sadsad x
asdasd
Boğa Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Boğa Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Boğa burcu erkeğe hediye fikirleri arasında birden fazla seçenek bulunur. doğa ile ilgili aktivitelerden hoşlanan, görselliğe önem veren ve rahatına düşkün olan boğa erkeklerine alabileceğiniz hediyeleri sizler için hazırladık… Kesinlikle Boğa burcu erkek, ilgi odağı olmayı sever, başkalarının kendisine hayranlığı onu çok mutlu eder. Canlı bir zekaya ve büyük bir yaratıcı duyguya sahiptir. Girişimci ve cüretkar, oynamayı seviyor ama kaybetmeyi asla kabullenemiyor. Söz konusu olan, onu bazen otoriter tutumlara iten büyük bir başarısızlık korkusu ve mükemmeliyetçilik yönüdür. Neyse ki bu burç gururunu kırmak ve gücünü büyük işlerin hizmetine sunmak için koca kalbine güvenebilir. Boğa burcu erkeği aynı zamanda romantiktir; memnun etmeyi ve cezbetmeyi sever ama aşık olduğunda, nasıl çok sevecen olunacağını da çok iyi bilir. Her zaman göstermese de duygusal ve dostane bağlara çok önem verir. Güneşe bağlı olan bu burç, parlayan her şeyi sever ve göz kamaştırıcı bir yaşam hayal ediyor. Özel günler için hediye seçenekleri bulunduğu gibi içinizden geldiği için de hediye seçimi yapıp, boğaların kalbini kazanabilirsiniz. O zaman başlayalım!

İsmine Özel Tavla

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa burcu erkeği, beceriklidir. Zeka oyunlarını çok severler. Bu burca sahip erkeklerin gelenekselci bir yapısı da vardır. Bu sebepten de geleneksel oyunları oynamayı da tercih ederler. Başarılı bir oyun sergilerler. Bir boğaya hediye almak istiyorsanız seçiminizi oyunlardan yana yapabilirsiniz. Boğa burcuna hediye önerileri arasında bulunan ismine özel bir tavla yaptırabilirsiniz. Boğalar duygusaldır. Sizin onun için özel olarak hazırlatmış olduğunuz bir hediyeye kayıtsız kalamayacaklardır. Ömür boyu saklayabilecekleri bir hediye aldığı için de çok mutlu olacaktır. Her boğa erkeğinin hoşuna gidecek olan bu hediye fikrini alternatifleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Termos Bardak

boğa burcu erkeğe hediye

Doğa yürüyüşlerini, kamp yapmayı ve gezileri seven boğa erkeklerine bu aktivitelerinde onlara eşlik edebilecek termos bardak hediyesi alabilirsiniz. Yiyecek ve içecek konusunda hassas olan boğa burçları, bu hediye karşısında büyük bir sevinç yaşayacaklardır. Boğa burcu erkeğine hediye olarak tercih edeceğiniz bu termos bardakları, isme özel olarak da tasarlatabilirsiniz. Adının yazılı olduğu ve kullanabileceği bir gereç olan bu termos bardaklar ile boğanın kalbini kazanabilirsiniz.

Mutfak Önlüğü

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa erkeğinin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçer. Onlar yemekleri doymak için değil, tatmak için yerler. Farklı lezzetleri keşfetmekten çok hoşlanan boğa erkekleri, mutfakta da oldukça başarılı işlere imza atarlar. Ayrıca başarılarının takdir görmesini ve beğenilmesini de isterler. Yemek yapma konusunda kendilerine güvenen boğa erkekleri için yemekler ile ilgili hediyeler seçilebilir. Özel günlerde kişilere hediyeler verilir. Bu özel günler arasında yılbaşı kutlamaları hemen hemen herkes tarafından organize edilir. Boğa burcu erkeğe yılbaşı hediyesi olarak, yılın en iyi aşçısı gibi sıfatların yazılı olduğu bir mutfak önlüğü hediye edilebilir. Hatta bu önlüğün üzerinde boğa erkeğinin isminin yazılı olması da çok hoşlanacağı bir jest olacaktır. Badece yılbaşı için değil, her özel gün için ya da içinizden geldiği zamanlarda, bunun gibi yemek temalı hediyeleri seçebilirsiniz.

