sadsad x
asdasd
Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay, idealizm, din ve felsefenin yanı sıra tüm sınırlamalardan ari olarak düşünen iyimser, pozitif bir burçtur. Yaylar, tutumlarında doğrudan ve açık sözlü, yardımsever ve olumludur. Açıkça konuşma eğilimindedirler, bu da bazen başlarını sıkıntıya sokabilir, ancak genellikle bununla kendilerini eğlendirmeyi başarırlar. Yaylar dürüstlük ve güçlü bir ahlaki doğa gösterirler. Bağımsız olmayı seven ve dağları devirme iradesine sahip olan Yaylar, doğru bildikleri yolda yalnız yürümeyi yeğleyebilirler. Keşfedilmemiş orman yollarında yürümekten hiç korkmuyorlar, çünkü keşfetmek onların doğasında vardır. Yay eleştiriye boyun eğmez ve koşullar ne olursa olsun kendi değerlerine her zaman sadık kalır. Bu kişilikler seyahat etmeyi, dünyayı keşfetmeyi ve macerayı sever. Yaylar, insan beyninin nasıl çalıştığını anlamakla veya bilimsel literatürün katmanlarına ve belgesel filmlerin olay örgüsüne dalarak bilgilerini artırmakla ilgilenirler. Bu kadar karmaşık bir burç olan yay burcuna hediye ner alınabilir? 

Yay burcu erkeğine hediye almak, dikkat ve ince düşünmeyi gerektirecek bir olaydır. Çünkü yay erkekleri çok dikkatli ve ayrıntıları incelemeyi seven bir yapıya sahiptir. Hediye karşımızdaki kişiyi mutlu edebilmenin, değerini fark edebilmesini sağlamanın en güzel yollarından biridir. Genellikle özel günlerde hediye almak tercih edilse de aslında hediye almak için bir zaman dilimi yoktur. Hediye erkekler için tercih edilecekse, seçim normalden biraz daha zor olacaktır. Çünkü erkekler için hediye sınırı kadınlara göre çok daha dardır. Klasik hediyelerin dışına çıkmak ve etkileyici bir hediye alabilmek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler harika bir seçim olacaktır.

Yay Burcu Erkeğe Hediye Ne Alınır

Yay burcu karakteri nazik, uyumlu ve kibar olarak tanımlanıyor. Yay burcu sevdikleriniz için hediyeler söz konusu olduğunda burcu için hediye seçmek bu manada oldukça iyi fikirdir. Hediye vermeyi bu kadar güzel kılan parlak gözler, şefkatle kızaran yanaklar, yüz ifadesindeki saf mutluluktur. Ancak, hediyeleri, pastel parıltılı kurdelelerle süslenmiş karton ve selofanın arkasına gizlenmiş değildir. Yenilmesi zor bir doğum günü hediyesi alırsınız.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi

yay burcu erkeğe hediye ne alınır

Listemizin ilk sırasındaki bu anlamlı kar küresi, yay burcu erkeğin kendisine özel hazırlanacak bir hediyedir. O yüzden bu hoş kar küresini kaçırmamalısınız. Sepetinizde bu kar küresinden mutlaka olmalı. Hediyemen, size ve sevdiklerinize hitap edebilecek orijinal kar küreleri sunmaya devam ediyor. Siz de biricik yay burcu erkeğin adresine bir hediye kutusu mutluluk göndermeye var mısınız? Bu kar küresini yay burcu erkeğe alın ve gerek muhteşem tasarımına gerekse de kendisine özel tasarımına nasıl da sevineceğine gözlerinizle şahit olun. Birçok kişi evinin tasarımını yaparken, kişiye özel kar kürelerinin şıklığına ihtiyaç duyar ve bu küreleri satın alırlar. Fakat kişiye özel kar küreleri sadece dekoratif alanında kullanmak üzere değil, izlenmek için de kullanılabilecek nesnelerden birisidir. Sizler de özel tasarımıyla sivrilen ve sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek olan bu romantik kar küresini hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı

