sadsad x
asdasd
Anneye Özel Sevgi Mesajları

Anneye Özel Sevgi Mesajları

26 Nisan 2018

Anneler kuşkusuz insanların hayatında yer alan en değerli varlıklardır. Onlar kendilerini çocukları ve eşleri için oldukça fazla yormakta ve iyi olmaları için çok çalışmaktadır. Kısaca hakları hiçbir şekilde ödenemez. Ancak özel günlerde veya sıradan günler onları mutlu etmek için güzel sözler ve sürprizler ile karşılarına çıkmak gerekir. Bu şekilde onlara ne kadar değer verildiğini ve haklarını ödenemeyeceğini göstermek gerekir. Anneler, çocuklarının onları sevdiğini söylenmesinden ve sürpriz hazırlamasından oldukça haz almaktadır. Bu konuda birçok anne aynıdır. Doğum günlerinde veya özel farklı günlerde bu nedenle çocukları tarafından hatırlanmak ve en azından güzel bir kutlama sözü duymak isterler. Bu onlara en iyi gelen şeydir.

anneye güzel sözler

Anneler için özel günlerde söylenebilecek oldukça fazla söz vardır. Klişe sözlerde doğal olarak çok fazladır. Bu gibi durumlarda klişe ve bilindik sözler kesinlikle tercih edilmemelidir. Anneler oldukça özeldirler. Onlara söylenecek sözler ve hazırlanacak sürprizlerde en az onlar kadar özel olmalıdır. Bu durumda onlara güzel bir mektup veya güzel sözlerden oluşan mesajlar hazırlamak en doğru karar olacaktır. Bu tarz yazılardan hoşlanmıyor veya anlamıyor olabilirsiniz. Korkmaya hiç gerek yoktur. Öncelikle fikir için elinize bir kâğıt ve kalem almalı karalayarak ve düşünerek sözler yazmalısınız. Annelik ve onunla yaşadığınız güzel şeyleri yazarak oldukça güzel sözlerden oluşan bir mektup hazırlayabilirsiniz. Aslında bu oldukça basittir. Annelik ve kutsallığı hakkında o kadar çok söylenecek söz var ki hepsinden bahsedilse kitap olur. BU tarz cümleler ve konular araştırılarak kendi fikirlerinizi katabilir ve bunları özgünleştirerek annenize özel sevgi mesajları hazırlayabilirsiniz. Sıradan bir günde bile bu tarz sevgi mesajları ile annenizi mutlu edebilir ve onun tebessüme boğulmasını sağlayabilirsiniz. Bu ufacık bir sevgi mesajı ile mümkün olmaktadır. Anneler bu şekilde ufak ve anlamlı mesajlardan ve sürprizlerden oldukça hoşlanmaktadır. Onları bu kadar küçük şeyler bile mutlu etmektedir.

Anneye güzel sözler

Önemli olan annelere bu mesajı gönderen kişidir. Yani canlarından çok sevdikleri çocukları tarafından yapılan bu tarz küçük sürprizler onları günlerce mutlu edebilir. Yazılacak olan sözlerin doğum günü, anneler günü, kadınlar günü veya hangi nedenle söyleniyor ise o özel güne göre olması mantıklı olacaktır. Sıradan bir günde ise istenilen sevgi mesajları gönderilebilir. Zaten her yol aynı kapıya çıkmaktadır. Anne ve çocuklarının ona olan sevgisini açık açık belli eden mesajlar ve yazılar olmalıdır. Bu tarz mesajların kısa olmaması da oldukça önemlidir. Tüm samimiyetinizle annenize göndereceğiniz Kısa anneler günü mesajları anlamsız uzun mesajlardan çok daha etkileyici ve anlamlı olabi,lmektedir. Bir anne doğum gününde çocuğundan duygusuz ve anlamsız bir mesaj almayı hiçbir şekilde istemez. Bu şekilde özel günlerde bu tarz yanlışlar yapmamak gerekir. Gönülden anlamlı ve özenle yazılmış mesajlar her zaman için en etkileyici oılanıdır. Hatta bu sevgi mesajları bir mektup veya hediye notu şeklinde hediyenizin üzerinde de anneye hediye olarak verilebilir. Doğum gününde güzel bir hediye ile birlikte bu şekilde verilen mektup merak uyandırır ve hediyenin çok daha anlamlı olmasını sağlayabilir. Fakat sıradan günlerde anneyi mutlu etmek ve sevildiğini hatırlatmak için söylenecek bu tarz mektuplara gerek yoktur. Telefonla dahi atılabilecek türde mesajlardır.

