sadsad x
asdasd
Fotoğraflarınızla Yaptırabileceğiniz Hediyeler

Fotoğraflarınızla Yaptırabileceğiniz Hediyeler

22 Mayıs 2020

Fotoğraflarla hediye fikirleri oldukça gelişmiş bir yelpazeye sahip bir kategoridir. Sevgilinizle yaşadığınız tüm özel ve güzel anları anı olarak saklamak arzusu, fotoğrafları dijital ortamdan çıkarıp sürekli göz önünde bulundurabilecek alternatifleri doğurmuştur. Birlikte geçirilen ve baktıkça mutlu hissettiren fotoğraflar bir ekranda kayıtlı bırakmamalıdır. Fotoğrafların sizde yarattığı duyguları aşık olduğunuz insanın da yaşaması için ona beraber olduğunuz fotoğraflarınızı hediye edebilirsiniz. Fotoğrafları hayatınızdaki insana armağan etmenin birçok romantik yolu vardır. Bir albüm ile sıradan bir şekilde vermek yerine yastık, saat, takvim gibi ürünlerde sürekli görebileceği ve ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde vermeniz daha estetik olacaktır. Fotoğraflarla oluşturduğunuz bir pano oldukça ince düşünülmüş bir fikirdir. Ancak böyle yetenekleriniz yoksa bunları sizin için yapabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. 

Dönme Dolap Çerçevesi

fotoğraflı hediyeler

Sevgiliniz ya da eşinizle ilişkiniz başladığı ilk andan itibaren yaptığınız her şey size çok özel gelmeye başlar. İlk buluştuğunuz yer, ilk sinema, ilk konser, ilk seyahat gibi zaman geçtikçe yaşadığınız ilkelerin sayısı artar. İlişkinizin birinci yılı yaklaştığında tüm bu ilk anlarınızı bir araya toplayan bir hediye ile hayatınızdaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Beraber deneyimlediğiniz tüm anları bir araya toplayarak ona sürekli bakabileceği bir çerçeve hediye edebilirsiniz. 

fotoğraflı lambalar

Fotoğraflarla hediye fikirleri için dönme dolap seklinde olan bu çerçeve sizi bir fotoğrafla sınırlandırmadan bir albüm oluşturma imkânı sunuyor. Özellikle klasik, sıkıcı albümlerinden farklı olarak ev ya da ofiste dekor imkânı sunuyor. Çekmecelerin tozlu raflarında unutulan kapaklı albümlerden ziyade böyle bir hediye ile günün her anında yaşanılan güzel anları görmek daha romantik bir seçenek gibi duruyor. 

Sürekli Yanında Taşıyacağı Fotoğraflı Kolye

fotoğraf baskılı hediyeler

Sevgililer Günü, yılbaşı, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü gibi özel bir gününüz yaklaşıyor. Sevgilinize ya da eşinize ne alsam diye kara kara düşünmeye başladınız. Ona verebileceğiniz oldukça özel ve değerli bir hediye arıyorsanız kolye oldukça uygun bir seçenek gibi duruyor. Yüzükten sonra kolye kadınların sevgililerinden almayı sevdikleri en güzel hediyelerdendir. Devamlı boynunda taşıması, ayrı kalınan zamanlarda da yan yana olduğu hissi verdiği için sevdiği kişinin özlemine dayanabilmesini sağlayacaktır. 

kişiye özel kanvas

Fotoğraflarla hediye fikirleri arıyorsanız bu kolyeyi seçip içine koyacağınız minyatür fotoğraflarınızla hem nostaljik bir hediye hem de onunla ne kadar mutlu olduğunuz mesajını vermiş olacaksınız. Basit bir kolye mecburiyetten alınmış bir hediye gibi dururken böyle bir tercih özenle düşünülmüş bir hediye olacaktır. 

Fotoğraf Baskılı Taşlar

fotoğraflı hediyeler

Aşık olduğunuz kişiyi mutlu etmek için zihin sürekli onu mutlu etmenin yollarını arar. Ona sevdiğini göstermek için sadece sözler yeterli gelmeyebilir, bunu destekleyecek davranışlara da gerek vardır. Şaşırtıcı sürprizler, hediyeler, beklenmeyen güzel sözler ve birçok jest yapabilirsiniz. Özel gününüzün dışında sıradan bir günde ona vereceğiniz hediye ile her an onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

fotoğraf baskılı kişiye özel hediyeler

Taşın nedeni bilinmese de insanlar üzerinde etkili olan bir büyüsü vardır. Tılsımlı taşlar, enerjili taşlar, deniz kenarından dekorasyon ya da kolye yapılmak için toplanan taşlardan sonra fotoğraf baskılı taşlar fotoğraflarla hediye fikirleri için yeni ve yaratıcı bir seçenektir. Bir raf üstünde şık bir görüntü sergileyebileceği gibi çalışma masasının üstünde, sevdiğinizin yorulduğu zamanlarda motivasyon bulmasını sağlayacaktır. 

