Sevgiliye Özlem Mesajları

Sevgiliye Özlem Mesajları

10 Temmuz 2019

Sevdiğiniz insandan uzak kalmak ona olan özel duygularınızın kabarmasına neden olur. Bunu yaşarken sevdiğiniz kişiye aktarmak içinse duygularınızı cümlelere dökmeniz gerekir. Bu çerçevede siz de sevdiğinize olan özlemlerinizi sizi tarif eden cümlelerden seçerek ona bunu aktarmak aranızda ki ilişkinin daha da sağlamlaşmasını sağlayacaktır. Bu özlem duygusu kimi zaman anneye, kimi zaman sevgiliye, kimi zaman eşe, kimi zaman babaya, kimi zaman ise evladınıza olurken, siz de duygularınızı en doğru şekilde ifade edeceğiniz cümlelerden seçerek ona bu duygunuzu geçirmeniz gerekir. İşte en güzel özlem mesajları arasından siz de seçim yaparak duygularınızı özlem duyduğunuz kişiye ulaştırabilirsiniz.

En Etkileyici Özlem Sözleri

** Zaman su gibi akıyor diyorlar, sevgilim zamanın akışını hızlandırmak için senin varlığına ihtiyacım var.
** Beni bırakıp giderken hiç düşündün mü, sen yokken ben ne yapar ne yer ne içerim diye. Sen yok iken sana olan özlemi daha çok hissediyor ve daha çok içimde yaşıyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Seni ilk gördüğüm andan itibaren en anımı senin yanında geçirmeyi arzu ederken, nerden çıktı bu ayrılık şimdi. Sana olan özlemimi anılarla resim ve videoları izleyerek gidermek içimi daha çok acıtıyor. Zamanın hızlı geçmesini ve sana bir an önce kavuşmayı arzu ederek yaşıyorum her anımı.

sevgiliye özlem mesajları

** Özlem duygusunun ne olduğunu bilir misiniz? Seni bu kadar çok özlerken sana bu kadar yakınken zorunlu bu ayrılık içimi öylesine yakıyor ki, ne olur gel barışalım sana olan bu özlemi bu aşkı daha fazla yıpratmayalım.
** Geceleri uyumak için değil gözlerini, ellerini, nefesini, kokunu hayal etmek ve özlemek için var sanki. Seni çok özlediğimi her başımı yastığa koyduğumda bunu daha çok hissediyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Sevginin tarifi olmaz yapılamaz diyordum ya asıl özlemin tarifi daha zormuş. Seni bu kadar severken ve bu kadar seninle mutluyken bu zorunlu ayrılığın bir an önce gelip geçmesini bekliyorum.
** Gözlerimin içine bakarak bana mutluluk nedir diye öğrettiren kadınım. Bu ayrılığın, bu acının nasıl geçeceğini de öğretir misin?

sevgiliye özlem mesajları

** Sevgi ve aşk bir bebek gibidir. Zamanla ve emekle büyür. Seninle onca emekle büyüttüğümüz bu aşkı tekrar yeniden başlatmaya ne dersin. Seni öyle çok özledim ki, anılarımızı ve mutluluklarımızı yeniden ve tekrar yaşamak istiyorum.
** Gözlerinin derinliğine bakmak ve seni seviyorum diye kulağına fısıldamak için zamanın hızlı geçmesini diliyorum ve arzu ediyorum.

özlem mesajları

** Seni seviyorum derken seni özledim derken sanma ki öylesine söyledim sanma ki seni mutlu etmek için söyledim. Seni öyle çok seviyorum ki bu ayrılığın bana yaşattıklarını sana anlatabilmek inan öylesine zor ki.

sevgiliye özlem mesajları

** Saçlarını koklarken, ellerini tutarken ve gözlerinin içine bakarken öylesine mutluyum ki, her gün seni bırakıp işe gitmek zorunda olmak öylesine zor geliyor ki. İşe giderken akşam olsun ve yanına geleyim diye sabırsızlıkla bekliyorum.
** Seninle her sahile gittiğimde deniz kenarında denizi seyrederken seni özlemek neymiş sen hiçbir zaman bilemeyeceksin. 

sevgiliye özlem mesajları

** Yanındayken bile seni özlemek. Bu belki başkalarına saçma gelebilir ama inan senin yanındayken seni özlemenin ne kadar zor olduğunu anlatmak çok zor. Seni senin yanındayken bile özlüyor ve seninle daha çok vakit geçirmediğim için gözlerine daha çok bakmadığım için her senden ayrıldığımda kendime daha çok kızıyorum. 

sevgiliye özel anı çerçevesi


** Hasretim deli gibi hasretim. Gözlerinin ışığında dalıp gitmeyi özledim. Sesini duymayı ve seninle anlamsız sohbetler etmeyi çok özledim. 

