sadsad x
asdasd
Sevgililer Gününü Özel Kılmanın Yolları

Sevgililer Gününü Özel Kılmanın Yolları

26 Ocak 2018

Hiç unutamayacağınız bir sevgililer günü geçirmeye hazır olun. Her yıl 14 Şubat günü kutlanan bu özel günde, sevdiğiniz için özel bir şeyler yapabilirsiniz. Her geçen yıl çok daha fazla kişi tarafından kutlanmaya başlanan gün, sevginizi çok daha güçlendiriyor. Bu özel günde vereceğiniz çok küçük bir hediye veya sade bir sevgi sözcüğü bile güne güzel bir başlangıç olacaktır. Ancak daha büyük planlar arayışında olanlar ise ne yapacakları konusunda hala kararsız olabilir. Sevgililer gününde ne yapılır sorusu, sevgilisi olmayanların bile sıklıkla duyduğu cümlelerin başında gelmektedir. Sizlerde hala ne yapacağınız konusunda karar verememişseniz, yazımızda faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle güzel bir plan için ilk adımı gerçekleştirmiş olacaksınız. Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmeye en küçük şeyler bile yetiyor. Ancak sevginin büyüklüğü bazen öyle uç noktalara ulaşıyor ki, çok özel planlar için kollar sıvanıyor.

Sizler de sevgiliniz için özel planlamalar yapmak istiyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız. Romantik bir sevgililer günü nasıl kutlanır hakkında birçok önemli bilgiye sahip olacaksınız. Böylelikle aklınızda çok güzel fikirler oluşmuş olacak. Sevgilinizi mutlu edecek sürprizler için bizimde önerilerimiz olacak. Sevgilinizin mutlu olması için gösterdiğiniz çabanın karşılığını alacaksınız. Sevgililer günü, bütün çiftler tarafından kutlanması gereken özel bir gündür. Doğum günü, evlenme yıldönümünüzde olduğu gibi özel vakit ayırmalısınız. Özellikle de son zamanlarda sevgilinizi yeterince ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız, 14 Şubat’a daha çok önem vermelisiniz. Hatta yaşanan küskünlükler içinde en güçlü çözüm yollarından bir tanesi olacaktır. Hazırlayacağınız bir sürpriz ve hediye ile sevdiğiniz kişinin gönlünü çok daha kolay almış olacaksınız. Bu özel günde yapılacak şeylerin sayısı bir hayli yüksektir. Bu nedenle sevgililer günü için öneriler veriyoruz. Örneğin evlenme teklifinde bulunmak, o günü çok özel kılacak sürprizlerden bir tanesi olacaktır. Bunun dışında sadece sevgililerin değil evlilerinde es geçmemesi gereken bir günden bahsediyoruz. 14 Şubat sadece evlenmemiş kişileri barındırmıyor. Birbirini seven her iki kişinin kutlaması gereken gün olarak karşımıza çıkıyor.


Romantik Bir Akşam Yemeği

Sevgililer günü en güzel nasıl kutlanır

Sevgililer gününü vazgeçilmezlerinden bir tanesi romantik akşam yemekleri olmaktadır. Sadece 14 Şubat’ta değil, nerdeyse bütün özel günlerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Romantik yemek organizasyonu çiftlerin sıklıkla başvurdukları yol olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar geçse de vazgeçilmeyen bu organizasyon, çok güzel duyguları üzerinde bulundurmaktadır. Özellikle de yemeği yediğiniz yer burada çok önemlidir. Gittiğiniz yere göre sürprizinizin boyutu da büyüyecektir. Yani sürprizinizi özel ve büyük kılan en önemli etkenlerin başında gelecektir. 14 Şubat sevgililer gününde romantik bir akşam yemeğine gitmeyi tercih eden çiftler, daha önce gitmedikleri bir yer seçmelidir. Bu durum sürprizi çok daha farklı kılacaktır. Ayrıca sıra dışı yemeklerde önemli alternatiflerinizden biri olabilir. Her gün dışarıda yemek yiyebilirsiniz ama konu sevgililer günü olduğu zaman gittiğiniz yerin özel olması önemlidir. Bu nedenle herhangi bir manzaraya karşı veya resimde görüldüğü gibi su üzerine kurulan bir platoda yemek yemek gecenizi daha özel kılacaktır.

Romantizmi Eve Taşımak

Sevgililer günü en romantik nasıl kutlanır

Sevgililer günü için dışarıda yemek yemek en çok tercih edilen planlardan biri olsa da, diğer bir tanesi de evde hazırlanan sürprizler olmaktadır. Nispeten daha düşük maliyetli olan bu organizasyonda bolca süs eşyasına ihtiyacınız olacak. Kalpler, mumlar ve balonlar olmazsa olmazlardandır. Ev içinde hazırlayacağınız sürprizlere yemeği de dahil edebilirsiniz. Böylelikle güzel bir masa süslemesi ve yiyecekler ile daha güzel bir ortam hazırlanmış olacaktır. Sevdiğiniz kişinin yaşayacağı şaşkınlığı tahmin bile edemeyeceksiniz. Dekorasyon için kullanabileceğiniz malzemeler tamamen hayal gücünüzle doğru orantılıdır. Aranızdaki ilişkiden yola çıkarak en güzel seçimleri yapmakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca alacağınız hediye ile geceyi taçlandırmış olacaksınız. Yapmış olduğunuz hazırlık ilişkinizi daha da güçlendirecek ve sevginizi büyütecektir.

