sadsad x
asdasd
Yeni yıl sürprizleri

Yeni yıl sürprizleri

06 Aralık 2017

Yeni yıl yaklaşıyor ve siz hale sevdiklerinize yapacağınız yeni yıl sürprizlerini bulamadınız mı? Gerek kendi elleriniz ile ona verebileceğiniz gerek adresine gönderebileceğiniz gerek o anı yaşatabileceğiniz birçok farklı yeni yıl sürprizleri sizleri bu yazımızda bekliyor olacak. Dolayısı ile sizler halen ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızdan sonra çok şey öğrenmiş olacaksınız. Gerek sevgiliye yeni yıl sürprizleri gerek arkadaşlara yeni yıl sürprizleri için farklı birçok tema ve yılbaşı hediye alternatiflerini sunmaya başlayalım hemen. Yeni Yıl Ev Süslemesi Nasıl Yapılabilir? Yeni yılı evde geçirecekseniz gelen konuklarınıza hoş sürprizler yapmaya ne dersiniz? İlk eve girdikleri anda bir odanın en güzel şekilde süslenmiş olması demek onlara verdiğiniz değeri ortaya koyuyor demektir.

Yılbaşı Sürprizleri

Yeni yıl el emeği süs örneklerinden olan bu duvar süslemeleri hem sizi eğlendirecek hem de gelen konuklarınızı. Üstelik sosyal medya hesaplarınıza fotoğraf ya da video atarken bu kare ne kadar hoş görünecek bir düşünün. Kısaca bu alan bizim foto alanımız olsun diyorsanız o gece o bölgenin hiç boş kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çok kolay birkaç el emeği yeni yıl sürpriz süslemeleri ile evi tam olarak havaya sokmuş olacaksınız.

yılbaşı için sürpriz önerileri

Yeni Yıl Sevgiliye Sürprizler bitmiyor. Eğer yeni yılı sevgiliniz ile beraber geçirecekseniz ve bu evde tek başına romantik yeni yıl kutlaması olacak ise o halde yeni yıla uygun yatak odası süslemeleriniz ile onu şaşırtabilirsiniz. Özellikle erkeklerin kadınlara yapabileceği yeni yıl sürprizlerinin en can alıcı noktası olacak olan yatak süsleme her kadının aklını başından alıyor olacak.

Yeni Yıl Yatak Odası Süsleme

yılbaşı yatak odası süsleme

Mümkün ise tüm gece yatak odasına girmesini engelleyiniz. Hatta kilitleyerek daha da merak uyandırmayı seçebilirsiniz. Yatak örtüsü olarak beyaz rengi seçmemiz daha hoş olacaktır. Üzerine kırmızı güller donatarak hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Hatta mumları da hazır edebilir ve ona beş dakika beklemesini söyleyerek gidip mumları yakıp son anda hazır hale getirebilirsiniz. Gözlerini kapatarak yatak odasına geldiğinde harika bir yılbaşı hazırlığı yapmış olduğunuzu görecek ve bu romantik oda süsleme ile bizce aklı başından kısa süreliğine gidecek. Bir erkeğin bu kadar ince düşünüyor olması her kadını etkilemeli öyle değil mi? Dolayısı ile çok fazla zamanınızı almayan ama gül bakımından bütçenizi biraz sarsacak olan bu yılbaşı sevgiliye sürpriz bizce her şeye değiyor olacak.

Yeni Yıla girerken yapılacak sürprizler

yılbaşı sürprizleri

Peki yeni yıl geri sayımı başladı diyelim. Bu anlar için bir sürpriz düşündünüz mü? Yeni yıla girerken yapılacak sürprizlerin arasında bizce hoş şakalar yer almalı. Örneğin görselinde gördüğünüz gibi bir büyük boy balon alıp içini renkli renkli pullar ile doldurabilir ve sonrasında onu odanın orta yerine yukarıya yapıştırabilirsiniz. Yeni yol kutlaması yaparken 10’dan geriye doğru saydığınız an da sıfır dediğiniz an bir iğne ile balonu patlatacak ve adeta bir konfeti gibi herkesin üzerine pulların yağmasını sağlatacaksınız.

yılbaşı sürprizleri

Oldukça hoş ve herkesi şaşırtacak el emeği yılbaşı sürprizi olacak. Herkes onu sadece görsel sanıyorken sizin onu bu denli patlatmanız uzun süreli eğlence kaynağı olacak diye düşünüyoruz.Bunların yanı sıra isterseniz konfetiler alabilir ya da birçok farklı renkli balonu şişerek ortaya bırakabilirsiniz. Yani elinizden geldiğinde ortamı renklendirmeye ve şenlendirmeye çalışarak hoş bir ortam hazırlayabilirsiniz. Herkes normal bir kutlama olacak sanırken onlara bu denli bir ortam hazırlamış olmanız çok hoşlarına gidecektir.

