sadsad x
asdasd
Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay burcu kadınlarına hediye fikirleri tercih edilmeden önce burcun kadınına has özellikleri bilmek gerekmektedir. Yay burcu kadınlarının enerji ve motivasyonları hep yüksektir. Maneviyata çok fazla önem verirler. Somut şeylere aşırı önem vermedikleri için aslında maneviyat ve soyut şeyler onlar için daha önemlidir. Yengeç burcundaki kadınlar hassastırlar ve aileye, geçmişe ve anılarına güçlü bir şekilde bağlıdırlar. Yeni insanlarla tanışırken çekingendirler. Aile veya arkadaşların güvenliğinde, iyi bir ruh hali içinde, cana yakın ve yardımseverler. Yengeçler aileleri için her şeyi verirler. Ayrıca genel olarak diğer insanlarla etkileşimlerinde, Yengeç yerlileri şefkatli ve fedakardır. Ayrıca, iyi tavsiyelerle her zaman yardımcı olabilirler. Bu, onların en güçlü özelliğidir. Olumsuz özellikleri ise Yengeçler çok karamsar ve hassastır. Herhangi bir küçük tartışma bile onu kendisini kötü hissetmesi için yeterlidir. Ayrıca o kadar anaçtırlar ki bazen etraflarındakilere tepeden bakarlar. Yengeçler aşklarıyla diğer burçları boğabilirler. Bu, özellikle duygularını ifade etmeyi zor hatta imkansız bulan insanlar için geçerlidir. Romantik ilişkilerde, Yengeçlerin güvenliğe ve güvenliğe ihtiyacı vardır. İstikrarlı ilişkiler arayan çok romantik, tutkulu ve sadıklar. Bununla birlikte, eşlerine büyük ölçüde bağımlı olma riskini de taşırlar.

Yay Burcu Kadına Hediye Ne Alınır

Tipik kişilik özelliklerinden sevgiyi ifade etmenin benzersiz bir yoluna kadar, bir burç, siz onu tanımadan önce bir kişi hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. Hediye verme hızla yaklaşırken, belki de yıldızlar hediyelerinizi belirlemenizde size yardımcı olabilir. Aslında sevdikleriniz için hediyeler söz konusu olduğunda burcuna göre hediye almak oldukça iyi fikirdir. Yay burcuna özel burcuna ne hediye alınır, sizin için yay burcuna özel burcuna verilebilecek hediyeler nelermiş gelin yakından bakalım.

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

yay burcu kadına hediye fikirleri

Kişiye özel hediye kalp panoyla birleşiyor. Yay burcu kadına hediye fikirleri ararken, kendinize sonsuz bir hediye seçeneği içinde bulabilirsiniz. Az ve öz bir hediye olsa da çok özel ve çok beğenilecek ışıklı kalp panolar modellerimiz arasından seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bu kalp panoyla tüm gönül kapılarını aralayabilirsiniz. Salonunuzda, iş yerinizde veya odanızda bu panoyu en güzel yere asacağınızdan eminiz! Oldukça favori olan bu ışıklı kalp pano yay burcu kadının ruhuna hitap edecek ve yay burcu kadına duygularınızı en naif şekilde ortaya koymanızda aracı olacaktır. Şık tasarımıyla kendini hemen belli eden ve uygun fiyatıyla sipariş verilme hissi uyandıran bu ışıklı kalp pano kadınlar için özel bir hediyeye dönüşecek.

İsimli Melek Kanadı Kolye

yay burcu kadına hediye fikirleri

Hediyemen sayesinde kişiye özel hediyelik eşya almak çok kolay olacak. Müşteri memnuniyetini sonuna kadar sunan Hediyemen ile hediyenizi beğenmeme gibi bir lansınız yok diye düşünüyoruz. O halde eşsiz en güzel hediyeler için hemen gezintiye başlayabilirsiniz. Eğer siz de yay burcu kadını çok sevilmeye layık buluyor ya da bir başka deyişle yay burcu kadına sevginizi göndermek istiyorsanız hiç durmayın! Şimdi hemen bu anlamlı melek kanadı kolyeden yay burcu kadına bir tane alın ve olacakları görün! Sevdikleriniz için hayatınızdaki en etkileyşici doğum günü hediye seçimi neden bu İsimli melek kanadı kolye ile olmasın? Her hediye bir çeşit mesaj iletme aracıdır. Kalbiniz için meleklerin en özeli için hazırlanacak isme özel bir kolye. Kendiniz için yaptırabileceğiniz veya yay burcu kadına özel hale getirerek hazırlatabileceğiniz İsim yazılı melek kanadı kolyeler şimdi Hediyemen dünyasında. Sevgili sevdikleriniz üzerinde daha fazla etki yaratmak için bu melek kanadı kolyenin farklı çeşitlerine de şimdi göz atabilirsiniz.

