sadsad x
asdasd
Tebrik Hediyeleri Ödül ve Plaketler

Tebrik Hediyeleri Ödül ve Plaketler

25 Mart 2018

Sevdiğiniz insanların başarılarını ve güzel özelliklerini eğlenceli bir şekilde ödüllendirebilirsiniz. Onlar için, kişiye özel plaketler ve ödüller tasarlayarak hediye olarak verebilirsiniz. Hediye alıp vermek iki tarafı da odlukça mutlu etmektedir. Birçok kişi sevdiklerini mutlu etmek için ve onların gülen yüzlerini bir anlık bile olsa görmek için hediye almaktadır. Bir insanın için, hediye için para harcadığında bile anlamsız bir mutluluk ile dolmaktadır. Hediye verilen kişinin ne kadar mutlu olacağını ise siz düşünün. Doğum günlerinde, özel günlerde ve sıradan günlerde hediyeler verilebilir. Bir insana hediye almak için özel günleri beklemeye hiç gerek yoktur. Ancak bazı özel günler vardır ki ödüllendirilmeden olmaz. Özellikle çocuklarınız ve yakın tanıdıklarınız için böyle günler oldukça önemlidir. Böyle günlerde onları şaşırtacak derecede güzel hediyeler ile ödüllendirebilirsiniz.


Sevdiklerinizi Başarıları İçin Ödüllendirin

kişiye özel ödüller

fiyat

Etrafınızda illaki sevdiğiniz ve zamanınızı geçirdiğiniz insanlar vardır. Bu insanlar için başarıları ile ilgili olarak hediyeler almak isteyebilirsiniz. Fakat kafanız karışmıştır ve ne alacağınızı bilemezsiniz bazen. Bu tarz hediyeleri seçmek oldukça zahmetlidir. Bir insanın başarısını kutlamak için ne hediye verilir acaba… Tarzında düşüncelere oldukça fazla kapılan kişiler mevcuttur. Hatta çoğu kişi "Başarı hediyeleri ödüller’" şeklinde aramaları internet üzerinden yaparak bazı fikirler edinmeye çalışmaktadırlar. Sevdiğiniz insanların başarılarını ödüllendirmek için seçebileceğiniz hediyeler hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.


1. Kişiye Özel Oscar Heykelciliği Hediyesi

başarı ve tebrik hediyeleri oskar

fiyat

Sevdiğiniz insanların başarılarını veya mizah amaçlı onların en sevdiğiniz özelliklerini kutlamak için başarı ödülleri ile hediyeler verebilirsiniz. Birçok kişi bu tarz durumlarda nasıl hediye alacaklarını bilmemektedirler. Bu tarz başarı hediyeleri, arkadaşa hediye ve yakın çevrede yer alan tanıdıklara verilmek için oldukça fazla alınmaktadır. Çevrenizdeki bir insanın başarısını kutlamak için alabileceğiniz en güzel hediyelerden birisidir. Başarı hediyeleri ödüller için başlıktaki ürün tercih edilebilir. Hediyenin ne için verildiği ve altına da isim yazılmaktadır. Bu şekilde başarısını kutlamak istediğiniz kişi için oldukça uygundur.


2. İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti

yılın en başarılı kişisi ödülü

fiyat

Başarıları ödüllendirmek gerisinin gelmesini sağlamaktadır. Özellikle ebeveynler çocuklarının ve kendilerinin başarılarını kesinlikle ödüllendirmelidirler. Bu tarz durumlarda nasıl ödüllendirebilirim şeklinde düşüncelere kapılan kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Sevdiğiniz kişilerin başarılarını ve sevdiğiniz huylarını ödüllendirmek için güzel bir başarı hediyeleri ödülleri yer alan sepet alabilirsiniz. Sepette 4 çeşit ürün bulunmaktadır. 1 adet kişiye özel ödül kupası, 1 adet madalyon, 1 adet mini plaket ve bir adet kahve kupası bulunmaktadır. Bu hediyelerin üzerine dilediğiniz gibi başarı nedeni veya vereceğiniz kişinin sevdiğiniz bir huyunu yazdırabilirsiniz. Altına ise hediyeyi alacak olan kişinin ismini yazmanız gerekmektedir. Bu şekildeki bir hediye ile birisinin başarısını kutlamanız oldukça hoş karşılanacaktır.


