+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sevgiliye Gönülden Aşk Mektupları

Sevgiliye Gönülden Aşk Mektupları

13 Şubat 2020

Aşk mektubu yazmak duygularımızı ifade edebilmek ve bu duyguları ölümsüz kılabilmenin en güzel halidir. Gündelik hayatta her ne kadar kitle iletişim araçları sayıca artsa da hiçbiri mektup kadar kalıcı bir sonuç sağlayamayabiliyor. Teknolojinin yaygınlaşması her ne kadar mektuplarının üzerini tozlandırsa da, sevgiliye aşk mektubu yazmayı tercih eden büyük bir kitle de yok değil. Mektuplar karşımızdaki kişilere sevgiyi dile getirebilmenin, verilen değeri ona aktarabilmenin, yoğun duyguları satıra dökebilmenin en güzel halidir. Kişiler mektup yazarken tüm duygularını rahatlıkla kağıda aktarabileceklerdir. Sevgilerini en anlamlı şekilde aktarabilen kimselerde reddedilme ya da karşı çıkma kaygısı da bulunmayacaktır. Korkusuzca ifade edilebilen duygular sevdiğinizi etkileyebilmeye giden yolda en önemli araç olacaktır.

Bazen deli dolu sevgiler dökülür kağıda, bazen ise en büyük üzüntüler. Yanında anlam bulduğunuz sevgilinizin gözlerinin içine bakarken söyleyemedikleriniz, kağıda bir çırpıda yazılır. Kimi zaman en öfkeli anlarda, elinize aldığınız kalem ve kağıt öfkenizi kontrol edebilmeniz ve rahatlayabilmenizi sağlayacaktır. En öfkeli anlarınızda bile satırlarda yoğun aşkınızı görecektir biricik sevgiliniz… Bazen bitmiş ilişkilerin çaresi mektuplarda aranır. Birkaç satıra dökülen ayrılığın hüznü ancak yazılarak atılacaktır. Ayrıldığınız sevgiliye yazdığınız kederli mektubunuz ise, onun sizi anlamasına belki de bir yol olacaktır. Bazen aşkınızı hiç haykıramadığınız sevdiğinize giden yolda en önemli anahtar olacaktır etkileyici aşk mektupları. Sonunun ne olacağını bir an bile düşünmeden kaleme aldığınız o duygu dolu satırlar, sevdiğinizin bu sessiz aşk itirafı karşısında etkilenmesine neden olabilir. Sonuç ne olursa olsun aşk mektubu, sizin hislerinizi güçlü ifade edebilmenizin en güzel yolu olacaktır. Sevdiğiniz kişiye anlık söz hakkı tanımayan aşk mektupları, tamamen size odaklanılmasına neden olacaktır.

Sevgisini ifade edebilmekte oldukça zorlanan toplumlardan biri olmamız nedeniyle, çoğu zaman içimizden geçen duyguları sevdiklerimize söyleyemeyiz. Çekingen yapımız nedeniyle çoğu zaman hep içimizin bir köşesinde tutarız o derin sevgimizi. Oysaki bazen dile getirilemeyen duygular, bazı aşkların kurtarıcısı olamayabilir. Duygularımızı söyleyemediğimiz sevgilimizi kaybetmenin eşiğine getirebilir. Ya da sevgiliye aşk mektubu yazımı küllenen bir aşkın yeniden alevlenmesine olanak sağlayacaktır. Bu nedenle aşk mektubunun ilişki üzerindeki önemli payı da yadsınamaz bir gerçektir. Sevgilinize duyduğunuz derin sevgi ve verdiğiniz değeri ona göstermek isterseniz, yapmanız gereken ilk iş kalbinizdekileri satıra dökerek ellerine vermek olacaktır. Her durumun kurtarıcısı olan mektuplar, sevgilinizin size bir kez daha aşık olmasını sağlayacaktır. Yazmak istediğiniz mektup için sevgiliyi ağlatan mektup önerileri araştırarak yazıya nasıl başlayacağınız hakkında fikirler üretebilirsiniz. Ancak derin bir araştırma sonrasında sevgilinize en iyi aşk mektubunu oluşturabilirsiniz. Yazı kabiliyeti konusunda kendinize güvenemiyorsanız, bu konuda size güzel de bir önerimiz olacak. Sevgiliye gönülden mektup örnekleri arasından inceleme yaparak duygularınızı en iyi kaleme alan mektup içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Mektup Örnekleri 1

sevgiliyi ağlatan aşk mektubu sözleri

Hayatım;