Süper Kadın Karikatürlü Biblo

yay burcu kadına hediye fikirleri

Bu anılar arasında hep göze çarpacak ve hem sizi hatırlatacak olanlar ise yay burcu kadına sevgiyle uzatacağınız armağanlarınızdır. Yay burcu kadına gerek özel günlerinde, gerekse de sıradan bir günde verdiğiniz herhangi bir hediye gönlünde unutulmaz olacaktır. Şimdi yay burcu kadına çok daha güzel hisler yaşatacak karikatüre özel bibloları kaçırmamalısınız. Süper kadın karikatürlü biblo, yay burcu kadını şaşırtacak Hediyemen'deki tasarımlardan sadece biri olmaktadır. Biricik yay burcu kadını bu bibloyla mutlu etmekte geç kalmayın. Siz de sevdikleriniz için güzel doğum günü hediye listesi hazırlıyorsanız listeniz içerisinde böylesine esprili bir biblo dahil etmelisiniz diyoruz. Görmekte olduğunuz bu esprili bibloya, siz kişiye özel dokunuşlarınızla güzel anlamlar yükleyebileceksiniz. Bu da, biblo hediyenizin yay burcu kadının gözündeki etkileyiciliğini daha da arttıracaktır. Özellikle yay burcu kadını düşünüp ufak da olsa bir doğum günü hediyesi ile onun bu gününü kutlamak paha biçilemez olacak. Yay burcu kadınlara vip hediye alternatifi olarak sunduğumuz bu harika biblo aynı gün kargo imkanı ile de en hızlı şekilde elinize ulaşıyor olacaksınız.

Led Işıklı Film Şeridi Dekoratif Şişe Lamba

yay burcu kadına hediye fikirleri

Yay burcu kadına güzel sözler ile birlikte verdiğinizde bu dekoratif lambanın mutluluk namına neler yapabileceğini gördüğünüzde eminiz ki siz de çok şaşıracaksınız. Kişiye özel hazırlanacağı için yay burcu kadının çok beğeneceği bir şişe led lamba olacak. Led ışıklı film şeridi dekoratif şişe lamba, marjinal ve tasarımıyla baş döndürücü şıklıkta bir doğum günü hediyesidir. Led ışıklı film şeridi dekoratif şişe lamba ile yay burcu kadına hayatın en tatlı yönünü gösterin. Hediyeniz yay burcu kadına en kısa zamanda ulaşacak ve siz bu yıl da yay burcu kadına en güzel şekilde hatırlamış ve yay burcu kadını önemsediğinizi bu hatıralık şişe lambayla göstermiş olacaksınız. Yay burcu kadına alınabilecek ezber bozan şişe led lamba tasarımları Hediyemen'de. Yay burcu kadına hediye seçenekleri arasında öne çıkan bu özel şişe lambayla yay burcu kadına büyük bir mutluluk verebileceksiniz. Bize göre herkes kadın sevdiği için kişiye özel şişe lambalardan en az bir tane almalıdır. Yay burcu kadına doğum günü hediyeleri arasında da son derece değerli olacak bu şişe led lamba, uzun yıllar onun akıldan çıkmayacak değerli bir hatıra olacaktır. Yay burcu kadına yapılabilecek doğum günü sürprizleri fikirleri arasında olması gereken hediyelerden birisi de şişe led lamba olmalıdır. Hediye edebileceğiniz kişinin yani yay burcu kadının kendisine özel hazırlanacak olan kişiye özel şişe led lamba, sıradan şişe lambaların aksine, sevdikleriniz daha kalıcı ve daha anlamlı olacaktır.

