sadsad x
asdasd
Ölen Anneye Sözler

Ölen Anneye Sözler

21 Ekim 2020

Ölüm denilen olay herkesin bildiği gibi doğal bir durumdur. Herkes elbet bir gün ölecektir, ancak ne zaman olduğunu hiçbir zaman bilemeyecektir. Elbette herkes yaşayacaktır bu durumu. Ölümü en iyi anlayanlar ise yakın çevresinde ölümü tadan insanlardır. Çünkü ölümü en yakından takip etmiş ve gözlemlemişlerdir. Ölen kişinin ruh halini tam olarak anlayamasalar bile onlar gibi hissetmişlerdir. Bu his çok derinden gelen bir histir ve yalnızca bu insanlar anlayabilir. Üzüntü, pişmanlık ve kızgınlık ölen yakını olan kişilerin hissettiği duygulardır. Özellikle kişinin annesini kaybetmesi kişide büyük bir şok ve travmaya sebep olabilir. Onunla yaptığı etkinlikleri, kurduğu hayalleri, gerçekleşmemiş istekleri, ona karşı duyduğu sevgiyi saygıyı sürekli aklından geçirir ve bu durum uzun bir süre tekrar eder. Çünkü onu büyüten, onu her koşula rağmen koruyan ve her zaman seven kişi artık yoktur hayatında. Onun yokluğunu çok büyük bir şekilde hisseder içinde. Ve hiçbir zaman ölmemesini ister. Ancak bu dileği hiçbir zaman gerçekleşmez çünkü annesi artık bir ölüdür. Kişi onun ruhunu kendisinde yaşatır. Ve onun ölüm yıl dönümü geldiğinde ona dair özlem dolu sözler paylaşır. Eğer sizlerde bu tür mesajları arıyorsanız bu sitedeki ölen anneye sözlerden bir veya birkaçının seçip paylaşabilirsiniz. Çünkü en değer verdiğiniz varlık bu hayata veda etmiştir ancak siz sözlerinizle onu yaşatma fırsatı sunabilirsiniz. Onun ruhunu ve sevgisini yaşatmak sizin elinizde, bu sözler onu sevindirecektir.

Ölmüş Anneler İçin Sözler

** Seni çok özlüyorum annem için hala yanıyor ağlıyorum annem benim mis kokulu annem mekânın cennet olsun

** Evet, şimdi daha iyi anlıyorum anne senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş!

Ölen Anneye Sözler

** Üzerine de resmini yapıştırıp baş ucuma koydum. Her sabah onu öpüyor, kokluyorum. Kimseye söyleme ama anne, bazen de konuşuyorum onunla. Ne yapayım seni çok özlüyorum anne.

** Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arıyım annem.

** Ah Annelik sen ne kutsal bir şeysin! Getir ayaklarını öpeyim cennet kokusunu içime çekeyim.

Ölen Anneye Sözler

** Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem...

** Böyle zamanlarda en çok seni arıyorum ölümün beni yıktı en çok seni özlüyorum en çok seni istiyorum yanımda annem

** Sol yanım acıyor annem. Seni çok özlüyorum biricik annem.

** Anne diyerek hala ağlayabiliyorum. Anne büyüdüğüme bakma inan ki ben her gün ölüyorum. O mis kokan tenini özlüyorum çaresiz susuyorum…

Ölen Anneye Sözler

** Mekânın cennet olsun annem, seni çok özlüyorum

** Seni çok özlüyorum annem… Yattığın yer nur, mekanın cennet, peygamberimize komşu olasın… Allah’ım rahmetini üzerinden eksik etmesin…

** Sensiz uyuduğum bu kaçıncı soğuk gece seni çok özledim annem.

** Ben seni kalbime sığdıramazken şimdi nasıl toprağın altına koyacağım canım annem.

** Her gün izleyip her gün yokluğunla sınanıyorum ama biliyorum ruhunla beni sarıyorsun seni çok özlüyorum canım annem

Ölen Anneye Sözler

** Sen gittikten sonra anne diye seslenmeye o kadar özledim ki.

** Annenize iyi bakın çünkü o acı tahmin ettiğinizden çok büyük.

** Sensiz bir daha güneş battı annem. Sensizlik çok zor Annem.

** Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.

Ölen Anneye Sözler

** Olmuyor anne özlüyorum işte arıyorum varlığını.

** Mevsimin bir suçu yok annem, yokluğun çok soğuk.

** Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. Çünkü sen yoksun yanımda annem.

Ölen Anneye Sözler

** Şimdi yanımda olsan, boynuna sarılsam, öpsem, koklasam, hiç gitmesen, yanımdan ayrılmasan. Ama…

** Annem seni çok özlüyorum. Seni çok seviyorum. Her gece gel rüyalarıma. Biraz olsun özlem gideriyorum. Yanaklarından öptüğüm…

