sadsad x
asdasd
Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay burcu erkeğine hediye almak, dikkat ve ince düşünmeyi gerektirecek bir olaydır. Çünkü yay erkekleri çok dikkatli ve ayrıntıları incelemeyi seven bir yapıya sahiptir. Hediye karşımızdaki kişiyi mutlu edebilmenin, değerini fark edebilmesini sağlamanın en güzel yollarından biridir. Genellikle özel günlerde hediye almak tercih edilse de aslında hediye almak için bir zaman dilimi yoktur. Hediye erkekler için tercih edilecekse, seçim normalden biraz daha zor olacaktır. Çünkü erkekler için hediye sınırı kadınlara göre çok daha dardır. Klasik hediyelerin dışına çıkmak ve etkileyici bir hediye alabilmek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler harika bir seçim olacaktır.

1- Erkeğe Hatıra Konsept Kutusu

yay burcu erkeğine hediye

Yay erkeğine hediye seçimi arayışında olanlar için kutulu seçenekler son derece etkileyici olacaktır. Özel bir kutu içerisinde bulunan bu hediye, birden fazla içeriğe sahip olması sayesinde karşınızdaki kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Konsept kutusunun içinde bir adet beyaz gömlek bulunmaktadır. Gömleğin manşet kısmına hediye alacağınız kişinin adı ve soyadını işlenmektedir. İşleme yöntemi sayesinde ömür boyu kalıcılık sağlaması mümkündür.

yay burcu erkeğe hediye

Bunun yanı sıra kutu içeriğinde bir adet termos, çakmak, kol düğmesi, tesbih ve kol düğmesi bulunmaktadır. Kutu içeriğinde bulunan her bir hediye lazer çizim tekniği ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Oldukça şık bir hediye kutusu olan bu ürün, karşınızdaki kişinin bu hediyeyi ömür boyu kullandığında sizi hatırlamasına sebep olacaktır.  

2- Sihirli Kupa

yay burcu erkeğe hediye

İlginç hediyeleri oldukça seven yay erkeğine sevgililer günü hediyesi arayışında iseniz, sihirli kupa tam ona göre bir seçim olacaktır. Bu kupada yatay veya dikey fotoğraf rahatlıkla seçilebilmektedir. İlk bakıldığında kupa siyah ve boş bir kupa görünümündedir. İçerisine sıcak su konulduğunda yavaş yavaş resim çıkmaya başlayacaktır. Kısa süre içerisinde resim ortaya çıkarak, karşınızdaki kişiyi oldukça şaşırtacaktır. Kupa solma yapmaz ancak elde yıkanması önerilmektedir. Resim yalnızca sıcak su konulduğunda ortaya çıkacaktır.              

3- Yılın Erkeği Konsept Kutu Hediyesi

yay burcu erkeğe hediye

Özellikle yay erkekleri kendisinin övülmesinden oldukça hoşlanan bireylerdir. Bu nedenle onu özel hissettirebilmeniz ve diğer kişilerden ayırabilmek için bu kutu biçilmiş kaftan olacaktır. Kutu içerisinde işte, evde, okulda aktif olarak kullandığımız termos bulunmaktadır. Termosun üst kısmına isim ve soyisim yazılabildiği gibi, isterseniz farklı not yazdırabilmeniz de mümkündür. Bunun yanı sırada kutu içerisinde ‘’yılın erkeği’’ yazılı birde plaket bulunmaktadır. Bu hediyede kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.

yay burcu erkeğe hediye

Konsept kutunun içerisinde ayrıca bir adet kitap ayracı, buzdolabı magneti, bardak altlığı, çakı ve kahve kupası bulunmaktadır. Tamamen kişiye özel hediye olarak hazırlanması nedeniyle oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürün; evlilik yıl dönümü, doğum günü, babalar günü ya da sıradan bir günde anlamlı ve ince bir hediye olacaktır.