yay burcu erkeğe hediye ne alınır

Size yay burcu bir erkeği mutlu etme imkanı sağlayacak olan güzel tasarımlı bira bardağını şimdi hemen sipariş edebilir ve online olarak bu bira bardağına sahip olabilirsiniz. Sizler de biricik yay burcu erkeği bu tarz hoş hediyeler ile sevindirmek istiyorsanız ve bu manevi bira bardaklarının yay burcu erkeğin hoşuna gideceğine inanıyorsanız kişiye özel bira bardağını hemen şimdi sepetinize ekleyin. Bu bira bardağıyla yay burcu erkeğin sizin için ne kadar özel biri olduğunu hatırlatmanın zamanı gelmedi mi? Tasarımını bizzat kendinizin yapacağı kişiye özel bira bardağı ürünü, tam da hediye sahibi için sıfırdan üretilen bir seçim olacaktır.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Harf Işıklı Çerçeve

yay burcu erkeğe hediye ne alınır

Aradığınız doğum günü hediyesini Hediyemen'de dahi bulamadıysanız eminiz ki bir hiçbir yerde de bulamayacaksınız. Ama bu ışıklı resim çerçevesi sizi, hem paranızı boş yere harcamaktan kurtaracak, hem de yay burcu erkeğe gerçek bir sevgi sunumu yapacak. Alışılmış doğum günü hediye fikirlerini bu ışıklı fotoğraf çerçevesiyle alt üst edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu ışıklı resim çerçevesi, doğum gününü eğlenceli hale getirebilecek hediyeler içerisinde yer alır. Hediyemen'de nereye baksanız bir dolu doğum günü hediye fikirleri ile karşılaşıyorsunuz. Sevdikleriniz bu dekoratif ışıklı fotoğraf çerçevesini sizden hediyeyi aldığında kendisini çok şanslı ve mutlu olarak görecektir. Siz yeter ki yay burcundaki bir erkeğe onu ne kadar sevmek istediğinizi hissettirmek için hediye isteyin. Hediyemen'de sevdikleriniz için aradığınız ürünü adeta parmak şıplatması kadar kolay ve etkileyici bir şekilde bulabileceksiniz.

Ateşli Görevler Oyunu

yay burcu erkeğe hediye ne alınır

Çiftlere özel olarak hazırlanmış olan bu oyunu eminiz ki oynamaya siz de doyamayacaksınız. Onunla rahat ve romantik saatler geçirin ve onu yeniden keşfedin. Doğum gününde yay burcu erkeğe hediye edeceğiniz bu oyun, her ikinizi de heyecanlandıracaktır. Ateşli görevler oyunu ile ilişkinize yeni bir heyecan katacak ve ilişkinizi renklendireceksiniz. Bu sıra dışı oyun sayesinde ilişkinizde kelebekler uçuşacak. Sevgiliniz bu heyecan verici oyuna bayılacak. Ateşli görevler oyunu nasıl oynanır veya ne kadar sipariş verebilirsini gibi sorularınız için ürüne ait resime tıklamanız yeterli olacaktır.

Erkeğe Hatıra Konsept Kutusu

yay burcu erkeğine hediye

Yay erkeğine hediye seçimi arayışında olanlar için kutulu seçenekler son derece etkileyici olacaktır. Özel bir kutu içerisinde bulunan bu hediye, birden fazla içeriğe sahip olması sayesinde karşınızdaki kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Konsept kutusunun içinde bir adet beyaz gömlek bulunmaktadır. Gömleğin manşet kısmına hediye alacağınız kişinin adı ve soyadını işlenmektedir. İşleme yöntemi sayesinde ömür boyu kalıcılık sağlaması mümkündür.

