sadsad x
asdasd
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

27 Nisan 2020

Aşk, kesinlikle muhteşem, hatta fantastik, hayır hayır insanı büyüleyen bir şey! İnsan aşkı tarif ederken bile ne söyleyeceğini nasıl anlatacağını bilemiyor. Aşık olan herkesin ortak görüşü ise insanın içinin kıpır kıpır olduğudur. Bu öylesine muhteşem bir duygudur ki, sonsuza kadar bu duyguyu yaşamak istersin. Onu düşünmeden bir dakikan bile geçsin istemezsin. Gününün her anında aklında ve gönlünde o olsun istersin. Onu düşünmek istemesen bile bunu başaramazsın zira o hep aklının bir yanındadır. Seninle konuşur, kalbinle konuşur ve kulağına seni sevdiğini fısıldar. Onu düşünürken, moralini hiçbir şey bozamaz! Seni üzen bir şey olduğunda ise yeniden mutlu olmak için Onu düşünmen yeterlidir. Kısacası aşık olan kimseler için dünya bir yana, insanın sevgilisi bir yana durumu söz konusudur. İnsan aşık olduğunda ister ki onu gününün her anına sığdırsın. Her an yanında olsun ister. Ne yediğini, ne içtiğini, neler yaşadığını hep sevgilisi ile paylaşmak ister. Bu da yetmez! Sevgiliyi düşünerek yatar, onunla güne merhaba der. Dakikaların asla geçmek bilmediği en zulümkar an ise, insanın sevgilisinden ayrı olduğu, kafasını yastığa koyduğu uzun katran gecelerdir. İşte bizim bu çalışmamızın konusu da, sevgilinizden ayrı kaldığınız o saatlerde Ona gönderebileceğiniz romantik iyi geceler mesajları.

Sevgilinizin gözündeki o sevgi dolu aşık kişi imajınızı bu özel iyi geceleri sözleri ile daha da pekiştirebileceğinize inanıyoruz. Daha doğrusu gündüz olduğu gibi geceleri de romantik kişiliğinizi sevgilinize karşı kullanabileceksiniz. Onu çok mutlu edecek ve en güzel iyi geceler dileklerinizi şahane romantik sözlerle iletebileceğiniz bu özel çalışmamızı eminiz ki çok beğeneceksiniz. Yine iddia ediyoruz ki bu güzel iyi geceler mesajlarının etkisinden kurtulamayacak ve her gece burada yer alan duygusal iyi geceler mesajları ile sevgilinize uyku öncesi kendisini çok iyi hissettirecek mesajlar göndermek isteyeceksiniz. Gerçekten de sizin için öylesine şahane bir çalışma hazırladık ki, artık geceleri bile aşkınızı sevgilinize hissettirmekte çok başarılı olacaksınız. Bu çalışmamızda sevgilinize gönderebileceğiniz resimli iyi geceler mesajları ile uzun ve anlamlı tatlı rüyalar mesajları bulabileceksiniz. Her biri özel olarak tasarlanmış, etkileyici iyi geceler mesajlarından oluşan bu yararlı başlık sayesinde, siz de sevgilinize uzun romantik iyi geceler mesajınızı gönderebileceksiniz. İster WhatsApp için resimli iyi geceler mesajlarımızdan seçin, isterseniz de sevgilinize kısa sms olarak metinsel iyi geceler mesajlarımızdan en güzelini seçin. Kesin olan şu ki, günün en son saatlerinde, sevgilinize uyumadan önce sevginizin sıcaklığını bu sözlerle aktarabilecek ve uykuya geçmeden önce sizi düşünmesini sağlayacaksınız. O halde daha fazla laf ebeliği yapmadan işte sizin için hazırladığımız en etkileyici iyi geceler mesajları.

Sevgiliye Anlamlı İyi Geceler Mesajları

Gözlerimin yakınında olmasan da, uzak diyarlardaki hayalini sevdiğim. Gecelerdir bizi buluşturan aynı sessizlikte içten içe söylenen hasret türkülerimsin.