Bir Kutu Çikolata

boğa burcu erkeğe hediye

Yemekten bahsetmişken hediye seçeneklerine ara vermeden devam edelim! Çikolata, genellikle kadınları mutlu etmesiyle bilinir. Ancak bu durum boğa erkekleri için de geçerlidir. Bir kutu çikolatayı oturduğu yerde bitirerek boş kutuyu size verebilir. Öyle bir çikolata severdir… Eğlenceli ve esprili hediyelerden hoşlanan boğa burcu erkeği için bir çikolata kutusu hediye edilebilir. Boğa erkeğine doğum günü hediyesi olarak, üzerinde onun fotoğrafının olduğu ve adının yazdığı ona özel bir çikolata kutusuna hiçbir boğa erkeği kayıtsız kalamaz. Hediyenizi verdikten sonra, size ikram etmesini beklemeyin. Bir tane aldıktan sonra, çikolatayı kaldıracak ve ilerleyen günlerde yemek için saklayacaktır. Tipik bir boğa erkeği işte…

Mini Oyunlar

boğa burcu erkeğe hediye

Boğaların oyun sevdiğini daha önce söylemiştik. Burçlara göre hediye seçimi yaparken, hediye alınacak kişinin yaş aralığına da dikkat etmek gerekir. Boğa erkekleri oyun oynamayı çok severler. Özellikle ev ortamında portatif oyun alanları onları çok mutlu eder. Çünkü boğalar keyiflerine düşkündür. Bu sebeple de konforundan ödün vermeden eğlenceli zamanlar geçirebileceği oyun düzenekleri hediye seçenekleri arasında tercih edilebilir. Arkadaşlarıyla oynayabileceği mini oyun düzenekleri arasında çivili futbol sahası, langırt oyun masası gibi portatif oyunlar boğa erkeklerinin ilgisini çekecektir. İster özel günlerde isterseniz içinizden geldiği zamanlarda boğa erkeğini mutlu edecek bu hediyeyi seçebilirsiniz.

Erotik Çark

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa erkeğinin gece hayatı oldukça renklidir. Ona unutamayacağı bir hediye almak istiyorsanız erotik oyunlar oynayabileceğiniz erotik çark hediyesini alabilirsiniz. Üzerinde çeşitli görevlerin yazdığı bu eğlenceli ve erotik aktivite seçeneği boğa erkeğine doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Ama kalabalık bir organizasyon söz konusu ise, bu hediyeyi baş başa kaldığınızda vermeyi unutmayın…

Kişiye Özel Pusula

boğa burcu erkeğe hediye

Doğa ile iç içe olmayı ve seyahat etmeyi seven boğa erkeklerine alınabilecek hediyeler arasında yön bulmalarına yardımcı olacak pusula seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Boğa erkeğine hediye olarak seçeceğiniz pusulayı, isme özel olarak sipariş verip ona daha özel ve daha kişisel bir hediye verebilmeniz mümkün. Bu hediye onun çok hoşuna gidecek!

Aşk Oyunları Kartları

boğa burcu erkeğe hediye

Aşk adamı olan boğa erkeklerine seksi bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Özellikle sevgililer günü ya da evlilik yıldönümleri gibi özel günlerde bu şekilde özel bir hediye hazırlayarak boğayı kalbinden vurabilirsiniz! Boğa burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak aşk kartları siparişi verebilir, hatta küçük bir hazırlık da yapıp hediyenizin unutulmaz bir geceye dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli görevlerin yazılı olduğu bu kartlar, aşk hayatınızı da hareketlendirerek ilişkinize dinamiklik katacaktır. Gerçi boğa erkeğiyle birlikte olup, aşk hayatının monoton olması da biraz zor…

İsme Özel Nostaljik Radyo

boğa burcu erkeğe hediye

Boğalar nostaljik hediyelere bayılırlar. Özellikle de bu hediye seçeneği adına özel olarak tasarlanmışsa… Sadece sevgililere ya da çiftlere göre özel günler değil, daha farklı anlamlar taşıyan özel günler de mevcuttur. bunlardan biri babalar günüdür. Korumacı ve sahiplenici bir baba olan boğalar, çocuklar ile çok iyi anlaşırlar. Boğa burcu erkeğine babalar günü hediyesi olarak, eski görünümlü bir radyo alabilirsiniz. Boğaların müzik kulağı çok gelişmiştir. Bu sebeple de müzik dinlemeyi çok severler. Bu hediye fikri hem eşlerin hem de çocukların tercih edebileceği bir babalar günü hediyesidir. Adına özel bir tasarım yaptırarak takdim edebilirsiniz. Boğalar, anılara çok önem verirler. Bundan dolayı emin olun ki, boğa erkeği bu hediye karşısında çok mutlu olacak ve ömür boyu en özenli şekilde bu hediyeyi muhafaza edecektir…