Viski Severlere Özel Hediye Kutusu

yay burcu erkeğe hediye

Bunun yanı sıra kutu içeriğinde bir adet termos, çakmak, kol düğmesi, tesbih ve kol düğmesi bulunmaktadır. Kutu içeriğinde bulunan her bir hediye lazer çizim tekniği ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Oldukça şık bir hediye kutusu olan bu ürün, karşınızdaki kişinin bu hediyeyi ömür boyu kullandığında sizi hatırlamasına sebep olacaktır.  

Sihirli Kupa

yay burcu erkeğe hediye

İlginç hediyeleri oldukça seven yay erkeğine sevgililer günü hediyesi arayışında iseniz, sihirli kupa tam ona göre bir seçim olacaktır. Bu kupada yatay veya dikey fotoğraf rahatlıkla seçilebilmektedir. İlk bakıldığında kupa siyah ve boş bir kupa görünümündedir. İçerisine sıcak su konulduğunda yavaş yavaş resim çıkmaya başlayacaktır. Kısa süre içerisinde resim ortaya çıkarak, karşınızdaki kişiyi oldukça şaşırtacaktır. Kupa solma yapmaz ancak elde yıkanması önerilmektedir. Resim yalnızca sıcak su konulduğunda ortaya çıkacaktır.              

Yılın Erkeği Konsept Kutu Hediyesi

yay burcu erkeğe hediye

Özellikle yay erkekleri kendisinin övülmesinden oldukça hoşlanan bireylerdir. Bu nedenle onu özel hissettirebilmeniz ve diğer kişilerden ayırabilmek için bu kutu biçilmiş kaftan olacaktır. Kutu içerisinde işte, evde, okulda aktif olarak kullandığımız termos bulunmaktadır. Termosun üst kısmına isim ve soyisim yazılabildiği gibi, isterseniz farklı not yazdırabilmeniz de mümkündür. Bunun yanı sırada kutu içerisinde ‘’yılın erkeği’’ yazılı birde plaket bulunmaktadır. Bu hediyede kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.

Erkeğe Exclusive Hediye Seti

yay burcu erkeğe hediye

Konsept kutunun içerisinde ayrıca bir adet kitap ayracı, buzdolabı magneti, bardak altlığı, çakı ve kahve kupası bulunmaktadır. Tamamen kişiye özel hediye olarak hazırlanması nedeniyle oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürün; evlilik yıl dönümü, doğum günü, babalar günü ya da sıradan bir günde anlamlı ve ince bir hediye olacaktır.

Doğduğun Gün Neler Oldu Kartları

yay burcu erkeğe hediye

Sevgilinize ya da yakınınıza sıra dışı bir hediye arayışında olanlar için bu hediye harika seçimler arasındadır. Kutu formunda tasarlanan bu hediyenin içinde tam 50 kart bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarımı yapılan bu hediye yay erkeğine doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebilir. Alacağınız kişinin doğum günü tarihi gün, ay ve yıl şeklinde sisteme girilir. Girildikten sonra o gün olan tam 50 olay hakkında kart tasarımı yapılır. Kartlarda‘’ Türkiye’nin o günkü nüfusu, o dönemde popüler olan film, ekmeğin o dönemdeki fiyatı’’ gibi farklı ve komik bilgiler yazılmaktadır. Alışılmışın dışında ve eğlenceli bir hediye olması sayesinde karşınızdaki kişiyi güldürürken bir o kadarda duygulandıracak güce sahiptir.  

Hiçbir Yere Bırakmam Kupası

yay burcu erkeğe hediye

Sevgilinize özel olarak tasarlanmış komik bir hediye seçimi düşünüyorsanız bu kupa ideal olacaktır. Kupa üzerinde sevgili olan bir çift baskı tasarımı yapılmıştır. Bu kupada kendinizin ve sevgilinizin fotoğrafını kullanabilmeniz mümkündür. Fotoğraf baskısının yanı sıra alt kısma kişiye özel olarak isim ve soyisim yazılabilmektedir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olan bu bardak darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Makinede ve yüksek ısılarda yıkamak yerine elde ve normal ısı ile yıkanması tavsiye edilir. Tavsiyelere uyulduğunda solma yapmadan uzun süre kullanım sağlayacaktır.

