sadsad x
asdasd
Sevgiliye Atılabilecek Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye Atılabilecek Yılbaşı Mesajları

15 Aralık 2018

Sevgilinize, eşinize ya da nişanlınıza bu yıl için en anlamlı yılbaşı mesajı ne ise onu atmak istiyor fakat bir türlü cümleleri bir araya getiremiyor musunuz? O zaman bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz kişiden ayrı kalıyor ve bu yıl yanında olamıyorsanız, bu mesajlardan herhangi birini tercih ederek hayatınızdaki en özel kişinin yeni yılını sevgi dolu cümlelerle kutlayabilirsiniz!


Sevgi Dolu Kısa Yılbaşı Mesajları

Sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz için kısa ve öz bir yılbaşı mesajı atmak istiyorsanız aşağıda yer alan mesajları tercih edebilirsiniz. Bu mesajlar duygularınızı tamamen sade ve net bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. ‘Uzun uzun cümle kurmaya ne gerek var?’ diyorsanız, bu kısa yılbaşı mesajları tam da size göre olacaktır. Dilerseniz bu mesajları bir tek SMS ya da Whatsapp yoluyla değil, sosyal medya hesaplarınız olan Instagram, Twitter ve Facebook uygulamasında da paylaşabilirsiniz.


** Bana aşkın en güzel halini yaşatan sensin… Bu yıl anladım ki hayatıma giren en güzel hediye de sensin. Yeni yılın bana en güzel armağanı, mutlu yıllarımız olsun.
** Yüzümü güldüren kadın/adam, mutlu yıllar bizimle olsun!
** Sevgimizin birleştiği günden bu yana zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. İyi ki varsın! İyi yıllar canım…

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Bana bir kalbim olduğunu hatırlattığın için teşekkür ederim sevgilim. Önümüzde bir 365 gün daha var. Hazır mısın?
** Yaşadığım en güzel gün, seninle tanıştığım gündü. Bu yeni yılda da en güzel günler bizi bekliyor olacak. Nice mutlu senelere sevgilim.
** Yeni yılımızı kutlarken senden ayrı kalmak beni üzüyor. Umarım 2019 yılı bize hayırlı gelir. Mutlu yıllar hayatım!

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Her yeni yılla birlikte seninle ne kadar mutlu olduğumu anlıyorum. 2018 bitti, önümüzde koca bir yıl daha var. Günlerini benimle doldurmaya söz verir misin?
** Tüm dargınlıklarımızı, kavgalarımızı bu yıla girerken unutmanı istiyorum. Söz veriyorum bu yıl en güzel yıllarımızdan biri olacak. Mutlu yıllar sevdiğim!
** Yüzünden gülücükleri asla eksiltmeyeceğime söz veriyorum. 2019 bizim için harika bir yıl olacak, inanıyorum… Yeni yılımız kutlu olsun!

sevgiliye yılbaşı mesajları


** Her yeni yıl seninle bir başka güzel… Hayatını benle paylaştığın için teşekkür ederim. Her şey gönlümüzce olsun. Mutlu yıllar sevdiğim kadın/adam!
** Bana bir aile verdiğin için teşekkür ederim. Sen bana ailenin ne demek olduğunu öğrettin. İyi ki varsın hayatım. Nice yılları birlikte geçirmemiz dileğimle…

En Anlamlı ve Sevgi Dolu Yılbaşı Mesajları

"Sevgimi anlatmama tek bir mesaj yetmez, iki üç sayfalık mesaj atmak istiyorum" mu diyorsunuz? Sevgi dolu yılbaşı mesajları için okumuş olduğunuz bu yazımızda sizler için uzun mesajlar da bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki mesajları kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Tüm mesajları birbiri ile birleştirip harika bir kutlama mesajı da oluşturabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin!

yılbaşına özel hediye sevgiliye

** Bir yılı daha geride bırakıyoruz sevgilim. Zaman nasıl da çabuk geçti değil mi? Önümüzde kocaman bir yıl daha var. Kimi zaman üzülecek kimi zaman mutlu olacağız ama ben sana söz veriyorum ki 365 gün boyunca yanından ayrılmayacağım. İyi yıllar, mutlu yıllar sevgilim!

