sadsad x
asdasd
Seyehat Yapanlara Hediye Fikirleri

Seyehat Yapanlara Hediye Fikirleri

11 Nisan 2020

Kişiye özel hediye alırken kişinin yaşı, cinsiyeti, hobileri kısacası karşınızdakinin neye ihtiyacı olduğunu iyi bilmelisiniz. Bu yazımızda seyahat tutkunlarının hoşuna gidebilecek hediyeleri sizin için derledik.  Sosyal medya  yeni yerlerin keşfedilmesinde büyük rol oynadı. Sosyal medya kullanıcıların paylaştığı gönderiler bazı insanlara ilham kaynağı olmuş ve seyahat planı yapmalarını sağlamıştır. Bununla birlikte seyahat tutkunları da çoğalmış oldu.

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Seyahat etmeye çıkan insanlar, döndüklerinde sevdiklerine güzel ve gittikleri yerleri hatırlatan anlamlı hediyelerle beraber dönerler. Peki seyahat etmeyi hobi haline getiren insanları neler mutlu eder ne hediye alabiliriz bir bakalım. 

Valizsiz Bir Seyahat Düşünülemez

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Seyahat hediyeleri arayanlar hediyeyi çok da uzakta aramaya gerek yok. Seyahat denildiğinde akla ilk gelen seyahat dostumuz olan valizlerdir. Alternatifleri de olsa onlar olmadan bir seyahat yapmak mümkün değildir. Sağlam seyahat sağlam valizle olur. Sorunlu bir valiz seyahati de etkileyecektir.  Seyahat etmeyi sevenlerin muhtemelen valizleri de fazladır ama sizden gelecek valiz onları seyahati sırasında yalnız olmadığını hissettirecektir.

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Unutmayın ki bir hobi edindiğimizde hobimizi etkileyen eşyalarında fazla olması sizi mutlu edecektir. Dolayısıyla seyahat seven birisine alınacak en anlamlı hediyelerin başında valizler gelmektedir.  Valiz alırken dikkat etmeniz gereken hususlar var bunlardan en önemlisi valizin boyu ve sağlamlığıdır. Valiz almak istemezseniz dijital bir valiz terazisi oldukça iyi bir tercih olacaktır. 

Uçak Bileti Veya Pasaport Kılıfı

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Seyahat severlere hediyeler almak oldukça kolaydır. Çünkü alabileceğiniz çok farklı hediye seçenekleri vardır ve bunlardan birisi ise uçak bileti almaktır. Alacağınız uçak bileti onları şaşırtacak ve yeni bir seyahatin başlangıcına vesile olacaksınız. Bu hediyeyi alarak karşınızdakinin yeni yerler keşfetmesini sağlayacaksınız.

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Bir diğer seçenek ise pasaport kılıfı almaktır. Seyahat tutkunu birisine bu hediyeyi almanız onu oldukça mutlu edecektir. Bunlardan birisini tercih etmezseniz de seyahat anında yanında taşıyabileceği bir termos kupa almak da onu sevindirecektir. Ya da alacağınız bir uyku bandı yolculuğunun iyi geçmesini sağlayacaktır. 

Seyahat Defteri

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Seyahat planı yapmadan seyahate çıkmak olmaz. Seyahat edenin kaç gün kalacağı, nereleri görmesi gerektiğini not alması ona yarar sağlayacaktır. Seyahat defteri vaktinizi iyi değerlendirmenizde yardımcı olur.  Planlı ve programlı bir seyahat geçirmek için uygun olan bu hediyeyi, seyahat tutkunu arkadaşınıza almak oldukça mantıklı bir tercih olacaktır. Bu defter aynı zamanda gitmeden öncede işine yarayabilir. Seyahate çıkmadan yanına alması gereken ihtiyaçlarını yazıp kontrol sağlayabilir. 

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Ayrıca bu deftere gittiği yerleri not alabilir ve çektiği fotoğraflarla da bir anı defteri haline getirebilir. Eğer bir defter almak tercihiniz değilse kitap almanız da yararlı olacaktır. Hatta bu kitabın içeriği seyahatlerle ilgili olursa onun yeni seyahat fikirleri edinmesinde yardımcı olabilirsiniz. Sayfalarını karıştırarak okuduğu bir kitap telefonun yerini asla tutmaz. Bu yüzden arkadaşınız bu hediyeyi çok beğenecektir. 

Fotoğraf Makinesi

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

Seyahat hediyeleri arasında en anlamlısı hiç şüphesiz ki fotoğraf makinesidir.  Bir seyahat tutkunu gittiği yerleri ölümsüzleştirmek ister. Bu yüzden fotoğraf makinesi mantıklı bir tercih olacaktır. Bunun dışında da alabileceğiniz birçok hediye vardır. Örneğin bir boyun yastığı ve göz, uyku bandı seyahat ederken konforlu bir yolculuk geçirmemizi sağlar. Seyahat tutkunu arkadaşınız bu hediyelere bayılacaktır.  Bu önerilerden birisi hala içinize sinmediyse taşınabilir şarj aleti almak ilginizi çekebilir. Günümüzde telefon kullanmayan kalmadı olası durumlarda bu taşınabilir şarj aletleri oldukça işe yarayacaktır. Seyahat esnasında kimse telefonunun şarjının bitmesini istemez. 

Dünya haritası

Seyahat Tutkunlarına Alınabilecek Hediye Önerileri

İlginç hediyeler arasında verebileceğimiz ilk örnek bir Dünya haritasıdır. Bu harita sayesinde seyahat tutkunu arkadaşınız gittiği yerleri boyayıp gitmediği yerleri rahatlıkla görebilir. Belki bir sonraki seyahatini bu haritaya bakarak oluşturur. Diğer bir seçenek ona bir seyahat kumbarası almak olabilir. Bu kumbara sayesinde arkadaşınız seyahat için bir bütçe birikimi yapabilir ve seyahatlerini rahat bir şekilde gerçekleştirir.

Bir diğer hediye olarak özçekim çubuğu alabilirsiniz böylelikle anılarını ölümsüzleştirirken ona bir kolaylık sağlayabilir. Bu hediyelerden birisini tercih etmezseniz son olarak seyahatin olmazsa olmazı bakım çantası ideal olacaktır.  Bu çantanın içerisine seyahat tutkunu arkadaşınız diş fırçası, diş macunu, parfüm gibi kişisel temizlik ürünlerini koyabilecektir. Hatta bu çantanın içerisine alacağınız seyahat boyu bakım kitleri onu sevindirecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.