sadsad x
asdasd
Akrep Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Akrep Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Akrep burcu erkeğine hediye almak isteyen kişiler için pek çok seçenek bulunmaktadır. Erkeklere aslında hediye almak kadınlara göre çok daha zordur. Çünkü erkeklerin ilgi alanları kadınların ilgi alanlarına göre oldukça dardır. Bu nedenle sürekli olarak klasik hediyeler seçilmesi gerekebilir. Burcuna göre hediye seçimi ile hediye kategorisini genişletebilmeniz mümkün olacaktır. Akrep burcu erkekleri son derece detaycıdır. Bu nedenle hediye seçerken en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekecektir. Son yıllarda baskı teknikli ve kişiye özel hediyelerin oldukça yaygın olması nedeniyle bu tarz hediyeler tercih etmek hoş bir seçim olabilir.

1- Akrep Burcu Erkeğine Hediye Kutusu

akrep burcu erkeğe hediye

Kutulu hediyeler oldukça şık olması nedeniyle özel günler için doğru bir hediye seçimi olacaktır. Bu kutunun içeriğinde birkaç farklı hediye bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanmış olması nedeniyle hediyeyi daha asil ve anlamlı kılmıştır. Kutu içerisinde bir adet kişiye özel hediye deri cüzdan bulunmaktadır. Cüzdanlar erkeklerin sıklıkla kullandığı aksesuarların başında gelmektedir. %100 deri olan bu cüzdan görünüşü ile şık bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra kutuda özel termos hediyesi bulunmaktadır. Termos içeceklerin belirli süre sıcak ya da soğuk tutulmasını sağlar. Yaşantımızın her anında kullandığımız termos son derece kullanışlı hediyelerden biri olacaktır. Termosun üzerine kişiye özel isim ve soy isim yazılmıştır. Kutuda bir adette kravat bulunmaktadır. Pırlanta taşı desenleri kullanılarak tasarlanan bu kravatta siyah ve gold detayları kullanılmıştır. Ayrıca kutuda isme özel olarak hazırlanmış bir adet kalem ve dosyalarını saklayabileceği flash bellek bulunmaktadır.

2- Kişiye Özel Kol Düğmesi

akrep burcu erkeğe hediye

Kol düğmesi erkeklerin özel günlerde tercih ettiği aksesuarların başında gelir. Gömlek aksesuarı olarak kullanılan kol düğmesi klasik parçaların dikkat çekici görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Kişiye özel kol düğmesinde kişinin adı ve soyadının baş harfleri kullanılmıştır. Kol düğmesinde lazer teknolojisi ile çizim yapılması nedeniyle ömür boyu kalıcılık sağlayacaktır. Yalnızca gümüş rengi bulunan bu kol düğmelerinde her harf seçeneği bulunmaktadır.

3- Baskılı Çakmak ve Sigara Kül Tablası Hediyesi

akrep burcu erkeğe hediye

Özellikle sigara kullanan akrep burcuna hediye olarak çakmak ve kül tablası son derece kullanışlı ürünler arasındadır. Hayatının her döneminde kullanılabilecek bu hediyede farklı pek çok tasarım bulunmaktadır. Bozkurt tasarımlı olarak oluşturulan bu hediye kutulu olması ile oldukça zarif görünmektedir. İstenildiği takdirde çakmak ve kül tablasına isim soy isim yazılabilmektedir. Bunun yanı sıra kutu içeriğine isme özel olarak hazırlanmış bir not bulunmaktadır.    

4- Kişiye Özel Baskılı Yastık

akrep burcu erkeğe hediye

Kişiye özel baskılı yastıklarda akrep burcu erkeğe hediye fikirleri arasında bu ürün oldukça ideal bir seçimler arasındadır. Son zamanlarda yastıklar ağırlıklı olarak dekoratif oluşu ile kullanılmaktadır. Bu yastıklarda farklı baskı seçimleri bulunmaktadır. Yalnızca yazı içeriği baskısı yaptırabileceğiniz gibi alacağınız kişinin fotoğraf baskısını yaptırabilir, hediyeyi neden aldığınıza dair anlamlı bir not yazdırabilirsiniz. Ürünlerde kullanılan baskının kaliteli olması sayesinde kalıcı bir kullanım sağlayacaktır.

