sadsad x
asdasd
Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları

05 Ağustos 2020

Bu yazımızda sizlere hayat arkadaşımız, biriciğimiz olan sevgili eşlerimizin doğum günlerine özel “Eşe doğum günü mesajları” ve “Eşe Resimli Doğum Günü Mesajları” konulu yazımızı paylaşacağız. “” kelime anlamı olarak“ bir çift oluşturan iki şeyden her biri, hayat arkadaşı” anlamına gelmektedir. Sizde bu hayattaki diğer yarınız olan sevgili eşinizin o en güzel günlerinden biri olan doğum günülerinde içinizden geçen hislerinizi gürül gürül paylaşmak istiyor ama duygularınızı tamda yansıtacak cümleler bulamıyorsanız bu yazımız hislerinize tercüman olabilir. Aynı yastığa baş koyduğumuz, acı tatlı anları paylaştığımız, en büyük destekçimiz, sırdaşımız sevgili eşlerimize doğum günlerinde söylenebilecek en güzel sözleri bu yazımızda bulacaksınız. Her biri birbirinden romantik ve Eşe özel Doğum günü sözleri bu yazımızda. “Kocaya Doğum Günü Sözleri” “Eşe kısa doğum günü sözleri” “Eşe Uzun Doğum Günü Mesajları” ve bunun gibi kelime öbekleri ile araması yapılan bu gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Hayat arkadaşınızın bu en özel gününü hediyelerle karşılamak ve sizinle paylaştığımız eşe romantik Doğum günü mesajları ile kutlayarak eşinizi mutlu etmek sizin elinizde. Sayfamızda yer alan doğum günü sözlerini sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir ve mesaj yoluyla eşinize ulaştırarak kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Eşe Güzel Doğum Günü Kutlama Mesajları 

# Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim, doğum günün kutlu olsun. Hayatımın tek anlamı.

# Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım Eşim.

eşe doğum günü mesajları

# Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun... Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

# Eğer sen bir tarif olsaydın, tarifini sadece benim bildiğim dünyadaki en lezzetli tatlı olurdun canım Eşim. Bir çikolatadan daha güzel, bir çiçekten daha renkli, bir parfümden daha güzel kokan canım karım… İyi ki doğdun…

# Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım. Şükürler olsun ki sen varsın yanımda, sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

eşe doğum günü mesajları

# Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara…

# Doğum günün kutlu olsun gülüşüne hayran olduğum. İyi ki varsın Mutlu Yıllar!

# Hayatım, biricik karıcığım. Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

# Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım Eşim.

# Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

eşe doğum günü mesajları

# Bu dünya sensiz anlamını yitirir, bomboş bir yere dönüşürdü hayatımın prensi. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere, İyi ki doğdun bitanem...

# Biricik Aşkım seninle birlikte başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü. seviyorum seni. İyi ki doğdun bitanem.

# Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

# Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

# Benimle hayatını paylaşan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

eşe doğum günü mesajları

# İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Nice güzel senelere hep birlikte…

# Aşkla tutuşan ellerimiz hiç ayrılmasın aşkım. Nice güzel senelere hep birlikte… İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun… Seni çok seviyorum.

# İyi ki varsın Eşim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler Eşim, iyi ki doğdun.

# Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

# Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

# Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

eşe doğum günü mesajları

# İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

# Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

# Sen benim eşimsin, dünyamdaki ışığım sevdiğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun Allah’ım seni yanımdan hiç ayırmasın.

eşe güzel doğum günü hediyesi

# Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.

# Yıllar ne çabuk geçiyor diye bazen kaygılansak da, seninle geçirdiğim her yıl daha da gençleştiğimi hissediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun sevgili karıcığım.

# Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven kocan.

eşe doğum günü mesajları

# Ah sevdiğim, iyi ki doğdun, kocam oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin! Doğum günün kutlu olsun canım Kocacığım.

# Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

# Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

# Hayatın bana yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum.

# Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…

Kocaya Etkileyici Doğum Günü Mesajları

# İlk ve son aşkım, doğum günün kutlu olsun. Bana sundukların için minnettarım sana.

# Bugünkü dileğim tüm dileklerinin gerçekleşmesidir sevgili EŞİM. Belki şuanda yanında değilim fakat kalbimin en derinlerde bu özel günü seninle beraber kutlamaktayım. Seni seviyorum Canım.

eşe doğum günü mesajları

# Hiç vazgeçemeyeceğim yarımsın, bir tanemsin, mutluluğumsun. Sensiz bir dünya düşleyemem canım eşim. Nice güzel senelere…

# Seninle sonsuzluğa ulaşmak isteyen biçarenin mesajıdır bu. Ey Sevgili, doğum günün kutlu olsun.

# Canım aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayattaki varlığın beni daima mutlu etmeye yetiyor. Sen ömrüme eşsin, son nefesimi verinceye kadar seveceğim karımsın. Nice senelere.

eşe doğum günü hediyesi

# Can parçam, yanımda olduğun her gün için sana yüzlerce kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

# Yılda bir değil yılın her günü senin doğum günün olsa ben kutlamaktan bıkmam. Çünkü o doğduğun gün benim kaderine yazıldığın gündür. İyi ki doğdun can eşim.

# Canımdan çok sevdiğim bir tanecik eşim, tüm ömrümüz boyunca, soğuk bir kış gününde açan güneş kadar sıcak gözlerinle bak bana. Nice güzel senelere…

eşe doğum günü mesajları

# Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

# Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri bana yaşatan varlık.

# İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrında. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım…

# Senin o doğduğun gün benim en kutsal günümdür. İyi ki doğmuşsun Eşim doğum günün kutlu olsun.

# Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

# Kalbimde sakladığım canım eşim, doğum gününü şimdiden kutlarım. Her şeye rağmen her şey için teşekkürler.

eşe doğum günü mesajları

# İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

# İki ayrı dünyanın iki ayrı insanları olsak ne yazar, ben yine gelir seni bulurdum. Benim canım kocam iyi ki doğmuşsun, nice güzel nelere…

# İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere... Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana.

Karıma Doğum Günü Sözleri

# Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Biricik Eşim…

# İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insan arasından beni seçmişsin. Canım, Eşim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

# Sen gecemi aydınlatan ışığımsın. İyi ki doğdun, iyi ki bana yar oldun.

eşe doğum günü mesajları

# Doğduğun gün dünyanın nefes alışı, dönüş hızı değişti. Senin enerjinle şiirler baştan yazıldı sanki… İyi ki doğdun ve iyi ki benimle hayatını birleştirdin biricik mutluluğum, birlikte nice güzel senelere…

# Sen öyle masum ve öylesine safsın ki güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez. Bugünün prensesi, gönlümün sultanı doğum günün kutlu olsun.

# Hatıralara değer biçmemiz imkânsız ancak bunlara daha güzel anılar eklememiz mümkün Eşim. Doğum günün kutlu olsun.

# Sen bana Allah’ın bir hediyesisin. İyi ki doğdun biriciğim, sevdiğim, sevdiceğim!

# Bazen uçarı bazen ağırbaşlı bazen neşeli bazen dingin… Ama nasıl olursa olsun, hep benimle… Birlikte nice güzel senelere canım kocam. Doğum günün kutlu olsun. Bana verdiğim tüm güzellikler ve mutluluklardan dolayı teşekkür ederim.

# Bana verdiğim tüm güzellikler ve mutluluklardan dolayı teşekkür eder, doğum gününü kutlarım. Canlar canı Eşim, yakında görüşmek dileğiyle.

eşe doğum günü mesajları

# Sen benim daima hayat arkadaşım olarak kalacaksın. Son nefesimizi verinceye kadar birbirimizi ısıtan iki güneş olacağımızdan şüphen olmasın. Doğum günün kutlu olsun ve uzun senelerimiz olur inşallah.

# Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

# Hayat arkadaşım ve can yoldaşım, mutfağımın bereketi, evimin huzuru, güzel eşim. Nice mutlu yıllar sana.

eşe hediye

# Sana hissettiklerimi anlatabilecek olsam kelimeleri bir araya getiremem ve bunu anlatabilecek kelimeler bulamam. Benim hayatımdaki tek önemli, değerlimsin aşkım doğum günün kutlu olsun.

# Yıllar önce seninle hayatımı birleştirerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi, birlikte geçirdiğimiz her gün daha da iyi anlıyorum. Doğum günün kutlu olsun canım karım.

# Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara Dünyam.

# Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için, nice yıllara... Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

eşe doğum günü mesajları

# Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Bu yaşamımda her şey karanlığa doğru giderken bana ışık olduğun için, elimden tutup benimle bu yolda yürüdüğün için binlerce kez teşekkürler. Varlığına minnettarım biriciğim…

# İyi ki dünyaya gelmişsin. Bir sene daha yaşlanmış olabilirsin ama benimle olduğun için ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

# Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım.

# Ölene kadar kalbimin tek sahibi olan insan bil ki yanımda olman en büyük huzur kaynağım. Rabbim her zaman yıllarca yanımda yaşamanı nasip etsin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

# İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara…

# Nereye gidersem gideyim tüm yollarım sana çıkıyor, tüm oklar seni gösteriyor. Doğum günün kutlu olsun canım eşim…

eşe doğum günü mesajları

# Doğum günün kutlu olsun Kocacığım. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın.

# Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

# Ömrün ömrüme eklendiği gün geçirdim içimden Allah’ım iyi ki bu adamı dünyaya getirsin diye. Şimdi yine söylüyorum şu fani dünyaya Allah senin gibi bir mucizeyi getirmiş ve sen iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

# Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

# Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

# Güneş gibi gözlerinle güldüğün o gün var ya işte o gün dedim “Ne güzel bir insan girdi hayatıma” diye. İyi ki doğmuşsun eşim. Doğum günün kutlu olsun!

kocaya hediye

# Bu senede sen, ben, aşkımız ve çocuklarımız ile yeni bir yaşa girdin. İyi ki benimle berabersin, iyi ki benimle yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun kocacığım.

# Bir yıl değil, her yıl kutlayalım seni, senin hayatıma girişini, doğduğun günden beni bulduğun günü her gün kutlayalım… Annen seni iyi ki doğurmuş ve sen iyi ki benim olmuşsun, Doğum gününü kutlarım candan ötesi. Nice yıllara…

# Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…

eşe doğum günü mesajları

# Her türlü mutluluğa ve huzura layık sevgili eşim, doğum günün kutlu olsun.

# Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir. Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim…

# Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun...

# Sen varsan her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi… Seni seviyorum canım kocam. Nice güzel senelere…

# Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

# Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Doğum gününü kutlarım candan ötesi. Nice yıllara.

eşe doğum günü mesajları

# Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kadınım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim güzel menekşem.

# Nice güzel yıllara birlikte yürümek dileğiyle doğum günün kutlu olsun hayat arkadaşım.

# Nice yaşlara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım biriciğim.

# Canımdan değerli biricik kocam, sensiz bir hayat asla düşünemem. İyi ki yanımdasın ve benim kocamsın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem nice güzel senelere…

# Nice senelerimiz olsun. Birlikte sonsuza kadar yaşayalım istiyorum. Son nefesimizi verinceye kadar her doğum günümüzde beraber üfleyelim o pastayı. Canım eşim, doğum günün kutlu olsun.

eşe doğum günü mesajları

# Sen karanlığımı aydınlatan en güzel ışıksın. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun. Nice senelere Eşim.

# Zorlu günler geçirdiğimiz her anda benimle birlikte olduğun için minnettarım sana. Doğum gününü kalbimden gelen tüm dileklerle kutlar, kalbine sağlık biriciğim derim.

# Doğum günün kutlu olsun can parem. Allah sana nice sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

# Ölünceye kadar ilk önce seni görmek dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun Eşim.

# Bu dünyada senden daha önemli hiçbir şeyim olmadı. Hayatımın aşkı, göz bebeğim iyi ki yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

eşe romantik hediye

# Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar! Sen benim gün ışığımsın.

# Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun. Allah bizi ayırmasın mutlu bizli yıllara.

# Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım... Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi.

# Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. Gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

# Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım.

Eşe Gönderilecek Yaş Günü Sözleri

# Canım bebeğim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni Allah’ım ömrüme eş yaptığı için minnettarım. Ölüm bizi ayırana dek seni sevmeye devam edeceğim. Canım doğum günün kutlu olsun.

# Hayatımı renklendiren Sevgili Eşim, doğum günün kutlu olsun. Yaşama coşkumu artıran bir nehirsin sen benim için.

# Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki Eşim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

eşe doğum günü mesajları

# Sen... Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

# Beni sevmeyi ve benimle evlenmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

# Aşka olan inancımı kaybettiğim anda çıktın karşıma. Masum bir bakış ve tatlı bir gülümseme ile baharları getirdin dünyama. Can parem doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

# Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

# Bu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da senin kalbinde en özel yere sahip olmaktır Eşim. Hayatının geri kalanında kalbinin güzelliği gibi olsun günlerimiz. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

eşe doğum günü mesajları

# Dünya yıkılsa altında kalmaya razıyım, yanımda sen olacaksan bir tanem. Doğum günün kutlu olsun ömrüm…

# Hiçbir zaman ayrılmamak dileğiyle en güzel günler senin olsun. Doğum günün sana huzur, bereket ve sağlıkla birlikte beni de getirsin. Hiçbir zaman ayrılmayalım ve sen hep benim aşkım ol.

# Denizin ortasında çaresiz bir garip insandım beni bulduğunda. Seninle çıktım karaya. Seni seviyorum canım kocam. Nice güzel senelere, hep birlikte…

# Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

# Bir ay parçası girmiş gönlüme ve tüm ömrümü aydınlatmış. O ay parçası benim hayatımın anlamıymış doğum günün kutlu olsun dünyama güzellik katan kadın. İyi ki doğmuşsun iyi ki benim olmuşsun.

# Eğer dünyada eşsiz bir güzellik bulunuyorsa o da kalbinde yer almaktadır. Hayatının geri kalanını kalbinin güzelliği gibi geçir. İyi ki benimsin, iyi ki doğdun!

# Sensiz bir hayatı değil yaşamak, düşünmek bile ağır geliyor bana. Doğum günün kutlu, hayatın sonsuza kadar benimle olsun.

eşe doğum günü mesajları

# Geceleri ortaya çıkan yıldızlardan daha güzel yüze sahip olan aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayat boyu mutluluk, huzur ve bereket seninle olsun.

# Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

# Sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederek yeni yaş gününü kutlarım. Sadece eş değil, yoldaş, arkadaş ve sığınak olduğun için teşekkürler.

# Canım, Eşim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

# Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

karıma hediye

# Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun! Aşkım, bebeğim, canım eşim…

# Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun canım eşim.

# Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil, bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım biricik eşim.

# Milyonlarca insan içinden beni seçtiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

# Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin.

# Bugün senin doğum günün, yani bir yılı daha geride bıraktık. Allah birlikteliğimizi ayırmasın, hep yanımda ol, hep benim eşim olarak kal. Sonsuza kadar… Doğum günün kutlu olsun.

eşe doğum günü mesajları

# Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

# Canım doğum günün kutlu olsun. Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim.

# Yaşadığımı seninle anladım, hayata gözlerimi seninle açtım, mutluluğun ne demek olduğunu sende öğrendim. Sevgili eşim doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

# Karıma güzel bir doğum günü mesajı yazmak isterdim fakat ondan daha güzel hitap edebileceğim bir şey bulamadım. O yüzden doğum günün kutlu olsun karıcığım ve en güzel hediyeyi akşam sana getireceğim. Öpüyorum kocaman.

# Tüm çiçekler ayrı kokar, sen ise tüm kokuların en güzel notasısın. İyi ki doğmuşsun canım karıcığım, nice güzel senelere…

doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.