sadsad x
asdasd
En Güzel Sevgili Yastıkları

En Güzel Sevgili Yastıkları

10 Nisan 2018

Sevgililer sürekli birbirlerine hediyeler ve eşyalar almaktadır. Böylelikle ilişkilerini daha iyi bir seviye getirmekte ve kendi ihtiyaçlarını birbirleri sayesinde gidermektedir. Çoğunlukla karşısındaki kişileri mutlu etmek için hediyeler alınır. Anlamlı ve duygu yüklü hediyeler sevgililer için oldukça önemlidir. Ayıcıklar, yastıklar, saatler ve sevgili kombinleri gibi birçok hediye ve eşyalar sevgililer tarafından birbirine alınmaktadır. Doğum günlerinde, özel günlerde ve hatta sıradan günlerde bile bu şekilde özel hediyeler alınır. Özellikle sevgili yastıkları son zamanlarda oldukça çok duyulmaktadır. Fakat iki kişilik sıradan yastıklardan değil de özel tasarıma sahip ve kişiye özel olan yastıklardan bahsediliyor. Bu şekilde özel olarak tasarlanan oldukça fazla yastık modeli bulunmaktadır.


1. Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

sevgili yastıkları

fiyat

Sevgililer için tercih edilebilecek oldukça fazla ve güzel yastık modelleri bulunmaktadır. Birçok kişi sevgilisi için özel ve anlamlı yastık modelleri almakta ve ona hediye etmektedir. Bu tarz hediyeler genellikle yıl dönümlerinde, sevgililer gününde veya doğum günlerinde olmaktadır. Sevgili için bu hediyenin anlamlı olması oldukça önemlidir. Baktıkça sevgilisini hatırlamak isteyen kişiler için çok özel tasarımlara sahip yastıklar üretilmiştir. Film şeridi tasarımına sahip olan yastık modeli sevgililer için en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yastık üzerinde oldukça kaliteli baskı kullanılmaktadır. Sevgili yastığında bir film şeridi ve bunun içerisinde 3 adet fotoğraf karesi bulunmaktadır. Bu karelere sevgili ile olan en güzel 3 fotoğraf basılarak hediyeyi oldukça anlamlı bir şekle sokulmaktadır. Ayrıca yastığın en üstünde bay ve bayan isimler yazılmakta ortasında da kalp figürü bulunmaktadır. Bir sevgili için alınabilecek en romantik yastık modelidir.


2. Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık

sevgili yastık modeller,

fiyat

Sevgililerin hayatlarında odlukça önemli ve özel günler bulunmaktadır. Bu özel günlerden bir tanesi de yıl dönümlerini oluşturmaktadır. Birçok sevgili ve evli olan kişiler yıl dönümlerini kutlamakta ve odlukça umursamaktadır. Yıl dönümünde alınacak hediyelerde ayrı bir işkence haline dönüşebilmektedir. Bazı kişiler hediye konusunda hiç iyi değildir. Sevgiliye yıl dönümü hediyesi için güzel bir hediye sürprizi yapılmak isteniyorsa ‘’Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım’’ yastık modeli tercih edilebilir. Sevgili olan kişi bu yastık modelini oldukça beğenecektir. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım yastık sevgililer için özel bir tasarımda üretilmiştir. Yastık üzerine 5 adet resim eklenebilmektedir. Buraya sevgili ile olan en özel ve en romantik olan 5 an koyularak hediyenin ilk ve en önemli adımı tamamlanabilmektedir. Daha sonra ise hediye üzerinde yazılacak olan mesaj, isimler ve yıl dönümü tarihi eklenmelidir. Bu adımlarda tamamladıktan sonra ortaya oldukça güzel bir yıl dönümü hediyesi çıkmaktadır. Sevgililer için odlukça anlamlı ve güzel bir hediye olmaktadır.


3. Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

hediyelik sevgili yastıkları

fiyat

Bir insan sevdiği kişiyi sevindirmek ve ona hediye almak için ille de özel günleri beklememektedir. Sıradan günlerde de sevdiği kişiler için oldukça güzel hediyeler tercih etmektedir. Bu hediyeler arasında birbirinden güzel yastık modelleri bulunmaktadır. Kızlar bu şekilde anlamlı ve şirin olan yastıklara bayılmaktadır. Onları mutlu etmenin en basit yollarından birisi budur. Oldukça romantik olan yastık modeli üzerinde ‘’Sen başıma gelen en güzel şeysin’’ yazısı bulunmaktadır. Ayrıca kızın ve erkeğin isimleri de yastık üzerine basılmaktadır. Elinde gül olan erkek modeli ve onu öpen bir kız modeli de yastığa çok ayrı bir romantik hava katmaktadır. Sevgililer için sıradan günler dâhil özel günlerde bile tercih edilebilecek nadir güzellikte yastık modelleri arasında yer almaktadır.


