+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

13 Ekim 2021

Öğretmen sevgilinize öğretmenler günü mesajı olarak hem romantik hem de etkileyici sözler iletmek istiyorsanız bu çalışmamız tam size göre. Öğretmen sevgiliye resimli kutlama sözleri ile öğretmen eşe gönderilebilecek duygusal öğretmenler günü mesajları bu yazımızın konusunu oluşturuyor. Öğretmen sevgilinize öğretmenler günü sürprizi olarak etkileyici bir kutlama mesajı yollamak istiyorsanız hemen siz de şimdi aşağıdaki sözler içerisinden en güzel mesajı seçerek öğretmen sevgilinize gönderebilirsiniz. Öğretmen eşinize veya öğretmen sevgilinize verdiğiniz değeri göstermek istediğiniz zamanlarda resimli anlamlı sözleri de en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Öğretmenler günü ve sizin için özel diğer zamanlarda kullanabileceğiniz en anlamlı öğretmene resimli sözleri sizin için derledik.

İlginizi Çekebilier >> Öğretmenler Günü Hediyeleri

İçerisinde sizi ve öğretmeninizi tatmin edici orijinal mesajları bu yazımızda sizin için derlemeye koyulduk. Daha önce hiç görmediğiniz ve duymadığınız orijinal sözler ile düşüncelerinize tercüman olacağız. Öğretmenler günü sözleri içeriği güzel öğretmenler günü sözleri kategorisinde en çok okunan sözler arasında yer almaktadır. Kısa fakat etkin sözler, bir duygu veya düşünceyi ifade etmek için sayfalarca yazı yazmanın manasız olduğunu gösteren kanıtlardır. Böylece uzun cümlelere gerek olmadığını kısacık bir cümlenin bile çok daha etkili bir şekilde sevdiklerimize aktardığına şahit oluruz. Uzakları yakın etmenizi, öğretmen sevgilinize hissettiklerinizi aktarabilmenizi sağlayacak en unutulmayacak öğretmenler günü kutlama mesajlarını bu yazımızda sizin için derledik.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

# Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

# Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın. İyi ki varsın hayatım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

# Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Bir gün değil bir öğretmene bir ömür teşekkür borç bilmek gerekir sevgilim. Öğretmenle günün kutlu olsun.

# Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım, sensiz geçmez bir günüm. Öğretmenler gününü kutluyorum Yârim.

# Öğretmen 1 can değil 100 candır. Sen de benim sonsuz canımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun bitanem.

# İyikilerim oldu benim çünkü bana keşke dedirtmeyen bir centilmen sevgilim var bu hayatta. 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin. Rabbim seni başımdan eksik etmesin. Hayatımın anlamının öğretmenler günü kutlu olsun.

# Öğretmenler bir mum gibidir çevresindekileri aydınlatarak onları doğru yola iterler. Sende sevgilim alev gibisin beni aydınlığın ile büyüledin.

# Bana sevmeyi sevip de sabır etmeyi öğreten sensin. Bu yüzden Öğretmenlik mesleği sana çok ama çok yakışıyor.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

# Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni çok seviyorum öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

# Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Sınıfın asla boş kalmasın öğrencilerin en iyi yerlere ulaşsın öğretmenler günün kutlu olsun.

# Öğretim, içgüdüsel bir sanattır ve sen bu sanatı gerçekten çok iyi icra ediyorsun. Bütün güzel başarılar seninle olsun aşkım.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Benim hayatıma da güneş gibi doğdun. Öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

# Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun.

# Öğretmenler günün kutlu olsun, senin gibi bir öğretmene hediyeler anlamsız kalır.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Senin gibi bir insanı sevmek hayatın en güzel anlamı. İyi ki benim sevgilimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun herşeyim.

# Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan bilim, kültür ordusudur. Öğretmenler günün kutlu olsun canım.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim.

# Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum.

# Senin gibi sevgilim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.

# Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

# İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…

# Minik yavrular sana emanet öğretmenim. Onların geleceklerini sen belirleyeceksin.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Sen de benim geleceğim, herşeyimsin. İyi ki varsın, öğretmenler günün kutlu olsun.

# Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

# Bugün senin en güzel en özel günün canımın içi, 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun. Allah her zaman yardımcın olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

# Sonra sen geldin bir iken iki olduk biz olduk. Sevgiliydik can yoldaşı olduk. Şimdi aynı hayatı yaşıyoruz aynı duyguları paylaşıyoruz. Bu özle gününde yanında olmak boynuna sarılmak isterdim. Bitanem öğretmenler günün kutlu olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Bana bir harf öğreten öğretmenin bin yıl kölesi olunur. Öğretmenler günün kutlu olsun.

# Öğrencileri için her şeyi yapan, karanlıkları aydınlatan, yol gösteren canım kocacığım öğretmenler günün kutlu olsun.

# Canım eşim seni çok seviyor bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bitanem 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Öğrencilerini aydınlattığın gibi, benim hayatıma girerek de beni aydınlattın. Öğretmenler günün kutlu olsun aşkım.

# Bugün sana en güzel hediyeye vermek istiyorum ama zaten ben sana en özel en güzel hediyeyi verdim daha başka ne verebilirim ki kalbimden başka. Öğretmenler günün kutlu olsun.

# Canım sevgilim, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Böylesi zor ve meşakkatli bir görev üstlenmek herkese nasip olmaz. 24 Kasım öğretmenler gününü tebrik ederim. İyi ki varsın.

# Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

# Dünyanın en değerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok. Seni çok seviyorum sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

# Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

# Bir milletin kaderi senin engin bilginde saklı sevgilim.

# Öğretmenler altın kelebeklere benzerler gittikleri yerlere tozlarını serperek geleceği parlak insanlar yetiştirir. Öğretmenler gününü tüm kalbimle kutlarım biricik sevgilim.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Bir öğretmenin kaleminin mürekkebi alın teridir. Senin çalışmaların ile bir ulusun kaderini belirleyecek sevgilim.

# Okulda ilim ve irfan öğreten sevgilim. Seninle birlikte öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

# Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Çok yoruluyorsun ama hiç sızlanmıyorsun çünkü sen bu mesleğe aşıksın. Yolun açık olsun başarılar her daim seninle olsun. Öğretmenler günün kutlu olsun Aşkım.

# Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

# Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda ama hep seninle. Öğretmenler günün kutlu olsun canım sevgilim.

öğretmen sevgiliye öğretmenler günü mesajları

# Seni tanımak hayata tutanmaktı, seni sevmek ise bu hayatı anlamıyla yaşamaktır. Canım sevgilim Öğretmenler günün kutlu olsun.

# Sevincim ve mutluluğum hep seninle birlikte olacaktır. Öğretmenler gününde gelecek ve neşem sana aittir.

# Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun.

# Bir öğretmene yakışacak ahlak, düşünce, eğitim sevdalısısın.

bayan öğretmene hediye

# Öğretmen olmanın verdiği düşünce seninle birlikte geleceğe taşınacak.

# Sevginin var olduğu yürekte kin ve nefret barınmaz. Sen benim limanım, sığınağım yol arkadaşım canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

# Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.