme sahip olan aksesuarlar arasında yer alır. Küçük, ancak oldukça anlamlı ve şaşırtıcı bir sürpriz hazırlamak için ihtiyacınız olan tek ürün 1 adet balondur. Helyum gazı ile şişirilen bir adet balon alarak ucuna uzun bir ip bağlayın. Aşk sözcüklerinizin yazılı olduğu küçük bir not kağıdı veya zarfı ipin ucuna bağlayın. Daha sonra balonun içine sığacağı bir kutu bulmalısınız. Hazırladığınız not kağıtlı balonu, kutunun içerisine yerleştirin ve kutuyu kapatın. Kutunun dışarıdan da güzel görünmesi için şerit kullanarak büyük bir fiyonk yapabilirsiniz. Geriye yalnızca şaşırtıcı ve özel olan bu sürprizi tamamlamak gerekiyor. Dilerseniz sevgilinize kendiniz verebilir, iş yerine gönderebilir veya evinin kapısına bırakabilirsiniz.


2- Modern ve Romantik Albüm

Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler

Sevgiliniz ile ilk günden itibaren çekilmiş olduğunuz tüm fotoğrafları gözünüzün önüne getirin. Her biri oldukça güzel ve anlamlıdır. Aynı zamanda her fotoğrafın taşıdığı farklı duygular da vardır. Örneğin aşk, eğlence, doğa, sevgi, aile ve adrenalin gibi. Bu duygu içeren fotoğraflar arasından en sevdiklerinizi seçerek aynı boyutta bastırın. Daha sonra dilediğiniz renkteki kartonları, fotoğraflardan 1’er santim daha geniş olacak biçimde kesin.

sevgiliye küçük sürpriz önerileri

Fotoğrafları kartonların üzerine arkalı önlü yapıştırın. Kartonların tek tarafından delikler açın ve üst üste koyun. Son olarak siyah veya kırmızı bir şerit alarak kartonun deliklerinden geçirerek sayfaları birbirine sabitleyin. Dilerseniz sayfayı kapak yaparak albüme özel bir isim verebilirsiniz. Kapakta isimleriniz, tarih, özel bir aşk sözcüğünüz veya fotoğrafınız olabilir. Karton ve şerit renklerini zevklerinize uygun olara tercih edebilirsiniz.

sevgiliye yapılacak küçük el yapımı sürprizler

3- Romantik ve Şık Duvar Tablosu

bayan sevgiliye küçük sürprizler

Sevgilinize veya eşinize evinin duvarında kullanacağı oldukça hoş bir hediye hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu hediye fikri diğerlerinden oldukça farklı olarak çok daha şaşırtıcıdır. Aynı zamanda tablonuzu bulmak biraz zorlayıcı olabilir. Fotoğrafta görmüş olduğunuz kare tabloyu süsleyerek hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak ahşap bir sandık bulmalısınız. Bölmelere ayrılmış olan sandık, marangoz veya ahşap boyama dükkanlarında satılıyor olabilir. Daha sonra bu tabloyu istediğiniz renk boya ile güzelce boyamalısınız. Daha sonra içerisine desenli süslemeler ile doldurabilir veya renkli kağıtlar yapıştırabilirsiniz. Hediyenin üçüncü aşaması, cansız çiçekleri boşluklara yerleştirerek yapıştırmanız oluyor.

sevgiliye küçük romantik sürprizler

fiyat

Süslemelerinizde taşları, boncukları, cansız çiçekleri ve kozalak parçalarını kullanabilirsiniz. Süslerin üzerine sprey boya sıkarak görünümü vintage biçime dönüştürebilirsiniz. Son olarak minik bir çerçevenin içerisine fotoğrafınızı koyun ve tablonun ortasına sabitleyin. Böylelikle hediyeniz tamamlanmış olacaktır. Bu harika ürünü sevdiğinize dilediğiniz zaman armağan edebilirsiniz.


4- Her Gün İçin Bir Adet Not Tablosu

sevgiliye küçük sürpriz fikirleri

Bu hediye fikri, diğer hediye fikirlerinden biraz daha zorlayıcıdır. Ürünleri bulmakta zorlanabilirsiniz, ancak her ürünü tamamladığınızda hediyenizi de kısa süre içerisinde tamamlamış olacaksınız. Bu şık görünüme sahip hediyenin anlamı oldukça romantik ve özeldir. Birlikte geçirdiğiniz günleri ifade eden anlamlı sözler, bir araya gelerek çerçevenin içerisini doldurur ve böylelikle şık bir aksesuar ortaya çıkar. Hediyenin parçalarını bulmak için ilk olarak fotoğrafta gördüğünüz camlı tabloya sahip olmalısınız. Ahşap bir kutu alarak içerisine dilediğiniz renkteki kalp kartları doldurun. Kartların üzerine herhangi bir söz yazmayın ve kutunun içerisine kalem ekleyin. Bu özellik, yaşadığınız anılar için küçük notlar tutmanızı sağlayacaktır. Çerçeveli tablonun ve yanında duran kutu, sizin her özel gününüze eşlik edecektir. Paylaştığınız anıları küçük notlar ile bir araya getirebilir ve yıllar sonra inceleyebilirsiniz. Notlar ile dolu olan bu tablo, aynı zamanda evin en güzel aksesuarı olarak da size keyif verebilir.


