sadsad x
asdasd
Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

14 Nisan 2018

5 Nisan avukatlar gününü bilen ve kutlayan sıradan kişi sayısı oldukça azdır. Avukat sevgilisi, arkadaşı veya tanıdığı olan kişi sayısı oldukça az odluğundan çevremizde de bu günü ve tanıdıklarını kutlayan kişi pek bulunmamaktadır. Ancak bu özel günü avukat tanıdıkları için kutlayan ve onlara özel hediyeler alan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin bir kısmı rahatlıkla hediye seçimi yaparken kalan kısmı ise bu konuda hiç iyi olmamaktadır. Bir kişiye hediye alırken öncelikle onun mutlu olması ve hediyeyi beğenmesi beklenmektedir. İç kimse kendi zevkine göre hediye alıp karşısındaki kişinin bunu beğenmesini bekleyemez. Mesleğini seven kişiler genellikle bu dalda alınan hediyelere bayılmakta ve bunlardan oldukça mutlu olabilmektedir. Bu nedenle avukat olan tanıdıklar, sevgililer veya akrabalar için mesleklerine uygun ve bu figürler ile donatılmış hediye tercih edebilirler.


Avukatlar İçin En Güzel Hediyeler


5 Nisan tarihi avukatların en özel günüdür. Avukatlar arasında bu tarihte kutlamalar ve eğlenceler yapılmaktadır. Oldukça stresli ve yoğun bir iş hayatı geçirdiklerinden böyle kutlamalar ve özel günler bu kişiler için oldukça önemli olmaktadır. Avukat sevgilisi olan veya tanıdığı olan kişiler bu özel günde hediye almak ve onları mutlu etmek istemektedir. Bu günde tercih edilebilecek oldukça anlamlı ve avukatlara özel hediyeler bulunmaktadır.


1. Kişiye Özel Hâkim Tokmağı

Avukatlar günü hediyeleri

fiyat

Birçok avukatın hayalidir belki de hâkim olmak. Ayrıca avukatlık mesleğini de anımsatmakta olan bu hediye 5 Nisan tarihinde sevdikleriniz için oldukça güzel bir tercih olabilir. Avukatlar için verilebilecek hediyeler bazıları için sınırlı olsa da hayal gücünü kullanan ve bu konuda bilgili olan kişiler için bu seçenekler oldukça büyüyebilmektedir. Hâkim tokmağı avukat sevdikleriniz için oldukça güzel bir hediye seçeneği olabilir. İsme özel bir şekilde üretilen ve tasarlanan hâkim tokmağı ile sevdiklerinizi mutlu etmek oldukça kolaydır. Bu hediyeyi beğenmeyecek avukat muhtemelen yeryüzünde yoktur. Ayrıca evde veya iş yerinde kullanılabilecek masa süsleri arasında ene güzel tercihtir.


2. Avukata Mesleki Hediye Sepeti

avukatlar haftası hediyeleri

fiyat

İnsanlar karşısındaki kişilere sevdiklerini belli etmek ve onlar için değerli olduğunu göstermek için özel günlerinde ve ihtiyacı odluğunda hediyeler vermektedir. Birçok kişi bu tarz hediyeler vererek karşısındaki kişiyi mutlu etmekten oldukça gurur duymaktadır. Avukat olan sevdikleri içinde bu geçerlidir. Birçok kişi sevdikleri için bir adet hediyeyi yeterli bulmayıp birçok hediye almayı tercih etmektedir. Bu nedenle avukata mesleki hediye sepeti oldukça güzel bir tercih olacaktır.

Avukatlara özel hediyeler

fiyat

Avukatlara özel olarak tasarlanan bu hediye sepeti içerisinde birbirinden güzel ve anlamlı birçok hediye bulunmaktadır. Hepsi avukatları şımartacak güzelliktedir. Sepet içerisinde bulunan hediyeler avukat mesleğine özel bir tasarıma sahiptir. Ayrıca isme özel bir şekilde gönderilmektedir. Bu özel sepet içerisinde kupa bardak, en başarılı avukat yazılı plaket, bardak altlığı, anahtarlık ve kitap ayracı bulunmaktadır. Ayrıca bütün bunlar özel bir kutu içerisinde gönderilmektedir. Avukatlar için oldukça özel ve anlamlı bir hediye sepeti olmaktadır.


3. Avukatlara Özel Sigara Küllüğü

avukatlar günü hediyesi ne alınır

fiyat

5 Nisan tarihinin avukatlar için olan önemi çok başkadır. Onlar için özel olan bu günde genellikle avukatlar arasında kutlamalar yapılmaktadır. Etraflarında bulunan kişiler bu tarz özel günleri pek bilmemekte ve bu nedenle de kutlamamaktadır. Fakat hatırlayanlar bu özel günde hediye almak istemektedirler. Avukata ne hediye alınır tarzında sorularda oldukça sık sorulmaktadır. Birçok kişi çok para kazanan bu kişilere ne alırsak alalım beğenmez gibi düşünebilirler. Fakat hediyeler maddi değerlere değil manevi değerlere sahip olmalıdır. Bir avukata telefon almak yerine anlamlı hediyeler tercih etmelisiniz. Ancak böyle doğru ve güzel seçimler yapılabilir.

kadın avukat hediyeleri

fiyat

Sigara kullanan avukat tanıdıklarınız için mesleğe ve isme özel olarak üretilmiş sigara küllüğü tercih edilebilir. Birçok insan sigara kullanmaktadır. Çoğu küllük kullanmamakta ve birçoğunun da sıradan küllüğü bulunmaktadır. Bu nedenle avukat figürü ile donatılmış ve isim yazılı olan bu küllük modeli hediye için oldukça güzel tercih olabilir.