Bir of çekiyorum dalgalar sahile vuruyor. Sahile vuran dalgaların sesini dinle senin adını söylüyor. Geceler hep karanlık sensiz seneler. İyi geceler sevdiğim iyi geceler.

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim benim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Alma umudumu elimden. Geceleri yalnızlıklara, beni karanlıklara teslim etme. Bir ümit beslerim belki bir teselli. Bu karanlık gecenin sonu sana çıksın güneş yüzlü sevgilim.

Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.

Sana olan sevgim ve özlemim ölçülebilseydi, karanlık geceleri kaplar, geceleri gündüze çevirirdi. İyi geceler bir tanem.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem. Seni çok seviyorum iyi geceler.

Başını her gece koyduğun yastığı seninle paylaşmaktan başka bir gayesi yoktur bu umutsuz aşığın. İyi geceler sevgili meleğim.

Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim. Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler sevgiim.

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

Geceler pusu kuruyor bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle Sevgilim… Hayırlı geceler diliyorum sana.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

sevgiliye iyi geceler mesajları

Sadece seni görebilmek için rüyalarda geçsin isterdim ömrüm. Ne acı sadece rüyalarda kavuşuyoruz. Gündüzler düşman bana ve aşkımıza. Ama buna da sana olan aşkımla dayanıyorum. Umuttur beni yaşatan, gecelerdir aşkımızı çoğaltan sevgilim. İyi geceler dilerim.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyor musun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlar ki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar” İYİ GECELER

sevgiliye iyi geceler mesajları

Madem sen yoksun bu şehirde. Dolunaya bakar seni anarım. O yüzden her gece gökyüzüne bak sevgilim. Uzaklarda bir aşık senin adını söyler gökyüzüne bakarak her gece.

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular. yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler..

İyi geceler dilediğim meleğim, bu hayatta bir tek sen ol yeter. Ne bileğimi bükebilir düşmanlar, ne de uykularımı kaçırabilir karabasanlar.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Ay ve yıldızlar sırdaşım benim. Biliyorum sana olan aşkımı bir kayan yıldız anlatır. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Beni gecenin kara gözlerinde ara sevgilim. Çünkü gökyüzüne her gece seni anarak, yaşlı gözlerle bakan bir deli aşık benim sevgilim.

Geceleri ettiğim dualar sabaha kadar seni korurlar. Gündüzleri hep yanındayım. Tanrım seni bütün kötülüklerden kollasın. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum diyeceğim. Şimdi tamam artık uyuyabilirsin…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

sevgiliye iyi geceler mesajları

İyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik, eğer sevgilinize uyduysa ve ona sabah güzel bir sürpriz yapmak isterseniz günaydın mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Ne zaman yalnız hissetsen ve beni özlesen. Geceleri seni düşünen bir aşığın dünyanın bir ucunda yaşadığını bil sevgilim. İyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek isteğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

En çok da sana iyi geceler çiçek kadın. Bu Eylül içinde tomurcuk açtığın, bana her sabah gülümseyerek baktığın, her zaman şarabı sek içtiğin ve hayata yeni bir ben kattığın için en çok sana iyi geçsin geceler.

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma…

Güzel rüyalarında güle oynaya gez benim için, sen uyurken tatlı rüyaların koynunda, bu garip uykusuzluk çeker gecenin ıssız soğuğunda.

Elveda arkadaşlar. Bu sizlere son satırlarım. Artık veda vakti geldi. Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum. Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi… İyi geceler.

Geceler yine giymiş kara matem giysisini. Geceler ve ben yokluğuna yas tutarız. Uzaklarda olsam da bil ki; her zaman aklımdasın sevgilim. Sana en güzel günler ve geceler dilerim.

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

Yıldızlara bakıyorum. Senin gözlerini görüyorum. Bulutlar kapatıyor gökyüzünü bazen o zaman çok sıkılıyorum. Yıldız gözlü sevgilim. İyi geceler dilerim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Uzaklarda olsak da sevgilim, gecelerin hayaline sarıl. Kanatlarına tutun hayallerinin ve bırak onlar seni bana getirsin.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Ayrıca, iyi geceler mesajına ”sana da” diyen öküzler ölsün:) Seni çok seviyorum haydi iyi geceler sevgilim.

Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Nerede olmak isterdin sorusuna gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi mavi gözlerin. Seni çok seviyorum hayatım. İyi Geceler

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Gamzelerin aşıkların düştüğü aşk kuyusudur. Gecenin karanlığında düştüm o kuyuya ve hiç çıkmak istemiyorum. Razıyım aşkının kuyusunda yaşamaya.

Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerine bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.

O güzel yüzün küstürmüş ayı, yıldızları. Bu gecede karanlık gökyüzü. Olsun senin ay yüzün doğar gecelerime, iyi geceler dilerim güzel yüzlü sevgilime.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Beni hayallerine tutsak eden kara gecelerin sonu elbet çıkacak seninle parlayan gün yüzüne. Tek umudum budur sürdüğüm bir merhem gibi dertlerime.

Günümün aydınlığı, gecemin mum ışığı… Benim melek yüzlü sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

Gece yağan kar taneleri bana seni andırır. Her bir başka başka güzelliklerini hatırlatır. Şimdi yine kar yağıyor gecelere aklım kanatlanıp uçuyor senin hayaline.

Kar taneleri kadar bembeyaz, tertemiz ruhun, öyle aydınlık ki; geceleri bile aydınlatır hayali masum yüzünün.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

İçtiğim meyin ya da sigaranın kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın gecelerde savrulan yalnız bir aşığım kapını çalan.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkum olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.

Gecelerin karanlığı ve sessizliği sevenlerin buluştuğu ve sadece onların seslerin duyulduğu bir dünyadır. Geceme uğrar bana iyi geceler öpücüğü verir misin sevgilim?

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

En güzel aşk şiirlerini geceleri yazdım senin için. Sensizlik beni saran ilhamımdır. Bu aşk şiirleri hep yokluğuna yazılan aşk ağıtlarıdır. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Gerçek dünyada yetmiyor senin varlığın. Rüyalarıma gel ısınsın üşüyen bu zavallı aşığın.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Geceleri rüyanda olsa bile şöyle bir köşeye iliştir beni. Söz ne bir şey söyler ne rahatsız ederim seni. Hayallerinin dünyasında bile olmak yeter bana. Rüyalarda buluşalım. Geceleri sevgimizle aydınlatalım.

Gece karanlık sokaklarda sarhoş yürüyorum. Bir ay birde yıldızlar anlıyor derdimi biliyorum. Gül yüzlüm sana iyi geceler diliyorum.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Gecenin en güzel yıldızlarını saçına taç yapıp, sen uyurken güzelliğini rüyalarımda yaşatacağım. Senin gerçekliğin benim rüyalarımda yaşayacak sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz.

Ben seninle var oluyorum. Sensizliğin bana göstereceği tek yol cehennem olur. Geceleyin yükselen yıldızlara bakarak hayalimdesin sevgilim.

Sevgiliye Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

Gözlerimin her daldığı yerde seni düşünüyorum. Geceler sarınca şehri, şu yalnızlıkta sana olan aşkımı bir tek yıldızlı geceye söylüyorum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Yalnızlığın dibine vurdum yine. Bugün dünün tekrarı, yarın da bugünün. Gün hala 24 saat, hafta hala 7 gün. Her gün güneş doğuyor ve her akşam batmaya yüz tutuyor. Gökyüzünde yıldızlar hala sönük benim için. Odamda yine yalnızım, yine kuru bir yalnızlık kokusu siniyor üstüme. Dünya adaletsiz, insanlar mide bulandırıyor ve kimseyle üçün beşin lafı edilemiyor. Neyse, iyi geceler.

Ettiğim duamdasın. Gözlerimin nurundasın. Sana kıyamadığım için bugüne dek ağlayamadığımsın. Gecelerin hayali, gündüzlerin perisisin sen İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem…

sevgiliye iyi geceler mesajları

Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonusz ve sensiz gecede. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana iyi geceler dilerim.

