+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay burcu kadınlarına hediye fikirleri tercih edilmeden önce burcun kadınına has özellikleri bilmek gerekmektedir. Yay burcu kadınlarının enerji ve motivasyonları hep yüksektir. Maneviyata çok fazla önem verirler. Somut şeylere aşırı önem vermedikleri için aslında maneviyat ve soyut şeyler onlar için daha önemlidir. 

Kaliteli İsme Özel Kapaklı Çelik Termos

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları eğlenmeyi ve gezmeyi en çok seven burçlardan biridir. Yeni yerler keşfetmek, yeni yeni insanlarla iletişime geçmekten çok onları mutlu edecek bir şey daha yoktur. Her zaman bir gezi planları vardır. Yay burcu kadınları özgürlüklerine düşkünlerdir. Kısıtlama ve engellemelere gelemezler.

Yay Burcu Kadınına Hediye

Ona, her zaman sizi hatırlatacak ve hatırlattığında da yüzünde o her zamanki gülümsemesini takınacağı ve her zaman seyahatlerde de yanında taşıyabileceği kaliteli isme özel kapaklı çelik termosu harika bir sürpriz ile yay burcu arkadaşınıza hediye verebilirsiniz. Hem yüzünü güldürecek hem de çok iyi hissettirebilirsiniz. 

Canım Arkadaşım İsme Özel Konsept Hediye Kutusu

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınlar için dostluk kavramı ön plandadır. Dostlarına karşı oldukça fedakârlardır.  Yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden sürekli bir aktivite peşindedirler. Etkinlik organizasyonlarında ilk aranacak kişilerdir. Neşeleri hiç eksilmeyen Yay burcu kadınları dostları tarafından çok sevilirler. Çünkü etraflarındaki insanlara pozitif enerji verirler. Bu yüzden özelleştirilebilir olan her ürün, aynı zamanda sahibini de değerli hissettirir hele ki yay burcu kadınlarını çok daha değerli hissettirebilir.

Yay Burcu Kadınına Hediye

O halde siz de yay burcu kadınına doğum günü hediyesi olarak kendisine özel hazırlanacak bu konsept hediye kutular yaptırarak mutluluktan ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Hediyelik konsept hediye kutular arasında bulunan isim baskılı elit hediye kutusuyla arkadaşınıza anlamlı bir hediye verin. Sevgi sözleri ile beraber biricik yay burcu arkadaşınıza isim baskılı sürpriz hediye kutularından alarak, onu doğum gününde ne kadar özel hissettirebileceğinizi bir kez daha düşünüp mutlu olun. 

Kişiye Özel Hediyelik Fener Mumluk

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları neşeli kişilikler olduğundan huzursuz ortamlardan nefret ederler, öyle bir ortama girdiğinde orayı anında terk etmek isteyeceklerdir. Bu sebeple eğer yay burcu bir kadın için hediye verme planı yapıyorsanız doğal, rahat hareket edebileceği ve keyif alacağı ortamlar seçmelisiniz. Doğa da olmayı ve doğa aktivitelerini çok sevmelerinden dolayı açık hava organizasyonları onlar için vazgeçilmezdir.

Yay Burcu Kadınına Hediye

Mesela mekânlar da yapılan etkinlikler yerine sahil de yapılan bir etkinlik veya sürpriz daha çok hoşlarına gidebilir. Tam olarak bu nokta da mum ışığının ortama kattığı büyüleyici ambiyansın tadını da hiçbir şeye değişemiyoruz. İşte bu fener mumluk, hem size istemiş olduğunuz romantik mum ışığını sağlayacak hem de içerisinde yer alan fotoğraflarınızla bir kadını etkileyebilmenin büyüsünü yaşatacaktır. 

El Yazısı Fontlu İsme Özel Unisex Bileklik

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları genelde doğa sporlarına ilgi duyarlar. Evcimen değillerdir ve evde kalmak onları boğar. Bu yüzden sürekli seyahat ederler. Özgürlükleri hayatta sahip oldukları en önemli şeyleridir. Yay burcu arkadaşınıza lirik tadında coşkulu bir hediye hazırlatabilirsiniz. Hem sürekli yanına taşıyabileceği, hem baktığında sizi hatırlayabileceği bu özel bileklik, her şeyiyle size özel olacaktır. Zarif el yazısı karakteri ile üzerine dilediğiniz ismin yazılı olacağı bu güzel bilekliği yay burcu kadını için sürpriz hediye önerileri başında düşünerek hiç düşünmeden almalısınız. 

