sadsad x
asdasd
Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri

15 Ekim 2017

Hayat arkadaşınıza, dostunuza, annenize, ablanıza veya iş yerinizdeki bir kimseye hediye almadan önce uzun uzun düşünüyor musunuz? O halde ne almanız gerektiğini bilmiyor veya beğenmeyeceğinden korkuyorsunuz. Alınan hediyelerin her biri elbette ki çok anlamlı ve güzeldir. Ancak zevklere ve ilgi alanlarına göre hediye almak en doğru karardır. Bu nedenle yakın arkadaşınız veya sevgiliniz için seçeceğiniz hediyeyi almadan önce burç özelliklerine bakmanızda fayda vardır. Burcunun taşıdığı özellikler, ilgi alanları, zevkleri ve hayat tercihleri, hediye almanız konusunda size büyük bir yarar sağlayacaktır. Böylelikle sevdiğiniz insan için en doğru yılbaşı hediyesini alma şansını yakalayabilirsiniz. Burçlar, insanların zevklerinden kişilik özelliklerine kadar her konuda bilgi verir. Her insan burç özelliklerinin çoğunu taşır. Bu da bir insanı tanımak için burcunun araştırılmasını beraberinde getirir. Burç özelliklerinin anlattıkları, kişiye hediye alma konusunda da önem kazanmaktadır. Siz de arkadaşlarınızın burçlarını araştırmış, sevdiğiniz kişinin burcuna bakmışsınızdır. Bu durum size sevgilinizi veya arkadaşlarınızı daha iyi tanıma şansı vermiştir.

Yılbaşı, doğrum günü, sevgililer günü ve yıldönümü gibi özel günlerde aldığınız hediyeleri, burçlara göre seçmeniz, sizin için oldukça doğru bir karar olacaktır. Burçlara özel olarak tasarlanan hediyeler, kişilerin zevklerine uyum sağlarken, mutlu olmalarını da sağlamaktadır. Erkek arkadaşa hediye almakta zorlanan kişiler, burçlara uygun olarak tasarlanan hediyeleri tercih edebilirler. Her erkeğin zevkine uygun olarak tasarlanan bir hediye mutlaka vardır. Bu hediyeler arasından erkek arkadaşınıza uygun olanını seçmek için burcunu bilmeniz yeterli oluyor. Örneğin aslan burcu erkek arkadaşa özel olarak tasarlanan hediyeler daha çok siyah ve kahve tonlarından oluşurken yengeç burcu erkekleri için açık renkler kullanılıyor. Başak bucu erkekleri, oldukça titiz ve dikkatli olduklarından, hediyeleri de kusursuz görünüme sahip oluyor. Siz de erkek arkadaşınızın burcuna özel olarak tasarlanan bir hediye seçerek, zevklerine hitap edebilir ve onu çok daha mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Sevdiklerinizin veya birlikte olduğunuz fotoğraflardan oluşan sihirli kupa bardağın büyüleyici görüntüsü herkesi mest edecektir. En özel 2 fotoğrafınızı seçerek bu bardak üzerinde yer almasını sağlayın. Böylelikle yılbaşında sevdiğiniz insanı çok mutlu etme şansına sahip olabilirsiniz. Sihirli kupa bardak, en keyifli kahve ve çay saatlerinde, sevdiklerinizin elinde olarak sizi hatırlatacaktır. Şaşırtıcı, sürpriz içerikli bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, resimli sihirli kupa bardak ilk tercihiniz olmalıdır.

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

burçlara göre yılbaşı hediyesi

Sevdiğinize aşkınızı ve hissettiklerinizi anlatmak için sözlerden daha etkili bir şey yoktur. Kalbinizdeki güçlü duyguları romantik ve gülümseten bir hediye ile sevdiğinize sunabilirsiniz. Senin hakkında hissettiğim şeyler kartları, üzerindeki sözler ve figürler ile sevdiğinizi mutlu etmek için eşsiz oluyor. Kız veya erkek arkadaşınıza yılbaşında vereceğiniz bu hediye, her gün çektiği bir kart ile sizin hislerinize tanıklık edecek…

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Yatak odasının en özel parçası olan yastığın, size özel olarak tasarlanmasını istemez misiniz? Her baktığınızda içinizi ısıtan ve size anılarınızı hatırlatan bu yastık, sevdiğinizin de çok hoşuna gidecektir. Eşinize veya sevgilinize özel olarak tasarlanan yastığın üzerinde 3 farklı fotoğraf ve isimleriniz yer alıyor. Bu fotoğraflar, film şeridi biçiminde tasarlanarak aşkınızı en güzel biçimde anlatıyor.