Seni tanıdığım günden beri her günüm mutlu ve huzurlu geçiyor. Bana ümit oldun, ışık oldun, ses oldun sohbet oldun. Ne güzel gülüşlerimiz oldu birlikte ve ne çok anı biriktirdik. İçimdeki özlemin her geçen gün büyüse de senin sevginle bunu yenebiliyorum. Hayatımdaki anlamın ve değerin büyük sevgilim. Ne zaman aklıma düşsen, yüzümde şapşal bir gülümseme oluşuyor. İşte o zaman seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha fark ediyorum. İçten içe sana kavuşmayı, seni koklamayı, sana sarılmayı bekliyorum. Biz ayrılamayız, seni ne kadar özlüyorum bilemezsin. Her zaman seni düşünüyorum. Tanıştığımız günü de hiç unutmuyorum. Ne kadar da mutluyduk, sen hayatımda tanıdığım en değerli ve nazik insanlar arasındasın. Senin için her türlü fedakarlık için hazırım bunu bilmeni isterim. Aşkım benim seni dört gözle bekliyorum her zaman. Seni sevgi ile kucaklamak için sabırla bekleyeceğim.

Ah sevgilim! Senin tarafından sevildiğimi bilmek her şeye değer. Bu duygu tarif edemeyeceğim kadar çok… Birtanem; her zaman sevgimizin büyüklüğünün farkındaydım ve bana ne kadar değer verdiğini içten içe biliyorum. Her nefes alışımda sen diye soluyorum sevgilim, özlüyorum seni! Her zaman anılarımız beni sağlam tutuyor. İçimdeki sevginle çiçekler açıyorum. Her görüşmemizi iple çekiyorum ve benim için neler ifade ettiğini yüzüne haykırmak istiyorum. Aşkım içimde tutamayacağım kadar çok birtanem, nasıl bir duygu anlatamam! Sevdiğim sen benim her türlü hırçınlığımı yenebilmem için destek oluyorsun bana. Sen benim dünyam, cennetim, bugünüm ve yarınımsın. Her zaman beni ben olduğum için sevdin ve bunun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Aşkım benim, bana kendi benliğimi yaşatabildiğin için sana minnet duyuyorum.

sevgiliye güzel hediyeler

Ah birtanem! Sen bu dünyadaki bana verilen eşsiz hediyelerden birisin. Değerin bende çok büyük, çünkü bana kim olduğumu sen öğrettin. Beni sevginle büyüttün sanki! Ne güzel bir duygu bilemezsin ve aşkımızın açıklamasını bazen bulamıyorum bebeğim. Aşkımıza verdiğimiz sevgi ve saygı bizi birbirimize bağladı. Sen benim en büyük aşkımsın, sevdiğim saydığım, övdüğüm, huzur bulduğum birtanemsin. Allah’tan dileğim, her zaman benimle olman ve mutlu olmamız. Seninle yaşlanacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Dilerim ki sevgilim, her zaman huzurumuz, sağlığımız yerinde olur ve biz birbirimize ait oluruz. Ah bir bilsen, seninle sevmek ve sevilmek o kadar güzel ki! Sanki bu dünyada değil de cennette gibiyim seninle. Cennet kokulu sevdiğim, ömrüne ömrümü katayım da hep benimle kal. Yollarımız hep bir olsun, sevdikçe sevelim, saydıkça sayalım birbirimizi. Bu sevgiyi ileride doğacak çocuklarımıza da verelim. Ne güzel olur senden çocuklarımın olması, gülüşü sana benzeyen… Birtanem benim, dilerim ki sevdiğimiz şeyler hep ortak olsun. Git gide daha da yükselsin aramızdaki aşk, nefes aldığım sürece seni seviyor olacağım…