En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler...

Sevgiliye Seni Seviyorum Konsept Hediye Kutusu

Yıldız kayarken hemen bir dilek tut sevgilim. O kayan yıldızda benim sana olan aşkım yazılı. Kim bilir belki gerçek olur hayaller. Acı benim yüreğimde hasretin dolaşır gecelerimde. İyi geceler sevgilim sen beni hiç özlemesen de.

Her yağmurda beni hatırla damla olur vururum şehre, her rüzgarda beni hatırla saçlarını okşayan, Gecemi aydınlatan sevgilim İyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. İyi geceler meleğim.

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler.

Anlamı İyi Geceler Mesajları

Yatağıma uzanırım. Gözlerimi beyaz tavanda gezdiririm. Orada sadece seni hayal eder, rüyalarınla avunurum. Kimse bilmez aşığın halini, onun hayalinin sevgiliyle dolu olduğunu.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler sevgiim.

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Gecelerin koyu sessizliğinde sadece sana söylediğim şarkılar gelir kulağına dikkatli dinlersen geceyi. Şu karanlık dünyamı aydınlatan bir ay gibi doğuyorsun. Gecelerimi aşkınla hep sen dolduruyorsun.

Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…

Sebebi ziyaretimize gelince, aslında sebebi çok belli. Gecenin bu saattinde kız isteecek halimiz yok. Bi “İyi Geceler” deyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın elimiz boş geldik tatlu alamadık. Eee biliyorsunuz kriz var. Siz tatlıyı ancak rüyanızda görürsünüz.:))) İyi geceler biricik aşkım...

sevgiliye iyi geceler mesajları

Değil mi ki günü geceye, geceyi güne, seni bana kavuşturacak olan bir. Değil mi ki yaradan bizi birbirimize bağlamış, değil mi ki sabahlar sen varsın diye güneş açmış. Şimdi de sen yanımda değilsin diye akşam çökmüş, gün kararmış. Sabaha kadar seni çok özleyeceğim sevgilim. İyi geceler.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Buğulu camlara, sahildeki kumlara adını yazıyorum. Gecenin koyusuna sakladım adını sadece sırdaşım yıldızlara fısıldıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi geceler diliyorum.

Güneşle düşeyim ilk ben aklına. Gecelerle ısıtayım seni sana olan derin aşkımla. Gökyüzünü üstüne örteyim. Yıldızları saçlarına takayım. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Huzurlu bir gece, sen ve mehtap. Daha ne isterim bu dünyadan yanımda sen kadehimde şarap.

Gece olması sorun değil de, yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum... Uzatmaları da yok:) Seni seviyorum aşkım tatlı rüyalar.

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Düşüncelerime, hayallerime ve gecelerime ilham veren sevgilim. Sensiz gecelere rastlar şair olmaya giden yolum. Seninle doğdum ben, sadece seninle var oldum. İyi geceler ilham perim.

Gecelerime ışık tutan, aydınlık saçan kadın… Sesin olsa da bana tatlı tatlı iyi geceler dese. Eyse yarın sabah da günaydın dersin. İyi geceler meleğim. Seni çok seviyorum.

Bebeğim benim, can içim. Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

WhatsApp İyi Geceler Mesajları

Gökyüzünden aldığım yıldızları kolye yapıp takayım beyaz gerdanına. Yıldızlar utansın senin beyaz, güzel boynunda. İyi geceler bebeğim. İyi geceler sana

Gece kuşları olduk sevgilim sadece geceleri uçan kuşların kanadında yolluyoruz sevda şiirlerini birbirimize.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Papatyalar yerini kuru yapraklara bıraktı. Toprak kokusu dolacak artık ciğerlerimize yağmurun eşliğinde. Şemsiyeler açılır yakında, ıslak caddelerde buluruz belki birbirimizi yeniden. Sahi bu gece de karşılaşamadık değil mi? Neyse, sonbaharın tadıyla başka olur belki seni bulmak, sana doymak. İyi geceler hala elleri tutulamayan, adına şarkılar yazılan kayıp sevgili.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Senin üstünü örterim her gece hayallerimde, sensiz geçen gecelerime içiyorum iyi geceler aşkım bu gece de senin şerefine.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Seni düşünmekten uykusuz kalıyorum. Ona değil de sevgilim, rüyamda seni göremiyorum ya ben ona yanıyorum.

Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, iyi geceler sana.

Telefonuma gelen bir tek mesaj beni mutlu ediyor o da senin iyi geceler dileyen mesajın oluyor.

Uykusuz gecelerime insaf et, bir gülüşünü ihsan et ben de dalayım rüyalar alemine. En azından seni rüyalarda bulayım. Bir tatlı sözünle artık huzur bulayım.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece iyi geceler diliyorum.

Koyu karanlığın zifirisine kapıldım da geldim bu gece bu yastığa. Dar sokaklardan, engebeli yollardan geçtim. İlk Eylül yağmuruna yakalandım ama kaçmadım, ıslandım da geldim. Biraz soluk soluğayım, biraz da kafası kendine ağırlardanım. Bu dünya her geçen gün biraz daha yorsa da güzel bir sabaha uyanma umudumdan hiç bıkmadım, iyi geceler umut etmeyi unutturmayan Dünya.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var? İyi geceler Aşkım!

sevgiliye iyi geceler mesajları

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Hüzünlerde umutlarda yatar gecenin koynunda. Bana iyi geceler dilediğin zaman umutlarla doluyor kara gecelerim.

Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.

sihirli yastık

Çöken karanlık korkutmuyor beni. Biliyorum ki gece sabaha teslim edecek kendini. Bende sana teslim ediyorum kendimi. Gün ışığıyla birlikte sana geleceğim sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön…

Derin rüyalarda seninle olmak için erkenden yatıyorum ama nerede ben de o şan. Gündüz başkaları ayırır bizi, gece uykusuzluk denen canavar.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler sevgiim.

Çayıma şeker niyetine kattığım, karanlık gecelerde hayaline sarıldığım, sevgilim, yârim, öbür yanım. İyi geceler sana.

sevgiliye iyi geceler mesajları

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem! Sana huzurlı, mutlu, sağlıklı tatlı uykular dilerim. Seni çok seviyorum…

Her gecemi güneş rengine boyayan altın saçlı sevgilim Bu gecemi de ay gibi sen doldurdun iyi geceler meleğim.

Gecenin ortasında oturmuşum, sen rüyalarda gezinirken ben aşk yorgunu olmuşum. İyi geceler meleğim. Dilerim gündüzleri buluşamadığımız yollar rüyalarda birleştirir bizi.

Gözünü kapattığında aklına ilk gelen şeyin, gözlerini açtığında gerçekleşmesi dileğiyle. Tüm hayallerinin gerçekleşmesini ve tüm dileklerinin kabul olmasını Allah'tan diliyorum. Seni seviyorum aşkım İyi geceler.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Herkes bulutları bir şeylere benzetir. Ben doğanın her güzelliğini sana benzetir orada kendimi bulurum. Gece olunca bu şehirde seni ararım doğanın her bir zerresinde. İyi geceler sevgilim. Seni çok seviyorum.

İyi geceler güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

Sen uyurdun ve sen hiç bilmezdin, benim ta uzaklardan senin üstünü örttüğümü her gece… Seni seviyorum aşkım. İyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajları

Yalnızlığıma bir karabasan gibi çöken gecelerde senin tatlı hayaline sığındığımı sen hiç bilemeyeceksin. Seni ne çok sevdiğime sadece yıldızlar şahit sevgilim. İyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler… Seni çok seviyorum biriciğim.

Renkli rüyalarına şaşırma sevgilim. Onları renk renk, emek emek boyayan benim. Şimdi tutun gecenin kanatlarına, bırak seni uçursun benim hayal dünyama.

sevgiliye hediye seçenekleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.