En Güzel Yeni Yıl Dileklerim Kartları

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Kız arkadaşınızı mutlu etmek için pahalı ve gösterişli hediyelere gerek duymayın. Aşkınızı en güzel biçimde anlatan romantik bir hediye ile kız arkadaşınızın gönlünü çalabilirsiniz. Sonsuz aşkımız hediye sepeti içerisinde bulunan şirin peluş ayıcık, sonsuzluk sembolü gümüş kolye, kalp yastık ve 100 adet söz, büyük bir mutluluk yaratıyor. Sevdiğinizi bu özel hediye ile şımartabilirsiniz.

Melek Kanadı İsme Özel Kolye

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Çiçeklerin anlamları aşk ile bütünleştiğinde çok daha önem kazanıyor. Papatyalar, saf ve temiz olmayı simgeleyerek kadınlara çok yakışıyor. Sevdiğinize bu anlamlı çiçeği her zaman canlı olarak hediye etmek için yaşayan kolyeleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde beyaz papatya bulunan bu kolye, hiçbir zaman solmuyor ve canlı kalıyor. Bu da aşkınızın sonsuzluğunu, saf ve temizliğini gösteriyor.

Kişiye Özel Sonsuz Aşk 3D LED Lamba

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Göz kamaştıran tasarımı ve romantik görünümü ile bu 3D lambaya sevdiğiniz bayılacaktır. Yatağın baş ucunda yer alacak olan Kişiye Özel Sonsuz Aşk 3D led lambası, üzerindeki tarih ve isimler ile büyük bir anlam kazanıyor. Lambanın beyaz, kırmızı ve mor renkleri arasından sevdiğinize uygun olanı seçerek onu mutlu etmek için ilk adımı atabilirsiniz. Eşinize de bu hediyeyi alarak yatak odanızın atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Sevgilinize ve aşkınıza özel olarak hazırlanan yol haritası, aranızdaki uzak mesafeleri ortadan kaldırıyor. Uzakta olan sevgililerin birbirlerine duyduğu özlem ve sevgi, hediyeler üzerinde yer alabiliyor. Siz de sevdiğinizi ne kadar özlediğinizi kişiye özel mutluluğa giden yol tablosu ile anlatabilirsiniz. Bu tablo, onu ne kadar sevdiğinizi ve her an özlem duyduğunuzu anlatarak sevdiğinizi çok mutlu edecektir.

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

4 ayrı kutu içerisinde yer alan birbirinden lezzetli çikolatalar ve aşk sözleri kimi mutlu etmez ki? Büyük bir kalp kutu içerisinde yer alan aşk sözleri, sevginizi ve mutluluğunuzu anlatırken diğer kutulardaki çikolatalar ise büyük bir keyif verecektir. Bu romantik aşk kulesini yılbaşı, sevgililer günü veya doğum gününde aşkınıza armağan edebilirsiniz.

Sevimli Ayıcığın Sana 100 Aşk Mesajı Var

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Sevimli peluş ayıcık, kucağındaki kalp kutu ile sevgilinizin gönlünü çalıyor. Aşkınızı ve hissettiklerinizi sözler ile anlatmak için bu kalp kutu içerisindeki kartlar size yardım ediyor. Kırmızı kalp kartların üzerinde yazılı olan romantik cümleler, sevdiğinize sizin hissettiklerinizi anlatıyor. Üstelik 100 adet olması, daha büyük bir mutluluk sağlıyor. Sevdiğiniz kadını veya adamı mutlu etmek için ona özel olarak tasarlanan bu hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Seni Sevmenin 48 Nedeni Kitabı

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Birini çok sevmenin birden fazla nedeni vardır. İyi kalpli olması, hayvan sevgisi, duyarlılığı veya güzelliği gibi sebepler, aşkı oluşturan unsurlardır. Siz de aşkınızı, sevgilinizin özelliklerine bağlı olarak büyüttüyseniz, ona bu özel hediyeyi alabilirsiniz. Seni sevmenin 48 nedeni kitabı, adeta filmlerdeki sahneleri anımsatıyor. Sevginize olan bağlılığınız ve aşkınızın büyüklüğü, bu kitapta yazılıdır. Sevgilinizin her birini okuması için bu hediyeyi kaçırmamalısınız.

Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Sevgiliniz ile birlikte kurduğunuz hayallerin önemi oldukça büyüktür. Birlikte gitmek istediğiniz yerler, yaşlanmak istediğiniz ev gibi her unsur, hayallerinizi süsler. Bu hayallerden vazgeçmemek için bir nedeniniz vardır ve bu da sonsuz aşkınızdır. Şimdi sevdiğinize özel olarak tasarlanan mini bahçe ile hayallerinizi hatırlatabilirsiniz. Bu hediye, hayallerinizin bir göstergesi olurken, unutmamanız için de oldukça güçlü bir tasarımdır.

Kişiye Özel 2’li Vosvos Araba

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Herkesin hayalinde geçmişten gelen ve güzelliği ile büyüleyen vosvos arabalar vardır. Renkli görünümleri ve şirin tasarımları ile hayalleri süsleyen bu arabayı siz de çok seviyorsanız, sevdiğinize armağan edebilirsiniz. 2'li vosvos araba size ve sevdiğinize göre tasarlanarak oldukça hoş bir görünüm oluşturuyor. Sevdiğinizin ofisinde veya odasında duran bu araba, her zaman sizi ve aşkınızı hatırlatacaktır.

Erotik Görevler İçeren Kutu

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Evli çiftlerin birbirine alabileceği erotik görevler içeren kavanoz, aşk hayatını daha heyecanlı kılıyor. Kavanozun içerisinde bulunan görevler, çiftleri birbirine daha çok bağlıyor ve monotonlaşan yaşamlarını heyecanlandırıyor. Siz de eşiniz için bu özel hediyeyi alarak görevleri yapabilir ve böylelikle evliliğinize heyecan katabilirsiniz.

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

İlişkinize başladığınız ilk andan itibaren biriktirdiğiniz güzel anıları, bir albüm içerisinde toplama zamanı gelmedi mi? En güzel anılarınızı yaşarken çekildiğiniz fotoğrafları bir araya getirin ve bu şık albüm ile sevdiğinize sunun. Erkek veya kız arkadaşınızın çok hoşlanacağı şık tasarıma sahip olan albüm, hayat boyu aşkınızı simgeleyecektir. Bizimkisi bir aşk hikayesi foto kitap albümü, yılbaşı veya doğum günü gibi özel günler için ideal bir seçimdir.

Gelin ve Damat Sevgili Tişörtü

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Evlenme planları yapan veya düğün tarihine az kalan çiftler için harika bir hediyemiz var. Üzerinde damat ve gelin yazılı olan bu beyaz tişörtler, isimlerinizi de taşıyarak size özel kılınıyor. Düğün heyecanınıza eşlik eden ve mutluluğunuzu somutlaştıran gelin ve damat sevgili tişörtünü, sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Baş başa film izlerken veya fotoğraf çekimine giderken, bu sevimli tişörtleri üzerinizde taşıyabilirsiniz.

İsme Özel Kalpli Bayan Kolye

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Kadınların en sevdiği aksesuar şüphesiz ki kolyelerdir. Özellikle bu kolyeler, büyük bir anlam ifade ediyorsa kız arkadaşınızın boynundan eksilmez. Çok sevdiğiniz kız arkadaşınız için hem anlamlı hem de güzel bir hediye almak istiyorsanız, üzerinde isminin yazılı olduğu bu altın kaplama kolyeyi tercih edebilirsiniz. Kolyenin şık görünümünü arttıran kalp tasarımı ise onu ne kadar sevdiğinizi gösteriyor ve her zaman sizi hatırlatıyor.

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Çalışan erkeklerin en çok kullandığı ürün, kalemlerdir. İmza atarken ve not alırken kullanılan kalemin, kişiye özel olarak tasarlanması paha biçilmezdir. Erkeklere kendini değerli hissettiren hediyeler, genel olarak işinde kullanılan gerekli ürünlerdir. Bu nedenle iş hayatı içerisinde olan sevgiliniz, eşiniz veya iş arkadaşınız için isme özel beyaz kutulu 2’li kalem setini seçebilirsiniz. Böylelikle her zaman kullanabileceği 2 adet isme özel kalemi bulunacaktır.

Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Erkek aksesuarı denilince akla ilk olarak şık cüdan modelleri gelmektedir. Her zaman kullanılan bu cüzdanların kaliteli ve şık tasarıma sahip olması önemlidir. Kişiye özel taba renk erkek cüzdanı, erkek arkadaşınıza alabileceğiniz en ideal hediyelerden biridir. Bu hediyeyi erkek arkadaşınızın dışında babanız, abiniz veya iş arkadaşınızın için de tercih edebilirsiniz. Böylelikle üzerinde isim yazılı olan bu cüzdan, sahibine kendini değerli hissettirecektir.

