sadsad x
asdasd
Sevgiliye Etkileyici Yılbaşı Mesajları

Sevgiliye Etkileyici Yılbaşı Mesajları

19 Ekim 2017

Yılbaşı gecesi, tüm dünya üzerinde yeni bir yıla girmenin ve yeni başlangıçlar yapmanın göstergesidir. Bu nedenle yeni yılın sevinci en çok sevdikleriniz ile birlikte yaşadığınızda anlam kazanır. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevgiliniz ile geçireceğiniz bir yıl size sürprizler ve şans getirebilir. Yılbaşı akşamını en güzel ve anlamlı biçimde geçirmek için sevdiğinize küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Güzel Hediyeler her zaman paha biçilmezdir. Ancak bu hediyeyi anlamlı kılan en önemli şey, sizin sözleriniz ve mesajınızdır. Bu nedenle yılbaşı akşamı, sevdiğinize küçük bir yılbaşı kutlama mesajı ileterek onu mutlu etmelisiniz. Sevgililer, birbirlerinin hayat arkadaşları olarak her özel günlerini birlikte geçirmek ister. Doğum günü, yılbaşı, yıldönümü ve sevgililer günü gibi her özel günün çiftler için büyük bir anlamı vardır. Birbirini özleyen ve yakın olmak isteyen kişilerin duygularını belli edeceği en güzel yol ise sözlerdir. Anlamlı ve duygu dolu olan sözler, kimi zaman uzak mesafeleri ortadan kaldıran, kimi zaman kalp kırıklıklarını yok eden ve bazen de sevildiğini hissettiren cümlelerdir. Sözlerin anlamı bu kadar büyük olunca, rastgele söylenmemesini gerektiriyor. Sevgilinizin yılbaşını kutlarken, mesajınız ile mutlu olması ve her zaman bunu hatırlaması için özenle seçilmiş cümleleri seçebilirsiniz.

Kız Arkadaş İçin Güzel Yılbaşı Mesajları

Kızların en çok hoşlandığı mesajlar, duygular ile yazılanlardır. İçten gelen duygularınızı ve sevginizi sözlerinize dökmelisiniz. Fakat birçok erkek, yapısı gereği duygularını sözlerine aksettirmeyi sevmez veya bunu yapamaz. Bu durumlarda en iyi yöntem, özel bir şekilde yazılan mesajlardan yardım almaktır. Sevdiğiniz kadını mutlu etmek için onun hoşlanacağı bir cümle seçerek özel gününü kutlayabilirsiniz. Bu özel günler sevgililer günü, yıldönümü, doğrum günü ve yılbaşı olarak sıralanmaktadır. Yılbaşı, daha çok yeni bir yıla girmenin sevinci ile kutlanır. Sevdiğiniz ile geçireceğiniz yılbaşı gecesi için doğru mesajı seçerek bunu yüzüne söyleyebilir, bir not kağıdı ile verebilir veya pastasının üzerine yazdırabilirsiniz. Bu, sizi kız arkadaşınızın gözünde daha değerli yapacaktır. Önemli olan sevdiğiniz kadına uygun mesajı bulduktan sonra bunu güzel bir biçimde sunmaktır. Romantik bir sürprizi seçerek de mesajınızı sevdiğinize iletebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Romantik Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı, yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşamak ve bunu sevdikleriniz ile kutlamak için çok değerli bir gündür. Bu özel günde çeşitli lezzetler tatmak, uzun saatler boyunca eğlenmek, romantik bir gece geçirmek veya sokaklardaki festivallere katılmak isteyebilirsiniz. Bu anlamlı olan her faaliyet, sevdiğiniz erkek ile çok daha mutluluk vericidir. Erkek arkadaşınız için elleriniz ile hazırladığınız kurabiyeler, fotoğraf albümleri veya romantik masalar da yılbaşına dahil olabilmektedir. Seçtiğiniz veya kendiniz hazırladığınız hediyelerin en güzel yanı, üstlerinde yazılı olan kutlama cümleleridir. Her hediye, büyük bir anlam ifade eden sözleri haketmektedir. Siz de ister küçük ister büyük olsun her hediyenin üzerine anlamlı bir mesaj yaparak bunu değerli kılabilirsiniz. Hediye almasanız dahi, erkek arkadaşınızın hakettiği bir mesaj ile tüm gecenin anlamını arttırabilirsiniz. Bu nedenle sevdiğinize ve aşkınıza en çok yakışan romantik yılbaşı kutlama mesajını seçmelisiniz.

