sadsad x
asdasd
Yeni Yıl Mesajları Anlamlı

Yeni Yıl Mesajları Anlamlı

23 Ekim 2020

Yeni bir yıla girmek, herkes için heyecan verici bir olaydır. İnsanlar bu özel günde yeni hayaller ve umutlar içerisinde olur. Yılbaşında, biri için güzel dileklerde bulunmak daha anlamlı hale gelir. Neredeyse her yeni yılda hayata yeniden başlanıyormuş gibi hissedilir. Bu nedenle dünyanın her yerinde ve ülkemizde yılbaşı günü büyük bir coşkuyla kutlanılır. Yeni yıla nasıl girilirse öyle devam edileceği inancı olduğundan bu günün güzel geçirilmesine herkes ayrı bir özen gösterir. En güzel yemekler bugün hazırlanır, yakınlar ile bir araya gelinerek hoş sohbetler edilir. Herkesin büyük umutlarla dolu olduğu yılbaşı gününde, sevilen kişilere söylenen sözler de ayrı bir önem taşır. Bugünde bir kişinin çevresindekilerden iyi dilekler duyması motivasyonunun yükselmesine sebep olur. Bu nedenle değer verilen insanlara etkileyici yılbaşı sözleri söylenmek istenebilir. Bu güzel sözler, beraber geçirilen bir yılbaşı gününde daha anlamlı olabilse de yan yana olmanın mümkün olmadığı yakınlar olabilir. Arada mesafe olsa da bu durum, değer verilen insanların yeni yılını kutlamaya engel değildir. Gönderilecek yeni yıl mesajları sayesinde her nerede olursa olsun insanlara iyi dileklerde bulunmak mümkün olur. Elbette bu mesajlara gösterilen özen de yakınlık durumuna göre değişir. İnsan çok yakın olduğu kişilere, senede bir kere gerçekleşen bu özel günde en anlamlı sözleri söylemek isteyebilir. Fakat bu tür özel yeni yıl mesajları düşünebilmek zor olabilmektedir. İşte bu özel günü daha anlamlı hale getirebilmek için, en çok değer verdiğiniz insanlara gönderebileceğiniz en anlamlı yeni yıl mesajlarını sizin için derledik. Seçtiklerimiz arasından beğendiklerinizi paylaşarak sevdiklerinizin yeni yılını en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

Anlamlı Yılbaşı Mesajları

~ Yeni yılda mutlulukların gerçek, gerçeklerin hep benimle olsun. Beraber el ele diz dize geçireceğimiz bir yıl olması dileğiyle. Mutlu yıllar sevgilim.

~ Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. Yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

yılbaşı mesajları resimli

~ Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

~ 2021 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

~ Bu yıldan dileyebileceğim tek şey hep benim yanımda olman. Ne dersin bu dileğim kabul olur mu bu sene ? Seni seviyorum sevgilim yeni yılımız kutlu olsun.

yılbaşı mesajları resimli

~ Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: gönderen patronun, kovuldun.

~ Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

~ Dünyayı bir nebze olsun değiştirmek istiyorsan yüreğinin söylediğine inan, sana kucak açan dostlarına güven, seni yücelten sevgiye sarıl. Yeni yıl sen istediğin sürece başarılarının anahtarıyla dilediğin tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar!

yılbaşı mesajları resimli

~ Yine bir yılbaşı yaklaşıyor ve ben seninle yeni bir yıla gireceğim için çok mutluyum sevgilim. Başarı hep seninle olsun. Mutlu yıllar.

~ Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..

~ Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan şey bugündür. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin aşkım… yeni yılın kutlu olsun.

yılbaşı mesajları resimli

~ Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!

~ Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

~ Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

~ Şeker kadar tatlı, masal gibi etkileyici, kalbin kadar güzel bir yıl diliyorum.. Nice mutlu yıllara…

yılbaşı mesajları resimli

~ Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara.

~ 2021 Yılı Sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl olsun..

~ Her güzelliğin başı düşlemekten geçer… Yeni yılda kurduğunuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle…

~ Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm hayal ettiklerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

~ Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

yılbaşı mesajları resimli

~ Yeni yıldan dileğim rabbimin seni yanımdan hiç ayırmaması olacak. Daha güzel günler göreceğimiz sabahlar olsun sevgilim. Yeni yılın kutlu olsun.

~ Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Mutlu yıllar…

~ Sevgiyi ıskalamamak, gerçek aşkı kaçırmamak ve hiçbir zaman keşke dememek için 2021 yılında hayallerine bir şans ver! Mutlu yıllar!!

yılbaşı mesajları resimli

~ En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

~ Yeni yılın sana tüm güzellikleri armağan etmesi dileğimle. Mutlu Seneler, iyi yıllar…

~ 365 günün her biri sana mutluluk ve başarı getirsin. Neşeli ve keyifli bir yıl geçirmeni diliyorum.

~ Hayatıma yeniden hoş geldin demek için 365 gün daha eklendi takvimime. Geleceğe dair en büyük umudum, sevincim nice beraber yıllarımız olsun. Mutlu yıllar.

yılbaşı mesajları resimli

~ Bir tanecik sevgilim… birlikte şeker tadında masal gibi geçireceğimiz bir yıl olmasını diliyorum. Seni seviyorum mutlu yıllar.

~ Yeni bir yıl ne yaşanırsa yaşansın güzel yarınların hayalini kurdurtur bize. Seninle birlikte kurduğum tüm hayallerin gerçekleşmesi tek dileğim. Mutlu yıllar sevgilim.