4. Doğum Günü Takvimi Yastık

doğum günü temalı hediye yastık

fiyat

Doğum ünü takvimi denildiğinde belki zihninizde bir şeyler canlanabilir. Bu tarzda birçok hediye bulunmaktadır. İnsanlar sevdiklerinin doğum günlerinde olan özel olaylar ve önemli gelişmeleri toplayarak bunu sevdikleri kişilere doğum günü hediyesi olarak sunmaktadır. Bunun gelişmiş versiyonu olarak ise doğum günü takvimi yastıkları tasarlanmıştır. Sevdiğiniz kişi için doğum gününde anlamlı bir hediye almak istiyorsanız bu hediyeyi kesinlikle listenize eklemelisiniz. Oldukça şık tasarıma sahip olan bu hediye ile sevgiliyi şımartmak oldukça kolaydır. İlginç bir doğum günü hediyesi ile sevdiği kişiyi tebessüme boğmak isteyen kişiler bu hediyeyi seçebilir. Birçok kişi bu hediye ile sevdiği kişiye sürpriz yapmaktadır. Yastık üzerine oldukça kaliteli bir şekilde verilen doğum tarihinde olan olaylar ve gelişmeler ile ilgili olarak bilgiler eklenmektedir. Yastığım tam ortasında ise isim ve doğum tarihi yazmaktadır. Birçok kişi sevdikleri için bu özel hediyeyi tercih edebilir.


5. Bizim Güzel Aşkımız Fotoğraflı Yastık

en güzel sevgili yastıkları

fiyat

Aşkı için her şeyi yapabilecek olan ve onu oldukça seven kişiler için özel olarak üretilmiş hediye yastık modelidir. Sevgililer birbirlerine sürekli hediye almaktadır. Doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve diğer özel günlerde kutlamalar yapmakta ve onlar için çok güzel hediyeler vermektedirler. Birçok kişide aşkına anlamlı ve özel olan sevgili yastıklarından hediye etmektedir. Özellikle kızlar bu tarz hediyeleri çok sevmektedir. Hediye sevgili yastık modelinde 3 adet fotoğraf alanı ve 5 adet mesaj yazılabilecek kalpli alan bulunmaktadır. Bu şekilde bir yastığı sevgili için yıl dönümü veya doğum günlerinde tercih edebilirsiniz. Fotoğraf alanları için sevgilinizle beraber olduğunuz en romantik fotoğraflarınızı seçmeli mesajlara da hem sizin hem de sevgiliniz için anlamlı 5 sözü eklemeniz oldukça güzel bir seçim olacaktır.


6. Siyah Beyaz Sonsuz Aşkımız 3'lü yastık Seti

sevgiliye hediyelik yastık

fiyat

Sevgilisi için bir adet değil de 3 adet ve oldukça güzel tasarıma sahip olan yastık almak isteyen kişiler için oluşturulmuş bir settir. 3 adet yastıktan oluşmakta ve hepsi bir araya geldiğinde bir bütün oluşturmaktadır. Sevgililerin birbirlerini ne kadar sevdiklerini ve birbirlerine verdikleri değeri gösteren bu yastıklar oldukça güzel bir seçim olacaktır. Set içerisinde sevgililer için 3 adet yastık bulunmaktadır. 2 adet yastığa resim basılmakta bir adet yastığa ise mesaj ve isimler yazılmaktadır. Sevgiliye aşkı ve ona karşı hissedilen duyguları en güzel bir şekilde ifade etmenin yolu bu şekilde hediye vermektedir. Birçok kişi sözler ile sevdiği kişiye belli edemese de bu tarz hediyeler ile sevgisini belli etmektedir.


7. Sevgiliye Özel Mesajlı Kalpler Yastık

romantik yastık

fiyat

Sevgiliye onu oldukça şaşırtacak ve bir o kadarda sevindirecek bir hediye verilebilir. Birçok kişi sevgilisi için bu tarz anlamlı ve güzel tasarımlara sahip hediyeleri tercih etmektedir. Yastıklar çok uzun zamandır sevgililer tarafından birbirlerine hediye olarak verilen eşyalar arasında yer almaktadır. Ancak burada sıradan yastıklardan bahsedilmiyor. Sevgililer için özel tasarlanan ve romantik olan sevgililere özel yastıklardan bahsedilmektedir. Romantik sevgililer kız arkadaşları için anlamlı ve güzel hediyeler seçebilmektedir. Bu hediyelerden biriside kalpli mesajlar içeren oldukça güzel tasarıma sahip olan yastıktır. Bu tarz bir yastık sevgiliye verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Kalpli mesaj alanlarına oldukça anlamlı ve güzel mesajlar yazılmalı ayrıca bir adet fotoğraf alanında en sevilen fotoğraf eklenmelidir. Böylelikle bu güzel yastık sevgili için fazlası ile anlam yüklü olabilir.


