+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

01 Şubat 2021

Sevgililer günü geldiğinde sevdiklerimize güzel ve bir o kadarda anlamlı sözler söyleme ihtiyacı duyarız. Bizler için önemli olan kişileri hem hediyelere boğmak hem de en güzel sevgililer günü mesajları ile onların ruhlarına ve kalplerine dokunmak isteriz. Bazen kısa bir mesaj sevdiklerimize duygularımızı ifade etmek için yeterli olur diye düşünürüz. Bazen de sevgililer günü mesajları uzun olsun diye araştırırız. En özel günde sevdiklerimize tüm duygularımızın ve hislerimizin akması için çaba gösteririz. Tabii ki, kimileri şairdir ya da edebi sözlere hakimdir ve hemen içinden sözleri bir kâğıda döker. Kimileri ise heyecanlanır ve sevdikleri için en güzel sözler bulma çabasına girer. Kuşkusuz herkesin yeteneği farklıdır, fakat sevgililer gününe özel anlamlı sözler de o gün geldiğinde gereklidir.

Her ne kadar yüreğimizden gelenler, yüzümüzden ve hatta gözlerimizden sevdiklerimize yansısa da yine de onlara bir tatlı söz söylemekte ihtiyaçtır. Sevgililer günü mesajları uzun olsun ya da kısa olsun, ama yine de hediye paketimizin içerisine duygu yüklü sözler de iliştirmek isteriz. Ayrıca sevgililer günü mesajları ile onlara hitap ettiğimizde sevdiğimizin gözlerindeki parıltıyı da görmeliyiz, değil mi? Aslında onların gözlerindeki ışıltıları görmek hiçte zor değil. Sevdiklerinize sıkıca sarılın ya da ellerinden tutun, kulaklarından ruhlarına içinizden gelen en romantik sözler ile dokunun ya da sevginizi dünyaya sevginizi haykırın. Kalbe giden yol ruha dokunan güzel ve manidar sözlerden geçer. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki anlamlı sözlerden bir tanesini seçmek ve o sözü sevdiğinizin kulağında fısıldamak olacak. Emin olun, sevdiğinizde size en güzel sözlerle sevgisini ifade edecektir.

Peki, ruha dokunacak kadar özel sözler neler olabilir? İşte, en güzel sevgililer günü mesajları uzun ve bir o kadarda yürekten gelen sözler! Onların ruhlarına bu sözlerle hitap edebilirsiniz…

** Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

uzun sevgililer günü mesajları

** Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

** Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

uzun sevgililer günü mesajları

** Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

** Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

** Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

uzun sevgililer günü mesajları

** Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

** Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

uzun sevgililer günü mesajları

** Bir gülüşün ateşiyle yakmasını biliriz ölümün önünde sigaramızı. Seni canımdan çok seviyorum sakın bırakma ellerimi. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

** Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

uzun sevgililer günü mesajları

** Üşüyor musun? O zaman gel yanıma! O kadar yaktın ki canımı, üşümezsin bir daha. Sevgililer günün kutlu olsun bir daha.

** Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun Bir tanem, seni çok seviyorum.

uzun sevgililer günü mesajları

** Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

** Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

** Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

uzun sevgililer günü mesajları

** Bu şehir güzelse, senin yüzünden. Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

** Seviyorum seni ben her gün anacağım, sevgilim aşkım diyerek sana koşacağım seni bir gün anıp sonra atmayacağım sevgim büyüktür bir güne bırakmayacağım.

uzun sevgililer günü mesajları

** Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

** En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

uzun sevgililer günü mesajları

** Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

** Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

uzun sevgililer günü mesajları

** Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Modern aşk istemem, üzüntüden başka ne ki? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk”el halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

uzun sevgililer günü mesajları

** Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

** İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

** Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni… Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

uzun sevgililer günü mesajları

** Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

** Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

uzun sevgililer günü mesajları

** Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Aşk nereden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

uzun sevgililer günü mesajları

** Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

** Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

** O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

uzun sevgililer günü mesajları

** Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

** Bu hayatta yalnızca seni yaşamak ve seninle yaşlanmak istiyorum. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun.

** Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

uzun sevgililer günü mesajları

** Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Çiçek dalda sen yanımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

uzun sevgililer günü mesajları

** Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

** Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

** Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü hediyesi erkek

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.