Sevgiliye Mektubu Örnekleri 2

 sevgiliye seni seviyorum mektubu

Hayatımın Işığı, Aydınlığım;

Ömrüme girdiğin ilk günden bu yana, zamanın seninle nasıl geçtiğini anlamadım inan ki! Aramızdaki mesafeler çok olsa da bunun bir önemi yok bebeğim. Çünkü aşkımızın yangını tüm yolları, mesafeleri ve engelleri yener. O kadar samimi ve içtensin ki gülüşün beni başka diyarlara götürüyor. Her zaman beni ısıtan bir yanın var! Aşkım, emeğimiz çok bu ilişki için, her gece dua ediyorum sana kavuşmak için… Birtanem, hayatından çıkmak istemiyorum bir köşede ömürlük seni bekleyebilirim. Ne hoş havadan sudan konuşmalarımız, beni ne de güzel anlarsın bilirsin sen! Hem arkadaşım hem sırdaşım hem yoldaşımsın, özlemim içimde büyüttüğüm aşkımla birlikte büyüyor birtanem. Yüzündeki gülümseme için yapamayacağım şey yok. Her zaman sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende olman için dua ediyorum. İleride büyüteceğimiz çocuklarımız için isim düşünüyorum. Birtanecik sevgilim! Ne güzel anılra biriktirdik seninle eşi benzeri olmayan… Bizi anlayan bir biz olduk, sevdik saydık hep birbirimizi aşkım benim. Kavga etsek bile uzatmadan aşkımızın aleviyle körükledik ilişkimizi… Seninle olmak, göz göze bakmak bile yetiyor. Biz seninle ekmekle tuz gibiyiz birtanem! Allah biliyor, kavga ettiğimizde barışmak için gün sayıyoruz ikimizde, bunu biliyorum sevdiğim. Hep benim, ömrümde olan hayallerimin adamı sensin.

Azar azar içimde büyüttüğüm aşkınla aşamayacağım zorluk yok birtanem. Yavaş yavaş içime sızan sen ile büyüyorum. Bütün damarlarımda, ruhumda ve her bir zerremde senin olduğunu hissediyorum. Sanki sen ben gibisin, bende sen gibiyim bebeğim benim! Aynı gülüyoruz, aynı söylüyoruz, aynı bakıyoruz adeta… Biliyor musun sevgilim, yokluğunu içime çeke çeke beklesem de gönlümdeki aşkın avutuyor beni. Sevdiğim adamın gözleri uyumadan hayallerimi süslüyor. Sevmek bir yana dursun seni ruhumda hissediyorum. Kokun burnumdan hiç gitmiyor. Sanki şuracıkta yanı başımdasın. Aşkın bedenimi sardı, ruhumda izlerin var. Kıyamıyorum sana sevgilim, sana o kadar güveniyorum ve seviyorum ki ilişkimiz bir ömür aynı canlılığı ile sürecek bunu biliyorum.

Gönlümü açtığım tek insansın, kalbimin en derininde sana büyüttüğüm özlemim ve aşkım ile seni bekliyorum. Sen benim bu dünyada ve diğer taraftaki ilk ve son aşkımsın. Gözlerinde gündüzü ve geceyi yaşıyorum sevgilim, benim için hayatsın bunu hiç unutma! Sevginle coşuyor adeta büyüyor gibiyim. Sevdanın ateşi ile beni yakıyorsun. Gözüm ve gönlüm sende sanki kör gibiyim bebeğim. Sana kavuşacağım günlerin acısını çıkartmak istiyorum. Seni o kadar özledim ki gönlümden çıkacak ve dudaklarıma dökülecek hiçbir kelime özlemimi anlatmaya yetmez. Ömrüm senin, gönlüm senin, sevdam senindir. Büyüyorum ve derinleşiyorum seninle sevdiğim. Sevgin bana çok şey öğretiyor. Bana sevgiyi öğrettiğin için sana minnettarım aşk sözcüklerim sana hiç bitmeyecek sevdiğim. Hasretini gönlümde taşıyorum biliyorum ki en kısa zamanda bu özlem bitecek ve biz kavuşacağız…

