+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Başak Burcu Erkeğe Hediye

Başak Burcu Erkeğe Hediye

23 Kasım 2017

Astroloji bazen bize ilişkiye başlamadan önce o değer verdiğimiz özel kişi hakkında ufak tefek tüyolar verecek bir yol haritası olabilir. İlişkinizin başında birbirinizi tanımaya çalışırken sanki onu daha önceden tanıyormuş gibi hissetmeniz kesinlikle mümkün. Partnerinizin burç özelliklerini azda olsa biliyor olmanız sizin daha rahat davranmanıza, daha açık ve net olmanıza sebep olacaktır. Siz farkında olmadan en başta kurulan bu olumlu iletişim ilişkinizin yönünü de tamamen değiştirecektir. Birbirini iyi tanıyan çiftler için bundan sonraki adımlar da sağlam olacaktır. Başak burcu erkeğe alınabilecek hediyeler hangi hediye kategorisinden olmalı? Bunu önce başak erkeğinin burç özelliklerine bakıp öyle hediye arayışlarına girmek hem vakit açısından hem de onu gerçek anlamda mutlu edebilecek tarzdan olabilmesi için en pratik yoldur. Başak erkeği ilişkilerinde sevgili olacağı kişi ile önce arkadaş olmayı tercih eder.

Başak Burcundaki erkeklere Hediye Fikirleri

başak burcu erkeğe hediye

Başlarda çekingen ve tedbirli davranışlar sergileyen başak erkeği güvendiği kadına aşık olur. Aşık olan başak erkeğinden asla romantik erkek sevgili beklemeyin. Ondan iltifatlar, aşk dolu nağmeler duyamazsınız. Sizin ruhunuzu okşamayı bilmez. İlişkilerinde huzurlu olması ona da size de yetmeli. Kendi gibi bir kişilik arar etrafında. Onun dikkatini çekebilmek ve kendinize aşık etmek istiyorsanız dış görünüşünüz, tavırlarınız, zekanız, çalışkanlığınız, titizliğiniz ile mükemmel olmanız gerekli.

başak burcu erkeklere hediye

Eş olarak ideal ve sadık bir kocadır. Evine, ailesine ve çocuklarına her zaman özverilidir. Başak burcu erkeği fazla titiz ve düzenlidir. Ev ya da ofisinde en büyük özelliği titiz ve temiz olmasıdır. Düzen her daim önemlidir. Eşi ve iş arkadaşlarını da bu tutumu bazen aşırı bunaltabilir. Her zaman başarılı ve disiplinlidir. Başak burcu erkek her zaman başarı duygusu ile haz duyar. Başarısızlık onun tahammül edebileceği bir durum asla değildir. Bu yüzden karalarını almadan önce ince eleyip sık dokur. Her zaman mükemmel olmak içgüdüsü onu daima başarıya götürür.


İSME ÖZEL EN BAŞARILI KİŞİ HEDİYE SEPETİ

başak burcu erkeğe hediye

Ne demiştik, başarısızlığa asla tahammülü yoktur, başak erkeğinin. Bu kadar özverili, çalışkan, üretken erkek sevgilinin çalışma hayatı da doğal olarak başarılarla dolu bir geçmişe sahiptir. Bu kadar başarı elde eden sevgili ya da eşe verilebilecek en eşsiz hediye İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti çok anlamlı olacaktır. İş yerinde bu başarıları mutlaka göz ardı edilmiyordur. Fakat sevdiği kadın tarafından onura edilmek onu inanılmaz mutlu edecektir.

başak burcu erkeğe hediye

İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti içerisindeki kişiye özel başarı ödülleriyle oldukça etkileyici. İsme özel hazırlanan altın sarısı renginde ödül kupası, Altın madalya görünümlü ödül madalyonu Mini bir plaket ve yine ismini özel bir kupa Bardak ile onunla her zaman gurur duyduğunuzu hissettirebileceksiniz.


FOTOĞRAF BASKILI GÖMLEK KOL DÜĞMELERİ

başak burcu erkeğe hediye

Şimdiye kadar kol düğmeleri karşımıza klasik, taşlı, deri v.s birçok şık modeli ile karşımıza cıktı. Başak burcu erkeğe doğum günü hediyesi verirken fark yaratmak istiyorsanız en farklı ve şık tarzıyla Fotoğraf Baskılı Gömlek Kol Düğmeleri ile detaylara önem veren sevgilinizi şaşırtmanız mümkün.

başak burcu erkeğe hediye

Eleştirmeyi her durumda seven başak erkekleri bu hediye karşısında size söyleyecek söz bulamayacak. Çünkü bu kol düğmelerinin üzerinde siz olacaksınız. O çok yoğun iş temposunun içinde sıkıcı iş toplantılarının arasında ufak bir detay gibi görünse de şıklığının tamamlayıcısı bu küçük ama anlamlı Fotoğraf Baskılı Gömlek Kol Düğmeleri ile sizi hep yanında hissedecek.


KİŞİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ KİTAP AYRACI

başak burcu erkeğe hediye

Kitaplarla iç içe olmak yaşam biçimi haline gelmiş, her zaman kendini bir adım daha öteye götürebilecek değerler eklemeyi seven başak burcu erkeğine kitap okurken kaybolduğu dünyanın içinde sizi her daim hatırlatacak Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı çok sevimli ve romantik bir hediye olacaktır. 3 adet fotoğrafınıza ve ikinizin ismine özel olarak hazırlanan kitap ayracı kitap okumayı çok daha anlamlı hale getirerek sadece sevgiliye, eşe değil tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz türden bir hediye olması açısından de her zaman aklınızda bulunmalı.


KİŞİYE ÖZEL ANI ÇERÇEVESİ

başak burcu erkeğe hediye

Aslında hiç romantik olmayan bunu da asla dile getirmeyen Başak erkeği kendi çekingenliğin aksine belki de partnerinden romantik sözler duymalı, hediyeler almalı. Eminim oda bunu karşılıksız bırakmayacaktır. Kişiye Özel Siyah Metal Resim Çerçevesi çok romantiklikten hoşlanmayan erkekler için oldukça ideal türden, ne çok az ne çok fazla. Tam ona hitap edecek tarzda oldukça şık ve anlamlı bir çerçeve. Birlikte olduğunuz her an iki taraf için de çok değerlidir.

başak burcu erkeğe hediye

En özel, en mutlu anınızın fotoğrafınızın yanı sıra metal siyah çerçeve üzerinde dile getirmek istediğiniz mesajınız yer alacak. Başak burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi verirken oldukça ince düşünülmüş, onun tarzını yansıtan bir hediye seçmiş olacaksınız.


ERKEĞE ÖZEL HAVALI HEDİYE SETİ

başak burcu erkeğe ne hediye alınır

Ardı ardına gelen başarıların elbet bir mükâfatı olmalıydı. İşinde terfi eden ya da onun için çok daha iyi imkânların sağlandığı belki de daha mutlu olabileceği yeni işinde onu daha da cesaretlendirecek, gururlandıracak, herkesten çok daha başka, prestijine yakışacak Erkeğe Özel Havalı Hediye Seti her bakımıyla tam sizin aradığınız hediye. Evet, adı üstünde hem havalı hem özel hem de oldukça gösterişli bu hediye seti başak burcu erkeğe alınacak hediyeler arasında en kaliteli ve oldukça işlevsel niteliğe sahip türdendir. İçerisinde ofis günlerinde en çok kullanacağı 4 parça ürün bulunmaktadır.

1 adet deri kapaklı kutu içinde 2’li isme özel tükenmez kalem
1 adet isme özel deri-metal hazırlanmış anahtarlık
1 adet metal kredi kartlık
1 adet kupa bardak
Tamamen sevgilinizin, eşinizin ismine özel olarak hazırlanarak ahşap kutu içerisinde şık bir aranjman ile eşi benzeri olmayan bir hediye ile karşısına çıkacaksınız.


KİŞİYE ÖZEL KUPA BARDAK MODELLERİ

başak burcu erkeğe hediye

Ev, ofis hatta araba da sıcak kahvesini yudumlamadan yapamayanlar için Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug tam kahve müptelası sevgiliye, eşe, arkadaşa verebileceğiniz onu oldukça mutlu edecek ve hediyenizi her yerde yanında taşıyabilecek. Başak burcu erkeğe yıl dönümü hediyesi verirken görüntüsü ile oldukça şık ve kaliteli duran kişiye özel isim yazılı termos mug üzerine sevdiğiniz kişinin ismini yazdırarak kendisini özel hissetmesine de sebep olacaksınız.


KİŞİYE ÖZEL 9 FOTOĞRAFLI KARE DUVAR SAATİ

başak burcu erkeğe hediye

Anılarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz size özel 9 adet fotoğraftan oluşan, kolaj şeklindeki Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati, sevdiğinize koca bir yılın özeti niteliğinde verebileceğiniz şahane bir yıl dönümü hediyesi.


KİŞİYE ÖZEL İSİMLİ BİRA BARDAKLARI

başak burcu erkeğe hediye

Efsanelere konu olan çok güzel ve büyüleyici bir yapı olan kız kulesi İstanbul’un ilk akla gelen şaheserdir. Boğazın ortasında tek başına görüntüsü ile kadın erkek herkesi kendine hayran bırakır. Rivayetlere göre nice aşklar görmüştür. Kız Kulesi Metal Dişli Masa Saati aşkınıza verirken bizim aşkımızda en az aşklara konu olan kız kulesi kadar büyülü ve sonsuz diyebilirsiniz.

aşk mektupları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.