Anneye sevgi sözleri

Anneye özel sevgi mesajları ile ona sevildiğini ve ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak gerekir. Anneler çok hassas ve duygusallardır. Özellikle çocukları konusunda bu durumlar çok daha fazla olmaktadır. Arada da olsa anneler için sevgi mesajları yazılmalı ve onlara armağan edilmelidir. Bu mesajlar bir yerlerden kopyalanarak yazılmamalıdır. Yazılan kişiye özel olmalı ve anlamlı olmalıdır. Kopyalanan mesajların pek bir anlamı olmamaktadır.

Annelere Sevgi Sözleri

* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Kızın.
* Seni ve ailemizi çok seviyorum anneciğim :)
* Oğlumun güzel annesi, rabbim sana sağlık, mutluluk, güç, kuvvet versin seni bizden ayırmasın. Seni seviyorum...
* Allah hiç bir zaman yokluğunu göstermesin güzel annem iyi ki varsın iyi ki senin çocukların olmuşuz. Seni çok seviyoruz.
* Seni çok seviyoruz anneciğim
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok ama çok seviyorum.
* Anneciiiim, iyi ki doğmuşsun da bizim annemiz olmuşsun, dünyanın en güzel annesi bitaneciğimiz…
* Evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız.. Anneler günün kutlu olsun. "Elçi Ailesi"
* Annemcim anneler günün kutlu olsun! Daha nicelerini birlikte kutlamak dileğiyle... Seni çok seviyoruz.

Anneye güzel sözler

* Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz anneciğim..
* Anne; gezindiğin bağ baba; yaslandığın dağ olurmuş. Allah, babamı sensiz seni babamsız bizi de sizsiz bırakmasın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.
* Seni çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun
* Annem iyi ki doğmuşsun iyi ki bizim annemiz olmuşsun. İstedim ki seni en çok sevenleri ve en çok sevdiklerini bir arada gör.
* Rabbim bir ömür başımızdan seni eksik etmesin annelerin en eli öpülesi canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim sağlık sıhhat huzur mutluluk versin ömrüne bereket versin birlikte iyi günlerde ağız tadıyla kahveler içmeyi nasip etsin allah iyiki varsın güzel yürekli annem ellerinden öpüyorum.
* Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.
* Seni çok seviyorum annişim, günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin!
* Dünyaya bir daha gelsem baba olarak yine seni seçerdim iyi ki varsin iyi ki benim babamsın. Annem ve ben seni herseyden coook seviyoruz...
* Anneler günün kutlu olsun allah başımızdan eksik etmesin seni anne.
* Annelerin en güzeli ve en tatlısı, biricik inci taneme... Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Anneye anlamlı sözler

* Canım anneciğim seni canımdan çok seviyorum... Bu dünyadaki tek gerçeğimsin... Her şeyimi anlatabildiğim sırdaşım yoldaşım her şeyimsin... Allah seni ve babamı başımızdan eksik etmesin inşallah... Anneler günün kutlu olsun biriciğimiz... Kızın ve oğlun...
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim seni cok seviyorum.
* Dünyanın en güzel melek yüzlü çimen gözlü annesi anneler günün kutlu olsun!
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun iyiki varsın iyi ki benim annemsin seni seviyorum.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum
* Sen dünyanın en iyi annesisin. Seni çok ama çok seviyorum benim şefkatli yufka yürekli bana gözü gibi bakan anneciğim... Bu dünyadaki şanslı çocuklardan biriyim çünkü sen benim annemsin...lütfen beni hiç yalnız bırakma…
* Canım anneannem anneler günün kutlu olsun.

Anlamlı anneler günü mesajları

* Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.” Evladın…
* Karıcım ,en değerli varlığım.kızımın annesi seni çok ama çok seviyorum.
* Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesine. Anneler günün kutlu olsun.
* Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.
* 8 mart dünya kadınlar gününü kutluyorum. Seni çok seviyorum iyi ki benim annemsin.
* Sen en güzel anne, kalbim her zaman seninle bil..
* İkinci annem canım yengişim; seni çok öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun...
* Seni çok seviyorum.anneler günün kutlu olsun ömrüm.

anneler günü kutlama mesajları

* Hayatta kadının elinden geçmeyen ya da elinin değmediği bir iş yoktur. Tıpkı senin gibi; Dünyanın en güzel yemeklerini yapan içine sevgisini katan biricik annemiz, Anneler günün kutlu olsun.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun. Seni çok seven çok yakışıklı oğlun sedat! :)
* Anneler günün kutlu olsun hayatımın anlamı seni çok seviyorum...
* Geleceğimin anne adayı anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
* İyi ki bizim annemizsin, iyi ki doğmuşsun.