3. Kadife Kutuda Resim ve Mesajlı Plaket

kişiye özel plaket

fiyat

Daha çok sevgililer için hediye tercihi olarak düşünülen bir hediye çeşididir. Sevgilinizi veya eşinizi bu tarz bir hediye ile oldukça mutlu edebilir ve şaşırtabilirsiniz. Sadece başarı elde ettiğinde değil özel günlerde güzel bir mesaj iletmek veya sevdiğiniz huylarını belirtmek için bile bu tarz hediyeleri tercih edebilirsiniz. Çok özel ve romantik bir hediye olan bu ödül plaketi sevgiliniz veya eşiniz için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Plaketin üzerine yazılacak olan başlığı, mesajı ve diğer bilgileri siz istediğiniz şekilde yazdırıyorsunuz. Ayrıca siparişinizde bir de fotoğraf ekleyerek plakete ekletiyorsunuz. Güzel ve anlamlı bir fotoğraf seçmeniz oldukça önemlidir.


4. Kişiye Özel Fotoğraflı Kristal Cam Ödül

kişiye özel kristal ödül

fiyat

Sevdiğiniz kişiler için son derece gösterişli ve anlamlı hediyeler yaptırabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen fotoğraflı kristal cam ödülü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu ödül üzerine herhangi bir yazı yazılamamaktadır. Sadece fotoğraf eklenebilmektedir.  Cam kristal üzerine eklenen fotoğraf ödülde oldukça güzel gözükmektedir. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sevdiğiniz insanlara özel günlerinde, başarılarında ve sıradan günlerde bu şekilde anlamlı bir hediye verebilirsiniz.


5. Firmalara Özel Kristal Plaket Ödül

şirket ödülü logolu

fiyat

Çalışanlarınız veya yakın çevrenizde iş yerinde güzel bir kariyer edinmiş kişiler için u hediye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bir firma sahibinin çalışanları için böyle güzel ve anlamlı bir hediye vermesi, çalışanlarının morallerini oldukça yükseltecek ve onların çok daha iyi bir çalışma performansı göstermesini sağlayacaktır. Plaket üzerine firma ismi, kişinin adı, soyadı ve firmanın mesajını ekleyebilirsiniz. Bu şekilde çalışanlara özel olarak bir ödül vermiş olacaksınız. Ayrıca herhangi bir firmada çalışan yakın tanıdıklarınız veya sevdiğiniz kişiler içinde böyle bir hediye verebilirsiniz. İşini seven veya yeni terfi alan kişiler için oldukça güzel bir hediye seçimi olacaktır. Kristalden yapılan bu ödül oldukça şık bir görüntüye sahip olmaktadır. Bu nedenle çok firma ve kişiler tarafından tercih edilmektedir.


6. Yılın En İyi Sevgilisi Ödül Kupası

yılın sevgilisi kupası

fiyat

Sevgililer için mizah amaçlı ödül kupaları hediye edilebilir. Bu tarz kupalar birçok kişi tarafından alınmaktadır. Daha çok eğlence amaçlı olarak alınır. Sıradan günlerde verilmesi çok daha uygundur. Doğum günlerinde veya herhangi özel günlerde daha anlamlı hediyelere yönelmek çok daha mantıklıdır. Hediyenin üzerine yılın en yakışıklısı, yılın en iyi sevgilisi gibi kelimeler yazdırarak altına da sevgilinizin ismini yazdırıyorsunuz. Böylelikle ortaya çok güzel mizah dolu bir hediye çıkmaktadır. Sevgilinizi mutlu etmenin en güzel yoludur hediye vermek.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.