sevgiliye özlem mesajları

** Seni özleyip sana yakınken sana sarılamamanın vermiş olduğu acı tarif edilemez.
** Gece olunca başımı yastığa koyduğum her an seni düşünüyor ve seni tekrar ne kadar çok özlediğimi ve sevdiğimi anımsıyorum. 
** Geceleri uyumak için değil gözlerini, ellerini, nefesini, kokunu hayal etmek ve özlemek için var sanki. Seni çok özlediğimi her başımı yastığa koyduğumda bunu daha çok hissediyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Saatlerce sarılsam sana diyordum ya ama yapmıyordum. Şimdi bu ayrılık bana sana keşke saatlerce sarılsaydım ve senin kokunu doyasıya içime çekseydim dedirtiyor şimdi: 
** Seni bir gün değil, ömürlük sevdiğimi biliyor musun? Bunu sana söylerken inan gerçekten içimden geçeni söylemiştim. Şimdi bu ayrılık sanıyor musun bana seni unutturdu. Aksine seni daha çok özlememe neden oldu. 

sevgiliye özlem mesajları

** Beklerken ruhun acıyorsa, bil ki sende beni özlemişsin. Yok umursamıyorsan ya sevmemişsin ya da kendini kandırıyorsun. Çünkü seni düşünmediğim ve seni özlemediğim bir an bile yok. 
** İnsanın içinde bir özlenen varsa, şimdi anladım ki, saat kaç olursa olsun hangi mevsim olursa olsun. İnsan sevdiğini özlüyor ve ona hasret duyuyormuş. 

sevgiliye özlem mesajları

** Öperken kokusunu içine çektiysen, bu seni biraz idare eder. Yok anı kaçırdıysan ayrılığın acısı önce ruhunu sonra beynini ve sonra seni kemirir ve yok eder. Bu nedenle sevdiğin yanındayken doyasıya onu seveceksin ki, ayrılık olursa anılarınla sevginle idare edeceksin. Benim yaptığım bu hatayı birini seversen sen de yapmayasın. 
** Beklemek ve özlemek güzeldir. Fakat beklenen gün gelecekse özlediğin yanında olacaksa, ben seni öylesine sevdim ki bu ayrılık bana çok şey öğretti. 

sevgiliye özlem mesajları

** Seni doyasıya yaşamanın kıymetini sen yokken daha iyi anladım. Şimdi sen yoksun ya senin varlığını daha çok arar ve özler oldum. 
** Seni sevdiğim ve özlediğim kadar sende beni özlüyor ve arıyor musun? Seni özlerken sana hasret duyarken sen şimdi neler yapıyorsun? 

sevgiliye özlem sözleri


** Hatırlıyor musun, seninle ilk tanıştığımızı? O günden beri seni her gün biraz daha sevdim. Seninle geçiremediğim her vakit bana öylesine zor ve acı veriyor ki, her anımı senin yanında geçirmek istiyorum.
** Gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demeyi özledim.
** Saçlarını koklayarak ve ellerini tutarak geçirdiğimiz her anın kıymetini bilemedik diyemem. Ama bugün bakıyorum ki seni sevmeye doyamamışım. Seni ayrıldığımız ilk günden itibaren daha çok özlüyor ve o günleri daha çok arıyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Sevgi nedir bilir misin? İki insanın emek verdiği ve zaman harcadığı bir duygudur. Seninle çok güzel zamanlar geçirdik çok güzel anılarımız oldu. Şimdi bakıyorum keşke seni daha çok sevseydim keşke senin kokunu daha çok içime çekseydim. 

özlem mesajları


** Sevgi anlaşmak değildir. Bazen nedeni olmadan da sever insan birini. Ben senin beni sevişini sevdim. Şimdi yoksun. Tekrar yeniden başlamak ümidi hiç içimden gitmedi. O eski günleri arıyor ve yeniden seninle birlikte olmayı hayal ediyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Askerlik vatan borcudur dedim geldim, fakat burada zaman sensiz zor geçiyor be güzelim. Seni düşünmediğim ve seni özlemediğim bir anım bile yok iken, bu askerliğin bir an önce bitip yanına geleceğim günü iple çekiyorum.
** İş nedeni ile senin bulunduğu şehri terk etmenin acısının bu kadar ağır basacağını hayal edememişim. Seni özleyeceğimi seni arayacağımı biliyordum. Fakat bu ayrılık bana öğretti ki, sen benim için her anımı yanında geçirmek istediğim tek insansın. 

sevgiliye özlem mesajları

** Biricik sevgilim senin için nefes alıyor ve senin için yaşıyorum. Seninle nefes almak, aşkını kalbimde hissetmek tadılabilecek en güzel duygu. Senden uzak kalmak beni çok yoruyor. Senden her uzaklaştığımda hızlıca sana kavuşacağım günü sayıyorum.

sevgiliye özlem mesajları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.