sevgiliye güzel yılbaşı mesajları

*** Yeni yılda; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... Mutlu seneler!!
*** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her zorluğa! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara… Seni hep seveceğim sonsuzluğum….
*** Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
*** Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu seneler olsun!!
*** Ben biliyorum ki yeni yılda da yine seninle olduğum sürece hep renkli ve gülümseten anılar biriktireceğim. Ben biliyorum, seni ömrümün sonuna dek aynı aşkla seveceğim. İyi seneler sevgilim.
*** Hayatıma yeniden hoş geldin aşkım… Seninle geçirdiğimiz ilk yılbaşında yanımda oluşun hala aklımda. Sen benim en güzel dünyam, sen benim her şeyimsin. Geleceğe dair en şahane umudum, en büyük mutluluğumsun. Kalplerimiz hep bir, yolumuz aşkla dolu olsun. Seni çok seviyorum Mutlu Seneler Olsun.

sevgiliye etkileyici yılbaşı mesajları

*** Aynı heyecanla, aynı aşkla gözlerime bakacağına söz veriyor musun? Bu yıl da bizim yılımız olsun emi… Yeni yıl sana da bana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
*** Bu güzel günde de yanımda olduğun için sana minnettarım, şunu bil ki ben ne kadar zaman geçerse geçsin senin sevgine muhtacım. Mutlu seneler Aşkım…
*** Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

sevgiliye resimli yılbaşı mesajları

*** Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
*** Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi seneler!
*** İşte yepyeni bir yıl var kapımızda… Geleceğini oluşturacak her yeni gün bir öncekinden daha güzel olsun. Yeni yıl isteklerine kavuştuğun ve istediğin mutluluğu söküp aldığın bir yıl olsun.
*** Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
*** Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yıla da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.
*** 2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, içinde bana olan güzel sevgin hep seninle olsun. Mutlu seneler Birtanem!

sevgiliye romantik yılbaşı mesajları

*** Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok saydıracağı, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle… İyi ki varsın sevgilim.
*** Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle... Seni dün olduğu gibi, bugün de yarın da hep seveceğim… Nice güzel ve mutlu senelere Sevgilim…
*** Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

sevgiliye güzel yılbaşı kutlama mesajları

*** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!
*** Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda seninle olmak en büyük dileğim. Seni çok seviyorum Hayat Kaynağım….
*** Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu seneler dilerim.
*** Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki "Ömrüm" olur musun? 2018 sana mutluluklar getirsin benim çok tatlış biricik aşkım.

sevgiliye resimli yılbaşı kutlama sözleri

*** Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim… Seni her zaman aynı büyük aşkla seveceğim gülüm….
*** Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...
*** Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.
*** Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

en güzel yılbaşı sözleri sevgiliye

*** Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2018 yılının hepimize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
*** Biricik sevgilim… Birlikte kocaman bir aşkla gireceğimiz yeni yılda şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum sana… Seni her şeyden çok seviyorum. Geçen sene olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da…
*** Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu seneler!

en güzel yılbaşı sözleri

*** Her yeni yıl, yeni bir başlangıç, yeni ve taze umutların, gitgide artan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun sevgilim. Mutlu seneler…
*** Ben inanıyorum ki yeni yılda her şey çok daha güzel olacak aşkım. Seninle yine çok güzel anılar biriktireceğiz. Hep benimle kal, hep yanımda ol… Mutlu seneler.
*** Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, Mutlu seneler..

yılbaşı mesajları sevgiliye

*** Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!
*** Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatıı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
*** Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2018 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu seneler.

