sadsad x
asdasd
Yeni İş Tebrik mesajları

Yeni İş Tebrik mesajları

08 Mart 2018

Yeni işe başlayanlar veya işlerinde kademe atlayan kişilere tebrik mesajları yollanmaktadır. İş yerindekiler ve ailesindeki insanlar bu tarz mesajlara çok daha fazla önem vermektedir. İş tebrik mesajları genellikle ezbere bilinmez. Sıradan ve özensiz ‘’tebrik ederim’’ tarzı mesajlar yerine süslü ve anlamlı güzel mesajlar yollamak çok daha mantıklıdır. Bu nedenle herkes internet üzerinde bu tarz mesajlar aramaktadırlar. Aramalara ise ‘’başarılar dilerim mesajları’’, ‘’yeni işe girene tebrik mesajları’’ tarzında sözcükler yazmaktadırlar. Sizlere bu tarz mesajlar için örnekler sunacağız. Buradaki mesajlardan yararlanarak sevdiğiniz kişilere tebrik mesajları yollayabilirsiniz.


Yeni İşe Başlayanlara Tebrik Mesajları


-Yeni başladığın bu işte çok mutlu ve başarılı olmanı diliyoruz. Hayatından mutlu anların hiç eksik olmasın. Yeni işini gönülden kutlarız.

-Attığın her adımda daha iyi yerlerde olacağına inancımız sonsuz, tıpkı şimdi olduğu gibi. Yeni işini en içten dileklerimizle kutlar, ilk iş gününde başarılar dileriz.

-Bu hayatta insanların iyi yerlere gelmesini sağlayan şans değil başarı ve çalışkanlıktır. Sen bunun bizim için en büyük kanıtı oldun. Yeni işinin yepyeni güzellikler getirmesi dileğiyle canım arkadaşım, yeni işin kutlu olsun.

İş tebrik mesajları

-Yeni işinde huzurlu ve mutlu anlar geçirmeni diliyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin, hayırlı olsun.

-En içten dileklerimle yeni işinizi kutlar, size başarılı bir iş hayatı dilerim.

-Yeni görevinizde başarı merdivenini hızlıca tırmanmanızı ve daha güzel yerlere gelmenizi dilerim, yeni işiniz kutlu olsun.

Yeni işinde başarılar mesajları

-İş hayatında çok başarılı ve mutlu olmanı diliyorum. Azim ve sabırla çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar.

-Size yüzünüzden tebessümün eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinizde her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle, yeni işinizi tebrik ederim.

-Yeni işinin hayatındaki beklentilerini karşılaması ve daha da iyi yerlerde olmanı dilerim sevgilim, yeni işini kutlarım.

yeni iş mesajları

-Yeni işinde Allah yardımcın olsun. Sana başarı, kolaylık ve mutluluk versin. Yeni işin sana ve ailene huzur katsın.

-Yeni işinde başarının ve huzurun seninle olması dileğiyle canım sevgilim. Yeni işin kutlu olsun, seni çok seviyorum.

-Bugün hayatındaki yeni başlangıcının ilk günü. Mutluluğun ve başarının daima seninle olması dileğiyle, yeni işin kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.

iş tebrik sözleri

-Bu işi şans eseri değil başarın ile buldun. Kaderinde yazılı olan bu başarını çok daha iyi yerlere götürmen dileği ile nice mutlu iş hayatına.

-Bir insanı işinde yücelten başarısı ve azmidir. Bunların ikisi de sende var ve çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar yeni iş hayatında mutluluklar dilerim.

yeni iş hediyesi

-Dünyanın en çalışkan ve başarılı sevgilisinin bugün yeni işindeki ilk günü. Yeni işinin ilk gününde sana şans diliyorum sevgilim, mutluluk daima seninle olsun.

-Günün büyük bir zamanını geçireceğiniz yeni iş yerinizde başarının ve huzurun sizinle olması dileğiyle, yeni işinizi en içten dileklerimle kutlarım.

