sadsad x
asdasd
23 Nisan Kutlama Mesajları

23 Nisan Kutlama Mesajları

11 Nisan 2021

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yazılmış 23 Nisan kutlama Mesajlarını sizler için hazırladık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında bu özel günü kutlamak vesilesi ile internet üzerinden “23 Nisan mesajları ve kutlama sözleri”, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları”, “Resimli 23 Nisan kutlama sözleri” gibi kelime öbekleri ile “Google”  üzerinden şimdiden birçok insan aramalar yapmaktalar!  “En güzel 23 Nisan sözleri” , “En anlamlı 23 Nisan kutlama sözleri” Bu yazımızda sizleri bekliyor. Beğendiğiniz  “En güzel 23 Nisan kutlama sözlerini”  sizde sosyal medya ortamlarında sevidekileriniz ile paylaşarak bu coşkuya ortak olabilirsiniz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başta milletimizin çocuklarına, sonrada bütün dünya çocuklarına armağan ettiği “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının bu yıl 101. yıl dönümü. 23 Nisan 1920’de TBMM açılış günü olan ve her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinlikler ile kutlanacak.  Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, maalesef içinde bulunduğumuz yılda korona virüs önlemleri kapsamında etkinlik ve kutlamalarımız yine evlerimizde olacak gibi görünüyor. .Ama olsun! Bu kötü günler elbet bir gün geçecek… Ve biz her milli bayramımızı “önceki yıllarda” coşku ile kutladığımız gibi, bundan sonra ki yıllarda da yine aynı coşku ve heyecan içinde kutlayacağız… O güzel günler çok uzağımızda değil! Biz bu yılda yine 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını evlerimizde, kendi coşkumuz ile karşılayalım!  Ve en güzel 23 Nisan Kutlama Mesajlarını whatsapp, instagram ve facebook ve twiter gibi sosyal medya ortamlarında paylaşarak yaşayıp, yaşatalım! . Resimli olarak hazırladığımız Resimli 23 Nisan Kutlama Mesajları ile çok kolay bir şekilde sizler için hazırladığımız mesajlardan birini paylaşarak bu coşkuyu herkese yayalım! Hadi bakalım, belki bu 23 Nisanda pek meydanları dolduramayacağız ama sizler için hazırladığımız 23 Nisan kutlama sözlerini her ortamda paylaşarak yeri göğü 23 Nisan kutlama sözleri ile inletebiliriz! Hadi baklalım şimdi paylaşıma zamanı!

23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlama Mesajları

# Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızı sevk ve idare eden ilk Meclisteki tüm milletvekilleri ile şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

# Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan Mesajları

# Birinci meclisin ve milli mücadelenin kahraman bireylerini rahmetle yâd ederek, tüm çocukların savaştan, çatışmadan ve kavgadan uzak, huzurlu bir hayata geçirmeleri temennisi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

# Bir milletin şeref, namus ve haysiyetin yaşaması o milletin hürriyet ve istikbaline sahip çıkmasına bağlıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

# Bu gün halk iradesinin ülke yönetimine geçtiği, hâkimiyetin kayıtsız şartsız millete ait olduğunun belirlendiği günün yıl dönümüdür. 101. yılını kutladığımız bu günde milletçe duyduğumuz gurur ve mutluluk çok büyüktür.

23 Nisan Mesajları

# Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasının 101. yıldönümünü ve Cumhuriyetimizin kurulması yolunda hayatlarını ortaya koyan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını şükran ve minnet duygularımla anıyorum.

# Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bizlere bu vatanı emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, milletimizin egemenliğini ve çocuklarımızın bayramını kutluyorum.

23 Nisan Mesajları

# Çocuk ruhlu olduğum doğrudur, değişmek istemediğim de. Dış dünyamda iç dünyamda renklerimden vazgeçmem, umutlarımdan da… Tüm çocuklara, çocuk kalanlara 23 Nisan kutlu olsun!

# Sizler Türkiye'yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# 23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.