yılbaşı kutlama mesajları sevgiliye

*** Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun. sevgiliye yılbaşı mesajları istiyorum
*** Sen yanımda yoksan her şey anlamsızlaşır, saçların değmiyorsa yüzüme bütün dünyam kararır. Sen gülmüyorsan benimle, gözlerimdeki yaşlar haklıdır… Yeni yılda bizi yine bir arada tutan şey aramızdaki büyük aşktır. Mutlu seneler sevgilim.
*** Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2018 yılı kutlu olsun bir tanem.
*** Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2018 sana mutluluklar getirsin bir tanem.
*** Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
*** Yeni yılda hiçbir zaman ümitsiz kalmaman ve aklında beliren hangi hayalin varsa en güzel şekilde kavuşman dileğiyle… İyi ki benim sevgilimsin.

romantik yılbaşı mesajları resimli

*** Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yılla canım sevdiğim..
*** Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, Mutlu seneler dilerim..
*** Yeni yılda yüzünden gülücükler, yüreğinden huzur, gözlerinden ışıltı eksik olmasın. Yeni yılda elinden elim, kalbinden kalbim, sesinden adım eksik olmasın. İyi ki varsın canım aşkım. Seni çok seviyorum…
*** Yeni yıl geldiğinde hayatı sıkı sıkıya tutabilmek, sevgiyi bir nebze olsun kaçırmamak, asla ‘keşke’ dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Çünkü biz artık ikimiz, biriz. ‘Biz’ olduğumuz sürece de her şeyin üstesinden geliriz. Mutlu seneler sevgilim.
*** Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.
*** Bana aşkın tanımını sorsalar seni gösteririm, mutluluğu anlat deseler onlara sadece ama sadece senin sesini dinletirim. Beni en güzel yerlere götürseler O nerede derim… Birlikte nice yıllarda, aynı aşkla, aynı tutkuyla sarmaş dolaş, el ele omuz omuza olmayı dilerim. Benim canım sevgilim…

sevgiliye güzel yılbaşı mesajları resim

*** Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..
*** Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…
*** Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak aşk, aşk da hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda aşkımız daha da güçlü ve sonsuz olması dileğimle nice güzel yıllarımıza sevgilim…
*** Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu seneler!
*** Yeni yılda melekler omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar seninle olsun aşkım. Sen her şeyin en güzelini hak edensin… Hayalini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında belirsin. Mutlu seneler sevgilim.
*** Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

en güzel yılbaşı mesajları

*** Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle, kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin, yeni yıl. Mutlu seneler Sevgilim
*** Bitirdiğimiz yıl üzüntülerimizle, sevinçlerimizle, mutluluklarımızla, acılarımızla, hüzünlerimizle geride kalıyor… Ancak sen asla benim için geride kalmayacak, her zaman benimle güzel yarınlarda buluşacaksın. Umarım yeni yılda her şey çok daha güzel olur, bize daha fazla mutluluk, sevinç ve umutla gelir. Seni çok seviyorum.
*** İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..
*** Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu seneler...
*** Her yeni yıl başka bir güzel.. 2018 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
*** Yeni yılın sana ve tüm ailene sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu seneler…

yeni yıl kutlama mesajları sevgiliye

*** Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2018 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..
*** Coşkulu ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamımızdan. Gelecek yılda sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesi, mutlulukların en uzun sürelisi seninle olsun. Seni canımdan çok seviyorum Aşkım İyi seneler.
*** İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En Mutlu seneler seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…
*** Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2018 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
*** Yeni yılda, hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu seneler…
*** Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Yeni yılda umutlu bir yaşam seninle olsun.

yılbaşı mesajları resimli

*** Tüm sorularımın cevabı sende, Seni önceki yıl olduğu gibi, bu yılda çok seveceğim… Düşler olmadan gülüşler de olmaz. Yeni yılda kurduğumuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle aşkım. Seni çok seviyorum.
*** Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu seneler!!
*** Bizim ilgimiz hiçbir zaman geçmişe dönük olmamalı, her zaman geleceği düşünmeliyiz çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2018 yılının gelişi de geleceğimize attığımız güzel bir adım olsun. Birlikte daha nice adımlar atmak, nice gülümseten anılar yaşayabilmek dileğiyle… Mutlu seneler.
*** En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Mutlu seneler. Bu yıl da birlikte gülelim canım sevgilim…
*** Bahar geldiğinde gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun. Mutlu seneler aşkım.
*** Yeni yılda umutların gerçeğe, gerçeklerin mutluluğa dönüşsün. Mutlu seneler!