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

boğa burcu erkeğe hediye

Bu manevi kupa bardak, ona sizden bir hediye ve üstelik de boğa burcu erkeğe özel. Bu yüzden de boğa burcu erkeğin gözünde kesinlikle çok anlamlı bir kupa bardak olacaktır. Size nasıl teşekkür edeceğinizi bilemeyecek olan sevdikleriniz, eminiz ki böyle manevi bir kupa bardağı kendisi için özel yaptırmayı düşündüğünüz için de sizi takdir edecektir. Hepimiz evimizde bardak kullanırız, ister kahve için, ister kahvaltı için, hatta bazıları bardaktan su içer, bu nedenle herkes için çok faydalı bir hediyedir. Motive edici ve felsefi ifadelerle kendi kupa serilerini piyasaya süren markalarda bir patlama olduğu doğru olsa da, kişiye özel kupalar gibi diğerlerinden farklı kupa modelleri de var.

Kişiye Özel Fotoğraflı Dekoratif Ay Lamba

boğa burcu erkeğe ne hediye alınır

Kalıpların dışına çıkın ve sevdiklerinizi bu fotoğraflı dekoratif ay lambayla buluşturun. Fotoğraflı tasarımı bu dekoratif lambanın en vurucu özelliği. Sevdiklerinizin doğum günleri veya özel zamanlarına renk katabileceğiniz kişiye özel dekoratif ay led lamba alternatifleri içerisinden model model dekoratif ay lambalar hem kullanışlı; hem de anlamlı bir hediye alternatifi olarak Hediyemen tarafından güzel avantajlarıyla birlikte önünüze geliyor. Fotoğraflı dekoratif ay lambayla siz duygulara hitap eden bir hediye seçmiş olacaksınız. İşte bu nedenle dekoratif ay lambayı almak için acele etmelisiniz. Kendisine özel hazırlanacağından bu dekoratif ay led lamba için boğa burcu erkeğin mutlaka beğeneceği bir ürün olacaktır diyebiliriz. Gerçek ay görünümü bu lamba ile evinizin odasına taşınıyor. Aynı zamanda da size özel tasarıma sahip! Bu dekoratif ay lambayla gönül kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kaşif Erkek Karikatürlü Biblo

boğa erkeğine hediye

Doğum günü için hediyeler arasından, boğa burcu erkeğin güzel karikatürüne özel olarak hazırlatabileceğiniz biblo ile ona kalıcı bir hatıra bırakabilir ve sık sık sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Karikatür baskılı kişiye özel hediye önerilerinde bu kez sizlere kişiye özel kaşif erkek karikatürlü biblo ile ulaşıyoruz. Profesyonelce özelleştirilen bu harika biblo hızlı kargo ve özel paketi ile sizlere ulaşacaktır. Boğa burcu erkeğe sevgi gösterme anlamında her türlü faydayı bu güzel bibloyla görebileceksiniz diye düşünüyoruz. Doğum gününün keyifli ve neşeli atmosferine çok yakışacak en orjinalitesi yüksek hediye tasarımları her zaman olduğu gibi sadece Hediyemen'da. Doğum günü için en orijinal hediyelerden biri olmaya aday kişiye özel hediyelik biblo, ile sevdiklerinizi unutmadığınızı kendisine hissettirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile geçirdiğiniz çok özel anların ve ona olan en özel hislerinizi kelimelere dökerek bize iletin ve duygularınızdan ibaret şık hediye notları tasarlayarak bu özel biblo üzerinde boğa burcu erkeğe ulaştıralım.

Erkeğe Kişisel Aksesuarlar Hediye Seti

boğa burcu için hediye

Boğa burcu erkeğe unutulmaz ve ucuz bir doğum günü hediyesi olacak manevi bir hediye setine kavuşmak üzeresiniz. O halde doğru yerdesiniz. Beklentilerinizi karşılayacak tüm özelikleri barındıran ürünlere yüksek ücretler ödemeyeceksiniz. Hediyemen farkıyla ucuz doğum günü hediyesi seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Tüm siparişleriniz için aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme seçenekleri sunuluyor.