5- Kişiye Özel Viski Bardağı

akrep burcu erkeğe hediye

Viski sever akrep erkeğine hediye olarak viski bardağı tasarımı tercih edebilirsiniz. Bu hediye içeriğinde kalın cam kullanılmıştır. Bu nedenle kırılmalara son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra bardaklar lazer teknolojisi ile çizildiği için ömür boyu kalıcılık sağlayacaktır. Bulaşık makinesinde yüksek ısıda rahatlıkla yıkama yapılabilir. Bu ürünü kişiye özel olarak tasarlatabileceğiniz gibi, özel bir yazı ya da tarih işletebilmeniz de mümkün olacaktır.   

6- Kişiye Özel Fotoğraflı Telefon Kılıfı

akrep burcu erkeğe hediye

Gündelik hayatta herkesin vazgeçilmez eşyalarından bir tanesi telefonlardır. Telefonların dış kısmının darbelere ve düşmelere dayanıklı olmasını sağlayabilmek için telefon kılıfları kullanılır. Hediye fikirleri arasında bulunan fotoğraflı telefon kılıflarını tercih ederek karşınızdaki kişiye anlamlı ve ince bir hediye verebilirsiniz. Telefon kılıfı için seçilen fotoğrafın dik olması şarttır. Yatay fotoğraflar kılıfta düzgün bir görüntü sunamayacağı için dikey fotoğraflar önerilmektedir. Fotoğrafın baskı kalitesi yüksek olması sayesinde solma yapmadan kalıcı kullanım sağlar.    

7- Kişiye Özel Yılın Plaketi

akrep burcu erkeğe hediye

Akrep burcu erkeğine doğum günü hediyesi olarak yılın plaketi hediyesi verebilirsiniz. Bu plaket ödül plaketi formunda tasarlanmış, kırmızı kadife kumaş ile kaplanmıştır. Ön kısmında bulunan not yazısını hediye nedeninize göre seçebilmeniz mümkün olacaktır. Dilerseniz hediye alacağınız kişinin fotoğrafının baskısını yaptırabileceğiniz gibi yalnızca yazı baskısı da tercih edebilirsiniz. Oldukça şık bir tasarımı bulunan bu hediye karşınızdaki kişinin kendini özel hissedebilmesi için başarılı bir seçim olacaktır.

8- Kişiye Özel Tavla

akrep burcu erkeğe hediye

Tavla birçok erkeğin olmazsa olmaz oyunları arasındadır. Boş vakitlerinde ilk akla gelen oyunlardan biri olan tavla ile hoş bir vakit geçirebilmek mümkündür. Özellikle tavla oyununa ilgi duyan erkek sevdiklerinize özel olarak yazılmış tavla hediyesi alabilirsiniz. Tavlanın üzerine kişinin adı, soyadı ya da yazdıracağınız diğer yazı içeriği lazer teknolojisi ile çizdirilir. Bu nedenle ömür boyu kalıcılık sağlayacaktır. Karşınızdaki kişinin ömür boyu her kullanımda sizi hatırlayacağı bu hediye özellikle akrep burcu erkeğine babalar günü hediyesi olarak da tercih edilebilmektedir.

9- Kişiye Özel Cüzdan, Çakmak ve Tesbih Kutusu

akrep burcu erkeğe hediye

Bu özel kutu erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan oluşturulmuştur. Bu nedenle oldukça avantajlı hediye seçimleri arasındadır. İçeriğinde kişiye özel olarak tasarlanmış deri bir cüzdan bulunmaktadır. Siyah tasarıma sahip bu cüzdan geniş bölmeleri sayesinde pek çok eşyayı içerisine rahatlıkla sığdırabilecek kapasiteye sahiptir. Çakmak ise cüzdan gibi kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Lazer çizimi ile yapılması nedeniyle ömür boyu kalıcılık sunma özelliğine sahiptir. Tesbih ise özel taşlardan dizilmiş siyah zarif bir tasarıma sahiptir. Kutulu olan bu tasarım karşınızdaki kişileri mutlu edebilmek ve kendilerini özel hissetmesini sağlayabilmek adına tercih edilebilecektir.

erkeklere hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.