Anneye sevgi sözleri

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun bizim melek annemiz.
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.
* Anne seni çok seviyorum. Her daim aklımdasın. Seni hayatımda nereye koyacağımı bilemiyorum. Beni bu günlere getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kendine çok iyi bak öpüyorum.. ;)
* Beni dünya'ya getiren güzel yürekli kadın. İyi ki benim annemsin iyi ki senin kızınım. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun Annem.

kısa anneler günü mesajları

* Bana anneanneliği yaşatan küçük oğlum ailenle nice yıllara.
* Babaanneciğim seni cok seviyoruz. Nice senelere!
* Biricik annemiz anneler günün kutlu olsun çocukların :)
* Anneler günün kutlu olsun canım annem.. Karnınındaki çocuğun :)
* Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkürler sevgili anneciğim.

anneye hediye kolye

* İlk anneler gününü kutluyoruz. Sağlıklı ve huzurlu nice güzel günlere…
* Anneler günün kutlu olsun hollandadan sevgiler:)
* İyiki dünyaya benim annem olarak geldin. Sen eşi benzeri olamayan tek annesin. Seni seviyorum canım anneciğim.
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni çok seviyorum...

anneye güzel mesajlar

* Bu yıl ki anneler gününde senin için çok anlamlı bir hediye olmasını istedim. Sen bizim hem annemiz hem babamız oldun. Çok değerlisin benim için. Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun
* İyiki benimsin canım eşim çocuklarımın annesi
* Canım anam, kahrımızı çeken anam. Nasip de bu sene birbirimizden uzak da olmak varmış anneler günü kutlu olsun iyi ki varsın. Ellerinden öperim anacım.
* Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun :)
* İyi ki varsın canım annem... ''Kızın ve oğlun''
* Canım annem dünyanın en iyi annesi anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum...

Anneye sevgi sözleri

* Şiirler suskundu, sen kağıdıma kalem olmadan önce .. Seni çok seviyorum oğlumun güzel annesi..
* Geleceğin annesine minik bir hediye..
* Anneler günün kutlu olsun güzeller güzeli annem. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz dünyanın en melek annesi iyi ki varsın.
* Canım babaannem anneler günün kutlu olsun
* Dünyanın en en güzel kalpli en naif annesi iyiki sana sahibim anneler gününü kutlar sana gönderdiğim bu sevgi tohumunu bizim için gömmeni ve dünyaya güzel birşeyler bırakmış olmanı isterim tabiki benden sonra :) öpüyorum çooookçaa
* Anneler gününüz kutlu olsun :)

resimli anneler günü mesajları


* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Oğlun!
* Nice güzel yaşlara annecik :)
* Canım annem bu tohum bize mutluluk getirsin.
* Tüm çiçeklerden daha güzel olan kızımın annesine.
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın her zaman hayatımıza neşe kat seni çooook seviyoruz…
* Hayatımın anlamı meleğim. İyi ki seni tanımışım iyi ki seninle evlenmişim. Sen ve oğluşum bana allah’ın bir lütfusunuz. Hayat ışığım ,yaşam kaynağımsınız.sizi çok seviyorum. Oğluşumla ben diyorum ki: dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun.
* Yeni yılın kutlu olsun annem :)
* Annem annelerin en güzeli, sensin, benim güzel annem. Ilık esen bahar yeli, sensin, benim güzel annem. Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Açan çiçek, çağlayan su, gülümseyen engin duygu, evimizin mutluluğu sensin, benim güzel annem.

en güzel anneler günü mesajları

* Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun..
* Canım annem; anneyi sevmek cenneti sevmektir, çünkü anne cennete açılan kapıdır. Başımızın tacı güzel annem sen iyi ki varsın dünyanın en güzel annesi'sin sen hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim seni çok ama çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun.
* Sana dünyaları alsam yine de az. Anneler günün kutlu olsun
* Canım annemiz anneler günün kutlu olsun. Çocukların ve torunlarınla nice yıllarımız olsun:)
* En güzel anneye. Hep birlikte mutluluklara aşkım.
* Canım annem bu tohum bize sağlık getirsin.
* Anneler günün kutlu olsun melek Annem.
* Varlığına binlerce kez şükürler olsun canım annem... Seni çok seven evlatların…

anneye özel sözler

* Canım Anneciğim... Öncelikle bizim annemiz olduğun için rabbimize sonsuz şükürler ediyoruz... Ve bu güzel günde güzel annemizin annelr gününü kutluyoruz... Anneler günün kutlu olsun güzel anneciğim... İyi ki varsın... Anneciğim...
* Canım Annem, Anneler günün kutlu olsun küçük boylu kızın handan :)
* Dünyanın en güzel annesine; hiç bitmeyen gülümsemelerin olsun.
* Beraber ufak bir şey yapalım dedik bu kadarını da yapalım dimi anneler günün kutlu olsun anneciğim seni seviyoruz iyiki varsın.
* Dünyanın en güzel annesine kucak dolusu sevgilerimle..