Saat 12 Sürprizi

Şirin Yılbaşı Desenleri İsimli Çorap

Özellikle sevgilinizden uzakta iseniz ona hoş bir yeni yıl sürprizi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken aslında çok basit. İlk olarak ona bu yeni yılı beraber geçiremeyeceğinizi söylemek ve umudunu yitirmesini sağlamak olacak. Sonrasında ise hoş bir hediye ve bir çiçek ile saat tam 12 sularında nerede ise ortaya giderek sürpriz yapabilirsiniz. Sevgiliye yeni yıl sürprizi arasında bizce bundan daha özel ve tam anlamı ile sürpriz olacak başka bir seçenek daha olamaz. Sadece burada size kalan biraz rol yapma yeteneğiniz olacak o kadar. Onu ne kadar inandırsanız o kadar büyük bir sürpriz olmasını sağlarsınız. Bu anlamda bir arkadaşınızdan ya da o anda yanında olacak kişilerden yardım almanız işinizin daha kolay ilerlemesine neden olur. Kapıya vardığınızda onun yeni yılını kutlamak için aradığınızı söyleyebilir ve o anda evde ise kapıyı çalabilirsiniz. O sizi karşısında görünce ufak çağlı değil başlı başlına bir sürpriz yaşıyor olacak. Bu anlarda geriye doğru sayıma başlayacak ve yeni yıla beraber giriyor olacaksınız. Kısaca anılardan hiç silinmeyen ve her zaman hatırlanacak romantik bir sürpriz oluyor olacak.

Yeni Yıl Eğlenceli Kartlar

yılbaşı sürprizleri

Yeni yıl kartları ile eğlenceli tiplere bürünebilirsiniz. Evde yeni yıl kartları ya da yeni yıl süsleri olarak hazırlayabileceğiniz bu eğlenceli işler hem sizi oyalayacak hem de gelen konuklarınız için hoş bir sürpriz olacak. Yılbaşı komik konuşma balonları ya da yeni yıl temalı kartlar gece boyunca elden ele dolaşacak diye düşünüyoruz. Üstelik bunları satın almak zorunda değilsiniz. Kolayca kendiniz yapabilirsiniz.

El Emeği Yeni Yıl Komik Kartlar

eğlenceli yılbaşı kartları

Kendiniz el işi olarak hazırlayabileceğiniz el emeği komik semboller hazırlayarak gelen konuklara dağıtabilirsiniz. Görselde olduğu gibi dudak şeklinde ya da yüz şeklinde boyutlar kesip hem boyayıp hem de süsleyebilirsiniz. İsterseniz uç kısımlarına bir sap koyabilir ya da kalın bir kartondan yaparak direk tutulup kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kişi sayısı kadar yapmanıza bile gerek yok çünkü foto çektiren hemen bir sonraki eğlenceye geçiyor olacak muhtemelen.

Yeni Yıl Temalı Konuşma Balonları

yılbaşı sürprizleri

Yeni yıl konuşma balonları için de yüksek paralar verip organizasyon firmalarına yaptırmak zorunda değilsiniz. Bugün birçok blog sizlere yeni yıl temalı konuşma balonlarının şablonlarını hazır olarak sunuyor. Bunlardan beğendiklerinizi bir matbaaya giderek kolaylıkla uygun fiyatlara çıkartabilirsiniz. Hatta yılbaşı konuşma balonlarını ya da yeni yıl görsellerini bulamıyorsanız bir matbaaya giderek onlara danışabilirsiniz. Çok sık bastıkları için ellerinde genellikle hep şablonlar hazır olarak yer alır. Böylelikle bir firmadan ortalama 200 liraya alacağınız 10 adet yeni yıl konuşma ve eğlence balonlarını kendiniz 20 lira gibi bir maliyete temin edebilirsiniz.

el yapımı yılbaşı maskeleri

Anlamlı Yeni Yıl Panoları

Sevgilinize yeni yıl sürprizleri yapmak için daha farklı alternatiflerde arıyorsanız o halde komik yeni yıl panolarına bakabilirsiniz. Birçok farklı yazı karakterinde hazırlayacağınız ve sizin için anlamlı olacak yeni yıl dileklerimiz ya da düşüncelerinize size ve ona özel olacak şekilde bastırarak bir çerçeve içinde hediye ederek sürpriz yapabilirsiniz.

yılbaşı panoları

Örneğin diyelim ki evlisiniz ve gelen yıl çocuk planları yapıyorsanız o halde yeni yıl sürprizinizi bu temada hazırlayabilirsiniz. Kısaca iyi dilekler panosu diyebiliriz. Yeni yıl panosu en çok beğenilecek örneklerden biri olacak.

el yapımı yılbaşı kartları

Bu panoları hem yabancı dilde hem de dilerseniz Türkçe olarak yaptırabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum. Bizler daha çok siyah beyaz öneriyoruz ama ben renkli hediye seviyorum diyorsanız o halde yazılara renk katarak istediğiniz gibi tasarlamasını yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediye Sürprizler

yılbaşı sürprizleri

Gerek sevdiğiniz insana gerek sevdiğiniz arkadaşlarınıza yeni yıl sürpriz hediyeleri bakıyorsanız o halde ona ömür boyu hatıra kalacak seçenekleri en başa koymayı unutmayınız. Hem yeni yıl kutlama hediyeleri açısından en orijinal hem de en kullanışlı hediyelerden sizlere örnek sunuyor olacağız elbette.