Kaliteli İsme Özel Kapaklı Çelik Termos

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları eğlenmeyi ve gezmeyi en çok seven burçlardan biridir. Yeni yerler keşfetmek, yeni yeni insanlarla iletişime geçmekten çok onları mutlu edecek bir şey daha yoktur. Her zaman bir gezi planları vardır. Yay burcu kadınları özgürlüklerine düşkünlerdir. Kısıtlama ve engellemelere gelemezler. Doğum günü hediyesi olarak yengeç burcu kadına en güzel temennilerinizi sunabileceğiniz özel hediye termoslarımız çok seveceksiniz. Bu termos bardak hediyenizi yengeç burcu kadına verdiğiniz an, çok beğenecek ve mutlu olacaktır. Yengeç burcu kadına sevginizi sunmak gibi ulvi bir amaca hizmet edecek bu termos bardak, en çok satanlar listesinde de yer alıyor. Mutlaka yengeç burcu kadını çok mutlu edecek ve sevgi duygularının kıpır kıpır harekete geçmesine sebep olacaktır. Yengeç burcu kadına söylemek isteyip söylemediklerinizi bu termos bardak ve üzerine ekleyeceğiniz özel not aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. Kaliteli tasarım termosları kendi öz adresinden alın. Yengeç burcu kadını düşünerek bir hediye almış olmanızın zaten başlı başına mutluluk için yeterli bir sebeptir.

Kişiye Özel Roma Rakamlı Çubuk Kolye

Yay Burcu Kadınına Hediye

Ona, her zaman sizi hatırlatacak ve hatırlattığında da yüzünde o her zamanki gülümsemesini takınacağı ve her zaman seyahatlerde de yanında taşıyabileceği kaliteli isme özel kapaklı çelik termosu harika bir sürpriz ile yay burcu arkadaşınıza hediye verebilirsiniz. Hem yüzünü güldürecek hem de çok iyi hissettirebilirsiniz. En güzel doğum günü mesajları ile üzerini süsleyebileceğiniz, yengeç burcu kadına özel olarak hazırlatabileceğiniz sevgiliye hediye mesajlı çubuk kolye uygun fiyatıyla sizlere kişiye özel bir hediye sunma fırsatı sağlıyor. Yengeç burcu kadınlara hediye almak aslında hiç zor değil. Yengeç burcu kadına özel kolyelerimizi beğendiyseniz ve satın almaya karar verdiyseniz ürünü sepete ekle dedikten sonra sonraki sayfada kolyeyi talep ederek siparişinizi daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sevgiliye hediye mesajlı çubuk kolye, yengeç burcu kadına verdiğiniz değeri en layıkıyla yerine getirecek zarif bir armağan. Zarif tasarımı bu kolyenin ön plana çıkmasını sağlıyor. Sizler de baş döndürücü şıklıktaki kolyeyle yengeç burcu kadına hoş bir sürpriz yapmaya hazırlanın.

Canım Arkadaşım İsme Özel Konsept Hediye Kutusu

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınlar için dostluk kavramı ön plandadır. Dostlarına karşı oldukça fedakârlardır.  Yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden sürekli bir aktivite peşindedirler. Etkinlik organizasyonlarında ilk aranacak kişilerdir. Neşeleri hiç eksilmeyen Yay burcu kadınları dostları tarafından çok sevilirler. Çünkü etraflarındaki insanlara pozitif enerji verirler. Bu yüzden özelleştirilebilir olan her ürün, aynı zamanda sahibini de değerli hissettirir hele ki yay burcu kadınlarını çok daha değerli hissettirebilir.

Ateşli Görevler Oyun Kutusu

Yay Burcu Kadınına Hediye

O halde siz de yay burcu kadınına doğum günü hediyesi olarak kendisine özel hazırlanacak bu konsept hediye kutular yaptırarak mutluluktan ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Hediyelik konsept hediye kutular arasında bulunan isim baskılı elit hediye kutusuyla arkadaşınıza anlamlı bir hediye verin. Sevgi sözleri ile beraber biricik yay burcu arkadaşınıza isim baskılı sürpriz hediye kutularından alarak, onu doğum gününde ne kadar özel hissettirebileceğinizi bir kez daha düşünüp mutlu olun. 

Kişiye Özel Hediyelik Fener Mumluk

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları neşeli kişilikler olduğundan huzursuz ortamlardan nefret ederler, öyle bir ortama girdiğinde orayı anında terk etmek isteyeceklerdir. Bu sebeple eğer yay burcu bir kadın için hediye verme planı yapıyorsanız doğal, rahat hareket edebileceği ve keyif alacağı ortamlar seçmelisiniz. Doğa da olmayı ve doğa aktivitelerini çok sevmelerinden dolayı açık hava organizasyonları onlar için vazgeçilmezdir.

