sadsad x
asdasd
Sevgiliyle İlk Randevuda Ne Giyilir

Sevgiliyle İlk Randevuda Ne Giyilir

06 Şubat 2018

İlk randevu da ne giyilir? Ne giyilmez? Kadınsal hareketler... İlk randevu, herkesin hasretle beklediği ama o gün geldiğinde de eyvah ben şimdi ne giysem diye kara kara düşündüğü bir andır değil mi? Hem erkek hem de kadınların çok dikkatli olması gerektiği ve aslında ilk buluşmada sadece halleri ve tavırları ile de değil, duruşu ve kıyafetleri ile de kendi hakkında bilgi verdiği bir gerçek. Dolayısı ile gelin bu yazımızda kadınlar ilk buluşmada ne giymeli detaylıca bakalım.


Kıyafet Seçmede Yaşanacak Kararsızlık Olabilecek En Kötü Şey

Sevgiliyle ilk randevuda ne giyilir

İşte en çok korktuğunuz durum, kararsızlık değil mi? Durun durun hemen kararsızlığa kapılmayın. Öncelikle kafanızda az çok kıyafetlerinizi tasarlayın ve öyle giyip çıkarmak yerine, en çok hoşlandığınız, en çok rahat ettiğiniz kıyafetlere öncelik vererek denemeye başlayınız. Bu sayede çok çabuk kararınızı verecek ve mutlu bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Peki nelere yönelin nelere yönelmeyin bir fikriniz var mı? Yok mu hadi buyurun yazımızın devamına.Hoppp Klasik Giyim mi? O da Ne?

Sevgiliyle ilk buluşmada ne giyilir?

Bu ne yahu? Üst gömlek alt etek şeklinde ilk gün kombinimi olur. İlk buluşma oldukça önemlidir. İş çıkışı buluşuyor olsanız bile yanınızda yedek kıyafet ile hareket etmelisiniz.

erkekle ilk randevuda ne giyilir

Lütfen bu ben çok ciddiyim ve iş kadınıyım havasından bir sıyrılın olur mu? Daha ortak daha rahat bir kıyafet ile ilk buluşmanızı daha rahat geçirebilirsiniz.Karalara da bağlanmayın

ilk görüşmede ne giyilmez

Siyah beni zayıf gösteriyor. Daha elit gösteriyor. Daha kibar gösteriyor. Yahu bunları anladık ama ilk buluşmaya mı gidiyorsunuz yoksa ilişkinizin cenazesine mi? İlk günden aşkınızın ölüm sinyalini vermeye ne gerek var giysenize biraz renkli biraz daha insanın içini açan bir renk. Ya da durun durun komple siyah giyinmeyin de ne giyerseniz giyin. Merak etmeyin sizi seven o hafif birkaç kilonuzu da görmezden gelir saklamanıza gerek yok.


Mini Etek mi Eyvah Eyvah

erkekle ilk randevuda kıyafet seçimi

Şunu unutmayın ki ilk buluşmada asla dekolteli ya da mini etekli bir kombin yapılmaz. Evet siz normal hayatınızda mini etek çok giyiyor olabilirsiniz ama henüz tam olarak tanımadığınız bir insana saygı duyup bu kıyafeti giymemenizi öneririz. Belki de dekolteye çok karşı olan ya da rahatsızlık duyan biri ile flört ediyor olacaksınız. bu elbette sizin özgürlük alanınız ama eğer size uymuyorsa bunu ilk gün hafif sinyaller şeklinde sorarak ilişkiyi hemen bitirebilirsiniz. Ama bunun tam tersini yapıp, minicik bir etek ile gidip o randevuyu hep gergin bir halde tutmak hiç iyi fikir değil bizce.


Spor spor da Bir Yere Kadar

ilk randevuda ne giyilmelidir

Evet spor olun diyoruz, evet rahat olun diyoruz ama bu kadar da değil yahu. Bu görsele ne demeli? Sanki evde az sonra sofraya oturacaksınız da, anneniz hemen bir ekmek alıp gelir misin der gibisiniz. Durun yahu bakkala gitmiyorsunuz! Uzun zamandır hoşlandığınız erkek ile buluşmaya gidiyorsunuz. Spor giyinmenin de bir adabı var elbette değil mi?Abartı Filan Yok! Daha neler?

erkekle ilk buluşmada neler giyilmelidir

Özellikle kışın kombin yapmak aslında çok daha zordur. Bunun en zoru da ayakkabı kombini olsa gerek. İlk buluşma da giyeceğiniz ayakkabı da elbette standart ölçülerde olmalı öyle değil mi? Bu çizmeleri giyip gidebilir misiniz? Elbette hayır. Eğer aklınızda böyle bir fikir varsa hemen atın o düşünceleri. Abartı sizi olduğunuz gibi yansıtmaz, tam tersi daha yanlış fikirlerin adinilmesini sağlar.


Daha Standart Ayakkabılar

ilk buluşmada kıyafet ne olmalıdır

Elbette düz bir ayakkabı giyip gidin demiyoruz. Topuklu tercih edebilirsiniz ama çok şatafatlı olmamalı. Örneklerde olduğu gibi, her kıyafetin altına uyum sağlayabileceğiniz sizi hem şık hem de doğal gösterecek olan modeller önceliğiniz olmalıdır. Elbette topuklu ayakkabı giyerken dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntıyı da atlamayınız. Aranızda ki boy farkı! Eğer sizden kısa bir erkek ise ya da aynı boydaysanız lütfen topukları biraz kısaltalım olur mu ?

Daha Şirin ve Daha Naif

Erkekle ilk randevuda kıyafet

İşte bakın bakın bu kombin ne kadar naif, ne kadar yalın ama ne kadar şık öyle değil mi? Bizce tam tercih edilecek bir kombin. Hem içinde şık duracağınız hem de çok rahat edeceğiniz bir gerçek.

Sevgiliyle ilk randevuda ne giyilir

Bu kombine her saç modeli rahatlıkla uyar. Özellikle soğuk bir havadaysanız bizce tam da buna benzer bir ilk buluşma kombini yapabilirsiniz.

Sevgiliyle ilk randevuda ne giyilir

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.