sadsad x
asdasd
Yıl Dönümünde Hangi Çiçek Alınır

Yıl Dönümünde Hangi Çiçek Alınır

30 Ağustos 2020

Çiftler birbirinin tanışma yıldönümünde, evlilik yıldönümünde, nişanlılık yıldönümünde, sevgili olmaya başladıkları tarihin yıldönümünde vb. zamanlarda hediye alırlar. Bu hediyeler arasında en yaygın biçimde tercih edilen türlerden bir tanesi çiçeklerdir. Çiçekler çiftlerin birbirine yıldönümü hediyesi olarak aldıkları hediyelerden olup şık görüntüleriyle oldukça doğru bir tercihtir. Çiftler birbirine duydukları sevginin ve bağlılığın hissedilmesi açısından yıldönümlerinde birbirine çiçek hediye edebilirler. Genel olarak erkekler eşlerine çiçek alarak onlarla yıldönümünü kutlarlar. Bu şekilde özel günleri hatırlamış olur ve karşıdaki kişiye olan bağlılıklarını yansıtmayı başarırlar. Güzel duyguların ifade edilmesi açısından karşıdakine çiçek almak oldukça etkili bir araçtır. Karşıdakinin hem mutlu olması hem de aranızdaki ilişkinin olumlu yönde ilerlemesi için çiçekler de etkilidir.

Kozmoz Çiçeği

yıldönümü çiçekleri

En çok kadınların hoşlandığı çiçekler yıldönümü gibi özel günlerde oldukça iyi bir hediye tercihidir. En sık alınan hediyelerden biri olan çiçekler çiftler arasında duygu akışının canlı kalmasını sağlar. Özel günleri hatırladığınızı ifade etmek ve karşıdaki insanın sizin için önemli olduğunu hissettirmek açısından ona çiçek alabilirsiniz. Böylece hem duygularınızı sade bir şekilde açıklamış olur hem de yoğun duygular hissettiğiniz kişiyi mutlu edersiniz.

Ayçiçeği Aranjman

yıldönümü çiçekleri

Hediye olarak çiçek almak kadınların en mutlu oldukları anlardan biridir ancak erkekler de çiçekleri hoş bulmaktadır. Bu yüzden iki taraf da birbirine hediye olarak hediye alabilir, bu konuda bir sakınca yoktur. Ancak erkeklerin kadınlara ve kadınların erkeklere aldığı çiçekler arasında nitelik olarak farklar bulunabilir. Erkekler kadınlara daha romantik tarzda çiçekler alırken erkeklere daha sade görünümlü çiçekler hediye edilmektedir.

Sardunya Çiçeği

yıldönümü çiçekleri

En sık tercih edilen hediye çeşitlerinden olan çiçekler yıldönümü gibi özel anlarda çiftler arasındaki romantiklik için önemlidir. Genel olarak evlilik yıldönümünde tercih edilen çiçekler karşıdaki insanla dünya evine girdiğiniz anın hatırlandığının ispatıdır. Bu yüzden eşinizin sizin için değerli olduğunu ve onunla geçirdiğiniz özel anları unutmadığınızı ifade etmesi açısından önemlidir. Çiçek alarak bu anların hafızanızda yer aldığını göstermek mümkün olacaktır. Böylece eşiniz sizin düşünceli biri olduğunuzu anlayacak ve kendisini sizin gözünüzde daha değerli hissedecektir.

Nergis Çiçeği

yıldönümü çiçekleri

Aranızdaki ilişkinin daima canlı kalması ve sevginizin uzun sürmesi için bu tarz hediyeler almak önem arz etmektedir. Karşıdaki kişiye çiçek hediye etmek romantik bir seçim olarak yıldönümlerinde değerlendirilebilir. Çünkü yıl dönümleri iki kişinin duygusal anlamda birlikteliklerinin başladığı gün olup bu konuda daha romantik hediyeler tercih edilir. Günün anlamına yakışan da aşk duygusunu ifade eden çiçeklerin karşıdakine hediye edilmesidir.