Fotoğraflı Kişiye Özel Kar Küresi

Yay Burcu Kadınına Hediye

Mesela mekânlar da yapılan etkinlikler yerine sahil de yapılan bir etkinlik veya sürpriz daha çok hoşlarına gidebilir. Tam olarak bu nokta da mum ışığının ortama kattığı büyüleyici ambiyansın tadını da hiçbir şeye değişemiyoruz. İşte bu fener mumluk, hem size istemiş olduğunuz romantik mum ışığını sağlayacak hem de içerisinde yer alan fotoğraflarınızla bir kadını etkileyebilmenin büyüsünü yaşatacaktır. Doğum günü için hediye bakıyorsanız, 10 saniyeliğine bile olsa yengeç burcu kadını bir düşünün! Bu da kendisine hediye seçiminizi isabetli kılacaktır. Çarpıcı hediyelerden olan fotoğraflı kar küresi en şık haliyle sizlere ulaşıyor olacak. Üzerinde isminin yer alıyor olması bu şık kar küresini nasıl da özel kılıyor öyle değil mi? Birbirinden güzel kişiye özel hediyeler arasından siz de yengeç burcu kadına en uygun hediyenin bu anlamlı kar küresi olduğuna inanıyorsanız, hemen somut adımlar atmalı ve bu kar küresini sepetinize eklemelisiniz. Yengeç burcu kadına özel hediyelik eşya listemizin bu sırasında sizlere yine kişiye özel ve yine harika bir kar küresi sunuyoruz. Bu ürününün üzerine özel doğum günü mesajlarınızı ekleyebileceğiniz gibi fotoğraf baskısı da yaptırabilirsiniz. Özel günlerde veya kutlama yapmanız gereken dönemlerde "sevdiklerimize ne hediye alsam" diye düşünüyorsanız, dilediğiniz rahatlıkla sevgiliye hediye fotoğraflı kar küresini değerlendirebilirsiniz.

El Yazısı Fontlu İsme Özel Unisex Bileklik

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları genelde doğa sporlarına ilgi duyarlar. Evcimen değillerdir ve evde kalmak onları boğar. Bu yüzden sürekli seyahat ederler. Özgürlükleri hayatta sahip oldukları en önemli şeyleridir. Yay burcu arkadaşınıza lirik tadında coşkulu bir hediye hazırlatabilirsiniz. Hem sürekli yanına taşıyabileceği, hem baktığında sizi hatırlayabileceği bu özel bileklik, her şeyiyle size özel olacaktır. Zarif el yazısı karakteri ile üzerine dilediğiniz ismin yazılı olacağı bu güzel bilekliği yay burcu kadını için sürpriz hediye önerileri başında düşünerek hiç düşünmeden almalısınız. 

Işıklı Anı Çerçevesi

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınlarına almayı düşündüğünüz hediyeler şık ama anlamlı olmalı. Pek romantik değillerdir. Çoğu zaman cıvıl cıvıl renkler, oval deseneler ilgilerini çekebilir. Gezginlik duygularından ötürü yeniliklere çok açıklar fakat gelenekselci duygularından da çoğu zaman ödün vermezler. Yay burcu kadına doğum günü hediyesi için anı çerçevesi ile duvarlarınıza hatıralarınızı yansıtabilirsiniz. Eskitme ahşap çerçeve içerisinde yer alacak olan fotoğraflarınız ipli ve mandallı sergileme formuyla oldukça şık ve etkileyici görünecek şekilde hazırlayabilirsiniz.

Çiftlere Özel Bize Dair Her şey Kitabı

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burçları oldukça cesur ve gözü karadır. Aşktan kaçmazlar ve tersine aşka kapılarını sonuna kadar açarlar. Yay burcundan biriyle birlikte olan kişiler çok şanslıdırlar çünkü onlarla birlikte olmak çok farklı bir deneyimdir ve eğlencelidir. Yay burçlarının biraz çapkın oldukları söylenebilir. Ancak birlikte oldukları kişiyi nasıl mutlu edeceklerini de bilirler. Bu yüzden aslında hayatınızdaki yay burcu kadınına Sevgililer Günü hediyesi sizin içinde kolay olabilir. A'dan Z'ye O'na olan tüm hislerinizi çarpıcı bir biçimde anlamasını sağlayın!

