sadsad x
asdasd
En Şık İsimli Özel Hediye Önerileri

En Şık İsimli Özel Hediye Önerileri

22 Şubat 2020

Kişiye özel hediye seçenekleri arasında pek çok model bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise isme özel hediyeler olarak bilinir. Eğlenceli hediyeler olduğu gibi şık tasarımlı kişiye özel hediye tasarımları da yapılabilmektedir. Siz de sevdiklerinize ya da iş arkadaşlarınıza kişiye özel tasarlanan seçenekler arasından hediye seçimini yapabilirsiniz. Bu öneriler arasında kadınlar ve erkekler için özel tasarımlar bulunduğu gibi bebekler için de önerilen hediye seçeneklerini bulabilirsiniz.

1. İsme Özel Cüzdanlar

isme özel hediyeler

İsimli hediyelikler arasında pek çok kişinin tercih ettiği cüzdanlar her dönem popüler olmakla birlikte, son zamanlarda herkese hediye olarak düşünebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Hem kadın hem de erkek cüzdan modellerine tasarlanan isim ve soy isim ile siz de şık bir hediye seçimi yapabiliriniz. Şık tasarımlı hediyeleri işverenlere ya da yakınlarınıza iş tebriği olarak seçebileceğiniz gibi çeşitli özel günler için de tasarlatabilirsiniz. Hediyenizi hoş ve şık bir kutuya koyarak vermeniz de daha estetik bir görünüm verecektir.

2. İsme Özel Kalemler

isme özel hediyeler

Diğer bir şık ve isme özel tasarlanan hediye olan kalemler de herkese verilebilecek hediyeler arasında yer almaktadır. İsimli hediye tasarımları ile sevdiğiniz kişilere verdiğiniz değeri gösterebilir, onları özel hissettirebilirsiniz. Kalemleri renk olarak seçebileceğiniz gibi takım olan kalem setlerini de tercih edebilirsiniz. İş arkadaşınıza hediye olarak seçebilir, terfi almış ya da yeni bir işe başlamış yakınlarınıza iş hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Kadınlara kırmızı gibi renkli tonlarda bir tercih yapabileceğiniz gibi erkeklere de siyah ya da gri renk kalemleri hediye edebilirsiniz. Bu kalem tasarımlarının genellikle kendi kutuları mevcuttur. Kutunun üzerine ya da içine hoş dileklerinizin bulunduğu küçük bir not da yerleştirebilirsiniz.

3. İsme Özel Tesbihler

isme özel hediyeler

Kişiye özel tasarımlar arasında tesbihler de yer almaktadır. tesbih kullanmayı seven erkekler için çok hoş bir hediye seçimi olarak bu isme özel teşbihleri tercih edebilirsiniz. Erkeklere özel hediyeler arasında pek çok kişinin tercih ettiği bu özel tasarımlar ile farklı bir hediye seçimi yapabilmeniz mümkün. Erkeklerin elinden bırakmadığı teşbihleri isimlerine özel olarak tasarlatıp hediye etmeniz onları oldukça mutlu edecektir.

4. İsme Özel Tütün Tabakaları

isme özel hediyeler

Tütün tabakaları da isme özel tasarlanabildiği için şık hediye modelleri arasında yer almaktadır. Tütün kullanan bir yakınıza özel kutulu olarak bu tasarımlardan hediye edebilirsiniz. Sadece tütün tabakası olarak hediye edebileceğiniz gibi bu tasarımların setlerini de tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Çakmak ve tütün tabakası olarak tasarlanan isme özel hediyeleri özel bir kutuya koyarak istediğiniz kişiye hediye edebilir, sizden bir hatıra kalmasını da sağlayabilirsiniz.

5. İsme Özel Alkol Bardakları

isme özel hediyeler

İsimli hediye önerileri arasında bulunan ve genellikle ev hediyesi olarak seçilen bu hediye tasarımlarını sevgilinize, eşinize ya da bir yakınınıza hediye olarak seçebilirsiniz. Pek çok çeşidi bulunan isme özel alkol bardaklarının seçenekleri arasından isteğiniz doğrultusunda bir seçim yapabilmeniz mümkündür. Hem şık tasarımlı hem de kullanılabilirliği yüksek olan bu bardaklar ile farklı bir hediye seçimi yapmış olursunuz. Çeşitli özel gün kutlamaları için oldukça hoş ve zarif bir hediye olacaktır. Rakı, şampanya ya da şarap bardağını çiftlere evlilik yıldönümü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Ayrıca düğün kutlamaları için damat – gelin konseptini de yakalayabilmeniz mümkündür.