4- Doğduğun Gün Neler Oldu Kartları

yay burcu erkeğe hediye

Sevgilinize ya da yakınınıza sıra dışı bir hediye arayışında olanlar için bu hediye harika seçimler arasındadır. Kutu formunda tasarlanan bu hediyenin içinde tam 50 kart bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarımı yapılan bu hediye yay erkeğine doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebilir. Alacağınız kişinin doğum günü tarihi gün, ay ve yıl şeklinde sisteme girilir. Girildikten sonra o gün olan tam 50 olay hakkında kart tasarımı yapılır. Kartlarda‘’ Türkiye’nin o günkü nüfusu, o dönemde popüler olan film, ekmeğin o dönemdeki fiyatı’’ gibi farklı ve komik bilgiler yazılmaktadır. Alışılmışın dışında ve eğlenceli bir hediye olması sayesinde karşınızdaki kişiyi güldürürken bir o kadarda duygulandıracak güce sahiptir.  

5- Hiçbir Yere Bırakmam Kupası

yay burcu erkeğe hediye

Sevgilinize özel olarak tasarlanmış komik bir hediye seçimi düşünüyorsanız bu kupa ideal olacaktır. Kupa üzerinde sevgili olan bir çift baskı tasarımı yapılmıştır. Bu kupada kendinizin ve sevgilinizin fotoğrafını kullanabilmeniz mümkündür. Fotoğraf baskısının yanı sıra alt kısma kişiye özel olarak isim ve soyisim yazılabilmektedir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olan bu bardak darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Makinede ve yüksek ısılarda yıkamak yerine elde ve normal ısı ile yıkanması tavsiye edilir. Tavsiyelere uyulduğunda solma yapmadan uzun süre kullanım sağlayacaktır.

6- Karakalem Kanvas Tablo

yay burcu erkeğe hediye

Tablolar özellikle dekoratif olarak kullanılsa da, özel olarak tasarlanan tablolar anlamlı ve ince bir hediye seçimi olacaktır. Bu hediyeyi kişiye özel olarak tasarlatabilmeniz için, dilediğiniz dikey boyutta olan bir fotoğrafı seçebilmeniz mümkündür. Karakalem baskısı görünümünde hazırlanan bu hediye bilgisayar tarafından baskısı yapılmıştır. Bu eşsiz tabloyu yay burcu erkeğine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak alabilir, evinizin baş köşesinde sizden bir anıyı ömür boyu saklayabilirsiniz.

7- Sürpriz Anı Kutusu

yay burcu erkeğe hediye

Fotoğraflı hediye seçimleri karşınızdaki kişiyi en çok duygulandıran zarif hediyeler arasındadır. Anıları ölümsüz kılan bu kutu babalar gününe özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle yay burcu erkeğine babalar günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Ahşap kutu formunda tasarlanmış bu hediyenin dış kısmında lazer ile isim ve soy isim yazılmıştır. Bunun yanı sıra ‘’ babalar günün kutlu olsun’’ yazısı ekletebileceğiniz gibi farklı bir not yazdırabilmeniz de mümkün olacaktır. Kutunun iç kısmında 8 adet farklı fotoğraf kullanılmıştır. Fotoğrafların yatay olarak tercih edilmesi gerekecektir. Katlı olarak açılan bu fotoğraf albümü, karşınızdaki kişiyi çok mutlu edecek anı detaylarına sahip olacaktır. 

8- Sana Yılbaşı Dileklerim Kutusu

yay burcu erkeğe hediye

Yılbaşı sevdiklerimize hediye almayı tercih ettiğimiz en özel günlerden birisidir. Bu nedenle yay burcu erkeğine yılbaşı hediyesi olarak bu kutuyu verebilirsiniz. Bu kutuda 50 farklı anı içeriği bulunmaktadır. Güzel sözler duymaktan son derece hoşlanan yay erkekleri için hoş bir sürpriz olacak bu hediye, aynı zamanda onların bu notları okurken çok eğlenmesini de sağlayacaktır.

erkek arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.