5- Doğum Günü Mutluluk Kutusu

sevgiliye küçük doğum günü sürprizleri

Sevgilinizin doğum günü, sizin için en değerli günlerden biridir. Bu özel ve anlamlı günü en güzel biçimde geçirmek için sürpriz yapmalısınız. Hayat arkadaşınıza bir kutu dolusu mutluluk armağan edebilirsiniz. Üstelik bu mutluluk kutusunu kendi elleriniz ile emek vererek oluşturabilirsiniz. Almanız gereken ilk malzeme karton ve yapıştırıcıdır. Hediyenizi hazırlamak için 2 farklı renkteki kartondan yararlanabilirsiniz. İlk olarak kartonu fotoğrafta görüldüğü gibi kenarları kare, köşeleri kalp olacak biçimde kesmelisiniz. Bu kartonu katladığınızda kalp bölümler içeri doğru kıvrılmalıdır. Daha sonra 4 adet kalp keserek köşelere yapıştırın. Kalan bölümleri yazılar ile süsleyebilirsiniz. Kartonun ortasına ev biçiminde kapalı bir mumluk yerleştirerek mutluluk kutunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ortası için küçük bir ayıcık gibi farklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bir gün içerisinde hazırlayabileceğiniz bu hediye doğum günü için oldukça güzel bir seçim olacaktır.


6- Sevgiliye Özel Sunum Tepsisi

sevgiliye el yapımı küçük sürprizler

Kişiye özel olarak hazırlanan her hediyenin büyük bir anlamı vardır. Aşk ve sevgi ile hazırlanan hediyeler ise paha biçilmezdir. Siz, sevgiliniz için tüm bu özellikleri bir araya getirerek özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de anlamlı bir hediye olsun diyorsanız, sevgilinizin evinde kullanacağı veya birlikte kullanabileceğiniz sunum tepsisini yaratabilirsiniz. Bu hediyeyi yapmak oldukça kolaydır. Alışverişe çıkarak zevkinize uygun tek renk ve desensiz bir sunum tepsisi almalısınız. Daha sonra en yakın kırtasiyeden silinmeyen kalıcı kalemlerin farklı renklerini seçmelisiniz. Birlikte geçirdiğiniz anıları, aşk sözlerini ve tarihleri listeleyerek hediyenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm özel sözcükleri, anıları ve tarihleri listeledikten sonra bunları tepsinin üzerine farklı renkler ile yazabilirsiniz. Dilerseniz yıldız, kalp ve daire gibi şekilleri de tepsiye ekleyebilirsiniz. Tepsinizin bir köşesini boş bırakarak sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Bu boşluğa birlikte imza atın ve hediyenizi hayat boyu ölümsüzleştirin.


7- Anılarla Dolu Mini Cep Defteri

el yapımı küçük sürprizler

Aşk ve sevgililik, anılardan ibarettir. Yaşanmış olan zaman, çiftlere birbirinden özel kalıcı anılar sunar. Ancak bu anılar sadece zihinde veya fotoğraflardadır. Siz, yaşadığınız en özel anıları ve aşk dolu dakikaları, kısa kelime grupları veya çizimler ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunun için her zaman yanınızda mini bir aşk defteri taşıyabilirsiniz. Ancak bu aşk defteri, kırtasiyeden alınmış basit bir seçim olmamalıdır. Kendi emeğiniz ile hazırlayacağınız mini cep defteri, sevdiğinizi şaşırtacaktır. Cep defterinizi hazırlamak için kalın not defteri kağıtlarını aynı ölçülerde dikdörtgen olarak kesin. Daha sonra nnu kağıtları ip yardımı ile birbirine sabitleyin. Defterin dışını dilediğiniz renkteki karton ile kapatarak şık bir kapak yapabilirsiniz. Defterinize bir isim verin ve içerisini doldurmadan sevdiğinize armağan edin. İlk anı notunuzu birlikte yazarak defterinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz defterden 2 adet yaparak her ikinizde de bulunmasını sağlayabilirsiniz.


8- Gazoz Kapaklarından Fotoğraflı Pano

el yapımı küçük sürpriz fikirleri

Sevdiğinize vereceğiniz hediyenin diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız, bu fikre bayılacaksınız. Oldukça anlamlı ve özel olan hediye, görsel olarak da kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Hediyenizi hazırlamak için metal gazoz kapaklarına ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanında küçük baskılanmış fotoğraflarınız, yapıştırıcı, raptiye ve küçük bir pano yeterlidir. Fotoğraflarınızı vesikalık olarak bastırmalısınız. Daha sonra her fotoğraftan yüzünüzün olduğu kısmı kapağın içerisi kadar kesmelisiniz. Daha sonra bu kesmiş olduğunuz fotoğraf parçalarını kapakların içerisine güzelce yapıştırın. Kapakların arkadasına ise raptiyeleri yapıştırın ve sabitleyin. Bunun için güçlü bir yapıştırıcı veya silikon kullanmalısınız. Daha sonra panonun üzerine bu kapakları yerleştirin ve sevdiğinize vermek üzere hediye paketi yapın. Bu hediye evin içerisinde veya ofiste kullanılabilecek oldukça şık bir görünüme sahip olacaktır. Aynı zamanda anlamı da eşsizdir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.