sadsad x
asdasd
Boğa Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

Boğa Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Boğa burcu erkeğe hediye fikirleri arasında birden fazla seçenek bulunur. doğa ile ilgili aktivitelerden hoşlanan, görselliğe önem veren ve rahatına düşkün olan boğa erkeklerine alabileceğiniz hediyeleri sizler için hazırladık… Özel günler için hediye seçenekleri bulunduğu gibi içinizden geldiği için de hediye seçimi yapıp, boğaların kalbini kazanabilirsiniz. O zaman başlayalım!

İsmine Özel Tavla

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa burcu erkeği, beceriklidir. Zeka oyunlarını çok severler. Bu burca sahip erkeklerin gelenekselci bir yapısı da vardır. Bu sebepten de geleneksel oyunları oynamayı da tercih ederler. Başarılı bir oyun sergilerler. Bir boğaya hediye almak istiyorsanız seçiminizi oyunlardan yana yapabilirsiniz. Boğa burcuna hediye önerileri arasında bulunan ismine özel bir tavla yaptırabilirsiniz. Boğalar duygusaldır. Sizin onun için özel olarak hazırlatmış olduğunuz bir hediyeye kayıtsız kalamayacaklardır. Ömür boyu saklayabilecekleri bir hediye aldığı için de çok mutlu olacaktır. Her boğa erkeğinin hoşuna gidecek olan bu hediye fikrini alternatifleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Termos Bardak

boğa burcu erkeğe hediye

Doğa yürüyüşlerini, kamp yapmayı ve gezileri seven boğa erkeklerine bu aktivitelerinde onlara eşlik edebilecek termos bardak hediyesi alabilirsiniz. Yiyecek ve içecek konusunda hassas olan boğa burçları, bu hediye karşısında büyük bir sevinç yaşayacaklardır. Boğa burcu erkeğine hediye olarak tercih edeceğiniz bu termos bardakları, isme özel olarak da tasarlatabilirsiniz. Adının yazılı olduğu ve kullanabileceği bir gereç olan bu termos bardaklar ile boğanın kalbini kazanabilirsiniz.

Mutfak Önlüğü

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa erkeğinin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçer. Onlar yemekleri doymak için değil, tatmak için yerler. Farklı lezzetleri keşfetmekten çok hoşlanan boğa erkekleri, mutfakta da oldukça başarılı işlere imza atarlar. Ayrıca başarılarının takdir görmesini ve beğenilmesini de isterler. Yemek yapma konusunda kendilerine güvenen boğa erkekleri için yemekler ile ilgili hediyeler seçilebilir. Özel günlerde kişilere hediyeler verilir. Bu özel günler arasında yılbaşı kutlamaları hemen hemen herkes tarafından organize edilir. Boğa burcu erkeğine yılbaşı hediyesi olarak, yılın en iyi aşçısı gibi sıfatların yazılı olduğu bir mutfak önlüğü hediye edilebilir. Hatta bu önlüğün üzerinde boğa erkeğinin isminin yazılı olması da çok hoşlanacağı bir jest olacaktır. Badece yılbaşı için değil, her özel gün için ya da içinizden geldiği zamanlarda, bunun gibi yemek temalı hediyeleri seçebilirsiniz.

Bir Kutu Çikolata

boğa burcu erkeğe hediye

Yemekten bahsetmişken hediye seçeneklerine ara vermeden devam edelim! Çikolata, genellikle kadınları mutlu etmesiyle bilinir. Ancak bu durum boğa erkekleri için de geçerlidir. Bir kutu çikolatayı oturduğu yerde bitirerek boş kutuyu size verebilir. Öyle bir çikolata severdir… Eğlenceli ve esprili hediyelerden hoşlanan boğa burcu erkeği için bir çikolata kutusu hediye edilebilir. Boğa erkeğine doğum günü hediyesi olarak, üzerinde onun fotoğrafının olduğu ve adının yazdığı ona özel bir çikolata kutusuna hiçbir boğa erkeği kayıtsız kalamaz. Hediyenizi verdikten sonra, size ikram etmesini beklemeyin. Bir tane aldıktan sonra, çikolatayı kaldıracak ve ilerleyen günlerde yemek için saklayacaktır. Tipik bir boğa erkeği işte…