 

Sevgiliye Seni Seviyorum Mektubu Örnek 3

 aşk mektubu sözleri

Hayatımdaki En Özel İnsan;

Bu zamana kadar nerelerdeydin, ömrümü güzelleştiren bana ışık saçan enerjinle dünyanın en mutlu insanı yaptın beni. Çok benziyoruz birbirimize, az zamanda aşktan sarhoş olduk. Ah sevgilim! Aynı benim gibi gülmeye başladın. Ruh ikizim, anlamım, canım, hayatımın gözbebeği sensin. Seninle tanışmadan önceki günlerimde hiç yaşamıyor gibiymişim. Seninle yaşamayı ve mutlu olmayı öğrendim. Bana bakışın, beni güldürüşün, o kadar anlamlı ki benim için… Sensiz geçen günlerimi yaşamış olarak saymıyorum birtanem! Benim için her bir zerren çok değerli. Seni o kadar çok özledim ki kuş olsam, yanına uçardım bir çırpıda. Uçup omzuna konardım ve bir ömür oracıkta seninle yaşlanmak isterdim. Senin yokluğunda şarkımızı dinliyorum sevgilim…Nasılda bizi anlatıyor her notası bizi tanımlıyor sanki! Gönlüme bir damla su serpen yaşadığımız anılarımız birtanem, yokluğunda onlara sıkı sıkı sarılıyorum. Seni göreceğim anın özlemiyle yanıp tutuşuyorum.

Canım, kalbim, ruhum, herşeyim senin için yapamayacağım tek bir şey bile yok. Kanatlarım olsa senin için kuş olurdum. O kadar benziyoruz ki sevgilim, her hareketimiz bir seninle. Çok geçmeden aynı olduk birtanem benim. Ömrümde tanıdığım en anlamlı ve en doğru adamsın. Gülüşüne bir ömür serilir aşkım benim! Buluştuğumuz anları hiç aklımdan çıkaramıyorum, sıcacık sarılışını beni koklayışını… Ah nasıl da tatlı bana kelimelerin, içinde kayboluyorum adeta! Seni seviyorum hayat gibi, ekmek gibi su gibi seviyorum. Sana ve aşkına o kadar muhtacım ki sensiz bir ömrün kapısını açabilir miyim bilmiyorum. Nefes aldığım sürece seninle olan anılarımızı çoğaltacak ve ilerideki yeni hayatımız için tüm gücümle çabalayacağım…Sen ol! Bir sen bir ben tüm dünya şahit olsun aşkımıza sevdiğim! Haykıralım sokaklarda birbirimize olan aşkımızı. Ah birtanem sen bana gelmeseydin seni hiç tanımasaydım ne yapardım söyle bana? Aşkını bu kadar yüreğimde hissettirdiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Ömrümü anlamlandırdığın beni adeta sarıp sarmaladığın için sana minnettarım.

sevgiliye güzel hediye

Gönlümde taht kurdun bir yere gidemiyorsun sevgilim. Seni içimde hapsettim hep oradasın, benden uzakta olsan da içimde yaşayan senle avunuyorum. O kadar zor ki sensizlik, tarifsiz bir his kokunsuz yaşamak ve sana dokunamamak… Yan yana geldiğimizde açan çiçekler gibiyiz ve baharın gelişiyiz. Ne güzel açıyoruz seninle, ne güzel gülüyoruz sevdiğim sokaklar gülüşlerimizle yankılanıyor. Seviyor bizi bu dünya! Bizle güzel sanki her varlık her an her durum… SEN bana ben kattın, ben sana sen kattım sevgilim, ne hoş seni anlamlandırmak, seni güldürmek, kalbinin atışını dinlemek bir bilsen! Bir daha doğsam, hep sana koşmak seni sevmek ve sana aşık olmak isterdim. Gönlüme ışık gibi doğdun beni benden aldın aşkınla birtanem. Bugünlerimiz yarınlarımız hep birlikte geçsin Seni nefes aldığım süre boyunca seveceğim bunu hiç unutma birtanem.

