sadsad x
asdasd
Eş İçin Yılbaşı Hediyeleri

Eş İçin Yılbaşı Hediyeleri

26 Kasım 2020

Eşinizle yılbaşına girerken hoş bir hediye bakmaya çalışıyor ve onun gönlünü fethetmeyi amaçlıyorsunuz. Ancak bunun için ne alacağınızı bilemiyor ve farklı seçenekleri değerlendirmek istiyorsunuz. Eşiniz kadar özel ve güzel bir hediye arayışına girmiş olabilirsiniz. Eş için yılbaşı hediyeleri yazımız ile her şeyin en iyisine layık olan eşinize şık bir hediye alabileceksiniz. Yeni yılınızda da güzel dileklerinizi eşinize bu hediye ile ifade edebilirsiniz. Eşiniz bu hediye ile sevginizi görebilir ve oldukça duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Eşinize hediye verirken ruhuna da dokunmak için yazımızdaki önerilerden yararlanabilirsiniz.

Eşiniz Kadar Şık Bir Kolye

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eşiniz bir melek ve bunu ispatlamak için bir hediyeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşiniz sizinle ömrünü geçirirken güzel zamanlar yaşatacak ve hayatı paylaşacağınız en güzel insan. Bu nedenle onun iyi ve düşünceli kalbinin hak ettiği bir hediyeyi almak isteyebilirsiniz. Eğer bütçeniz el veriyor ise pırlanta ya da altın bir kolye ile eşinize şık bir hediye alabilirsiniz. Melek kanadı ya da melek figürlü kolyeler ile oldukça şık bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Eş için yılbaşı hediyeleri içerisinde bu kolye oldukça anlamlı bir şekilde duygularınızı ifade etmeye yardımcı olacaktır.

Erkek Eş İçin Yılbaşı Hediye Sepeti

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eşinizin her ihtiyacına koşuşturmak istiyor ve onu düşündüğünüz bir hediyeyi de vermek mi istiyorsunuz? O halde hediye sepeti içerisindeki ürünlerin tamamı, eşinizin şıklığına oldukça çok yakışacak. Son derece güzel eşyalardan oluşan hediye kutusu içerisinde; kemer, cüzdan ve gömlekler yer alıyor. Bu hediyelerin üzerine isterseniz kişisel isimler yazdırabilir ve yalnızca eşinize ait bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca hediye sepetinin üzerine onun için güzel dileklerinizi yazdırabilir ve eşinizi her an düşündüğünüzü ifade edebilirsiniz.

Eşe Özel Fotoğraf İşlemeli Kristal Figür

Eşe yılbaşı hediyeleri

Her anı ile oldukça güzel geçen evliliğinizde 2020 ile birlikte yepyeni bir seneye daha adım atmanın heyecanını tadıyorsunuz. Mutlu yuvanız içerisinde oldukça büyük emekler bulunuyor ve eşinize bu emekler için teşekkür etmek isteyebilirsiniz. Eş için yılbaşı hediyeleri arasında ona yalnızca sevginizi vermeniz yeterli olacaktır. Eşinize karşı sevginizi anlatmak için sevdiğiniz bir fotoğrafı seçebilir ve bir fotoğrafçıdan yardım alabilirsiniz.  Kristal cam kürenin içerisine eşinizle olan fotoğrafınızı bastırabilir ve oldukça şık olan evinizde baş köşeyi süslemesine yardımcı olabilirsiniz.

365 Gün Seni Seviyorum Mesajları İçeren Kalp Kutu

Eşe yılbaşı hediyeleri

Hazır olarak satılan kavanozların yanı sıra kendi yaptığınız hediye kavanozuyla da eşinize her günü özel kılabilirsiniz. Evde kendi imkanlarınızla da hazırlayabileceğiniz bu hediye için ihtiyacınız olan şey şeffaf bir cam kavanoz, renkli kağıtlar ve renkli kalemler. Ayrıca isteğe göre dışını süsleyebileceğiniz kurdele ve boncuklar da bu kavanozu yaparken yardımcı olabilir. Eş için yılbaşı hediyeleri hazırlarken her gün için ayrı bir dilek yazabilir ve bunu kavanoz içerisine koyabilirsiniz. Bu kavanoz içerisine yerleştireceğiniz her ayrı mesaj eşinize mutluluk verecektir. Bu kavanozun özelliği, eşinizin her gün için açacağı ayrı bir notun olmasıdır. Bu hediye ile resmen eşinizin kalbini yeniden kazanacaksınız.