Anneye Anlamlı Sözler


* Bizim için her şeyi yapabilecek güçteki süper kadın anneler günün kutlu olsun iyi ki bizim annemizsin seni her şeyden çok seviyoruz...
* Canım annem… anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.
* Anneler günün kutlu olsun canım annem...
* Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.
* Kuzucum anneler günün kutlu olsun arada her ne kadar beni sinirlendirsen de seni seviyorum...
* Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Hayatımızsın anneler günün kutlu olsun canım annemiz.
* Her kahve içişimde aklıma gelmenin ne kadar güzel oluğunu seninde bilmeni istedim güzel annem…

Anneler günü sözleri

* Her şeyin en güzeline en özeline layıksın benim en temiz melek kalpli annem. İyi ki varsın. Çok şükür bin şükür seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun hep birlikte kalmak dileğiyle..
* Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Anneler günün kutlu olsun.
* Canım benim, çocuklarımın annesi ve benim de eşim, hayat arkadaşım ve yoldaşım olarak ölene kadar birlikte olmak ümidiyle anneler gününü kutlu olsun... Eşin…
* Sevgi anneciğim anneler günün kutlu olsun sağlık huzur mutluluk güzel yüzünden hiç eksik olmasın.
* Anneler günü kutlu olsun her günün mutlu olsun canım annem
* Cennet, annelerin ayakları altındadır demişler. Böyle mukaddes bir göreve sahip olan annemin anneler gününü can-ı gönülden kutlar, ellerinden öperim :)
* Anneler günün kutlu olsun biricik Anneciğim...
* En umutsuz anlarda, hayata baktığım penceredeki en güzel manzara sendin:Annem! Seni çok seviyorum.

Anneye sevgi sözleri

* Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkür ederim anneciğim. Hayatım boyunca her daim yanımda olan, beni bu günlere getiren canım anneme... Seni seviyorum.
* Seni seviyorum anneciğim sana az bile ama özel olmasını istedik iyiki varsın anneler günün kutlu olsun.
* Seni seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.
* Yörüngendeyiz... Anneler günün kutlu olsun uğur böceğim...
* Anneler günün kutlu olsun annem
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok seviyoruz. Çocukların.
* Annelerin bitanesi... Canım annemiz, anneler günün kutlu, hayatın hep huzurlu ve mutlu olsun. Seni çok seven evlatların.
* Mutluluğa giden yol sensin anne kokulum… çok özlemle, çok hasretle sarıyorum. Seni çok seviyorum...
* Canım iyi ki hayatımızdasın oğlumun annesi seni seviyoruz:)
* Ayşe Sultan iyi ki varsın yüzünden gülücükler sonsuza dek hiç eksik olmasın seni çooook seviyoruz ellerinden öpüyoruz. Anneler günün kutlu olsun…
* Canım Anneme, iyi ki benim Annemsin.

güzel anneler günü sözleri

* Küçükken başucumuzda bize ninni söylerdin. Sabahları uyanınca,bizi okşar severdin. Bizim annemiz, güzel annemiz bizi al dizlerine. Kucağında okşa bizi, ninniler söyle yine. Bugün hala kulağımızda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annemiz,kalbimizin büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.  
* Annedir cenneti sunan çocuklarına. Annedir hayata tutunmasını sağlayan..anneler günün kutlu olsun bitanem..
* Benim kıymetlim ,her kağrımı çeken,dayanağım,vefakar,annem,her şeyi ile sana benzeyen kızın seni çook seviyor...iyi ki varsın,canım annem...anneler günün kutlu olsun...biricik kızın.
* Seni seviyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.
* Annem allah seni başımızdan eksik etmesin.
* Anneler günün kutlu olsun annem!
* Bizim her anımızda yanında olan, bizi kendinden çok düşünen biricik annemiz... Seni çoook seviyoruz... Anneler günün kutlu olsun... İyi ki bizim biricik annemizsin…
* Eve geldiğimde aldığım o yemek kokusu ve senin melek kokun bütün stresim alıp götürüyor anneciğim... Bu yıl da bana o narin ellerinle mis kokulu yemekler yapman dileğiyle, sevgiler ilk göz ağrın...
* Benim prensesim en kıymetlim varlığına binlerce kez şükürler olsun meleğim. En güvenli, en huzurlu limanım. Hep benimle kal varlığına hayatımın her anında ihtiyaç duyduğum mucizevi güzellikteki kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem..
* Sizi çok seviyorum, canım annem, canım babam...
* Anneler günün kutlu olsun canım annem. İyi ki varsın seni çok seviyoruz.