 

Sevgiliye Gönülden Mektup Örnekleri 4

 en güzel aşk mektupları

Güzel Gözlü Sevgilim;

Her zaman hayatıma anlam katan ve beni seven ömrümün geri kalanı sensin. Ne var sende bilmiyorum bu kadar sana bağlandım? Sabah uyanır uyanmaz seni aramak ve sesini duymak istiyorum. Gece uyuyana kadar her salisemde aklımdasın sevgilim. Sana bu kadar bağlanmamın sebebi, sana olan samimi duygularımdır. Seninle birçok hayalimi gerçekleştirmek istiyorum birtanem. Her yere seninle gitmek, farklı yerleri seninle görmek istiyorum. Bir sürü anıyı seninle biriktireceğimizi biliyorum sevgilim. İleride doğacak çocuklarımızdan, paylaşacağımız acı tatlı tüm anılarımıza kadar seninle olmak istiyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki bana bakarken, kısılan gözlerinin güzelliğinde boğuluyorum. O kadar derin ki sana hislerim birtanem, sevmek yeniden anlamlanıyor seninle. Seni sevdiğimi dile getirmek beni dünyanın en mesut insanı yapıyor.

Aklıma düştüğünde kalbimdeki fırtınaları bilemezsin. Yanımda yokken bile beni heyecanlandırdığını söyleyebilirim. Gece hayallerinle uykuya dalmak o kadar güzel ki! Sevgilim, her zaman ruhumu ortaya çıkarmam için bana yardım ettin. Bana bir sevgiliden çok arkadaş, dost, anne, baba, kardeş oldun. Sen benim bu dünyada başıma gelen en güzel şeysin. Senin yanında olmak için şuan yapamayacağım şey yok birtanem. Kurduğum hayallerin en başında sen varsın. Gecem sen, gündüzüm sensin. Bu dünyada bana cenneti yaşatan tek insansın. Güzel gözlerinde kaybolacağım günü iple çekiyorum. Özlemim çok olsa da seni hayal ederek ve anılarımızı canlı tutarak bunu aşmaya çalışıyorum. Seviyorum, özlüyorum, her geçen gün daha da bağlanıyorum sana sevdiğim. Var mı böyle bir sevgi bilmiyorum. Benim sana hislerim, hep canlı ve gerçek oldu. Seninde aynı kalbi duygularla beni sevdiğini tüm benliğimde hissediyorum. Ah birtanem, özlemim o kadar büyük ki yanında olmayı her gün diliyorum. Allah’tan dileğim sağlıklı ve huzurlu olman. Bu benim için o kadar önemli ki bilemezsin! Sevmek seninle değerli ve bu değeri her zaman bana yaşatacağını biliyorum. Geleceğimizi birlikte inşa edeceğimiz günlerin hayaliyle yanıp tutuşuyorum. Gerçek aşkı ve sevgiyi seninle bulduğum için her geçen gün şükrediyorum.

Benim kaderimdeki insan sensin sevgilim. Alnımdaki yazı, vazgeçilmezim, zaafım ve özlemlerimin tümüsün. Senin üzülmemen için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Yollarımızın her zaman bir olması benim için çok önemli. Seni ilk gördüğüm andan itibaren beni çok mutlu edeceğini biliyordum. Öyle de oldu sevgilim, beni o kadar sevdin korudun kolladın ki, sıcaklığını aklımdan hiç çıkaramadım. İçimdeki duyguların bir tarifi yok. Seni sevmek, seni koklamak için saydığım günleri not ediyorum adeta! Yok ki sensiz geçen günlerin telafisi, sanki sensiz nefes alamıyorum ve zorlanıyorum gibi. Soluğum, nefesim, hayatımsın benim. Ne oldu bana böyle bilmiyorum aşkınla sarhoş gibiyim sevgilim. Ölene kadar seni seveceğimi unutmamanı diliyorum. Seni seviyorum…