Akordiyon Fotoğraflar

fotoğraf baskılı hediyeler

Hediye almak ve vermek iki taraf için de sevindirici bir eylemdir. Özellikle hediyeyi alan kişinin onu beğendiğini görmek daha da mutluluk vericidir. Sevgililer ya da eşler birbirlerine hediye alırken daha önce düşünülmemiş, karşısındakinin şaşıracağı hediyeleri bulmak için oldukça çaba sarf ederler. Birini sevince ona her şeyi yapmak isterseniz, ancak emek isteyen el yapımı hediyeleri beceremiyor olabilirsiniz ya da çok yüksek fiyatlı olanlara bütçeniz el vermiyor olabiliyor. Böyle durumlar için düşünülmüş sevimli, farklı ve mütevazi seçenekler ile durumu kolayca kurtarabilirsiniz.

fotoğraflı mumlar

Fotoğraflarla hediye fikirleri arasından seçeceğiniz bu kutu, içinde akordiyon şeklinde çok sayıda fotoğraf bulunmaktadır. Beraber gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri böyle bir kutuda verdiğiniz zaman anılarınızı tazelemekikiniz için de eğlenceli bir hale gelecektir. 

İçecekleri Keyifli Hale Getiren Esprili Kupalar

fotoğraflı hediyeler

Romantik hediyelerden sıkılmış olabilirsiniz ya da bir erkeğe çiçek, kolye gibi objeleri alamayacağınız için farklı şeyler almayı planlıyorsunuz. Esprili kupalar tam aradığınız türden. Erkekler amacı olan, ihtiyaç gören hediyelerden daha çok hoşlanırlar. Dinlenme molalarında bu kupalarla kahvesini ya da çayını yudumlarken sevgilinizin aklına düşeceksiniz.

kişiye özel fotoğraflı hediyeler

Fotoğraflarla hediye fikirleri seçeneklerinden erkeklere yönelik düşünülen bu kupalar kadınları da çok güldürecektir. Sıkıcı iş günlerini eğlenceli hale getirmenin yolu böyle mizah yüklü hediyeler seçmek olabilir. İki taraf için her zaman duygusal hediyelere başvurmanın bir süre sonra tıkanmalara neden olacağı akılda tutularak ara sıra gülmeye de ihtiyaç olduğu unutulmamalıdır. 

El Emeği Ürünler

fotoğraf baskılı hediyelikler

Hediyeleşmek kültürü tüm toplumlarda görülmektedir. Arkadaşa, sevgiliye, eşe, anneye, babaya veya değer verilen yakınlarına verebileceğiniz en güzel hediye, yeteneğiniz varsa emek vererek yaptığınız ürünler olacaktır. Böyle hediyeler zaman ve enerji verilerek hazırlandığı için kıymetlidirler. 

Anı Çerçevesi

Duvarlara fotoğraflarla sade bir kolaj hazırlayabilirsiniz. Sizin seçtiğiniz fotoğraf ve tasarımla akşam işten gelen sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz. Fotoğraflarla hediye fikirleri önerimize uçan balonların altından sarkan kurdelelerin ucuna fotoğraflar asmak da oldukça heyecan verici bir hediye olacaktır. 

fotoğraf baskılı hediyeler

Size verdiğimiz fikirler arasından hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarını, zevklerini, beğenilerini bilmeniz en doğru hediyeyi almanızı sağlayacaktır. Her zaman sevdiğinizin kişilik özelliklerine ve ihtiyaçlarına dikkat ederek bir seçim yapmalısınız. Hediye alırken sizin beğenmeniz değil, onun beğeneceği şeyleri almanız gerekmektedir. Bazen sizin çok hoşunuza giden bir ürün, onun yaşam tarzıyla alakalı olmayabilir. Böyle bir şey karşınızdakinin hayal kırıklığı yaşamasına neden olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.