anlamlı anneler günü sözleri

* Canımız annemiz hakkınız ne hediyelerle nede sözlerle ödenemeyecek kadar büyük, iyi ki varsınız sizi çok seviyoruz!
* Canım annem benim senin gibi bir annem olduğu için bile dünyanın en şanslı insanıyım belki bu sefer senin yanında olamayacağım ama sizi çok sevdiğimi ve sizden ayrı geçen her günümde seni ve babamı çok özlediğimi sakın aklınızdan çıkarmayın. Seni çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun...
* Bütün işlere yetişen annem; anneler günün kutlu olsun.
* Varlığıyla var olduğum canım anneme..
* Anneanneciğim seni cok seviyoruz. Nice senelere!
* Canım annem; iyiki bizim annemizsin seni çok ve çok seviyorum, öpüyorum ellerinden anneler günün kutlu olsun.
* Anneciğim, anneler günün kutlu olsun. Seni çoooookkkk seviyorum..
* Annelikten sonra en kutsal görevin olan öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutlarız iyi ki varsın iyi ki annemizsin seni çok seviyoruz
* Sen annelerin en güzelisin aşkım:)
* Anneler günün kutlu olsun ''mommy''
* Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez… bütün dünya benim olsa, bir annem etmez…
* Anne anne, ori dede teyzelerim sizii coook seviyorum.

anneye sevgi mesajları

* Bizim için her şeye katlanan, her zaman yanımızda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel Annesine.. Gücümüze güç ,umudumuza umut katan annemiz.. Anneler günün kutlu olsun .. Seni çok seven kızların..
* Böyle güzel bir evlat dünyaya getirdiğin için teşekkür ederim anneciğim anneler günün kutlu olsun.
* Seni çok seviyorum anneciğim.
* Anneler günün kutlu olsun tek varlığım.
* İyi ki varsın anneciğim seni seviyorum:)
* Nice senelere anneler günün kutlu olsun canım anneciğim...
* Dünyanın en güzel annesine ve babasına çok seviliyorsunuz:)
* Çocuğumuzun annesi sevgililer günümüz kutlu olsun. Her zaman mutluluğumuz daim olsun. Seni seviyorum.

Anneye sevgi sözleri

* Anneler günün kutlu olsun bir tanem.
* Anneler günün kutlu olsun hayatim
* Canım anneme anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun, iyi ki benim annemsin! Kızın seni çok seviyor :)
* Sen bu dünyadaki en değerli şeysin. İyi ki varsın. İyi ki annesin. Anneler günün kutlu olsun seni seviyorumm.
* Dünyanın en güzel annesi ve sevgilisine..
* Dünya kadınlar günün kutlu olsun annem.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim seni başımızdan eksik etmesin iyiki bizimlesin seni çok ama çok seviyoruz...

anneye sevgi mesajları

* Biz gülünce gülen, ağladığımızda ağlayan bizim için yaşayan dünyadaki en büyük şansımız bizim biricik annemiz, Anneler günün kutlu olsun. Kızların…
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni çok seviyorum. Oğlun...
* Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin.” Sözün kadar işe yaramıyor anne. Anneler Günün Mutlu ve Kutlu Olsun...
* Senin için ne yapsam kafi gelmez bir fincan kahve sevgini kelama yetmez anneler günün kutlu olsun annem...
* Dünyanın en güzel annesine ufak bir hediye. Anneler günün kutlu olsun meleğimiz :)
* Anneler günün kutlu olsun babaanne
* Seni çok seviyoruz dünyanın en güzel annesi.
* Canım annem seni çok seviyorum... Anneler günün kutlu olsun songül'ün.
* Anneler günün kutlu olsun. Dünyanın en güzel ve en mis kokulu annesine.

Anneye sevgi sözleri

* Anneciğim, benim varlık sebebim sensin.. Sen olmasaydın ben olmazdım, büyüyemezdim koşamazdım özgürce.. Hayatın bu zorluklarıyla baş edemezdim.. Hayattaki başarılarımın en büyük destekçisi güzel annem, anneler günün kutlu olsun.. Sevgili oğlun.
* Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel annesi:)
* Güzeller güzeli biricik annem. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… nice yıllara canım annem.
* Anneler günün kutlu olsun gülüm :)
* Anneler gününe yetişirse çok sevinirim.
* Varlığıyla hayatımıza mutluluk veren evlatlarının ilk prensesi hayatlarının en anlamlı kadını çok değerli olan zeynep annemiz anneler günün kutlu olsun
* Değerlim, güzel kalpli melegim. Her şeyden herkesten çok ama çok önemli ve farklısın benim için.. İyi ki senin gibi bir ya, anneye, dosta, arkadaşa, öğretmene sahip olabilme şansı tanınmış bana bu hayatta. Sen benim bu hayattaki en büyük şansımsın. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