Sevgiliye Gönülden Aşk Mektubu Sözleri Örnek 5

 sevgiliye gönülden aşk mektubu

Canım Sevdiğim;

Yine düştün aklıma, yıldızları seyrederken, her yıldızda aşkımızı görüyorum. Her yıldız senin temiz kalbinin parlaklığı gibi… Güzel yüzünü ve gözlerini özlemle anımsatıyor bana! Yıldızlarla konuşuyorum ve aşkıma haber götürmesini diliyorum. O an beni düşünmeni diliyorum. Dualarımdan ve dilimden hiç düşmüyorsun sevgilim. Geceleri yıldızlara bakarken, hep sen aklıma düşüyorsun. Ah birtanem yanımda olup, gözlerime baksan, ne demek istediğimi sende anlardın. Bu duygular, gerçek ve tarifsiz aşkımı simgeliyor. Bu aşkı yere göğe sığdıramıyorum. Geceleri yıldızlara bakıyor ve onlarla konuşuyorum. Gündüzleri, güneş ışığı ile seninle doğuyorum adeta! Öğlen oluyor, yemek yerken birlikte yediğimiz yemekler geliyor aklıma, sonra birden akşam oluveriyor. Yine aklımda sen… fikrimde sen!  Canım sevgilim, senin aşkını anlatmaya kağıtlar yetmez. Seni ileride daha da çok yaşamak istiyorum. Birtanem, beni özlediğinde kalbinin sesini dinle, çünkü ben orada atacağım. Kim diyorsa, aşk yalan ben artık buna inanmıyorum. Yokluğun bir boşluk yaratsa da kalbimde senin aşkınla yanıp tutuşan kalbim bunu bastırıyor. Bazı geceler, seni düşünmekten uyuyamasam da sabah yine seni düşünerek uyanmak mutluluk veriyor.

sevgili kanvas tabloları

Gül kokunu burnumda hissediyorum. İşte tam orada sevmek buymuş diyorum. Sevgilim, ruhumda açan çiçekler ve meyve bahçelerinden farksızsın. Onlar kadar renkli ve aromatik duyguları bana yaşatıyorsun. Aşkının sanki bir dili ve bir tadı var gibi… Sana olan hasretim gün geçtikçe çoğalsa da aşkımız bu özlemin göz yaşlarını siler. Bizim seninle aşamayacağımız hiçbir şey yok aşkım. Çünkü sen bana ve ben sana inanıyorum. Bizim aşkımız tertemiz ve çağlayan ırmaklara benziyor… Aktıkça sanki huzur buluyor ve çoğalıyoruz birtanem.

Her yağmur yağdığında, aklıma sen geliyordun, tıpkı aşkımız gibi bereketleniyordu yağmur… Her damlada sanki sende gönlüme akıyordun. İçimdeki çöller, senin aşkının serinliği ile ferahladı. Öyle çok bekliyorum ki seni… Sana kavuşmayı, ellerini tutmayı, avuçlarını öpmeyi, bana sarılırken, kulaklarına sevgi sözcükleri fısıldamayı… Sevgilim, bu zamana kadar sana bir kırgınlığım olmadı. Çünkü çok naif ve bana hep kibardın. Birtanem, ne zaman aşk lafı duysam aklıma hep sen geldin! Senin gölgende büyüyen bir çiçek gibi hissediyorum aşkınla…Büyüdükçe büyüyor ve güzelleşiyorum sanki… Nedir bu bana yaşattığın eşi benzeri olmayan hisler? Adeta uzakları yakın ediyor ve beni benden alıyorsun. Gözüm kör ve kulağım sağır seninle, tek bir şeye odaklanıyorum o da senin aşkın sevgilim! Seninle buluştuğumuzda sensiz geçen her günümün şükrünü bileceğim. O kadar iyi değerlendireceğim ki, her anımız dolu dolu ve aşkla geçecek. Çok istiyorum hep birlikte ve ilk günkü heyecanla seni sevmek. Çünkü doğru insan sensin ve ben bunu bütün kalbimle hissediyorum. Yok bir benzerin birtanem. Beni mutlu eden en değerli varlığımsın. Seni hep seveceğim ve sayacağım…