En Sevdiğim Anılar Kitabı

Eşe yılbaşı hediyeleri

Kırmızı kaplı bir defter alabilir ve içerisine eşinize dair hislerinizi uzun uzun yazabilirsiniz. Defter içerisine eşinizle alakalı en sevdiğiniz noktaları yazabilir ve onun da hislerinizi derinlemesine öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Bu defterin bazı sayfalarına eşinizle olan fotoğraflarınızı da yapıştırabilir ve yanına eşinize karşı o gün düşündüğünüz şeyleri not alabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu defter eşinizin size karşı hislerinin artmasına neden olacaktır. Eş için yılbaşı hediyeleri denildiği zaman bu hediye en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Mors Alfabesi Bileklik

Eşe yılbaşı hediyeleri

Mors alfabesi ile eşinizle birbirinizin adının yazılı olduğu bir bileklik ile eşinize hoş bir takı hediye edebilirsiniz. Kolunda sizin adınızı taşıyan eşiniz, bunu açıkça yapmayacak ve kendisine özel bir şekilde sizi her yere yanında götürecektir. Oldukça derin bir anlam taşıyan bu hediye sizlere yeni yılda uğur getirecektir.

Şarap Kadehi Seti

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eşinizle karşılıklı yaşadığınız romantik anlarda size eşlik eden bir kadeh takımı almak istemez misiniz? Oldukça şık bir şekilde sofralarınızı süsleyebilecek bu eşya eş için yılbaşı hediyeleri arasında özel bir yerde bulunuyor. Eşinize hazırladığınız bir sofrada bu hediyeyi verebilirsiniz.

Eşinize Hazırlayabileceğiniz Yılbaşı Sürprizleri

Eşe yılbaşı hediyeleri

Yıl başının da yaklaşmasıyla birlikte yeni yıla güzel bir giriş yapmak istiyor ve eşinizi de güzel bir sürpriz ile mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere özgün yıl başı sürprizleri hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlere vereceğimiz küçük ipuçları ile gerçekten güzel bir gece geçirecek ve bu yıl başını da her zaman hatırlayacaksınız. Hem eşinizin hem de kendinizin mutlu hissedeceği bir gece gerçekten aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Hadi gelin küçük önerilerimizle nasıl güzel bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz bakalım.

Klasik Yılbaşı Teması

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eğer ki yılbaşı gecenizi evinizde geçireceksiniz klasik bir yılbaşı teması size yardımcı olacaktır. Bu gece için hazır bir yıl başı ağacı alabilir ve hazırlayacağınız odanın köşesine koyabilirsiniz. Ağacınızı yılbaşı için süslemek istiyorsanız yine hazır süslerden faydalanabilirsiniz. Yılbaşı topları ve LED ışıklar kullanarak ağacınızı görsel yönden güzelleştirebilirsiniz. Kullanacağınız ışıkların loş ve kırmızı tonlarında olmasını sizlere tavsiye edebilirsiniz. Tabii ki bunun yanı sıra orijinal fikirlerinizle ağacı kendinize özgü bir şekilde de hazırlayabilirsiniz. Mesela size özel anlamı olan birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı bastırarak ağacınıza düzenli bir şekilde asarak geceye bir başka anlam katabilirsiniz. Yine örnek olarak ağaca güzel sözlerinizin bulunduğu notlarınızı da asarak eşinizin bunları okumasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada tüm bu süslemeler sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak çok daha hoş bir hal alacaktır.

Romantik Yılbaşı Teması

Eşe yılbaşı hediyeleri

Gecenin başlangıcından itibaren romantik yılbaşı gecesi için de ona son derece şık ve güzel ortamlar hazırlayabilirsiniz. Eşinize ona özel hissettirecek bir gece sunmak istiyorsanız yürüyeceği yollara çok güzel mumlar dikebilirsiniz. Bu sayede gerçekten kendini çok özel hissedecek ve size karşı olan bağları çok daha kuvvetlenecektir. Tabiri caizse bodur ve yassı mumlardan bu yolu hazırlamanız sizin için çok daha güzel olacaktır. Bu mumları rahatlıkta çevrenizdeki dükkanlardan bulabilir ya da online olarak siparişini verebilirsiniz. Hazırlayacağınız bu yol ayrıca eşinizin sevineceği bir şekilde son bulmalıdır. Bu yolun sonunda ona hazırladığınız güzel bir sürprize çıkmalıdır. Örneğin bu onun için hazırladığınız ve baş başa yemek yiyebileceğiniz güzel bir sofra olabilir. Özetle eşiniz için hazırlayacağınız bu yol romantik bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Tüm bu hazırlıkların yanı sıra eşinize vereceğiniz somut hediyeler onun mutluluğunu her daim arttıracaktır. Gelin isterseniz onlara hazırlayabileceğiniz bazı hediyelerden bahsedelim.