Yukarıda standart iş tebrik mesajları yer almaktadır. Farklı türlerde birçok tebrik mesajları atılabilir. Komik mesajlar ve ilginç mesajlarda bunların içerisindedir. İşe başlayan kişiyi güldürmek ve ilk iş gününün stresini atmak için ona komik yeni iş mesajları atabilirsiniz.

Sevgiliniz İçin Yeni İş Tebrik Mesajları

-Yeni işinde başarılı olman dileği ile bir tanem. Unutma her zaman yanında olacağım bugün olduğu gibi.

-Yürüdüğün bu yolda daha da iyi yerlere geleceğini biliyorum. Daima senin yanında olduğumu bilmeni isterim, yeni işini tebrik ederim sevgilim. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

-Yürüdüğün bu yolda daima senin yanında elini tutuyor olacağım. Yüreğimdeki tüm güzel dilekler senin için sevgilim, yeni işin kutlu olsun.

sevgiliye iş tebrik mesajı

-Bu mutlu anını seninle yaşamak için her şeyimi verebilirim. Yeni ve güzel olan işinde seni tebrik ediyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin.

-Yeni işinde mutluluğun ve başarının seninle olması dileğiyle sevgilim. Daima senin yanında olacağım, seni çok seviyorum.

-Bir insanın işinde yükselmesini sağlayan çalışkanlığı ve azmidir. Bu ikisi de sende çokça mevcut. Daha da güzel yerlerde olman dileğiyle, yeni işini yürekten tebrik ederim.

yeni işinde başarılar mesajları

-Sevgilim bu güzel iş hayatımızdaki ailemize hoş geldin. Yeni işinde mutluluk ve başarılar diliyorum.

-Yeni başlamış olduğun bu işte çok mutlu olmanı ve başarılı olmanı dilerim. Mutluluk hep seninle olsun, yeni işini canı gönülden kutlarım.

-Yeni iş hayatınızda sizi daima güzelliklerin bulmasını dilerim, yeni işiniz kutlu olsun.

yeni işin hayırlı olsun sözleri

-Seni çok seviyorum ve bu güzel işinde çok mutlu olman içi dua ediyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin.

-İş hayatında başarının ve mutluluğun daima seninle olmasını diliyorum. Yeni işin kutlu olsun.

-Yaşamındaki yeni başlangıcının ilk günü kutlu olsun hayatım. Şu anda yanında olamasam bile tüm ruhumla ve kalbimle seninle olacağım. Seni çok seviyorum.

erkeğe iş tebrik mesajı

-Azmin ve başarının meyvesini sonunda aldın aşkım. Artık u meyveleri yeme sırası sende. Yeni işini gönülden kutluyorum.

-Bu yeni işinin sana ve ailene mutluluk getireceğine inanıyorum bir tanem. Bu yeni işinde mutlu olman benim için çok önemli.

- Sevgilim… Bu yeni görevinde sana başarılar diliyorum. Azmin ve zaferin gücünü birlikte görmüş olduk.

erkeğe yeni iş hediyesi

-Yeni işinde daima huzurlu ve mutlu olmanı dilerim. Seni daha da güzel yerlerde göreceğimize inanıyorum. Yeni işin kutlu olsun, seni çok seviyoruz.

-Sana en içten düşüncelerimle söylüyorum ki, bu yeni iş senin önüne çok güzel fırsatlar sunacak. Umudunun ve inancının daim olması dileğiyle, yeni işin kutlu olsun.

Birçok kişi etrafında yeni işe başlayan kişilere bu tarz mesajlar göndermektedirler. Sevgiliniz için sizlere güzel bir tebrik mesajı fikri önerebiliriz. Tabi ki ona bu tebrik mesajını sadece boş bir mesajla göndermenizi önermiyoruz. Onun iş yerinde masasına veya evine güzel bir hediye ile zarfa veya nota yazılmış tebrik mesajı göndermeniz çok daha güzel olacaktır. Bu tarz gönderilen bir tebrik mesajının anlamı çok daha büyük ve derindir. Sevgiliniz için yukarıdaki yeni iş tebriği mesajlarını kullanabilirsiniz. Bu sözler özenle seçilmiş hiçbir yerde bulamayacağınız tebrik mesajlarıdır.


