sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yengeç burcu erkeğine hediye satın almayı düşünüyorsunuz ve hangi hediyenin onu en çok memnun edeceği konusunda endişelisiniz. Yengeç erkekleri duygusal ve romantik oldukları için onlara sizin de sadık olduğunuzu göstermenizi isterler. Genellikle evcimen olan yengeç erkekleri karşı taraftan da bunu bekler. Bu anlamda alacağınız kişiye has hediyeler yengeç burcu erkekleri tarafından çok beğenilir. Bu burcun özel erkeklerine alabileceğiniz hediyeleri sizler için derledik keyiflik okumalar dileriz.

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Yengeç burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi gerçekten zorlayıcı bir konu. Sevgi dolu ve sahiplenicidirler. Âşık oldukları zaman hiç kimseyi gözleri görmez. Kırılmaktan ve gücenmekten korkarlar. Bu yüzden kendileri de insan davranışlarında naif olmayı tercih ederler. Aşk yengeç burcu erkekleri için yaşamın en önemli duygusudur. Bu yüzde birbirinden özel ve güzel fotoğrafları en güzel formuyla evlerinde ya da ofislerinde sergileyebilecekleri bu mini polaroid çerçeveler ile bir yengeç burcu beyinin kalbini kolayca fethedebilirsiniz. Kendine özel ahşap kutusu ile hediye edebilirsiniz.

Erkeklere Özel İsim Baskılı Mum

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Yengeç burcu erkeğine yılbaşı hediyesi konusunda duygusal davranmanız sizin için işinizi kolaylaştıracak bir durum olacaktır. Yengeç burcu erkekleri sadıktırlar. Yaratıcı ve üretici olmayı çok severler. Yemeyi, içmeyi severler ve kaliteye önem verirler. Onları şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Kendileri için dikkat çekici bir hediye olan bu isim yazdırabileceğiniz mum, biricik sevdiklerinizi en güzel günlerden biri olan yılbaşında gülümsetmeye yetecektir.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Yengeç burcu erkeğine doğum günü hediyesi seçerken Resim çerçevesi, albüm, tablolar, çanta, cüzdan, fotoğraf makinesi, DVD filmleri, maket gemi ve şık ev ve mutfak eşyalarını da yengeç erkeği için tercih edebilirsiniz. Fakat kendileri çok duygusal ve naif olduklarından dolayı kendilerine özel yapılmış bir hediye daha tatmin edici olacaktır. Önemli olduklarını hayatlarının her alanında hissetmek isterler. Özel tasarım kutusu içerisinde 50 adet "Doğduğun Gün Neler Oldu Kartları" bulunan bu hediye ile yengeç burcu erkeklerinize eşi ve emsali olmayan büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz. 

Kapağı Karakalem Efektli Özel Defter

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Bir yengeç burcu erkeğine babalar günü hediyesi alırken hayal edin bakalım; yılların tecrübesi okunan gözleri ve o yıllara meydan okuyan yüz hatları ile birlikte en güzel resmin karakalem resim efekti uygulandıktan sonra nasıl da orijinal ve güzel olacağını. Yetmedi bir de bu özel çalışmanın bu defter üzerinde nasıl da etkileyici olabileceğini düşünün. Anılarını, hatırladıklarını, tecrübelerini yazabileceği bu defter içlerini dökebilecekleri mükemmel bir kayıt cihazı olacaktır onlar için. Yengeç erkekleri Duygularını çok derin yaşadıkları için, gizemli bir tablo içinde yaşarlar. Sevilen ve aranılan insanlardır. Hediye seçimi konusunda bu hediye onlar için eşsiz olacaktır.

Fotoğraflı Erkek Yüzüğü

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Bir arkadaş ortamın da bile sohbet esnasında kendisinden bahsedilirken yüceltilmek, sevilmek, merhametli davranılmak ister.  Seçiminizi yüzük gibi aksesuar tarzı hediyelerden yana yaparak, hem duygu durumlarına hitap edebilir hem de hediyenizin beğenilmeme ya da kullanılmama bu riskini minimuma indirebilirsiniz. Her işte olağanüstü olan ayrıntıcı yanları, bu hediye karşısında onları büyüleyecektir. Nokta atışı yapmış olacaksınız.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kar Küresi

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Burçlara göre hediye seçerken biricik sevgilinize birçok şey alabilirsiniz ama kararsızlığınız diz boyu ise, bu kar küresi sizin için kurtarıcı olabilir. Kısaca sizin için değerli olan herkes için bu kar küresi harika bir fırsat olacak. Eşsiz fırsatlar ve sürekli geliştirilen tasarımlar ile sevdiğiniz için unutulmayacak bir anı oluşturabilirsiniz. Özel gün ve kutlamalarınızda şımartacak ve sizin de özel bir hediyeden beklentilerinizi karşılayacak böyle zengin hediye tasarım çeşitliliğini kaçırmamalısınız. Fazlaca duygusal olan yengeç burcu erkeği içinde bu kar küresi seçimini yapabilirsiniz. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kar küresinin özenle hazırlanması kişiselleştirilebiliyor olması ve şık tasarımı onu hediye olarak alacak bir yengeç burcu erkeğinin çok hoşuna gidecektir. 

Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Yengeç burcu erkek arkadaşa hediye fikirleri düşünürken yakınlarını ve arkadaşlarını çok sevmelerine karşın, bunu pek belli edemediklerini gözden geçirmek gereklidir.  Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Yengeç'ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Bu sebeple ​birçok yerde birçok farklı modelini gördüğünüz ve melodisini duyduğunuzda sizi farklı hayal diyarlarına alıp götüren müzik kutusu bu kez kişiye özel haliyle karşınızda. Çevirme koluna sahip ve kaliteli ahşap malzemeden hazırlanmış olan müzik kutusu, fotoğraflarınızla özelleştirilmeye devam edilebiliniyor. Kenarında yer alan metal kolu çevirdiğinizde piyano müziği çalan bu harika obje, yengeç burcu erkeğinize hediye edebileceğiniz en nostaljik armağanlardan da bir tanesi. 

Kişiye Özel Doğduğun Gün Ne Oldu Takvimi

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Yengeç erkeğine hediye edecekseniz ve kararsızsanız çok haklısınız. Yengeç'ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye

Bu hassaslıklarından dolayı hediye seçerken zorlanmanız çok doğal fakat çok orijinal bir hediye vermeye hazır mısınız? Bir yengeç erkeğinin dünyaya geldiği tarihte hangi gelişmelerin olduğunu merak ediyor musunuz? Doğduğu gün En popüler sanatçı kimmiş, hangi albümü ile çıkış yapmış. Aynı burçtan olduğu Türkiye veya Dünyaca meşhur ünlüler kimler? Hangi ünlü kişi yengeç erkeği ile aynı tarihte doğmuş. Türkiye Nüfusu kaç kişiymiş? O sene kim Türkiye Güzeli Seçilmiş? Doğduğu yıl şampiyon hangi takım olmuş ve gol kralı kim olmuş? O sene başbakan ve cumhurbaşkanı kimmiş, Eurovision şarkı yarışmasında o yıl kaçıncı olmuşuz gibi cevapları içeren hem sürpriz dolu, hem de mutluluk verici bir hediye alternatifi.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.