sadsad x
asdasd
Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Boğa burcu özellikleri arasında en belirgini, güvenilir olmaları ve sakin yapılarıdır. Boğa burcu hayatın bütün güzelliklerine düşkündür. Özellikle sanat ve estetiğe düşkündür. Sıcak kanlı, sabırlı, kararlı bir burçtur. Para kazanmayı severler ve oldukça da garanticilerdir ve para biriktirir ya da getirisi olduğunu düşündüğü yatırımlara yönelebilirler. Oldukça çalışkan oldukları için hemen hemen birçok meslekte para kazanabilirler. Zorluklara boyun eğmeyen bir burç olan boğa, her durumu kendi lehine rahatlıkla çevirebilirler. Yemek yemeyi çok seven ve iştahları her zaman açık olan boğa burçları için yemek hem göze hem de mideye hitap etmelidir. Güzel bir yemekten ve güzel bir sofradan mutlu olurlar. Özensiz sofralar onlar için oldukça sıkıcıdır ve tercih etmezler. İnatçı bir burç olan boğa, sakin yapısına rağmen aynı zamanda sabrı taştığında oldukça öfkeli olabilir. Aşk ve tutku da onun için fazlasıyla önemlidir. Partnerinde de çalışkanlık onun için önemli olacaktır. Yaşam kalitesini istediği standartlarda tutabilmek boğa burcu özellikleri bakımından ön plandadır. Ses ve konuşma tarzları oldukça etkileyicidir. İlişkilerinde gelip geçici heveslere kapalıdır. Uzun süreli ve ciddi ilişkileri tercih ederler ve güven oldukça önemlidir. Otoriter ve mesafeli görünümlerinin ardında aslında oldukça da alıngandırlar. 

BOĞA BURCU YÜKSELENİ

boğa burcunun özellikleri

Boğa burcu yükseleni olanlar, hemen sinirlenen bir yapıları olmadığı halde kızgınlığı geçtikten sonra bile uzun süre kin tutabilirler. Sakin ve uyumlu olmalarının yanında gelenekselci bir yanları da vardır.  Kuralcı ve ısrarcı kişilikleri vardır. Maddiyat önemlidir. Yatırım, mal ve mülk isteklerine ulaşırlar. Etrafındaki insanların kendileri hakkında olumlu ve iyi düşünmelerini isterler.

BOĞA BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

boğa burcunun özellikleri

Boğa burcu kadın özellikleri arasında hayat standartlarında huzur ve rahatlık ön planda olacağı için kendileri gibi çalışkan bir eş seçimi yapacaklardır.  Karşı tarafın ilgisine emin olduktan sonra kendilerindeki mesafeyi yok edecek ve ilgili davranmaya başlayacaklardır. Bulundukları ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkat çeken boğa kadını, aynı zamanda gerçekçi ve otoriterdir de. Merhametli, yardımsever, çalışkan, yardımsever, yumuşak kalpli ve fedakardır.

boğa burcu için hediye

Sadık bir eş olur, ailesine düşkündür. Yemek yapmayı ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever. Huzursuzluktan ve sadakatsizlikten hiç hoşlanmaz. Derin ve de yoğun duygulara sahip olan boğa kadını anne ve eş olmayı çok güzel taşır. Çocuklarını disiplinli bir şekilde yetiştirecek ve derli toplu, titiz olmalarını sağlayacaktır. 

BOĞA BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

boğa burcunun özellikleri

Boğa burcu erkekleri sakin görünüşünün altında oldukça hareketli ve inatçıdır. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever, hafta sonlarını dışarıda geçirmekten hoşlanır. Sabırlı ve çözüm odaklıdırlar. İş hayatında başarılı bir erkektir. Çalışkandır, başladığı bütün işleri bitirir. Bütçe yönetimi oldukça iyi olan boğa burcu erkeği tutumludur. Sevgi ve güzellik, ikisini de ister. Tutkulu bir aşıktır ve partnerinden de samimi tavırlar görmek ister her zaman. Evine düşkün ve ailesine bağlıdır. Sadakate önem verirler ve hayatındaki inşalardan da sadakat beklerler.

boğa burcu sevgiliye hediye

Çocukları çok sever ve iyi bir baba olurlar. Bakımlı ve kendi dış görünüşüne özen gösteren kadınlar dikkatlerini çeker. Komik ve espritüel olan boğa burcu erkeği iş hayatında, okulda ya da sosyal çevresinde de her zaman popülerdirler. Oldukça sosyal bir hayatları vardır ve iyiliksever tavırlarıyla her zaman arkadaşlarının, dostlarının yanında bulunurlar. Venüs tarafından yönetilen bir burç olduğu için sağlığına ve dış görünüşüne her daim önem verirler. 

BOĞA BURCU HAFTALIK

boğa burcunun özellikleri

Boğa burcu haftalık yorumunda; konfor alanlarınız genişleyecek ve hayata yönelik bakış açınızın değişmeye başlayacağı bir hafta olacak. Özgüveninizin zirve yaptığı, çekiciliğinizle bütün dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir hafta olacak.

sevgiliye hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.