Yılbaşı Temalı Fotoğraf Albümü

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eşinize hazırlayacağınız görsel bir hediye aranızdaki ilişkinin bağlarını çok daha güçlü bir hale getirecektir. Evliliğinizin her yılına özel ayıracağınız bir albümü kendinize özgü bir şekilde süsleyerek eşinize çok güzel bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Her yıl için ayrı bölümler kullanarak her yılın güzelliğini tekrardan eşinize çok güzel bir şekilde hatırlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra albüme küçük notlar da yazarak eşinize duyduğunuz aşkı ona gösterebilirsiniz. Bu eşinizin gerçekten çok hoşuna gidecektir. Bu fotoğraflara yıllar geçse bile tekrardan birlikte dönüp bakacak ve geçirdiğiniz zamanların kıymetini bileceksiniz. Fotoğraflar hatırları her zaman taze tutan en önemli nesnedir.

Hediye Yılbaşı Takvimi

Eşe yılbaşı hediyeleri

Eşinize verebileceğiniz yılbaşına uygun hediyelerden birisi de hediye yılbaşı takvimi olabilir. Bu hediyeyi hazırlaması bile gerçekten keyiflidir. Bunun için tasarlanmış takvimleri zevkinize uygun tasarlayabilir ve her güne özel notlar koyarak yeni yıl için güzel bir hediye verebilirsiniz. Bu takvimin her yaprağına ayrı ayrı fotoğraflarınızı asabilir ve her gün birlikteliğinizi hatırlatacak güzel sözler yazabilirsiniz. Çizim yeteneğinize güveniyorsanız sayfalara güzel çizimler yapabilirsiniz. Ancak çizim konusunda ya da tasarım konusunda kendinize güvenmiyorsanız sakın endişelenmeyin. Çünkü hazır olarak tasarlanmış hediye yılbaşı takvimleri de bulunmaktadır. Bu takvimleri satın alarak eşinize çok güzel bir hediye sunabilirsiniz.

Hediye Yılbaşı Çikolata Kutusu

Eşe yılbaşı hediyeleri

Biraz klişe de olsa hediye şekerleme kutusu da çoğu insanı sevindirecek son derece özel bir hediyedir. Basit bir şekerleme kutusu olarak asla düşünmemek lazım. Her ne kadar sıradan bir hediye olarak görünse de internette bu tarz hediyelerin çok farklı hallerini bulmanız mümkün. Siz de güzel bir aramayla aradığınız o hoş hediye şekerleme kutusunu bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca içindeki yenilebilir ürünlerin yanına güzel notlar ve küçük hediyeler koyarak eşinizi sevindirebilirsiniz.

Yılbaşında Eşe Ne Hediye Alınabilir?

Eşe yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında son derecede romantik anlar geçirmeniz adına eşinizin kalbini ısıtacak özel eşe yılbaşı hediyeleri önerilerini sizlere sunuyoruz. Yılbaşı yaklaşırken eşinize nasıl bir hediye vereceğinize henüz karar verememişseniz eğer yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız hediye önerilerine göz atarak yılbaşında eşinize harika bir hediye alabilirsiniz. Böylelikle de eşinizle birlikte yeni yıla son derecede anlamlı ve özel bir şekilde girebilirsiniz.

Yılbaşında Koca İçin Hediye Fikirleri

Kocaya yılbaşı hediyeleri

Yeni yıla girerken eşinize onu oldukça mutlu edecek bir hediye vermek istiyorsanız eğer yılbaşında eş için hediye fikirleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu özel hediye önerileri ile eşinize güzel bir sürpriz yapabilir ve yeni yıla son derecede mutlu bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. İşte yılbaşında eşe alınabilecek en güzel hediye önerileri…

Konsept Hediye Kutusu

Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu

Yılbaşı için erkek eşe ne alacağınıza henüz karar verememişseniz eğer ona özel olarak bir hediye sepeti hediye edebilirsiniz. Hediye sepeti içerisinde eşinizin hoşuna gidebilecek hediyelere yer verebilir ve böylelikle de yeni yıla son derecede mutlu bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. Cüzdan, tespih ve gömlek gibi eşinizin hoşuna gidebilecek hediyeler ile hazırladığınız hediye sepeti ile eşinizin gönlünü bir kez daha çelebilirsiniz.