Sevgiliye Mektup Örnekleri 6

 sevgiliye içten aşk mektubu

Cennet Kokulu Sevgilim;

Dünüm, bugünüm, geleceğim benim… Kelimelerime başlamadan önce sağlıklı olmanı diliyorum. Birtanem; her zaman dostum, sırdaşım ve yoldaşım oldun. Düştüğümde elimi tuttun ve beni kaldırdın. En büyük desteğim, herşeyimsin. Seni her zaman arkamda hissettim. Güvenin ve sadakatin bana güç veriyor. Ne zaman istesem seni arayıp dertleşmeme izin verdin. Bizim için mesafeler zor olsa da biliyorum ki sevgimiz bunu aşacak. Özlemimi yenmek için anılarımızla yaşıyorum adeta! Sabah uyandığımda ilk aklıma gelen sensin. Sesini duymadan güne başlayamıyorum sevdiğim. Ne güzel bir kokun var, burnumdan gitmiyor. Bütün çiçek bahçelerini bana verseler, kokuna değişmem birtanem. Sen benim bu dünyada yaşadığım en büyük şansımsın. Hayatıma anlam veren ve kişiliğimi bulmama yardım eden tek insansın. Seninle aramızdaki ilişki biliyorum ki hiç bitmeyecek. Aksine her geçen gün sevgimiz büyüyerek anlam kazanacak. Birtanem; biz birbirimizi çok farklı sevdik. Anlamlı ve değerli olan her anımızı güzelleştirdik sevgilim. Bu aşkın herhangi bir tanımı olamaz birtanem.

Biz seninle yapışık ikiz gibiyiz. Bu aşkın temelleri o kadar sağlam ki, asla bitmeyeceğini biliyorum. Ömrün benim, kalbin benim bunu bilmek o kadar güzel ki! Beni her zaman korumanı seviyorum. Bu beni güvende hissettiriyor sevgilim. Beni bulmama yardım eden bir tarafın var. Ellerini sırtımda hissediyorum her zaman. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü sevdiğim, anlamlı bulduğum her şey sende var ve bunun için çabalayarak beni mutlu ediyorsun. Aramızdaki mesafelere bazen isyan edecek oluyorum, sonra sen geliyorsun aklıma, üzülmemi istemeyeceğini biliyorum. Bu nedenle sakinleşiyorum, içim huzur buluyor birtanem. Huzurun tanımı da aşkta sensin benim için. Ne var sende bilmiyorum beni benden alan… Aşkın tarifi sen olabilirsin. Çünkü bana çok şey öğrettin.

Hayata dair her şeyi sende buldum ben. Kısa zamanda buluşacağız sevgilim ve ben dünyanın en mutlu insanı olacağım. Seni görür görmez, sıkı sıkı sarılmak istiyorum. Her güzellik bizimle olsun ve biz hep sağlıklı bir şekilde birbirimizi sevelim. Anlamlı olan ne kadar kavram varsa, hepsi sensin bebeğim. Hayatımdaki en büyük anlam sensin. Ömrümü sana adadım ve seninle geçireceğim günleri iple çekiyorum. Sevmeyi ve sevilmeyi ölene kadar hissetmeyi diliyorum. Sen benim için doğrusun, her zaman yalansız dolansız sevdin beni ve korudun. Bu beni sana bağlayan en önemli şey oldu. Aşkını bana her zaman haykırman ve dile getirmen o kadar değerliydi ki benim için. Yaşadığım hayattaki karanlıkları tamamen benden aldın sevgilim. Işığım, rengim, nurumsun birtanem. Güneş gibi doğdun hayatıma ve beni ışığınla mutlu ettin. Her zaman beni düşünmeni ve bana yaptığın sürprizleri unutamıyorum. Mutlu olmam için ne de çok uğraşırdın birtanem. Senin gibi beni düşünen kimse olmadı. Ben seni ne olursa olsun seveceğim bunu bilmeni isterim.