6. İsme Özel Kol Düğmeleri

isme özel hediyeler

Takım elbiselerin ve özel davetlerin vazgeçilmezi olan kol düğmelerini, kişiye özel olarak tasarlatarak hediye seçimi yapabilmeniz mümkündür. Şık bir aksesuar olarak bu tasarımlar, tüm özel günlerde erkeklerin takım elbiselerinin en güzel tamamlayıcısı olacaktır. Düğün için damatların kullanabileceği kol düğmelerini çiftlerin ismine özel tasarlatabileceğiniz gibi, sevdiğiniz kişinin adının yazdığı kol düğmelerini de seçebilirsiniz. Şık bir kutuya koyarak hediye etmeniz daha zarif bir seçim olacaktır.

7. İsme Özel Takı Setleri

isme özel hediyeler

Kadınlara yönelik olarak hem şık hem de isimli hediye önerileri arasında kolye, küpe, bileklik ve yüzük hediyeleri de yer almaktadır. Hemen hemen her kadın takıyı sever ve böyle bir hediye almaktan da oldukça hoşlanırlar. İsimli hediye modelleri arasında bulunan tek bir takıyı tasarlatabileceğiniz gibi takım olarak da hediye seçiminizi yapabilirsiniz. Şık bir mücevher kutusuna yerleştirip vermeniz, daha hoş gözükecektir. Bu tasarımları eşinize, annenize ya da bir yakınınıza hediye edebilirsiniz.

8. İsme Özel Tasarlanan Setler

isme özel hediyeler

Hem erkeğe hem de kadına alınabilecek set olarak hazırlanan isme özel hediye seçenekleri de mevcuttur. Bu setler ile daha ağır ve gösterişli bir hediye seçimi yapabilirsiniz. İşvereninize ya da aranızda daha resmi bir ilişki bulunan kişilere yönelik bu seçimlerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yakın dostlarınıza hediye edebilir, babalar günü ya da anneler günü gibi özel günler için bu şık tasarımlar arasından hediyenizi seçebilirsiniz.

9. İsme Özel Bebek Firketeleri

isme özel hediyeler

İlginç hediye fikirleri arasında bulunan ve son zamanlarda bebeklere şık hediyeler olarak pek çok kişinin tercih ettiği bebek firketelerini siz de hediye olarak seçebilirsiniz. Yanında nazar boncuğu olan seçimler yapabileceğiniz gibi maşallah yazan ya da farklı şekilde tasarlanmış bebek firketelerini, bebek görmeye giderken seçeceğiniz hediyeler arasında bulundurabilirsiniz.

10. İsme Özel Bebek Bileklikleri

isme özel hediyeler

Bebeklere özel seçilebilecek isimli şık hediye modelleri arasında bebek bileklikleri de bulunmaktadır. Şık ve hoş gözüken bu bileklikleri, altın olarak seçebileceğiniz gibi gümüş ya da çelik olan modellerden de seçebilme imkanınız mevcuttur.

11. İsme Özel Saatler

isme özel hediyeler

Hediye seçimi yaparken, hediye alacağınız kişinin kişisel zevkleri ve nelerden hoşlandığını bilmeniz gerekmektedir. Şık hediyeler arasında bulunan isme özel saatler ile saat kullanmayı seven sevdiklerinize hoş bir hediye verebilirsiniz. Hediyeyi alan kişi, saatin içinde kendi adının yazdığını görünce bu hediye için daha da mutlu olacaktır. Hem kullanışlı hem de özel tasarım bir hediye tercih ettiğiniz için de size karşı olan duyguları daha yoğunluk kazanacaktır.

12. İsme Özel Erkek Bilekliği

isme özel hediyeler

Erkeğe hediye önerileri arasında, isme özel bileklikler de bulunmaktadır. Pek çok erkek aksesuar kullanımı çok sever. Bu tercihleri kıyafet seçimlerine göre farklılık gösterebilir. Sportif giyinmeyi seven erkeklere, deri kordonlu ve üzerinde isminin yazdığı ya da isminin baş harfinin bulunduğu şık bir bileklik hediye edebilirsiniz. Sade ama özel bir seçim olacağından dolayı, seçiminiz karşısında sizin ona verdiğiniz değerin de farkına varacaktır. İsme özel sevgili saatleri, genellikle aynı modelde seçilip, kadının takacağı saatin içinde erkeğin adı, erkeğin takacağı saatin içinde ise kadının adı yazacak şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günler için tercih edilebilecek güzel ve hoş bir hediye seçeneğidir. Sevgilinize hediye alırken çift olarak kullanabileceğiniz bir seçim yapmanız onu daha da mutlu edecektir.

13. İsme Özel Erkek Yüzüğü

isme özel hediyeler

Hediye fikirleri arasında bulunan erkek yüzüğü, isme özel olunca daha bir anlam kazanmaktadır. Siz de sevgilinize ya da bir yakınınıza, kendisinin adının bulunduğu bir yüzük tasarımı hediye edebilirsiniz. Bunun için yüzük parmağının ölçüsünü almayı unutmayın. Sevgilinizin ve kendinizin ismini bulunduran bir yüzük tasarımı da tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.