yılbaşı mesajları bayan sevgili için

*** Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yılımız olsun Canım Sevgilim Yeni senen kutlu ve aşk dolu olsun… Seni çok seven biricik Minnoşun!
*** Yeni bir yılda da gözlerin hep gözlerime baksın, yüzümüzden gülücükler, gönlümüzden aşkımız eksik olmasın! Seni çok seviyorum sevgilim. Mutlu seneler.
*** Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
*** Bir yılı daha birlikte devirmenin mutluluğu içindeyim, seninle geçirdiğim her gün için binlerce kez teşekkür ederim. Sen benim mutluluğum, huzurum, hayat ışığım oldun. Yeni yılda güzel gönlünden geçen ne varsa seninle olsun… İyi ki varsın aşkım.
*** İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle Mutlu seneler.
*** 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğini oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler Canım Sevgilim!
*** Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

erkek sevgiliye yılbaşı kutlama sözleri

*** Bana yalnızlığı unutturan, karanlığın tarifini yok saydıran, yanımda oluşuyla tüm zamanımı huzurlu kılan… Beni bambaşka mutluluklarla yerden göğe çıkaran. Sen can, sen Canan… Yeni yılda gözyaşların yalnızca mutluluktan aksın. Endişe duyduğun her an beni düşün çünkü ben her zaman seninleyim. Seni çok seviyorum aşkım Yeni yılımız kutlu olsun...
*** Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2018 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcaman dileğiyle Biricik Aşkım.. Mutlu seneler...
*** Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
*** Beni sakın bırakma. Ben sensizken gülemiyorum anılara… Beni sakın bırakma. Ben sen olmadan yaşayamıyorum anlasana. Beni elimden kavra, gözlerime bak ve o güzel gülüşünle ısıt yine içimi. Yeni yıla adım atarken yine yanımda ol, yine benimle ol, yine tüm hücrelerime dol aşkım… Beni sensiz bırakma.
*** Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!

erkek arkadaşa yılbaşı mesajı

*** Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başaryıla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum..
*** Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 yılı sana yüreğin kadar büyük güzelliklerle gelsin… Bundan sonrasında da sadece ikimiz yepyeni yıllara merhaba diyelim canım aşkım.
*** Birlikte geçirdiğimiz onca güzel anıyla, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha devirdik. Yeni yılda anılarımıza daha güzellerini eklemek istiyorum aşkım. Yine her zamanki gibi en büyük hayalim seni hiç olmadığın kadar mutlu edebilmek… Birlikte nice güzel yıllara…
*** Sevgilim, bu dileklerim sana! Yeni Yıl, herşeyi yenilesin! Ancak aşkımız hiç değişmesin. Bir tek sen eskisi gibi kal, gerisi umrumda bile değil. Seni çok seviyorum canım sevgilim mutlu senelere….
*** Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum… 
*** Aşkın yeniden doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun belki yorgun ama yine de umutlu ve mutlu, her şeye rağmen sevgi dolu geçecek nice güzel yıllara! Seni çok seviyorum.
*** Gelecek, sen yanımda olmadığın sürece benim üzerine düşünebileceğim bir şey değil. Benim bütün hayallerimde senin yüzüne uzun uzadıya bakmak, senin ellerini istediğim anda sımsıkı tutmak, senin varlığını hissederek bütün yolları en sağlam şekilde yürümek var. Benim her dileğimde senin gülümseyen yüzün, senin parıldayan gözlerin, senin sıcak ellerin var. Birlikte nice yeni yıllara aşkım… Seni çok seviyorum.
*** Bembeyaz yağan pamuk gibi kar, ne yaşanırsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yepyeni bir başlangıç. Daha umutlu yarınlar sunar bize ve daha uzun gülümsemeler… Bütün hayallerimde sen varsın, Mutlu seneler aşkım.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.