anneye sevgi sözleri

* Yüksek dozda sevgi içerir. Günde bir defadan fazla kullanma anneciğim.
* Anneciğim, anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum...
* Sevgililer günün kutlu olsun canım annem
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun..
* Annem iyi ki benim annemsin seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun.
* Canım annemiz anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın seni çok seviyoruz…
* Anneciğim babam duymasın ama ben seni babamdan çok seviyorum. Çünki ancak bukadar harçlık verdi bana. olsun büyüyünce daha iyisini alirim. Bu arada şaka yaptım bababamda seni çok seviyor. Anneler günün kutlu olsun Annecigim.

Anneye sevgi sözleri

* Canım anneciğim, seni çok seviyoruz, sen dünyanın en tatlı, en iyi ve en güzel annesisin.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Meleğin :)
* Dünya'daki en özel anlar saklı kalanlardır. Anneler günün kutlu olsun biricik anneciğim.
* Canım anneannem seni çok seviyorum. Sen benim her şeyimsin. Anneler gününü ailecek kutluyoruz..
* Bana mutluluğun ne olduğunu sorsalar annem yaşıyor der susarım.
* Dünyanın en güzel annesi sevgililer günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

en güzel anneler günü sözleri

* Dünyanın en iyi öğretmenine, anneme…
* Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse ''annem'' derdim. Anneler günün kutlu olsun. Umarım hep mutlu oluruz :)
* Dünyalar güzeli annelerin en özeli senin için ne yapsam azdır sen çoook seviyorum.
* Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
* Sadece inadını ve dik başlılığını örnek aldığım annem. Bana bir kadın olarak her zaman hakkımı savunmamı, kendim olmamı ve dik durmamı öğreten kadın.okyanusu ayağına getirecektim ama gücüm buna yetti. Dünya kadınlar günün kutlu olsun. Seni seviyoruz.
* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.
* Kimse olmasa da annem var demenin mutluluğunu bana yaşatan, her zorlukta yanımda olan, her sıkıntımı kendi sıkıntısı gibi çözmeye çalışan, bana her zaman güven veren dünyanın en değerli insanı. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Anneler Duygusal Mesajlar

* Anne ve babalar gününüz kutlu olsun. İyi ki ailemsininiz :)
* Düştüğümde beni kaldırıp yoluma ışık tuttuğun için ettiğin dualarla beni var ettiğin için teşekkürler gücüme güç, umuduma umut katan Annem...
* Annem olmasan da bana annelik yaptın sana sonsuz teşekkürler anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun Anne.
* Yılın en fedakâr annesi anneler günün kutlu olsun.
* İyi ki varsın annem... ''Kızın ve oğlun''

canım annem mesajları

* Bitanecik anneciğim; sen her anımda destekçim, hep yanımda oldun. Sen benim en büyük şansım, en güzel rol modelimsin. Sen ve babam; uzakta olsanız da hep yanımdaymışsınız gibi hissettirdiniz. Sizleri çok seviyorum. Not: anneler günün kutlu olsun:) hep birlikte daha nice güzel anneler günümüz olsun :)
* Dünyanın en güzel annesine.
* Dünyanın en özel annesine, anneannesine...
* Canım annem seni cok seviyorum
* Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Son nefesime kadar da hep böyle olacağım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. İyiki varsın.
* Bir gün değil her gün senin günün canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anneye sevgi sözleri

* Bir günümde değil her günümdesin anneciğim! :)
* Can'ım anneciğim iyi ki senin kızın olduk sende iyi ki bizim annemiz oldun. Ailemi çok seviyorum. Sizin gibi anne ve babamız olduğu için çok şanslıyız.anneler günün kutlu olsun kraliçe...
* Dünyanın en mükemmel annesine...
* Biricik anneciğim iyi ki varsın.
* Anneler günün kutlu olsun meleğim sana senin kadar güzel bir hediye almak istedim seni çok seviyorum hayatımın ilk aşkısın…
* Sofrada önümüze koyduğu her yemeğe sihirli dokunuşlarla inanılmaz lezzetler ortaya çıkaran ve kendisine nedir bu yemeğin sırrı? Diye sorulduğunda ise birazcık sevgimi kattım diye alçak gönüllülük sergileyen biricik anneme seni seviyorum...
* Canım annem anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın seni çok seviyorum.

anneler günü kutlama mesajları

* Beraber geçirdiğimiz ilk anneler günümüz. İyi ki benim annemsin. Bundan sonra anneler gününü hep beraber geçirmek dileğiyle. Seni çok ama çok seviyorum anneciğim...
* Hayatımızın her anında bir nefes gibi muhtaç olduğumuz annemiz. İyi ki varsın ve başımla beraber hep yanımızda ol. Seni çok seviyoruz
* Canım anneciğim anneler günün kutlu olsun. Seni çok seven güzel kızın irem.
* Anneciğim seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar güzel ve erişilmezsin fakat onlar bin tane sen bitanesin… anneler günün kutlu olsun tatlı belan oğlun…
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.
* Canım annem iyiki benim annemsin iyiki yanımdasın...