Işıklı Anı Çerçevesi

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınlarına almayı düşündüğünüz hediyeler şık ama anlamlı olmalı. Pek romantik değillerdir. Çoğu zaman cıvıl cıvıl renkler, oval deseneler ilgilerini çekebilir. Gezginlik duygularından ötürü yeniliklere çok açıklar fakat gelenekselci duygularından da çoğu zaman ödün vermezler. Yay burcu kadına doğum günü hediyesi için anı çerçevesi ile duvarlarınıza hatıralarınızı yansıtabilirsiniz. Eskitme ahşap çerçeve içerisinde yer alacak olan fotoğraflarınız ipli ve mandallı sergileme formuyla oldukça şık ve etkileyici görünecek şekilde hazırlayabilirsiniz.

Çiftlere Özel Bize Dair Her şey Kitabı

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burçları oldukça cesur ve gözü karadır. Aşktan kaçmazlar ve tersine aşka kapılarını sonuna kadar açarlar. Yay burcundan biriyle birlikte olan kişiler çok şanslıdırlar çünkü onlarla birlikte olmak çok farklı bir deneyimdir ve eğlencelidir. Yay burçlarının biraz çapkın oldukları söylenebilir. Ancak birlikte oldukları kişiyi nasıl mutlu edeceklerini de bilirler. Bu yüzden aslında hayatınızdaki yay burcu kadınına Sevgililer Günü hediyesi sizin içinde kolay olabilir. A'dan Z'ye O'na olan tüm hislerinizi çarpıcı bir biçimde anlamasını sağlayın!

Yay Burcu Kadınına Hediye

Sevgilinizin uzun yıllar saklayacağı en özel kitap, aşkınızın hikâyesini yazdığınız bu özel kitap olacak. Öyle ki; üzüldüğünüz, tartıştığınız veya birbirinizi kırdığınız anlarda bile sevgilinizin açıp yeniden okuyarak kendisi hakkındaki düşünceleri okuyacağı bir kitap haline gelecek. Ki yay burcu kadınları için mükemmel bir hediye tercihi olacaktır.

Şirin Yılbaşı Desenleri İsimli Çorap

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları biraz daha bireyseldirler. Bu özellik aslında özgürlüğe tutkun oluşlarından kaynaklıdır. Bunlara bağlı olarak bazen ego ve kibir konusundan yükselebilirler. Eğer bir yay burcu kadınına hediye almayı düşünüyorsanız işiniz pekte zor değil aslında. Kedisini özel hissettirecek, ona dair olduğunu anlayacağı her hediye yay burcu kadınını gülümsetmeye ve mutlu etmeye yetecektir. Karşınızdaki kişiyi Yay burcu kadınına yılbaşı hediyesi ile şımartmaya var mısınız? Bu tasarım çoraba her insan sahip olmak ister. Kullanımı rahat, esnek ve capcanlı renklerle donatılmış olan kişiye özel baskılı çoraplar, ayak sağlığınız açısından da oldukça uygundur. 

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

Yay Burcu Kadınına Hediye

Sürpriz içeriklerinizde kendilerine ne kadar önem verdiğinize dair hediyeler seçmeniz şiddetle tavsiye olunur. Tabi ki bunu yaparken onu asla yalnız bırakmayacağınızı ve ona özel bir hediye olduğunu hissettirmeniz lazım. Yay burcu kadınları özgür, rahat gözükürler fakat ilişkilerinde aşırı sahiplenici bir tavır sergilerler. Bu sebeple kendilerine yapacağınız her sürprizin alt metnine biz kelimesini yerleştirmeyi unutmayın. Burçlara göre hediye önerisi için yay sade ama birlikteliğinizi içeren şık bir hediye yani Özel Kare Sihirli Ayna olabilir. 

Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü

Yay Burcu Kadınına Hediye

Yay burcu kadınları gezmeyi, tozmayı ve yeni insanlar tanımayı seven kişiliklerdir. Kendilerine hediye almak istediğinizde seyahati çağrıştıracak hediyeler tercih edebilirsiniz. Mesela gezginci pusula, kültür turu, yol veya tatil esnasında kullanabileceği hediyeler alırsanız dünyanın en mutlu insanı olurlar. Pahalı takılar, fotoğraf makinesi, şık bir valiz, çanta, bavul, koşu ayakkabısı hediye ederek yay burcu kadınının gönlünü almak için mantıklı seçimler olabilir. Ama yay burcu kadınına anneler günü hediyesi söz konusuysa tabii ki Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.