Yeni Yılın Kutlu Olsun Konsept Hediye Kutusu

Birini beğenerek sipariş etmek için hiç geç kalmadınız. Hatta eğer geç kaldı iseniz bile ne fark eder yeni yıl sonrasında dahi yılbaşı hediyenizi gecikmeli olarak verebilirsiniz. Sevgiliye yeni yıl hediye sürprizleri olarak hoş bir yastık ya da onun ismini içeren ve yeni yıl temennisi içeren bir kupa olabilir. Hatta hoş takvimler ya da kendi resimlerinizden oluşan yeni yıl takvim hediyesi verebilirsiniz. 

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Konsept Hediye Kutusu

Kadınlar elbette el emeği yeni yıl hediyelerine bayılırlar ama aynı zaman da çiçeklere de hayır diyemezler. Yeni yıl çiçek hediyesi her zaman büyük bir kurtarıcıdır. Yeni yılda uzaklarda olan sevgilinize hediye alternatifi olarak da adresine gidecek özel bir buket çiçek yaptırabilirsiniz. Hatta evde yapacağınız kutlama için bile onu bekleyecek hoş bir buket yine ona yapacağınız romantik bir sürpriz olacak.

Yeni Yıl Romantik Sürpriz

yılbaşı sürprizi


Biz biraz daha romantik olmanızı bekliyoruz ve onun hiç beklemediği bir anda da sürpriz yapmanızı öneriyoruz. Diyelim ki bir eğlenceye gittiniz ve her şey harika gidiyor. Daha önceden bir kutu gülü teslim ettiğiniz garson bir an da sevgilinize bir kutu çiçeği getirecek ve bizce sürprizlerin en güzeli yapılıyor olacak. Yeni yıl değişik sürprizlerin arasında yer almıyor aslında ama hiç ummadığı anda hiç ummadığı şekilde bu hediyeyi almak onu sıra dışı bir hale getirmiş oluyor.

yılbaşı sürprizi

El emeği yeni yıl hediyelerinizi daha anlamlı ve komik hale getirmeye ne dersiniz?

yılbaşı sürprizleri

Ona ne hediye alırsanız alın ya da ona hangi el emeği yılbaşı hediyesini yaparsanız yapın, hediye kadar sunacağınız ambalajda çok önemlidir. Yeni yıl hediye ambalajı olarak kendiniz yine el emeği bir şeyler ortaya çıkabilirsiniz. Üstelik çok zor olmayacak birçok tasarımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni yıl paketlemeleri küçük olsa da şirin olmalı diyoruz ve sizlere örnekleri sunuyoruz. Bunu elbette birçok kırtasiye dükkanlarında hazır olarak bulabilirsiniz ama bizler sizlere el emekleriniz ile de bir şeyler yapabileceğinizi söylüyoruz. Burada konu kesinlikle fiyat değil hatta bazen evde yapacağınız yeni yıl paketleme alternatifleri alacağınız hazır paketlerden çok daha maliyetli olabilir ama sonuç olarak çok daha anlamlı ve el emeği olarak sunuluyor olacak.

yılbaşı sürprizleri

Küçük Ama Aslında Büyük Bir Emek

yılbaşı sürprizleri

Diyelim ki hoş bir küpe ya da kolye aldınız. Peki bunu sevgilinize yeni yıl hediyesi olarak nasıl sunuyor olacaksınız? yapmanız gerekenler oldukça basit. Çok komik gibi görülen bu ekipmanlar bittiğinde ortaya harika bir yeni yıl paketi ortaya çıkarıyor olacak.


Bitmiş tuvalet kağıdı rulosu
Yapıştırıcı
Yapışkanlı renkli kağıtlar
Kurdele

Yapılışı:

Tuvalet kağıdı rulosunu dik tutunuz ve her iki taraftan da hafif kıvırarak kapalı bir hale gelmesini sağlayınız. Diğer tarafını da yaparak kapalı bir kutuya çevrilmesini sağlayınız. Üzerine isterseniz yeni yıl temalı bir yapıştırıcı kağıt ya da istediğiniz şekilde renklerden oluşan görsellerden yapıştırabilirsiniz. Son olarak bir kurdele bağlayarak yeni yıl sürpriz paketinizi hazır edebilirsiniz. Hediyenizi bir köşesinden kıvırdığınız kısımı açarak içime koyup tekrar kapatabilirsiniz. İlk bakışta belki ne olduğunu hemen anlamıyor olacak ama sonrasından onun neden yapıldığını anlayınca bizce oldukça komik bir mevzu olacak. Komik olmasının yanı sıra el emeğinizin oluşu ise hediyenize ayrı bir anlam katıyor olacak.

sevgiliye yılbaşı hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.