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yılımızın seninle birlikte dopdolu geçeceğine adım kadar emin olsam da tek dileğim bütün güzelliklerin bizden yana olması… Hayatını bana adadığın ve benimle bir yıla daha girdiğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın kadınım/adamım. Nice mutlu yıllarımıza!

sevgiliye yılbaşı mesajları

** 2018 yılını geride bırakırken nasıl da zaman geçti değil mi? Önümüzdeki yıl da böyle olacak… Zaman su gibi akıp geçerken biz asla birbirimizden geçmeyeceğiz. Sen dünyanın en tatlı insanı olarak hayatımda yer alacak ve ben de bu tada asla doyamayacağım. 2019’un bize şans, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesi dileklerimle…

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Seninle geçirdiğim her an ömrüme ömür katıyorum sanki. Bu yıl hayatımın en güzel yıllarından biriydi. Üzüldüğümde yaslanacak omzum ve mutlu olduğumda gülecek bir yanım olduğun için teşekkür ederim. Bu yılın yuvamıza (kuracağımız yuvamıza) mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. Nice yıllara hayatım!

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Zaman dursun isterken, ömür akıp geçiyor sevgilim. Bak bir yılı daha geride bıraktık. Şimdi önümüzde kocaman bir 2019 yılı var. Acılar, mutsuzluklar, yorgunluklar, felaketler geride kaldı. Bu yıl, mutluluklara kapı açacağız. Sevgi her şeyin anahtarıdır ve ben seni çok seviyorum. İyi yıllarımıza canım!
** İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler

sevgiliye yeni yıl mesajı

** İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar AŞKIM.
** Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
** Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…
** İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…
** Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu sevgilimle daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…
** Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yılda, her şeyin gönlünce olsun Sevgilim! Tüm hayallerin, tüm umutların ve 2020 yılından tüm beklentilerinin gerçekleşmesini dilerim. Seni Çok Seviyorum Mutlu yıllar…
** Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki "Ömrüm" olur musun? 2020 sana mutluluklar getirsin aşkım.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. 2020 yılının hepimize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
** Kalbimi varlığını bana yeniden hissettiren ve bir ‘EVET’ ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

yılbaşına özel hediye sevgili için


** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…
** Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2020 yılı kutlu olsun bir tanem.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye hatıralarla dolu kocaman bir aşk kalır. İyi ki AŞKIMNSIN. Yeni yılın kutlu olsun.
** Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…
** En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..
** Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
** Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum Bi Tanem. Birlikte nice yeni yıllara.
** Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Seni Çok Seviyoruuuum... Mutlu Yıllar!
** Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!
** Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…
** Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…
** Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

yılbaşında hediye sevgiliye


** Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2020 sana mutluluklar getirsin bir tanem.
** Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!
** Her yeni yıl başka bir güzel.. 2020 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
** Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..
** Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.
** Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
** Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.
** Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
** Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!
** Hayatımda tanıdığım en önemli kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, her üzüntüme ve mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun BİRİCİĞİM.

yeni uıl mesajı sevgiliye

** YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!
** Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
** Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2020 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
** Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel Sevgilisine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2018 yılı bize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

sevgiliye yılbaşı hediyesi

** İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..
** Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalması ve yeni yılda güzel gülümsemenin devam etmesi dileğiyle… Seni bu yıl da çok seveceğim!

yılbaşı mesajı sevgiliye

** Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı benimle bir yıl daha mutlu, aşk dolu ve huzurlu bir yıl geçirmeni ve tüm koca bir senenin sadece benimle geçmesini diliyorum:) Sevgilim, huzurum!
** Biricik Aşkım, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli şeysin. En büyük aşksın. Senin bana olan sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu senelere…
** Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
** Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

sevgiliye yılbaşı mesajları

** Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum…
** Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.