23 Nisan Mesajları

# Dünyada çocuklara ithaf edilen ilk ve tek bayram. Ne güzelsin 23Nisan!

# Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

# Çocuklarımıza gereken özeni göstermek, onlara güzel yarınlar hazırlamak, aslında geleceğimizi sağlam temeller üzerinde kurmamız anlamına gelmektedir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# 23 Nisan'ın, sadece millî egemenlik bayramı olarak değil, aynı zamanda çocuk bayramı olarak kutlanmasının özel bir anlamı vardır. Bu, milletimizin ve Atatürk'ün siz çocuklara verdiği önemin, inancının ve güveninin en önemli göstergesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

23 Nisan Mesajları

# Çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti'nin onların omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti'nin kıymetini her zamankinden daha iyi bilmeli, milletçe birliğimizi ve bütünlüğümüzü korumalı, pekiştirmeliyiz. 23 Nisan'da sadece ülkemiz çocuklarının değil bütün dünya çocuklarının bayramlarını kutluyorum.

# Eğer; bugün dünyanın dört bir tarafındaki milyonlarca insan dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin insani değerlerle birbirlerine sarılabiliyorlar, birbirleriyle kaynaşabiliyorlarsa, bunda, yıllardır dünya çocuklarının kaynaşma merkezi olan Ülkemizdeki Çocuk Bayramı'nın payını göz ardı etmek mümkün değildir. Bayramımız kutlu olsun…

23 Nisan Mesajları

# Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Atatürk 23 Nisan'ı yarının büyükleri çocuklarımıza verdiği değeri, duyduğu güveni göstermek adına Türk çocuklarına Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak armağan etmiştir. En değerli varlığımız, barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin temsilcileri, aydınlık yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımızın bayramı, dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olma özelliği taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan Mesajları

# Beni ne zaman görmek isterseniz aynaya bakın. Siz Türk çocukları, benim bir parçamsınız, ben de sizin. Mustafa Kemal Atatürk.

# Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir.

# Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# 23 Nisan dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendirerek, tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelidir. 23 Nisan kutlu olsun!

23 Nisan Mesajları

# Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal'i, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.

# 23 Nisan 1920 tarihi, bugün üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin ilan edildiği önemli bir gündür. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

# Mutlu ve güçlü Türkiye ülküsünü kuşaktan kuşağa, canlı bir meşale olarak devreden çocuklarımızın 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun.

23 Nisan Mesajları

# Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının sevincini yaşamamızı sağlayan Türk Ulusunun önderi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

# 'Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz' Mustafa Kemal Atatürk.

# Cumhuriyete, bağımsızlık ve milli egemenliğe sahip çıkan en büyük hazinemiz çocuklarımıza… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

# Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.

23 Nisan Mesajları

# Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir.

# Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla, rahmetle anıyorum…

# Dünyaya barış tohumları serpen ve her yıl dünyanın dört bir tarafından çocukları bir araya getiren 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; milletler arası bir kaynaşmanın da simgesi olmuştur. Bayramımız kutlu olsun!

# Egemenlik kayıtsız şartsız ulusundur. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Mesajları

# 101 yıl önce bu kutsal vatanı ve Meclisi emanet eden Mustafa Kemal Atatürk'ü, kurucu kahramanları, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.

# 23 Nisan, bu ülkede her çocuğun üzerine doğar doğmaz iliştirilmiş ve oradan asla alınamayacak bir bağımsızlık hediyesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

23 Nisan Mesajları

# Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve her ulus kişisinin kafasına koyacağız. Bilim ve fen için kayıt ve şart yoktur.

# Çocuklarımıza yaşatacağımız bayram sevinci, onların ulusal egemenlik bilinci ve ulusal egemenlik değerleriyle bütünleştiğinde değer kazanacak ve anlam bulacaktır… Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar yok olur.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarımızın bayramı olmakla birlikte, bizlere de gurur duyacağımız şekilde, onları iyi yetiştirme zorunluluğumuzu hatırlatmalıdır. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Yeni Türkiye Devletinin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan Mesajları

# 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun…

# 23 Nisan'ı şen, şakrak, cıvıl cıvıl, rengârenk bir ortamda kutlamaları dileği ile bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım.

# Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Mesajları

# Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# İçindeki çocuğu öldürmeyenlerin ve bütün çocukların, 23Nisan Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

# Uygarlık yolunda başarı yenileşmeye bağlıdır. Sosyal hayatta, iktisadi hayatta, ilim ve fen sahasında başarılı olmak için yegâne gelişme ve ilerleme yolu budur

# Bir ulusun asker ordusu ne kadar güçlü olursa olsun, kazandığı zafer ne kadar yüce olursa olsun, bir ulus ilim ordusuna sahip değilse, savaş meydanlarında kazanılmış zaferlerin sonu olacaktır. Bu nedenle bir an önce büyük, mükemmel bir ilim ordusuna sahip olma zorunluluğu vardır.

23 Nisan Mesajları

# Türk Milletinin Bağımsızlığının sarsılmaz ifadesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

# Yüce milletimizin ve devletinin geleceği olan yavrularımız; sizler milletimiz ve ortak değerlerimiz için umut ve güven kaynağısınız. Siz; sizden sonra gelecek olan nesillerin, sizler gibi mutlu ve umutlu olabilmesi için büyük sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu nedenle size inanıyor ve sonsuz bir güven duyuyoruz. Biliyoruz ki, yarınlarımız emin ellerdedir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Dünyada ilk ve tek bunu düşünen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, sevgi ve minnetle anıyorum.

# Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

23 Nisan Mesajları

# Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlar tüm milletimize ve tüm dünya çocuklarına mutluluklar dilerim.

# Ulusal egemenlik, ulusun namusu, onuru ve şerefidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

23 Nisan Mesajları

# Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 101. yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum.

# Bu gün bir kez daha bu anlamlı günü tüm dünya çocuklarıyla birlikte kutlama mutluluğunu yaşıyoruz. İnanıyoruz ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir Türkiye'nin, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# 23 Nisan, Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Mesajları

# Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir.

# 23 Nisan 1920 Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir. Tarihimizde önemli bir dönüm noktası olan 23 Nisan 1920, varlığına kastedilen yüce Türk Milletinin uyanışını; esaret zincirlerini kırıp, bağımsızlık için şahlandığı günü simgelemektedir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!

# Bir milletin büyüklüğü coğrafi yüz ölçümü ile değil, yüreğinin asaleti, ülküsünün yüksekliği ile ölçülür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

# TBMM'nin 101'uncu yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın özelde ülkemiz çocukları, genelde tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diliyorum.

23 Nisan Mesajları

# Ülkemizin hangi şartlarda, hangi zorluklarla kurulduğunun çocuklarımıza iyi öğretilmesi, iyi özümsetilmesi; hiç kuşkusuz onların, ailelerine, içinde yaşadıkları topluma ve ülkemize faydalı olma azimlerini, kuvvetlerini artıracaktır. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun…

# Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da beslemeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

# Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla tüm dünya çocuklarının bayramı kutlu olsun.

# Tüm dünya çocukları ile birlikte yarınlarımızın umudu evlatlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

23 Nisan Mesajları

# 23 Nisan demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en bariz göstergesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

# Dönemin yoklukları, imkânsızlıkları ve tüm şartların aleyhine dönmesine rağmen Meclisimiz ve tecelli eden milli irade hiçbir şeyden yılmamıştır. Vatanımızın dört bir yanından yakılan bağımsızlık ve özgürlük ateşi, 23 Nisan 1920'de Atatürk'ün önderliğinde ortak bir irade, coşku, heyecan ve millî bir güce dönüşmüştür. 23 Nisan tüm ulusumuza kutlu olsun.

# Sevgili çocuklar; biliniz ki bayrağını, vatanını, milletini, ailesini ve arkadaşlarını seven çocukları, mutlu bir gelecek, bilimde, teknolojide çağı yakalamış, hatta çağın üstüne çıkmış bir Türkiye beklemektedir. Bayramınız kutlu olsun.

# 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk'ün dünya çocuklarına armağan ettiği bir gündür. Tüm, dünya çocuklarının günü kutlar ulusal egemenliğimize kavuştuğumuz bu günde şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim...

çocuklara hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.