8. En Tatlı Sevgililer Fotoğraflı Aşk Yastığı

hediyelik sevgili yastıkları isimli

fiyat

Sevgililer sadece doğum günlerini ve yıl dönümlerini kutlamamaktadır. Onlar için en önemli ve romantik olan günlerden biriside sevgililer günüdür. Sevgililer gününde birçok kişi birbirine özel hediyeler alarak sevindirmekte ve mutlu olmak istemektedir. Bazı kişiler ise kara kara ne hediye alacağını düşünmektedir. Bu özel gün için sevgili yastıkları tercih edilebilir. Özel tasarıma sahip olan yastıklar sevgililer için oldukça güzel bir seçim olabilmektedir. 14 Şubat sevgililer günü temalı olan bu özel yastık modeline bir adet fotoğraf, mesaj ve isim eklenmektedir. Orta kısımda sevgililerin fotoğrafı en alt kısımda ise isimleri yer almaktadır. Aynı zamanda yastığın sağ kısmına da bir erkek ve bir kadın figürü basılmıştır. Oldukça tatlı ve şık bir görünüme sahip olan bu yastık alınabilecek en güzel ve anlamlı hediyeler arasında yer almaktadır.


9. Sevgiliye Özel Fotoğraflı Romantik Yastık

romantik sevgili yastıkları

fiyat

Birçok aşkının doğum günü için benzersiz bir kutlama yapmak ve onu mutlu edecek oldukça güzel bir hediye vermek istemektedir. Birçok kişinin hayalinde bu yatmaktadır. Ancak hediye konusu bazı durumlarda sorun çıkarabilmektedir. Sevgilinin çok seveceği ve mutlu olacağı bir hediyeyi düşünemiyor ancak sınırlı bir zaman var ise sevgili yastıkları tercih edilebilir. Bu özel ve şık yastık modeli üzerinde iki adet romantik resim alanı bulunmaktadır. Bu alanlara sevgili ile olan en özel fotoğraflar eklenmelidir ki yastığın anlamı çok daha büyük olsun. Doğum günü için verilebilecek belki de en güzel hediyelerden birisi budur. Uzun zaman boyunca saklanabilecek ve gece sarılarak uyunabilecek güzellikte olan yastık modeli birçok kişi tarafından tercih edilebilir. Bu güzellikte bir hediyeyi beğenmemek oldukça zordur.


10. Kişiye Özel Sosyal Medya Yastık

fotoğraflı sevgili yastıkları

fiyat

Sosyal medya son zamanlarda ciddi derece popüler olmuştur. İnsanların çok büyük bir kısmı sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yaparak fotoğraflarını yayınlamaktadır. Sevdiğiniz kişi için bir hediye düşünüyor iseniz ona kendisini özel ve ilginç hissettirecek bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca bu hediyeyi alan kişi oldukça mutlu olacaktır.  Sosyal medyalar çok popüler olsa da sosyal medya yastıkları pek popüler değildir. Sevgiliniz için güzel ve ilginç bir hediye planı için en doğru tercihlerden birisi sosyal medya yastığıdır. Sevgilinizin sosyal medya hesaplarında bulunan en çok sevdiği 9 adet fotoğrafı bu romantik ve ilginç hediyeye bastırabilirsiniz. Oldukça kaliteli basım ilmeleri yapılmakta olup sevgililer için çok anlamlı bir hediyedir.


11. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Yastık

sevgililere özel yastıklar

fiyat

Sevgililer günü tüm dünyada kutlanan özel ve oldukça romantik bir gündür. Bütün sevgililer birbirleri ile buluşarak yemekler yemekte ve oldukça romantik hediyeler ile birbirlerini mutlu etmektedir. Sevgililer gününde birbirine hediye alan sevgili oldukça fazladır. Birçok kişi bu konuda sıkıntı çekmektedir. Hediye seçimi bazı durumlarda odlukça zor olabilmektedir. Bu nedenle sevgili yastıkları tercih edilebilir. Kişiye özel ve romantik bir şekilde tasarlanan bu sevgili yastık modellerini beğenmeyecek kişi muhtemelen yoktur. Bu özel sevgili yastık modelinde 2 adet kalp şeklinde fotoğraf alanı bulunmaktadır. Bu alan hem sevgiliniz hem de kendinizin güzel bir fotoğrafını eklemelisiniz. Aynı zamanda yastık üzerine basılması için 2 adet özel ve anlamlı söz, İsimler ve tarih eklenmelidir. Bu şekilde oldukça anlamlı olan bu güzel sevgili yastığı, sevgililer günü hediyesi için en güzel fikirler arasında yer alabilir. Birçok kişi sevgilisi için anlamsız ve kullanışsız hediyeler alırken bu şekilde kişiye özel olarak tasarlanan ve basılan hediyeleri siz tercih ederek farklı olabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.