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Yay Burcu Kadınına Hediye

Sevgilinizin uzun yıllar saklayacağı en özel kitap, aşkınızın hikâyesini yazdığınız bu özel kitap olacak. Öyle ki; üzüldüğünüz, tartıştığınız veya birbirinizi kırdığınız anlarda bile sevgilinizin açıp yeniden okuyarak kendisi hakkındaki düşünceleri okuyacağı bir kitap haline gelecek. Ki yay burcu kadınları için mükemmel bir hediye tercihi olacaktır.

Şirin Yılbaşı Desenleri İsimli Çorap

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları biraz daha bireyseldirler. Bu özellik aslında özgürlüğe tutkun oluşlarından kaynaklıdır. Bunlara bağlı olarak bazen ego ve kibir konusundan yükselebilirler. Eğer bir yay burcu kadınına hediye almayı düşünüyorsanız işiniz pekte zor değil aslında. Kedisini özel hissettirecek, ona dair olduğunu anlayacağı her hediye yay burcu kadınını gülümsetmeye ve mutlu etmeye yetecektir. Karşınızdaki kişiyi Yay burcu kadınına yılbaşı hediyesi ile şımartmaya var mısınız? Bu tasarım çoraba her insan sahip olmak ister. Kullanımı rahat, esnek ve capcanlı renklerle donatılmış olan kişiye özel baskılı çoraplar, ayak sağlığınız açısından da oldukça uygundur. 

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

Yay Burcu Kadınına Hediye

Sürpriz içeriklerinizde kendilerine ne kadar önem verdiğinize dair hediyeler seçmeniz şiddetle tavsiye olunur. Tabi ki bunu yaparken onu asla yalnız bırakmayacağınızı ve ona özel bir hediye olduğunu hissettirmeniz lazım. Yay burcu kadınları özgür, rahat gözükürler fakat ilişkilerinde aşırı sahiplenici bir tavır sergilerler. Bu sebeple kendilerine yapacağınız her sürprizin alt metnine biz kelimesini yerleştirmeyi unutmayın. Burçlara göre hediye önerisi için yay sade ama birlikteliğinizi içeren şık bir hediye yani Özel Kare Sihirli Ayna olabilir. 

Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları gezmeyi, tozmayı ve yeni insanlar tanımayı seven kişiliklerdir. Kendilerine hediye almak istediğinizde seyahati çağrıştıracak hediyeler tercih edebilirsiniz. Mesela gezginci pusula, kültür turu, yol veya tatil esnasında kullanabileceği hediyeler alırsanız dünyanın en mutlu insanı olurlar. Pahalı takılar, fotoğraf makinesi, şık bir valiz, çanta, bavul, koşu ayakkabısı hediye ederek yay burcu kadınının gönlünü almak için mantıklı seçimler olabilir. Yay burcu kadınların özelliklerini sıraladıktan sonra şimdi Yay burcu kadınlara doğum günü hediyesi veya Yay burcu kadın için yılbaşı hediyesi ne alınır sorularına cevaplar arayacağız. Yay burcu kadınlara bu listede güzel hediye fikirleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Yay burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Yay burcu bayan için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Yay Burcu Kadına Hediye Fikirleri

1 -) İsimli Melek Kanadı Kolye
2 -) İsme Özel Zarif Makyaj Aynası
3 -) Yakın Arkadaşa Hediye Konsept Kutu
4 -) Arkadaşa Hediye Kar Küresi Anahtarlık
5 -) Gerçek Tutku Konsept Hediye Kutusu
6 -) Kişiye Özel İkili Dekoratif Kanvas Tablo
7 -) İki İsimli Elips Metal Siyah Kolye
8 -) Sevgiliye Hediye İsme Özel Dekoratif Mum
9 -) Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak
10 -) Nihayetinde Bir Güzel Kolay Yetişmiyor Bardak
11 -) Kız Arkadaşa Hediye İsimli Termos
12 -) Bıyık Tasarımlı Yıkanabilir Maske
13 -) Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti
14 -) Nostaljik Dikiş Makinesi Müzik Kutusu
15 -) Goril ve Sevgilisi Karikatürlü Suluk

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.