4. Avukatınıza Özel Hediye Kupa Bardak

avukatlar günü hediye seçenekleri

fiyat

Avukatlar oldukça stresli günler ve yoğun iş süreçleri içerisinde çalışmaktadır. Boş dakikalarında ise birazcık ta olsun rahatlamak ve dinç kalmak için kahve ve çay gibi içecekler tüketmektedirler. Bu içecekleri sıklıkla tüketen avukat sevdikleriniz için onlara özel olarak tasarlanan ve isimlerinin yazılı olduğu kupa bardak hediyesini verebilirsiniz. Bu hediye sıradan kupa bardaklara benzemediğinden dolayı oldukça sevilecek ve sürekli kullanılabilecek bir hediye olmaktadır. Ayrıca ofisi veya çalışma masası bulunan avukatlar bu kupa bardağı sürekli ofisinde kullanabilir.

avukat bardağı

fiyat

Kupa bardak üzerinde avukatları ve mesleklerini simgeleyen figürler bulunmaktadır. Bu figürler kupa bardağı çok daha anlamlı bir hale getirmektedir. Avukatlar için alınabilecek en anlamlı hediyelerden birisidir. Ayrıca bardağın en alt kısmında avukatın ismi yazmaktadır. Buda hediyeyi kişiye özel yapan en önemli kısmıdır.


5. Avukata Özel 3D LED Lamba Saat

avukatlar haftası hediyeleri

fiyat

Avukat olan sevdikleriniz için tercih edilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alabilir. 3D LED lambalar oldukça çok kullanılmakta ve satışı yapılmaktadır. Fakat hepsi sıradan şekiller ve tasarımlar ile yüzlerce satılmaktadır. Yani birçok kişide aynı özellikleri ve tasarımları bulunmaktadır. Gece lambası olarak da kullanılabilecek olan bu eşya oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Avukatlara özel olarak üretilen modelinde ise, terazi figürü üzerinde saat bulunmaktadır. Birçok farklı renk seçenekleri ile avukatlar için oldukça güzel bir hediye seçeneğidir.

avukatlar gününe özel hediyeler

fiyat

5 Nisan avukatlar günü için hediye konusunda kararsız kalanlar için oldukça güzel ve anlamlı bir hediye fikridir. 3D LED lamba oldukça şık tasarıma sahip olmaktadır. Bir avukatın evine yakışabilecek en güzel aksesuarlar arasında yer almaktadır. Avukatlar için en öneli ve sürekli hatırlamaları gereken terazi figürü bir saat ile buluşmaktadır. Ayrıca lamba üzerinde avukat ismi de yazmaktadır. Kişiye özel olarak üretilen LED lamba bu şekilde mükemmel görüntüsü ile bütün ilgiyi üzerine çekecek şekildedir.


6. Avukatlara Hediye İsme Özel Deri Kutulu Kalem

avukatlar günü hediye fikirleri

fiyat

Avukat tanıdıklara ve sevgiliye, avukatlar gününde kalem hediye edilebilir. Fakat sıradan kalemden bahsetmiyoruz. Avukatlara yakışacak güzellikte ve özel deri kutuda bulunan kişiye ve isme özel bir kalemden bahsediyoruz. Kalemler avukatlar tarafından sıklıkla kullanılan ve sürekli yanlarında bulundurması gereken özel eşyalardır. Birçok kişi kalemlere karşı ayrı bir ilgi duymakta ve hatta koleksiyon yapmaktadır. Bu heves genellikle erkeklerde bulunmaktadır. Bu nedenle erkek avukatlar için tercih edilebilecek en güzel hediyelerden birisi kişiye özel olarak üretilen deri kutulu kalemdir. 

10 Nisan avukatlar günü hediyeleri

fiyat

Deri kutu üzerine istenilen mesaj yazılabilmektedir. Ayrıca avukat figürleri ile donatılmış ve kişi ismi de bulunmaktadır. Kalem üzerinde ise sadece avukat ismi yazmaktadır. Bir avukat için alınabilecek en anlamlı ve güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Birçok kişi gibi sıradan ve gelişi hediyeler yerine böyle güzel hediyeler seçmek sizin farklı ve daha düşünceli olduğunuzu ortaya koymaktadır. Siyah renge sahip olan özel kalem oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Bu hediyeyi beğenmeyecek erkek avukat muhtemelen yoktur. Sadece avukatlar değil birçok erkek bu tarz bir kalemi oldukça beğenecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.