Kırmızı gül

yıldönümü çiçekleri

En çok tercih edilen yıl dönümü çiçekleri arasında yer almaktadır. Çünkü bu çiçekler romantikliği ve aşkı simgelediği için bu özel günler için çok uygundur. Aranızdaki tutkunun ve bağlılığın simgesi haline gelen bu güller yıldönümünüz için en iyi tercihtir. Karşıdaki eşinize duymuş olduğunuz aşkı yansıtan ve hissettiğiniz yoğun duyguları ifade eden en iyi çiçeklerdir. Bu yüzden evlilik yıldönümünüzde ya da tanışma yıldönümünüzde eşinize kırmızı gül almak oldukça yerinde bir tercih olacaktır. 

Aster Çiçeği

yıldönümü çiçekleri

Günün anlam ve önemi için duygularınızı eksiksiz bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Aynı şekilde görüntüsü ve rengiyle de eşinize hissettiğiniz aşkın boyutunu yansıtmayı başarır. Bu yüzden yıldönümünde eşinize kırmızı güller almak aranızdaki aşkın var olduğunu ve devamlı kalacağını ifade etmektedir.

Papatyalar

yıldönümü çiçekleri

Beyaz ve renkli papatyalar yıldönümlerinin kutlanması açısından en iyi tercihler arasında yer almaktadır. Görüntüsüyle daha samimi duyguları ifade eden papatyalar kırmızı güller kadar olmasa da aşkı simgelemeyi başarır. Ancak karşıdakine tutkudan ziyade daha zarif duyguların iletilmesi açısından önemlidir.

Zambak Çiçeği

yıldönümü çiçekleri

Bu yüzden içten ve gerçek duygularınızı eşinize bildirmek istiyorsanız bu özel günde ona renkli papatyalar alabilirsiniz. Eğer eşiniz papatyalardan çok hoşlanıyorsa ona beyaz papatya alarak kendisiyle sevdiği bir hediyeyi paylaşmış olursunuz. Aynı şekilde renkli papatyalar içten düşüncelerinizi ona sunmak açısından en iyi tercihlerden biri haline gelmiştir.

Orkide

yıldönümü çiçekleri

Özel günlerde en sık tercih edilen çiçekler arasında ilk sırada yer alan orkideler görüntüsüyle yıldönümüne yakışmaktadır. Zarif bir görünüme sahip olan orkideler bu özel günde eşinize duyduğunuz bağlılığı temsil etmesi açısından söz sahibidir. Orkide aldığınız eşiniz kendisini çok mutlu hissedecek ve sizin ona ne kadar değer verdiğinizi anlayacaktır. Bu yüzden ona aldığınız orkideler aranızdaki bağın ne kadar güçlü olduğunu gösterecek ve sizin bu özel günü unutmadığınızı belli edecektir. Özellikle kadınlar eşlerinin yıldönümlerini hatırlamasını ve bu özel günde kendilerine ufak bir hediye alınmasını isterler. Çünkü onlar için özel günlerin unutulmaması demek kendilerine verdiğiniz önemle aynı anlama gelmektedir.

Karanfil

yıldönümü çiçekleri

Günlük hayatta etrafımızda pek çok kez karşımıza çıkan karanfiller şık görüntüsüyle özel günlerde de çok tercih edilmektedir. Kırmızı karanfiller özellikle yıldönümlerinde kendilerine yer edinmiş olup çiftlerin birbirine aldıkları hediyeler arasındadır. Bu yüzden özellikle evlilik ya da sevgililik yıldönümünde eşinize kırmızı karanfiller alarak onu mutlu edebilirsiniz. Aşkınızı ifade eden kırmızı karanfiller oldukça romantik bir görüntüye sahiptir. Aynı şekilde karşıdaki kişiye duyduğunuz sevgiyi ifade etmek için iyi bir araç olan karanfiller kırmızı rengiyle göz kamaştırmaktadır. Bunun yanında karşıdaki kişiye yalnızca kırmızı değil beyaz ya da renkli karanfiller sunarak onu mutlu edebilirsiniz. Özellikle renkli karanfiller daha içten ve samimi duyguların ifade edilmesi açısından tercih sebebi haline gelmiştir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.