Baş Başa Romantik Bir Tatil

Sevgililer günü kutlama önerileri

Sevgililer gününde yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden bir tanesi de baş başa çıkılacak olan tatillerdir. Bu plan birçok açıdan ikinize de çok iyi gelecektir. İçinde bulunduğunuz karmaşadan uzaklaşmak ve kafanızı dinlendirecek bir ortamda bulunmak, sevgililer günü için iyi bir başlangıç olacaktır. Çünkü şehrin ve iş hayatının bütün keşmekeşinden uzaklaşarak sevginize daha güçlü bir şekilde odaklanabileceksiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz sürpriz çok daha anlamlı bir hale gelmiş olacak. Daha önce gitmediğiniz yerleri seçmek, iyi bir tercih olacaktır. Birlikteliğinizi daha da güçlendirecek olan planı çeşitli şekillerde güçlendirebilirsiniz. Gideceğiniz yerde yapacağınız organizasyonlar, organizasyonun kalitesini artırmış olacaktır. Örneğin kumsala yakın bir yere gittiğinizde resimdeki gibi yiyeceğiniz bir yemek, sevdiğiniz kişinin başını döndürmeye yetecektir. Sizlerde imkanlarınız ve bütçeniz doğrultusunda bu şekilde özel bir plan yapabilirsiniz.

Evlenme Teklifinde Bulunmak

Sevgililer günü kutlama fikirleri

Sevgililer gününü çok daha özel bir gün kılmak istiyorsanız, evlenme teklifi doğru bir tercih olabilir. O güne kadar birbirinizi yeterince tanıdığınızı ve artık evlenmek istediğinizi düşünüyorsanız hemen planlama işine girebilirsiniz. Çünkü 14 Şubat tarihinde yapacağınız bir evlenme teklifi, 13 veya 15 Şubat tarihinde yapacağınız evlenme teklifinden çok daha anlamlı olacaktır. Aynı zamanda tarihini de hiç unutmamış olacaksınız. Sevgililer günü başlı başına çok özel bir gün olarak karşımıza çıkarken, sizler bugünü çok daha özel kılmış olacaksınız. Bunun için yapmanız gerekenleri planlamaya başlayabilirsiniz. Sevgililer gününde, sevdiğiniz kişi sizden ne kadar sürpriz bekliyor olsa da, böyle bir şey bekleme ihtimali daha düşük olacaktır. Bu nedenle onu tam anlamı ile şaşkına uğratmış olacaksınız. Erkekler adında iki özel günü aynı tarihe denk getirmek, ilerleyen yıllarda çeşitli avantajları da beraberinde getirebilir.

İkinci Bir Balayı İçin Doğru Takvim

Sevgililer günü kutlama şekilleri

Balayı, çiftlerin nikâhtan sonra birlikte gittikleri tatil olarak adlandırılır. Hayatın en güzel dönemlerinden bir tanesi olan balayı, hiçbir zaman hatıralardan çıkmaz. Çiftlerin düşünmekten kendisini alamadığı ve özlemle andığı günleri yeninden canlandırabilirsiniz. İlk defa yaptığınızdaki gibi olmayacak olsa da, farklı anlam ve duyguları üzerinde bulunduracaktır. Evli çiftlerin belki de uzun zamandır yapmayı planladığı tatilin ötesinde bir duyguya sahip olacaktır. Sevgililer gününde vereceğiniz bu hediye, sizleri yeninden o özel günlere geri götürecektir. Her zaman anılarınızda yaşadığınız günleri yeniden canlandıracak ve sevginizi güçlendirecektir. Balayı tazelemesi sonucunda evliliğe yeni başlamış gibi evinize döneceksiniz. İlişkiniz bu denli güçlenmiş olacak. Çünkü balayı tazelemede aranızda olan kırgınları ve küskünlükleri de tamir etmiş olacaksınız. Eşiniz için çok güzel bir hediye olacağı açık bir şekilde ortadadır.

Ona Küçük Sürprizler Yapın

sevgililer günü kutlama hediyesi

Sevgililer gününü ilk dakikadan itibaren özel geçirmeye başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için yapacağınız sürprizler ve alacağınız hediyeler onu oldukça mutlu edecektir. Sizlerde bunu çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle de kızlar için emek verilen bütün hediyeler ve sürprizler çok önemlidir. Sevgi maddiyatın her zaman önüne geçmektedir. Bu nedenle bazen alacağınız bir çiçek, altın kolyeden daha değerli olabilir. Sizlerde bu doğrultuda planlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca sevgililer gününde vereceğiniz tek bir hediye yerine birçok hediye daha büyük bir sürpriz olacaktır. Örneğin 14 Şubat’ın başladığı dakikalarda vereceğiniz bir hediye, ardından sabah vereceğiniz bir hediye veya göndereceğiniz bir çiçek ve yine günün farklı zamanlarında vereceğiniz hediyeler çok daha anlamlı olabilir. Böylelikle sevdiğiniz kişiye bütün gün boyunca çeşitli sürprizler yapmış olabilirsiniz. Kız veya erkek arkadaşınızın tam bitti dediği anda yeniden gelen sürprizler ile daha büyük duygular beraberinde gelebilir.

