sadsad x
asdasd
Yengeç Erkeğine Hediye Seçenekleri

Yengeç Erkeğine Hediye Seçenekleri

09 Eylül 2017

‘’Dikkat aşırı romantizm içerir.’’ Benim aşkım en romantiğinden olsun diyorsanız erkek arkadaşınızın burcuna dikkat edin. Yengeç burcu erkeği burçlar arasındaki en romantik sevgilidir. Yengeç burcu erkeği bayan sevgili ya da eşine müthiş özen gösterir, mutluluk verir, romantizmi doruklarda yaşatır ki bunun içinde özel bir çaba harcaması gerekmez. Çünkü o zaten doğuştan romantik… Yengeç burcu erkekleri içinde huzuru barındırır. Bu huzurda kadınları kendisine çekmesindeki en büyük silahıdır. Kadınlar her zaman sevildiği kadar da huzur arar. Şanslısınız ki eğer bir yengeç burcu sevgiliniz var ise ve sevginize gerçekten inandıysa elinizi asla bırakmayı düşünmez. Hayata ciddi baktığı gibi ilişkisinde de ciddiyetle yaklaşır. İlişkiyi yöneten taraftır, her zaman da öyle olmasını ister. Kendisindeki bu huzur ve ciddiyete bağlı olarak tabii ki partnerinde de sakinlik, uyumluluk ve huzur arar. Tam tersi durumda zaten sizinle asla yakınlaşmaz. E tabi birazda kıskanç bir burçtur. Ama siz onun size verdiği önemi, şefkati, aşkı aynı şekilde yengeç burcu erkeğine hissettirirseniz size sonsuz güvenir. Evleneceğiniz erkek bir yengeç burcu erkeği ise ileride çocuklarınız için de en ideal babayı seçtiniz bile diyebilirim.

Sevgililere Özel Elips Kol Düğmeleri

fiyat

Çünkü yengeç burcu erkekleri çocuklara karşı çok ilgili ve şefkatlidir. Evcimen bir yapıya sahip olan bu burç erkeği aynı zamanda mutfakta da size özel yemekler yaparak jestleri ile sizi şaşırtabilir. Onlar için duygusallık ve mantık bir arada işler. Romantik olduğu kadar da nazik, yalandan nefret eden, ağır başlı, saygıya, sevgiye önem veren hassas ve kırılgan yapıya sahiptirler. Hafızası çok kuvvetlidir. Bunlar olumlu yanları diye düşünürken olumsuz yanları da yok değil. Yengeç burcu erkeği asla bağışlamaz. Affetmesi ve unutması çok zordur. Aşırı heyecanlı ve sürekli değişim gösteren yapısı, kıskançlığı ve çok zor güven duyması olumsuz özellikleridir.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

fiyat

Duygusal ve romantik olan yengeç erkegi kendisi gibi kadınlardan hoşlanır. Onu etkilemek için başka çabalara asla girmeyin, sadece kendiniz olun. Eğer kendiniz olmaktan çıkıp başkalaşırsanız baştan onu kaybedersiniz. Şanslısınız ki en romantik burçtur. Bayan sevgiliden gelen duygu yüklü mesajlar, evinizde baş başa hiç konuşmadan dinleyeceğiniz romantik aşk şarkıları ile erkek sevgiliyi inanılmaz etkileyebilirsiniz. Yengeç burcu çok iyi bir dinleyicidir. Ama kendisi çok fazla konuşmaktan kaçınır bunun için onu asla zorlamayın. Sevdiği kadını sahiplenmek ister bırakın sizi korumaya alsın. Tamamen evcimen bir yapıya sahiptir. Evcimen erkekler her zaman iyi eş olurlar, unutmayın.

Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek

fiyat

Yengeç burcu erkeğinin ilişkisinde uyumu yakalayabileceği burçlar;


** Boğa kadını İki burç arasındaki birliktelik evliliğe dönüşebilir.
** Terazi kadını
** İyi bir ikili olabilirler ama sadece sevgili olarak kalmalılar. Evlilik iki tarafı da yorar.
** Akrep kadını İlişkinin başlarında akrep kadınının soğuk olması ilk başlarda yengeç erkeği için ürkütücü gelebilir. Uzun suren bir ilişkinin ardından evlilik gelebilir.
** Balık kadını Yengeç burcu erkeği ve balık burcu kadını ilişkilerinde mutluluğu yakalayabilirler. Birbirlerine benzer bu iki burcun ilişkisi mutlaka evliliğe dönüşecektir.

Yengeç burcu erkeğe doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız bunu ev ortamında organize etmeyi duşunun. Doğum günün de evinde ister baş başa ister arkadaşları ile geçireceğiniz vakit onun için dış mekânlarda yapabileceğiniz kutlamalardan daha çekici gelir. Su ile arası çok iyi olan sevgiliniz için teknede yapılabilecek bir sürpriz de planlayabilirsiniz.

Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

fiyat

Romantik yengeç burcu erkeğe alınacak hediyeler neler olabilir derken farklı ve romantik hediyelerden bahsedelim biraz..