Karakalem Kanvas Tablo

yay burcu erkeğe hediye

Tablolar özellikle dekoratif olarak kullanılsa da, özel olarak tasarlanan tablolar anlamlı ve ince bir hediye seçimi olacaktır. Bu hediyeyi kişiye özel olarak tasarlatabilmeniz için, dilediğiniz dikey boyutta olan bir fotoğrafı seçebilmeniz mümkündür. Karakalem baskısı görünümünde hazırlanan bu hediye bilgisayar tarafından baskısı yapılmıştır. Bu eşsiz tabloyu yay burcu erkeğine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak alabilir, evinizin baş köşesinde sizden bir anıyı ömür boyu saklayabilirsiniz.

Sürpriz Anı Kutusu

yay burcu erkeğe hediye

Fotoğraflı hediye seçimleri karşınızdaki kişiyi en çok duygulandıran zarif hediyeler arasındadır. Anıları ölümsüz kılan bu kutu babalar gününe özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle yay burcu erkeğine babalar günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Ahşap kutu formunda tasarlanmış bu hediyenin dış kısmında lazer ile isim ve soy isim yazılmıştır. Bunun yanı sıra ‘’ babalar günün kutlu olsun’’ yazısı ekletebileceğiniz gibi farklı bir not yazdırabilmeniz de mümkün olacaktır. Kutunun iç kısmında 8 adet farklı fotoğraf kullanılmıştır. Fotoğrafların yatay olarak tercih edilmesi gerekecektir. Katlı olarak açılan bu fotoğraf albümü, karşınızdaki kişiyi çok mutlu edecek anı detaylarına sahip olacaktır. 

Sana Yılbaşı Dileklerim Kutusu

yay burcu erkeğe hediye

Yılbaşı sevdiklerimize hediye almayı tercih ettiğimiz en özel günlerden birisidir. Bu nedenle yay burcu erkeğine yılbaşı hediyesi olarak bu kutuyu verebilirsiniz. Bu kutuda 50 farklı anı içeriği bulunmaktadır. Güzel sözler duymaktan son derece hoşlanan yay erkekleri için hoş bir sürpriz olacak bu hediye, aynı zamanda onların bu notları okurken çok eğlenmesini de sağlayacaktır.

Kişiye Özel Resimli Hediyeler

erkek arkadaşa hediye

Yaylar sonucu ne olursa olsun eğlenmeyi ve iyi bir kahkaha atmayı severler. Maceraya, spora, seyahate, ilgi duyarlar. Çevrelerindeki dünyaya büyük bir ilgi duymaları, doğayı sevmeleri ve her şeyi keşfetmek için bulaşıcı bir coşkuyu paylaşmaları muhtemeldir. En üst düzeyde, Yaylar, insanlığın yararına olan yüce ideallerinin hizmetinde anlayış, algı ve zihinsel faaliyetlerle ilgilenirler. Yay burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Yay burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Yay burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Yay burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

1 -) Sevgiliye Sorulacak Sorular Kartları
2 -) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak
3 -) Erotik Denge Oyunu
4 -) İsme Özel Prestijli Viski Bardağı
5 -) Yakın Dostlar Karikatürlü Yastık
6 -) Erkek Arkadaşa Hediye Işıklı Kalp Pano
7 -) Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano
8 -) Mutlu Aşıklar Şişe Lamba
9 -) Roma Rakamlı 2'li Sevgili Bileklikleri
10 -) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Küllük
11 -) En Başarılı Erkek Karikatürlü Kanvas Tablo
12 -) Süper Erkek Karikatürlü Araba Süsü
13 -) Özel Kutusunda Viski Taşları
14 -) Western Viski Konsept Hediye Kutusu
15 -) Mükemmel Aşıklar Turuncu Kupa Bardak

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.