Başarılar Dilerim Tebrik Mesajları Herkes Tarafından Kullanılmaktadır


Yeni işe başlayan kişilere veya seviye atlayanlara başarılar dilerim mesajları gönderilmektedir. Erkek ve kadın fark etmeksizin bu mesajları dilerseniz yeni iş hediyesi üzerine hediye notu olarak veya dilerseniz de telefon sms ile gönderebilirsiniz. Fakat hediye ile bu tarz mesajları yeni kişilere iletmek çok daha anlamlı ve güzel olacaktır. İş tebrik sözleri oldukça çoktur. Binlerce hatta on binlerce tebrik mesajları bulabilirsiniz. Fakat bazıları sıradan ve oldukça kötü mesajlar olmaktadır. Sizlere için en iyi iş başarı sözleri paylaşacağız.


-Bu başarı hikâyende yaşadıkların ve kazandıkların şans değil. Hepsi azminin ve isteğinin sonucunda kazandıklarındır. Keyfini sürmen dileği ile başarılar dilerim.

-Attığın her adımda daha iyi yerlerde olacağına inancımız sonsuz, tıpkı şimdi olduğu gibi. Yeni işini en içten dileklerimizle kutlar, ilk iş gününde başarılar dileriz.

-Bu hayatta insanların iyi yerlere gelmesini sağlayan şans değil başarı ve çalışkanlıktır. Sen bunun bizim için en büyük kanıtı oldun. Yeni işinin yepyeni güzellikler getirmesi dileğiyle canım arkadaşım, yeni işin kutlu olsun.

iş tebrik mesajları


-Bunun gibi nice çok başarıları sevdiğin insanlar ile kutlaman dileğiyle. Yeni iş hayatında mutlu zamanlar geçirmeni dilerim.

-Yeni pozisyonunun hem senin hem de ailen için hayırlısı olması dileği ile. Başarılar dilerim…

-Mutlu ve sevgi dolu bakışların ile girdiğin her ortamı neşelendiriyorsun. Yeni iş hayatını da neşelendirmen umudu ile başarılar dilerim.

iş tebrik mesajları

-Başarı ve azim ile kat ettiğin bu yolda önüne çıkan bu işte mutlu olmanı temenni ediyorum. Her şey senin için güzel olacak. Başarılarının devamını diliyorum.

-Gülen yüzün ve kararlı düşüncelerin sayesinde oldukça iyi yerlere gelmeye başladın. Yüzünden gülüşlerin işinden mutlulukların eksik olmasın. Hayatında ve yeni işinde başarılar dilerim.

-Yeni umutlar ve hayaller ile girdiğin bu yolda başarılı olmanı istiyorum. Çok güzel yerlere yükselerek bütün hayallerini gerçekleştirmen dileği ile yeni iş hayatında başarılar dilerim.

yeni iş hediyesi


Yukarıda birçok iş tebrik sözleri bulunmaktadır. Bu sözleri, sevdiğiniz insanlar yeni işe başladığında onlara göndererek mutlu edebilirsiniz. Yakınlarınıza ve sevdiklerinize bir hediye ile göndermek büyük farklar yaratır. Mesela eşiniz veya sevgiliniz yeni bir işe başladığında ona bir buket çiçeğin üzerine iliştirilmiş not ile tebrik mesajı gönderebilirsiniz. Bu şekilde bir tebrik mesajı alan sevdiğiniz yeni işine oldukça motivasyonlu başlayacak ve sizin onun arkasında olduğunuzu tekrar görecektir. Masa başı işlerde masalara koyulabilecek süsler ile tebrik notu gönderilebilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.