** Her hafta mezarına geliyorum. Mezarının başında ağlıyor ve toprağına sarılıyorum. Anne seni çok özledim.

Ölen Anneye Sözler

** Sensiz geçen şu yaşamın içinde var olmak, kokunu bi daha hiçbir zaman alamayacağımı, sesini hiçbir zaman duyamayacağımı bilmek o kadar zor ki hergün daha çok eksiliyorum, ölümü özlüyorum anne

** Yokluğunda bütün eşyalarını koklayıpta uyuyorum annem…

Ölen Anneye Sözler

** Ben iyiyim sabah yedilerde camlardayım hâlâ komşular işe gidiyor, kalabalıklaşıyor çarşılar kedileri izliyorum ve annemi özlüyorum. Sıkı sıkı giyiniyorum ama üşüyorum annemin hiç görmediği bir şehirde yaşıyorum.

** Allah’ım seni peygamber efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.

Ölen Anneye Sözler

** Annem mekanın cennet olsun seni çok özledim.

** Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım.

** Ah benim güzel annem 5 yıl önce bizden ayrılmıştın, seni çok özlüyorum şu mübarek günlerde sana ve vefat etmiş annelere rahmet diliyorum.

Ölen Anneye Sözler

** Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

** Dün yanına geldim annem. Yine benimle konuşmadın yine bana hasretle sarılmadın. Anne mezar nasıl bir yer. Neden beni mezarında eskisi gibi karşılamıyorsun. Neden bana sarılmıyorsun annem.

** Öpeyim de geçsin der anneler öper ve geçer. Kelimeler ile tarifi yoktur anne hakkının .

Ölen Anneye Sözler

** Biz yetimler için ne kadar zor bir gün. Özlüyorum seni cennet kokulum çok özledim be annem

** Sen beni beyazlar içinde gelin ettin ama ben seni beyazlar içinde toprağa verdim. Ben hayırsız evlat mıyım Annem. Kendi ellerimle seni toprağın bağrına koydum. Yazıklar olsun bana annem.

** Şimdi yanımda olsa, anne desem yorgun benim gönlüm tükeniyorum sanki inceden. Gülmek, konuşmak gelmiyor içimden desem. Bi kerecik bak gözlerime de dağılsın içimdeki dumanlar desem. Özledim be annem çok özledim.

Ölen Anneye Sözler

** Anne; ne çok özlüyorum seni, sesini, bakışını, yavrum deyişini öyle özledim ki… mekanın cennet olsun.rabbim rahmetiyle muamele eylesin.

** Gülüyorum diye mutlu sanıyorlar anne. Bir sen biliyorsun buhranlı gecelerimi. Seni çok özlüyorum.. Sana ihtiyacım var.. Seni çok seviyorum..

Ölen Anneye Sözler

** Anne diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki.

** Ellerimde çiçekler mezarının başında gelirsem ne olur bana kızma annem. Biliyorum seni çok üzdüm ama hatamı anladım . Beni affet annem.

Ölen Anneye Sözler

** Her çocuk benim gibi ağlar mı bilmem ama annem ben seni çok özledim onun için hep ağlıyorum.

** Cennet annelerin ayaklarının altındadır diyorlar annem. Ne olur ayaklarının altına al beni annem. Gidişin beni çok hüzünlendirdi ve seni hep özlüyorum annem.

Ölen Anneye Sözler

** Herkes hediye alır ben sana sevdiğin güllerle geleceğim. Herkes sarılırken anasına ben senin toprağına sarılacağım… İçim sızlıyor. . Çok koyuyor sensizlik annem…

** Sen hiç anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç.

Ölen Anneye Sözler

** Annem seni yokluğunda yapayalnız bıraktığım günleri hatırlıyorum da ne kadar zormuş annem şimdi anlıyorum. Sen gittiğinden beri seni evde yalnız bir başına bıraktığım günler için kendime çok kızıyorum.

** Anneler günün kutlu olsun annecim… Yanımda olmasan da yanımdasın… En zor günümde en zor anında “buradayım” der gibisin. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun

Ölen Anneye Sözler

** Ölümü özlüyorum anne seni hatırlayınca

** Dokunmayın annesizliğime kanayan yüreğime dokunmayın

** Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem

Ölen Anneye Sözler

** Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem

** Annem Annem! Ben sensiz hep eksiğim. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin.

** Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim

Ölen Anneye Sözler

** Canım annem seni çok özlüyorum. Beni kucağına alıp kafamı okşamanı ve o güzel masallarını anlatmanın verdiği huzuru bulamıyorum hiçbir yerde.

** Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be annem.

** Senin adın geçince, sol yanım acıyor anne, hiçbir şey yutamıyorum.

annelere hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.