Sevgililere Özel Elips Kol Düğmeleri

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Erkek arkadaşınızın toplantılarda, düğünde ve özel günlerde kullandığı kol düğmelerini size özel kılmak istemez misiniz? Üzerinde isimlerinizin yazılı olduğu elips kol düğmeleri şık görünümleri ve büyük anlamları ile sevdiğinizin kalbine işleyecektir. En şık takım elbiseler ve gömlekler ile kullanılan bu kol düğmelerini sevgililer gününde, yılbaşında veya doğum gününde sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Kol düğmeleri, aslan ve koç burcu erkeklerin vazgeçilmez aksesuarıdır.

Bir Ömür Birlikteyiz Minyatür Bahçe

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Sevdiğinize hediye ettiğiniz andan itibaren, yüzünde gülümseme oluşturan bu romantik hediye, size yaşamınızın anlamını sunuyor. İçerisinde yaşlı bir çift, şirin bir kulübe ve çeşitli figürler bulunan minyatür bahçe, sevdiğinizin hayallerini tekrar canlandırıyor. Birlikte bir ömür geçireceğinizi ve birlikte yaşlanacağınızı sevdiğinize göstermek için romantik minyatür bahçeyi hediye edebilirsiniz. Bu hediye, her zaman sevdiğinizin başucunda veya masasında kalacaktır.

Sevgiliye Romantik Konsept Hediye Sepeti

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Aşkınızı göstermenin en sevimli ve romantik yolu, sevdiğinize bir sepet dolusu mutluluk hediye almaktır. Kırmızı şık sepetin içerisinde yer alan 1 kavanoz dolusu şıpsevdi sakız, sevdiğinize çocukluk yıllarını hatırlatıyor. Emoji kar küresi ve beyaz ayıcık, romantik sepeti tamamlıyor. Her ürün, sevdiğinizi çocukluğuna götürecek ve kendini çok mutlu hissedecektir.

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Çikolatanın mutluluk verdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara çikolata hediye edebilirsiniz. Ancak bu hediyenin romantik olması da önemlidir. Büyük bir kutu dolusu çikolatanın mutlu edemeyeceği kimse yoktur. Bu kutuyu romantik yapan şey ise her çikolatanın üzerinde yer alan fotoğraflardır. En anlamlı fotoğrafınızı seçerek sevdiğinize bir kutu dolusu mutluluk hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğrafların altında isimleriniz ve mesajınız da yer alıyor.

Kişiye Özel Beyaz Erkek Gömlek

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Erkeklerin giyim parçalarından biri olan beyaz gömlek oldukça prestijli ve şık bir görünüm sergilemektedir. Her erkeğe çok yakışan beyaz gömlek, sizin sevdiğinize çok daha anlamlı gelecektir. Çünkü kişiye özel hazırlanan bu şık gömleğin yakasında mesajınız bulunuyor. Şıklığından ödün vermeyen balık, koç, aslan ve akrep burcu erkekleri bu hediyeye bayılacaktır. Bu özel hediyeyi özel bir günün öncesinde armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Sinema Klaketi Taş Bardak Altlığı

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Kahvenizi her yudumladığınızda, sevdiğinizin fotoğrafını görmek istemez misiniz? O halde siz de sevdiğiniz için bu imkanı yaratabilirsiniz. Ofiste ve evde kullanacağı taş bardak altlığını çok özel bir biçimde sevdiğinize sunabilirsiniz. Sinema klaketi olarak oluşturulan bu bardak altlığında filminizin ismi, ilişki tarihiniz ve oyuncular olarak sizin isminiz yer alıyor. Fotoğrafınız ile anlam kazanan bu hediye, özel ve romantik olarak sevdiğinizin çok hoşuna gidecektir.

Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kol Saatleri

burçlara göre yılbaşı hediyeleri

Kol saati, kıyafetlerin en güzel aksesuarıdır. Aynı zamanda yaşamın da en gerekli parçalarından biridir. Bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler, her zaman kol saati kullanırlar. Hayat arkadaşınız ile aynı tasarıma ve renge sahip kol saatlerini kullanabilirsiniz. Saatin içerisinde yazılı olan isimleriniz ve sonsuzluk işareti, bu saatleri size özel kılıyor. Aynı saniyeleri görerek paylaşmak için romantik görünüme sahip olan kişiye özel isim yazılı sonsuzluk kol saatlerini tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.