Sevgiliye Mektup Örnekleri 7

 kızdan erkeğe aşk mektubu

Kalbi Güzel Sevgilim;

Mektubuma başlamadan önce, iyi olmanı Allah’tan diliyorum ve her zaman aklımda olduğunu bilmeni istiyorum. Sensiz geçen günler çok zor olsa da bana verdiğin güçle bunu yenebiliyorum. Sen benim gücüm kuvvetim, aldığım nefesim ve hayallerimsin. Aklımla kalbimin birleştiği yerde yaşatıyorum seni. Sevgimin tarifi yok ve biliyorum ki aynı duyguları bana besliyorsun. Sevmek nedir seninle bildim ben birtanem. Senden bu kadar ayrı kalabileceğimi düşünmezdim fakat bana öğrettiklerinle kendimde bu gücü bulabiliyorum. Gerçek sevgiye inanmazdım fakat seninle bunu öğrendim. Sevmenin bu kadar güzel olduğunu bilemezdim. Ayrıca seninle daha da anlam buldu aşkımız…Yaşadığım hayatı seninle daha da çok seviyorum. Her zaman sağlıklı ve huzurlu bir hayatı seninle yaşamayı hayal ediyorum. İleride doğacak çocuklarımızın hayali ile yaşıyorum. Ne güzel bir duygusun benim için bir bilsen! Yarınlarımsın, geleceğimsin, ailemsin be sevgilim… Ben seni yanımda olmadığında bile hissedebiliyorum. Ellerin, gözlerin benimle sanki! Bana sımsıkı sarılışını özlüyorum en çok da birtanem.

Seni ne kadar özlediğimi gece uyurken ve sabah uyanırken daha da iyi anlıyorum. Her geçen günüm gecem seninle doluyor. Uyanır uyanmaz seni aramak ve nasıl olduğunu bilmek istiyorum. Ne kadar huzurlusun benim için bilemezsin! Senin sesinle uyanmak günümün güzel geçmesini sağlıyor. Öyle harika bir duygu ki bu! İliklerime kadar seni hissetmek ve varlığını bilmek sevgilim. Her zaman mutlu ve hayallerimize ulaştığımız bir hayatı seninle yaşamak istiyorum. Bunun için Allah’a hergün dua ediyorum. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninle tanışmışım ve seni yaşamışım. Yoksa sevginin gerçek tanımını bilemeyecektim. Bu duyguyu tarif etmenin bir alfabesi yok. Çünkü benim kalbi hislerim gerçek ve bir ömürde öyle kalacak. Ah birtanem, uzaklarımız yakın, ellerimiz hep bir olsun.

kar küreleri

Senin kalbin o kadar geniş ve şefkatli ki beni ısıtan bir yanın var. Senin herşeyini seviyorum, huyunu, suyunu, ruhunu seviyorum. Seni her geçen gün daha büyük bir aşkla seviyorum. Çok bekledim seni ve aşkını birtanem. O kadar zormuş ki gerçek sevgiyi bulmak. Ben seninle anlıyorum bunu. Bu dünyada ellerini tutarak ve gözlerine bakarak bir ömür geçirmek istiyorum. Yaşlılığımızda bile ellerimiz kopmasın hep birleşsin. İleride kuracağımız ailemizi sevgimiz ve aşkımızla büyüteceğimizi biliyorum. Aşkımızı haykıracak kadar çok yer görmek istiyorum seninle sevgilim. Gezmek ve gezdiğimiz yerlerde birlikte aşkımızı haykırmamızı istiyorum. O günler geldiğinde dünyanın en mutlu insanı ben olacağım. Ne güzel içinde senin olduğun hayaller kurmak. İleride bu mektubu tekrar okuyup duygulanalım istiyorum. Sevgim sana dişlerim dökülene kadar aynı olacak birtanem… Bu yol hiç bitmese ve biz hep seninle bir olsak sevdiğim. Cennet kokulu sevgilim, ruhumu ruhuna adamak istiyorum. Ömürlerimizi birleştireceğimiz en güzel anları seninle yaşamayı diliyorum seni seviyorum.

sevgiliye yıldönümü hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.