Anneye sevgi sözleri

* Anneler günün kutlu olsun canım annem
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın güzel annemiz.
* Dilim şu an anniiii dese de kalbim hep anne anne anne diyor.
* Benim güzeller güzelim seni çok seviyorum iyi ki benim annemsin.
* Sen her zaman annelik görevini en iyi şekilde yerine getiren biricik insansın. Seni seviyorum iyiki varsın iyiki annemsin. Oğlun.
* Herkesin her şeyi olsun bizim senin gibi annemiz olsun. Böyle bir annemiz olduğu için çok şanslıyız. Canımız annem seni çok seviyoruz iyi ki varsın.

anneler günü kutlama mesajları

* Canım annem anneler günün kutlu olsun canın oğulların.
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim...
* Canım annem anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun gülüm.
* Canım annem. Anneler günün kutlu olsun.
* Kızımızın biricik annesi, benim sevgili karıcığım, seni çok seviyoruz! İyi ki varsın ve iyi ki hayatımızdasın :) ilk anneler günün kutlu olsun :)
* En değerli hediyeden annesine.
* Canımız, annemiz, iyi ki varsın! İyi ki bizimlesin. Seni çooook seviyoruz. Hep bizimle ol. Dünyanın en tatlı, en fedakâr ve en güzel annesi, anneler günün kutlu olsun. Aşkısı :)
* Anneler günün kutlu olsun anacım. Umarım beraber bunlarla bir sürü kahve içeriz ellerinden.

Anneye sevgi sözleri

* Benim tatlı mı tatlı, güzel mi güzel , akıllı mı akıllı , can mı can biricik annem :) Anneler gününü tüm kalbimle kutluyorum.
* Her an yanında olamasam da hep kalbimdesin. Beraber geçiremediğimiz ilk anneler günü... Seni çok seviyorum. Bir tanecik kızın…
* Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem.
* Hayatımın en değerli oğlumun anasının, anneler günü kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun annem.
* Anneciğim nice mutlu sağlıklı beraber geçireceğimiz yaşların olsun seni çok seviyoruz.

anneler günü kutlama mesajları

* Dunyanın en guzel annesi seni seviyorum
* Balon ve boncuk kedisi olarak anneler gününü kutlarız.
* Tanıdığım ilk günden itibaren, desteğini ve sevgisini esirgemeyen canım anneme…
* Yüreğindeki merhametle yoğurulmuş sonsuz sevgisini bana katan ve her daim evimize neşe saçan canım annem... Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz.
* Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.
* Fedakârlık sözcüğü bize seni çağrıştırır, şefkatin bizi her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün bizim dünyamızı karartır. Seni çok seviyoruz annem, kendine çok iyi bak.
* Kurban olduğum..canım annem gülümsememe tek sebep o mis kokan ellerin…

Anneye sevgi sözleri

* Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim…
* Anneler günün kutlu olsun canım annem seni çok seviyorum.
* Seni çok seviyoruz anneciğim. İyi ki bizimlesin...
* Benim için her şeye katlanan, herzaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadını canım annem iyi ki doğmuşsun seni çok seven kızın.
* Canım anneannem seni çok seviyorum.
* Beni ilk günden itibaren karşılıksız seven kalbimin incisi ve dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun canım anneciğim.
* Sultanım seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Annem Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

* Kötü günümde de iyi günümde de yanımda oldun. Birlikte ağladık birlikte güldük. Ama artıık bunlar yook bundan sonra seninle herkesten daha mutlu olacağız söz veriyorum. Seni çook seviyorum iyi ki varsın anneciğim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çoook seven kızın.
* İlerde çok iyi bir anne olucağını biliyorum anneler günün kutlu olsun dünyanın en iyi en güzel annesi seni çok seviyorum
* Güzeller güzeli anneme benden sıcacık bir hediye :)
* Annemiz ilk anneler günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok seviyoruz. Fındık kurdun ve başının belası kocan;))
* Nice senelere anneler günün kutlu olsun canım babaanneciğim...
* Dünyanın en güzel annesine. İyiki varsın.
* Anneler günün kutlu olsun canım iyi ki varsın.
* Tatlım annem seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anneye sevgi sözleri

* Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Anneler günün kutlu olsun...
* Bizim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayıp bizi her zaman mutlu ettiğin ve bizi çok sevdiğin için teşekkür ederim dünyanın en iyi ve en güzel Annesi... Seni çok seviyorum.
* Evimizin vazgeçilmez güneşi... Anneler günün kutlu olsun... Eşin ve çocukların...
* Daha konuşamıyorum ama tüm kalbimle seni çoooooook seviyorum can'ım annem iyi ki varsın iyi ki senin oğlun olmuşum...
* Dünyanın en iyi annesine özel olarak yapılmıştır
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz.
* Ilk anneler günün kutlu olsun hayatım.
* Anneler günün kutlu olsun saadet teyzecim...
* Anneler günün kutlu olsun anam.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun ellerinden öpüyorum seni seviyorum.
* Bitanecik annem seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun inşallah hep mutlu olursun iyiki benim annemsin iyi ki.

anneye özel hediye fikirleri

* Dünyanın en güzel annesi ilk anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz .
* Mesafeler uzak olsa da yüreğimiz hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun.
* Seni çok seviyorum... Anneler günün kutlu olsun annem. Yanında değilsem de kocaman öptüm :)
* Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çoook seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun. :)
* Annem sen doğduğun günden bu güne kadar nelerin olduğunu nelerin değiştiğini görmeni istedim inşallah beğenirsin seni seviyorum.
* Sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara tatlım iyiki varsın. Benim annem olduğun için çok şanslıyım. Seni seviyorum biricik Annem! Canımsın benim...
* En güzel yemekleri yapan annenin anneler günü kutlu olsun.
* Güzel annem anneler günün kutlu olsun
* Tuttuğumuz en sıcak, en sevgi dolu, en güvenli el... Hep var ol ömrümüzde... Annesi ve yavrusundan sevgiler.

Anneye sevgi sözleri

* Anneler günün kutlu olsun güzellik.
* Canim annem seni çoooook seviyorum. Meleğim iyi ki varsın.
* Kuzularımın, en tatlı annesi anneler günün kutlu olsun. Anne yarım benim.
* En güzel öğretmen, evimin şirinesi, geleceğin en mükemmel anne adayı seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
* Dünyanın en tatlı annesine anneler günün kutlu olsun.
* Melek annemiz :) seni çok seviyoruz iyi ki varsın :) iyi ki bizim annemizsin :)
* Her anne çok kıymetlidir sende bizim en kıymetlimizsin iyi ki varsın anne seni çok seviyoruz.
* Anneler günün kutlu olsun annelerin en güzeli, en güzel ikiz annesi. Varlığına bin şükür iyi ki varsın seni çok seviyoruz.
* Oğulların olarak kendimizden ve senden gurur duyuyoruz. İyi ki annemizsin. Biraz gülmen ve mutlu olman dileğiyle... Oğulların...

anneye özel kupa bardak

* Seni her şeyden çok ama çok seviyorum aşkım benim nefesim her şeyim çocuklarımın annesine deliler gibi aşığım sultanıma, meleğime, hayat arkadaşım benim güzel karıcığım
* Sevgili anneciğim, yıllardır koşullar ne olursa olursun bizim için gösterdiğin çaba ve iyiliğimiz için verdiğin bütün uğraşların için sana hep minnettarız. İyi ki bizim annemizsin. Seni çok seviyoruz..
* Cennet annelerin ayakları altındaymış bende cennetimin anneler gününü kutluyorum anneler gūnün kutlu olsun sultanım.
* Dünyanın en güzel ve en fedakar annesine...
* Anneler günün kutlu olsun bitanecik annemiz :-)
* Bizim için bir yılın değil her yılın en iyi en mükemmel ve en anlayışlı annesisin. Seni çok seviyoruz nice mutlu birlikte senelere iyi ki bizim annemizsin
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Anneler günün kutıu oısun. Sevgilerle oğlun…

Anneye sevgi sözleri

* Canım annem seni çok seviyorum.
* Eşim, hayatım güzel gözlüm ve en güzel anne...
* Sen benim şarkımsın kimsenin dili dönmez sen benim içimsin kimse bilmez papatyam anneler günün kutlu olsun.
* Sen benim bitanemsin varlığımın sebebisin en çok sevdiğimsin. İyi ki benim anneannemsin iyi ki varsın anneler kutlu olsun kraliçem.
* Hayatım, aşkım,ömrüm.anlatmaya kelimeler yetmez ama,ben bir kere daha söyliyeyim.seni seviyorum hayatım,kadınım. En değerlime kadınıma ömrüme çocuklarımın Annesine...
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın güzel Annemiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.