sadsad x
asdasd
Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Akrep burcu özellikleri arasında çalışkanlık, kararlılık, sezgi sahibi olmak, anlayış ve analiz gücü vardır. İyi bir sırdaştır ve gerçek bir dosttur. Aynı zamanda oldukça kindar, kıskanç, alıngan ve dik kafalı olabilirler. Ben merkezci yapılarının yanında alıngan ve de ihtiraslıdırlar. Hayatlarında tutku ön plandadır. Hiçbir işi yarıda bırakmaz istemezler ve tamamlarlar. Uzlaşmaya pek yanaşmayan akrep burcu, kendi bildiklerini okumayı tercih ederler. Ukala tipleri sevmezler ve onlara hadlerini bildirirler. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yere sahiptir. Duygusal olarak da derin bir burçtur ve gizemli yapıları nedeniyle de dikkat çekerler. Yoğun duyguları kıskançlıklarını körükler. 

AKREP BURCU YÜKSELENİ

akrep burcu

Akrep burcu yükseleni olanlar güçlü irade sahibi, yönetici vasfı olan kişilerdir. Gelenekselci değillerdir, değişim onlar için önemlidir. İyi bir gözlemcidir. İşine gelmeyen bir olay veya kişiden hemen uzaklaşacaktır. Hırslı insanlardır. Aşk konusunda gizli saklı ilişkilerden hoşlanırlar. Fiziksel ilişkilerin sembolü olan bir burçtur. Cinsellik ön plandadır.

AKREP BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

akrep burcu özellikleri

Akrep burcu kadın özellikleri arasında cazibe, azim, hırs, akıl ve dikkat çeken hoş mizacı bulunmaktadır. Bunların yanında kibirli tavırları da vardır. Kıskançlık genel olarak bu burca hakimdir. Birçok şeyi kıskanabilir. Dostları her zaman için önemlidir. Yalandan hiç hoşlanmazlar ve bunu fark ettikleri anda bulundukları ortamdan uzaklaşırlar. Dürüstlük her şeyden önce gelir. Akrep burcu kadını gururludur. Asla taviz vermez. Kendine güveni tamdır ve cesurdur. Başladığı işi bitirir, tuttuğunu koparır.  Başarısızlığa tahammülü yoktur. Şüphecidir. Güveninin kazanmak hiçbir zaman kolay olmaz. Mantığının yanında duygusallığı da ağır basar.  Asla yalan söylenmemesi gereken bir burçtur. Sorgular ve öğrenmek istediğini öğrenir. Sezgilerinin peşinden gider. Asla kendisine yapılan iyiliği ve kötülüğü unutmaz. Kötülüklere karşı suskun kalmayı tercih etmez ve intikam alır.

kişiye özel çorap

Doğal bir cazibesi olan bur burcun kadınları, fazlasıyla dikkat çeker. Sevgi ve saygı önemlidir. Partnerini sahiplenir ve kıskançtır. Aşk dolu ve arzulu bir ilişkileri olacaktır. Sevdiği kişiyle ömür boyu mutlu olabilir, çocuğa pek sıcak bakmaz ancak çocuk sahibi olduğunda da çok iyi bir anne olacaktır. Çocuk psikolojisinden anlayacak ancak zaman zaman mücadeleci ruhu ve hırsları nedeniyle baskıcı yönünü saklayamayacaktır.  

AKREP BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

akrep burcu karakter özellikleri

Akrep burcu erkek özellikleri arasında ilk olarak çekiciliği ve o farklı gizemi yer alır. Arzulu, her zaman ne istediğini bilen kararlı tavrı ve neşeli görünümleri ardında karamsar bir halleri de vardır. Yaşamın zevklerine çok düşkündür. Akrep burcu erkeği, yalandan nefret eder. Bu konuda oldukça tahammülsüzdür. Maddiyat onlar için önemlidir. Tenkit edilmekten hiç hoşlanmazlar. Bunun yanında açık sözlüdürler ve kendileri eleştirmeyi çok severler.

karikatürlü hediyeler

Dostluklar onun için önemlidir. Analiz yeteneği oldukça gelişmiş akrep burcu erkeği, etrafındaki herkesin karakter analizini kolaylıkla yapabilirler. Dolayısıyla sizi hemen çözümleyebilecek olan bu burca yalan söylemeniz ya da olduğunuzdan farklı davranmaya çalışmanız halinde sizden koşarak uzaklaşacaktır. Eşini sahiplenir ve kıskanç bir burçtur. Gurur duyabileceği bir eş arar. Evlenmeye karar vermesi kolay değildir ancak evlendiğinde sadık, tutkulu ve uyumlu bir eş olacaktır. Çocuklarına karşı da son derece iyi ve sevgi dolu bir baba olacaktır.

AKREP BURCU HAFTALIK

akrep burcu hakkında bilgi

Akrep burcu haftalık yorumunda, bu hafta taleplerinizde ısrarcı olacaksınız. Ancak bu size biraz zarar verebilir. Mantık çerçevesi içerisinde yaklaşmanız sizin faydanıza olacaktır. Geçmiş ilişkileri geride bırakmalı ve yola devam etmelisiniz. Maddi yönden bazı atılımlar yapmak isteyebilir ancak yine de biraz daha temkinli davranmanız sizin için faydalı olacaktır.

bayana hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.