Yılın En İyi Mutfak Şefi Mutfak Önlüğü

fiyat

Mutfağın yolunu bilen kendine, sevgilisine, ailesine yemek yapmaktan hoşlanan, mutfakta küçük sürprizler hazırlayan erkek ile ömrünüzü sonsuza dek geçirebilirsiniz. Çünkü mutfağa giren erkekler sevgi dolu, romantik, sürprizleri seven, temiz, tertipli, kendine özen gösteren, uyumlu, sakin, huzur veren yani tam bir yengeç burcu erkeğidir. Yengeç burcu erkeğe hediye mutfakta bu kadar hünerli erkek sevgiliye de bir o kadar özel yılın en iyi mutfak şefi mutfak önlüğü çok yakışır. Üzerine istediğiniz mesajı ve şefinizin ismini yazdırabileceğiniz bu önlük eminim sevgilinize çok yakışacaktır.

Bir Ömür Sürsün Aşkımız Kanvas Tablo

fiyat

Romantik yengeç erkeğine aşkımız bir ömür sursun kanvas tablo. Sonsuz güven duymak istediği bayan sevgiliden gelen bu eşsiz hediye ile onu inanılmaz etkileyebilirsiniz. Neden eşsiz çünkü kişiye özel sadece sizin aşkınızı anlatan bir tablo. İkinize ait en mutlu anlarınıza ait 3 fotoğrafınız ve mini kalp baloncuklar içerisine yazdırabileceğiniz 6 özel mesajınızla onu çok heyecanlandıracaksınız. 

Kişiye Özel Film Gibi Aşkımız Çikolatası

fiyat

Romantik sevgiliye hediye yine oldukça romantik bir hediye kişiye özel film gibi aşkımız çikolatası. En olumsuz özelliği kıskançlık ve güven duygusu olan sevgilinize özel günler haricinde de yapabileceğiniz küçük sürprizler ile belki de kafasındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırabilirisiniz. Film şeridi şeklindeki kutunun kapağında ve içerisindeki 15 adet çikolata üzerinde ikinize ait fotoğraf isimleriniz ve tarih aynı şekilde gayet şık bir şekilde tasarlanmıştır. Hem tasarımı hem de lezzeti ile ansızın gelen bu sürpriz onu mutlu etmeye yetecektir.

Kişiye Özel 240 Parça Puzzle Konservesi

fiyat

Sevgili ile çekilmiş bir fotoğrafa ne kadar anlam yükleyebilirsiniz. Evet, şimdi o anı ölümsüzleştirmek elinizde. Kişiye özel 240 parça puzzle konservesi ile erkek sevgiliye farklı bir hediye vermiş olacaksınız. Özellikle fotoğraflara çok değer veren Yengeç burcu erkeği için çok anlamlı bir hediye. Sevgiliniz puzzle tamamlamak için eminim sabırsızlanacaktır. Hatta bunu birlikte bile yapabilirsiniz. Sevgiliye, eşe hoşlanacağı sürprizler yapın. Bunun için özel bir gün veya zamanı beklemeyin.

Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası

fiyat

Bize bizden başka yol yok… Kalbinizin tınısına engel olamıyorsanız uzakta yaşayan sevgilinize bunu ifade etmenin en farklı yolu kişiye özel aşkımızın haritası sertifikası ile mesafeler aşkıma engel değil demek. Yengeç erkeği sevgiliden gelen bu özel hediyeyi herkes görsün, herkes bilsin diye eminim evinin en güzel köşesinde sergileyecektir.

Kişiye Özel Taba Erkek Cüzdan
fiyat

Su grubunda olan yengeç burcuna deniz temalı hediyeler de en uygun hediyeler arasındadır. Gemici dümeni dekoratif masa saati ile insanın ruhunu dinlendiren mis gibi deniz atmosferini sevgiliye getirebilirsiniz. Mavi – beyaz renkleriyle, gemi çapası, gemici dümeni ile tamamen marin havasına bürünen bu dekoratif saat hem sevgiliye hem arkadaşlarınıza ev ya da ofis hediyesi olarak düşünebileceğiniz en iyi hediyeler arasındadır. Yengeç burcu erkek hediyeleri için marin temalı objeler her zaman aklınızda bulunsun. 

Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kol Saatleri

fiyat

Zaman sadece bizim için aksın diyorsanız kişiye özel isim yazılı sonsuzluk yazılı sevgili saatleri artık her günü her saniyeyi birlikte yaşayacaksınız. İsminize özel olarak tasarlanan sevgili kol saatleri aynı zamanda üzerindeki sonsuzluk işareti ile daha da anlam kazanmıştır. Sevgiliye, eşe verilebilecek en anlamlı hediyeler kategorisindedir. Kişiye özel hediyeler, her zaman ince düşünülmüş, zarif, içinde birçok anlam barındıran, özel olarak tasarlanmış hediye turudur. Sevgiliye, eşe verilebilecek eşsiz hediyelerdir. Ona kendisini özel hissettireceksiniz. Bir başkası için özel olmak herkesi mutlu eder.

Gelin ve Damat Sevgili Tişörtü

fiyat

Dümen şeklindeki şık tasarımı ile su grubundaki yengeç erkeğinin çok hoşuna gidecek gemici dümeni fotoğraf çerçevesi. İçerisinde size ait fotoğrafın ile onun için daha da anlamlı olacaktır. İşyerindeki masasında en başta yer alacak bu marin temalı fotoğraf çerçevesi sevgiliye yeni iş hediyesi olarak da düşünülebilir.

EDİTÖR: Duru Türkcan

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.