~ Bir yılı daha birlikte geçirmenin mutluğu içindeyken şimdi yeni bir seneye daha seninle girmenin sevincini yaşıyorum. Yanımda olduğun her gün için iyi ki. Nice mutlu yıllar bir tanem.

yılbaşı mesajları resimli

~ Seninle geçirdiğim 365 günlük defterin sayfasını kapattık bugün. Yarın yeni bir deftere daha güzel günler geçirmek için başlayacağız. Nice beraber yıllarımız olsun sevgilim.

~ Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

~ Bir keresinde sana sarılınca dünyayı kucaklıyorum gibi hissediyorum demiştim. Yeni bir yıla girerken sana sarıldığımda hep aynı duyguyu hissetmek istiyorum. Nice beraber yıllarımıza bir tanem…

yılbaşı mesajları resimli

~ Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

~ Yeni Yıl, Her şeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Bir Tanem… Nice mutlu senelere…

~ Yeni yılda geçmişin tüm kötü anılarını kapı dışarı etmeni ve yepyeni bir başlangıçla gelecek tazelenmiş umutlar için hazırlık yapmanı istiyorum. Geleceğe olan inancını ve yaşam dolu ruhunu hiç kaybetme! İyi seneler.

~ Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

yılbaşı mesajları resimli

~ Dünyayı bir nebze olsun değiştirmek için ellerimi tutman yetecektir. 365 gün ellerimi hiç bırakmaman dileğiyle sevgilim. Mutlu yıllar.

~ Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yılbaşına Özel Fotoğraf Kutusu

~ Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. Yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

~ 2021 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

yılbaşı mesajları resimli

~ Ömrümüzden bir yılın daha eksilmesi, bir yılı daha tüketmiş olmanın hüznü yerine bir yıldan daha kurtulmuş olmanın coşkusunu tercih ediyoruz. Eh ne diyelim, gelen gideni aratmasın. İyi seneler!

~ En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

~ Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

yılbaşı mesajları resimli

~ İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; mutlu yıllar.

~ Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten insan. Senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için çok şanslıyım. Yeni yılın kutlu olsun.

~ Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. Yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

~ Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

yılbaşı mesajları resimli

~ Getirdiği mutluluklarla tüm acıları yok edecek, getirdiği başarılarla tüm yenilgileri unutturacak bir yıl olsun. Hayatın yeni yılda güzelliklerle dolsun. Mutlu yıllar!

~ Yeni bir yılı daha geride bırakırken, seni ve beraberinde getireceğin mutluluğun heyecanı şimdiden sardı beni. Birlikte geçireceğimiz daha nice yıllarımız olsun sevgilim. Mutlu yıllar.

~ Sevdiklerinle karşıladığın her yeni yıl, tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da sevdiklerinle birlikte mutlu haberler alacağın güzel bir yıl olsun. Nice yıllara sevgili arkadaşım..

yılbaşı mesajları resimli

~ Ben yanımda sen olduğun sürece hep yeni bir güne mutlulukla uyanacağım. Daha güzel günlere birlikte uyanmamız tek dileğim. Seni seviyorum sevgilim. Mutlu yıllar!

~ Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu yıllar!!

~ Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm doğru yanıtlar seninle olsun. İyi seneler.

~ En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2021 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

~ Her yeni bir yıl bir öncekini unutturacak şekilde gelirmiş. Birlikte geçireceğimiz en güzel günlerin bu yıl içerisinde olması umuduyla. Mutlu yıllar sevgilim.

~ Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin ise hiç bitmeyeceği, mutluluk dolu bir yıl dileğiyle…

yılbaşı mesajları resimli

~ 2020 el veda! 2021’e mutlu bir Merhaba!!! Hoş geldin Yeni Yıl…

~ Sen geçirdiğim her günü iyikiye çeviren adam, bana kazandırdığın her güzel şey için teşekkür ederim. Mutluluğun bizimle yol alacağı en güzel günlerin ilk günü yarın. Yeni yılın kutlu olsun seni seviyorum.

~ Gül için dikene razı olur musunuz? Yoksa gülü dikenleriyle kabul etmez misin? Yeni yılda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi kötülüklerden koruyan çitler olsun. Her şey gönlünüzce olsun.

~ Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu yıllar!!

yılbaşı mesajları resimli

~ Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

~ Bol bol harcayın diye, adınıza nakit olarak, mutluluk bankasının sevgi şubesi 2021 nolu hesabına 365 gün sevgi yatırılmıştır. Mutlu yıllar…

~ Sen sevgilerin en güzel hali en güzel yarınları hak eden biricik sevgilim… yeni bir yıla girerken benimle olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Nice beraber yıllarımız olsun.

~ 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde, hayal ettiğiniz tüm güzel şeylerin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi seneler!

yılbaşı mesajları resimli

~ 2021 yılı sana ve ailene daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla huzur ve mutluluk getirsin. Bu yıl içerisinde güzel günler ve gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar!

~ Bana her gün aşkla bakan, sevgisini hep hissettiren, en güzel yılları geçirmemi sağlayan insan. Yeni bir yıla girerken benimle olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. Bu yıl bizim yılımız olsun seni seviyorum.

~ 2021 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2019 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

~ Yeni yıl ne yaşanmışsa yaşanmış örter geçmişin karanlığını… yeni bir şans sunar bize ve yepyeni bir başlangıç! Mutlu yıllar aşkım.

yılbaşı kupa bardakları

~ Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem… beraber ve el ele nice senelere…

~ Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice yıllara..

yılbaşı hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.