Süper Erkek Karikatürlü Araba Süsü

boğa burcu erkeğe doğum günü hediyesi

İşte bu araba cam süsü boğa burcu erkeğin olacak. Sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirirken, sizleri mutlu edecek daha güzel bir şey varsa o da alacağınız hediyeler olacaktır. Mutlu etme garantili yüz güldüren tasarım araba cam süsleri sizleri beklerken, tercihlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Sevdikleriniz için en uygun armağanları alma fırsatı bulacaksınız. Hem de en uygun fiyatlar sahip olma fırsatını kaçırmamalısınız. İlginizi çekecek olan seçenekler sizleri bekliyor. Ucuz ve güzel araba cam süsleri nereden alınır sorusuna artık adres olarak gösterebileceğiniz bir cevabınız var. Boğa burcu erkeğe doğum günü sürprizinizi en güzel bu karikatürüne özel otomobil cam süsüyle patlatabilirsiniz.

Erkekler İçin Kişiye Özel Karikatürlü Kanvas

boğa burcu erkeğe esprili hediye

Boğa burcu erkeğe oldukça esprili bir doğum günü hediyesi olacağı da neredeyse kesin gibi. Sevdiklerinizi karikatür baskılı kılığında oldukça komik bir şekilde kanvas tablo üzerine taşıyacağımız bu orijinal hediyenizle onu çok güldüreceksiniz. Gülme bahanesi bol olanlar için erkekler İçin kişiye özel karikatürlü kanvas birebir bir ürün. Şu ana kadar doğum günü için hep en güzel hediyeleri sevdikleriniz için seçtiyseniz, haliyle çıtayı çok yükselttiniz ve sizden beklentiler yüksek olacaktır. Karikatürlü bu kanvas tabloyla boğa burcu erkeğe harika bir kahkaha attıracaksınız. Süs eşyalarını seven sevdikleriniz varsa onlar için esprili ev ürünleri oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki kişiye özel karikatürlü kanvas tablo ürününü tercih ederek. Esprili olmasıyla bilinen bu tablolalar, evlere şıklık ve zarafet katmaktadır. Boğa burcu erkeğin özel anlarının daha da özel geçmesini sağlamak için kanvas tabloyu tercih edebilirsiniz. Sahibine özel tasarımlı bu kanvas tabloyla boğa burcu erkeğe yapacağınız doğum günü sürprizi unutulmaz bir an olarak hafızasında yer edecek.

Clipper Çakmak İsme Özel

erkeklere hediye fikirleri

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

** Boğa burcu erkeği şövalye ruhludur. Çekicilik ve gücü nasıl mükemmel bir şekilde birleştireceğini harika bir şekilde bilir.
** İnsanların tepkilerini anlamakta güçlük çeker. Doğal bir otoriteye sahiptir ve zalim olmadan diğer insanları yönetmeyi başarır.
** Boğa erkeği aynı zamanda büyük bir hayalperest ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için harika şeyler başarmayı isteyen bir idealisttir.
** Kendisi hakkında iyi bir görüşü vardır ve eleştiri karşısında biraz gurur duyabilir. Ama aynı zamanda cesur ve dürüst, en zayıflara saygı duyuyor ve onları savunmaktan çekinmiyor.
** Cesur ve özgüveni olan kişilikleri sever ve huysuzluğu desteklemez. O da oldukça utangaç olabilir.

Boğa burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Boğa burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Boğa burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Boğa burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Boğa Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

1 -) Plakalı ve Karikatürlü Anahtarlık
2 -) Başarılı Erkek Kişiye Özel Karikatürlü Biblo
3 -) Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek
4 -) Yakın Dostlar Karikatürlü Yastık
5 -) İsme Özel Gold Bira Bardağı
6 -) Erkeğe Hediye Premium Hediye Seti
7 -) Tavla Ustası İsme Özel 3d Led Lamba
8 -) Sevgiliye Hediye Mesajlı Çubuk Kolye
9 -) Erkeğe Hediye Kişiye Özel Karikatürlü Biblo
10 -) Kişiye Özel Kırmızı Sıkma Kehribar Tesbih
11 -) İsimli ve Plakalı Araç Ruhsat Kabı
12 -) İsme Özel Mavi Çelik Termos
13 -) Sevgiliye Özel Hayatımın Anlamısın Hediye Sepeti
14 -) Kişiye Özel Kalem ve Defter Seti
15 -) Yaş Gününe Özel Çakmak ve Sigara Tabakası

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.