Bütün Günü Beraber Aktiviteler ile Geçirmek

Sevgililer günü nasıl kutlanmalıdır

Sevgililer gününü biraz olsun farklı geçirmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir öneri sunuyoruz. Sadece belli bir saate veya yere göre plan yapmak yerine, sabahtan akşama kadar çocuklar gibi eğlenebilirsiniz. Güne güzel bir kahvaltının ardından enerji dolu bir şekilde giriş yapabilir ve daha önce yapmadığınız veya yapmaktan son derece keyif aldığınız aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bütün gün boyunca tek aktivite değil birden fazla yapmalısınız. Enerjiniz tükenene kadar çeşitli şekillerde eğlenebilirsiniz. Örneğin yürüyüş yapmak, sık gitmediğiniz yerlere gitmek, yeni yerler keşfetmek veya bowling gibi oyun salonlarında vakit geçirmek bunlardan bazıları olabilir. Bunlar dışında yapmaktan çok keyif aldığınız aktiviteleri de bir araya getirebilirsiniz. Son olarak ise akşamın son ışıkları ile günü batırmak için kendinize güzel bir yer seçmelisiniz. Denizin huzuru ve martıların ahengi güzel bir alternatif olabilir. Ayrıca geceyi yine dilediğiniz gibi devam ettirebilirsiniz. 14 Şubat gününü uyuyana kadar beraber eğlenerek geçirmek güzel bir plan olacaktır.

Uzakta Olan Çiftler İçin Sevgiliye Mektup

Sevgililer günü en güzel nasıl kutlanır

Mektup, günümüzde neredeyse hiç kullanılmıyor olsa da çok güzel bir hediye yöntemi olabilir. Çok az kişi tarafında halen gönderilen mektup, ilişkiniz için değerli bir eser olabilir. Kargoya vereceğiniz bir hediye ile birlikte, kaleme alacağınız bir mektup sevdiğiniz kişi için çok anlamlı olacaktır. Hatta hediyeniz ile mektubunuz arasında güzel bir uyum yakaladığınız anda sevgilinizin veya eşinizin kalbinde yeniden taht kurmuş olacaksınız. Sıcacık cümleler ile yazılmış olan bir mektup, sizi adeta oradaymış gibi hissettirecek. Vereceği duygunun son derece yüksek olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Çünkü birçok alışılmışın dışına çıkacak ve deyim yerindeyse tabuları yıkmış olacaksınız.

sevgililer günü hediyesi kız arkadaşa

Sevdiğiniz kişinin hiç beklemediği bu hediye onu yıllar boyunca saklamasına neden olacak. Hatta uzun yıların ardından bile ilk günkü gibi heyecanla okuyacağından emin olabilirsiniz. Çünkü siz sadece bir hediye değil aynı zamanda tarihe bir not bırakmış olacaksınız. Verdiğiniz günün üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin okuyacak kişi üzerinde bıraktığı etkide en ufak bir azalma meydana gelmeyecektir. Hatta belirttiğimiz gibi daha farklı ve yüksek duygular ile okumaya başlayacaktır.

Küçük Notlar ile İlişkinize Renk Katabilirsiniz

Sevgililer günü en güzel nasıl kutlanır

14 Şubat sevgililer gününde farklı bir şeyler yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hayal gücünüz sizi birçok plana doğru itebilir. Ancak en küçüğünden başlayarak notlar hazırlamak bile gününüzü renkli kılmaya yetecektir. Örneğin sevgilinizin veya eşinizin uyandığı andan itibaren sevgi sözcükleri ile karşılaşmasını sağlayabilirsiniz. Odanın ve evin belli köşelerine yapıştıracağınız bu notlar ile sevdiğinizin yüzünde gülücükler oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu notlara duygularınızı yazabileceğiniz gibi çeşitli yönlendirme ifadeleri de ekleyebilirsiniz. Yönlendirmelerinizin sonuna güzel bir hediye veya çiçekte koyabilirsiniz.

sevgililer günü hediyesi kız arkadaşa

Böylelikle sevdiğiniz kişinin keyif dolu zamanlar geçirmesini sağlayabileceğiniz gibi çok anlamı ifadeler ile duygularınızı bir kez daha hissettirmiş olacaksınız.Çeşitli örneklerde de olduğu gibi birçok farklı fikir ile planlar yaparak, sevdiğinizi kişiyi memnun etmeyi başarabilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz yöntemler tamamen sizin ve sevgilinizin keyif aldığı içeriklerden oluşmalı. Ancak unutulmamalıdır ki hazırlanan sürprizler veya alınan hediyeler ne olursa olsun, asıl önemli olan sevgilinin hatırlanması ve sevildiğinin hissettirilmesidir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.