Yılbaşı Sürpriz Kutusu

Kocaya yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında eşinize verebileceğiniz hediyelerden bir diğeri de yılbaşı kavanozudur. Bu yılbaşı kavanozu içerisinde sadece sizin el yazınızla güzel ve sevginizi ifade eden sözlerden oluşturulmuş sözler yer almalı. Her gün için biri birinden güzel sözler yazarak içine koyağınız kavanoz ile eşinizin yüzünün gülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hazırlayacağınız kavanozu istediğiniz gibi en güzel şekilde süsleyerek eşinize hediye edebilirsiniz. Yılbaşı dekorları ile süslediğiniz kavanozu eşinize verdiğiniz zaman yılbaşına oldukça mutlu girmesini sağlayabilirsiniz. 

Kocaya yılbaşı hediyeleri

Fotoğraflı Duvar Saati Eşinize yılbaşında verebileceğiniz harika hediyelerden bir diğeri de fotoğraf baskılı duvar saati. Yılbaşı hediyeleri arasında en unutulmaz hediyeyi eşinize vermek istiyorsanız bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Birlikte olduğunuz bir fotoğrafı bastırdığınız duvar saatine baktıkça o mükemmel günü hatırlayabilirsiniz. Böylelikle de en iyi yılbaşı hediyeleri arasından eşinize unutulmaz bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

Kişiye özel kitap

Eşe yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı için biricik eşinize özel bir hediye armağan etmek istiyorsanız eğer ona özel olarak bir kitap bastırabilirsiniz. Kitap içerisinde eşinizin en sevdiği şeyleri yazabilirsiniz. Böylelikle de eşinizi ne kadar tanıdığınızı ve ona ne kadar önem verdiğinizi de en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Tamamen eşinize özel bir kitap vermeniz, baktıkça sizi hatırlamasını ve son derecede mutlu olmasını sağlayacaktır. Çiçek, gömlek ya da yüzük gibi artık klişe haline gelmiş olan bir hediye vermek istemiyorsanız eğer kesinlikle kendi ellerinizle eşinizi anlatan bir kitap yazıp bastırarak eşinizin oldukça mutlu olmasına da neden olabilirsiniz.

Kişiye Özel Cüzdan

Erkek eşe yılbaşı hediyeleri

Yeni yıla özel olarak alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel cüzdan hediyesi olmaktadır. Kadın ya da erkek eş fark etmeksizin insanların en çok kullandığı kişisel eşyalarının başında cüzdan geldiği için sizler de bu yılbaşında eşinize kendisine özel olan bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Cüzdan üzerine eşinizin ismini ya da isminin baş harfini yazdırarak kendisini son derecede özel hissetmesine de neden olabilirsiniz. Eşe yılbaşı hediyeleri arasında en çok tercih edilen hediyeler genellikle kişiye özel olan hediyelerdir. Dizler de eşinize bu yılbaşında kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız eğer ona özel olan bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Bu sayede de biricik eşinizin yılbaşına en güzel şekilde girmesini sağlayabilirsiniz.

Kar küresi

Eşe yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı denildiği zaman akla ilk gelen hediyelerden bir tanesi de kar küreleri olmaktadır. Sizler de bu özel günde eşinizi oldukça mutlu etmek adına ona bir kar küresi hediye edebilirsiniz. Bu hediyeyi biraz klişe buluyorsanız eğer onu kişiye özel hale getirerek verebilir ve eşinizin son derecede mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri olarak akla ilk gelen hediyelerin başında gelse de kar küreleri kişiye özel hale getirilebilir. Kürenin içerisinde eşinizle birlikte olan bir fotoğrafa yer verebilirsiniz. Böylelikle de eşinize vereceğiniz bu hediye ile birlikte eşinizin adeta büyülenmesine neden olabilirsiniz. Vereceğiniz kişiye özel kar küresi sayesinde eşinizin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir » Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.