Mini Oyunlar

boğa burcu erkeğe hediye

Boğaların oyun sevdiğini daha önce söylemiştik. Burçlara göre hediye seçimi yaparken, hediye alınacak kişinin yaş aralığına da dikkat etmek gerekir. Boğa erkekleri oyun oynamayı çok severler. Özellikle ev ortamında portatif oyun alanları onları çok mutlu eder. Çünkü boğalar keyiflerine düşkündür. Bu sebeple de konforundan ödün vermeden eğlenceli zamanlar geçirebileceği oyun düzenekleri hediye seçenekleri arasında tercih edilebilir. Arkadaşlarıyla oynayabileceği mini oyun düzenekleri arasında çivili futbol sahası, langırt oyun masası gibi portatif oyunlar boğa erkeklerinin ilgisini çekecektir. İster özel günlerde isterseniz içinizden geldiği zamanlarda boğa erkeğini mutlu edecek bu hediyeyi seçebilirsiniz.

Erotik Çark

boğa burcu erkeğe hediye

Boğa erkeğinin gece hayatı oldukça renklidir. Ona unutamayacağı bir hediye almak istiyorsanız erotik oyunlar oynayabileceğiniz erotik çark hediyesini alabilirsiniz. Üzerinde çeşitli görevlerin yazdığı bu eğlenceli ve erotik aktivite seçeneği boğa erkeğine doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Ama kalabalık bir organizasyon söz konusu ise, bu hediyeyi baş başa kaldığınızda vermeyi unutmayın…

Kişiye Özel Pusula

boğa burcu erkeğe hediye

Doğa ile iç içe olmayı ve seyahat etmeyi seven boğa erkeklerine alınabilecek hediyeler arasında yön bulmalarına yardımcı olacak pusula seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Boğa erkeğine hediye olarak seçeceğiniz pusulayı, isme özel olarak sipariş verip ona daha özel ve daha kişisel bir hediye verebilmeniz mümkün. Bu hediye onun çok hoşuna gidecek!

Aşk Oyunları Kartları

boğa burcu erkeğe hediye

Aşk adamı olan boğa erkeklerine seksi bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Özellikle sevgililer günü ya da evlilik yıldönümleri gibi özel günlerde bu şekilde özel bir hediye hazırlayarak boğayı kalbinden vurabilirsiniz! Boğa burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak aşk kartları siparişi verebilir, hatta küçük bir hazırlık da yapıp hediyenizin unutulmaz bir geceye dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli görevlerin yazılı olduğu bu kartlar, aşk hayatınızı da hareketlendirerek ilişkinize dinamiklik katacaktır. Gerçi boğa erkeğiyle birlikte olup, aşk hayatının monoton olması da biraz zor…

İsme Özel Nostaljik Radyo

boğa burcu erkeğe hediye

Boğalar nostaljik hediyelere bayılırlar. Özellikle de bu hediye seçeneği adına özel olarak tasarlanmışsa… Sadece sevgililere ya da çiftlere göre özel günler değil, daha farklı anlamlar taşıyan özel günler de mevcuttur. bunlardan biri babalar günüdür. Korumacı ve sahiplenici bir baba olan boğalar, çocuklar ile çok iyi anlaşırlar. Boğa burcu erkeğine babalar günü hediyesi olarak, eski görünümlü bir radyo alabilirsiniz. Boğaların müzik kulağı çok gelişmiştir. Bu sebeple de müzik dinlemeyi çok severler. Bu hediye fikri hem eşlerin hem de çocukların tercih edebileceği bir babalar günü hediyesidir. Adına özel bir tasarım yaptırarak takdim edebilirsiniz. Boğalar, anılara çok önem verirler. Bundan dolayı emin olun ki, boğa erkeği bu hediye karşısında çok mutlu olacak ve ömür boyu en özenli şekilde bu hediyeyi muhafaza edecektir…

erkeklere hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.