sadsad x
asdasd
Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşamaz?

Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşamaz?

28 Ağustos 2020

Burçlar bir insanın karakter özellikleri hakkında birçok özelliğin habercisi niteliğindedir. Kişilik özelliklerini, karakteri tam anlamı ile belirlemede büyük bir öneme sahiptir. İnsanların karakter özellikleri hakkında bilgi veren burçlar kimler ile anlaştıklarını ya da kimler ile anlaşamadıklarını belli eder. Her burcun çok iyi anlaştığı ya da hiç anlaşamadıkları burçlar yer alır. Bu yazımızda sizler ile hangi burç hangi burç ile anlaşamaz bunlara odaklanacağız.

İkizler burcu ( 21 Mayıs - 21 Haziran) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

İkizler bucu insanları genel anlamda kararsız insanlardır. Bir an çok iyi olurken bir an karamsar bir ruh hallerine bürünebilirler. Bu kadar farklı yapılarının olması aslında birçok kişi ile zor anlaşmalarına neden olur. Bazı anlarda kendi içlerinde kendileri ile dahi anlaşamayan insanlardır. Bu yüzden sadece kova ve yengeç burcu ile anlaşırlar. Geri kalan burçlar ile anlaştıkları pek de görülen bir gerçek değildir. Her ne kadar bu kadar çok burç ile anlaşamasalar bile en çok terazi ve balık burçları ile aralarında fikir çatışmaları vardır.

Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Kova burcu anlaşamadığı burçlar incelenecek olurken asıl durum aslan burcu ve yengeç burcu ile oluyor. Kova burcu genel anlamda çok hareketli, özgürlüğüne düşkün bir o kadar da sevimli insanlardır. Fakat aslan burcu kendini beğenmiş, egosu olan insanlardır. Kova burcu insanları kendini bu kadar beğenen ve egosu yüksek olan kişiler ile anlaşamazlar. En iyi anlaştıkları burçlar arasında ikizler ve oğlak gelir. Her an onlar ile hareketli bir şekilde etkinliklerde yer alabiliyor olmaları, içten hareketler sergileyebilmeleri bu kadar özel bağlar kurmalarına yardımcı olur. Geri kalanları onlar için olsalar da olur, olmasalar da olur. 

Koç Burcu ( 21 Mart - 20 Nisan) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada terazi burcu ve aslan burcu gelir. Koç burcu insanları yapısal olarak daha çok sakinlikleri bir o kadar da mütevazilikleri ile bilinirler. Fakat aslan burcu insanları egolu yapılarının yanı sıra terazi burçlarının kendini beğenmiş halleri pek de hoş karşılanmaz. Kendilerini bu kadar beğenen yapıları oldukça için onlar ile anlaşmayı geçin aynı ortamda yer almaktan dahi pek keyif almazlar. 

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar arasında kendileri hariç on bir burç yer alır. En iyi benim, en güzel benim diye her şeyde en iyi kendilerinin olduklarını düşünmeleri insanların onlardan uzak kalmalarına neden oluyor. Kendi aslan burçları ile dahi rahat anlaştıkları görülmezler. Her zaman hayatın merkezinde olmak istedikleri için çevrelerinde nerede ise insan yoktur denecek kadar azdır. En belirgin nefret derecesinde anlaşılmayan burçlar arasında ise kova burcu gelir. Biri birilerine karşı asla tahammülleri yoktur. 

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart ) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Balık burcunun anlamadığı burçlar arasında kova burçları ve ikizler burçları yer alır. Balık burçları genel olarak sakin ama bir o kadar da duygusal insanlardır. Kova burçları ise daha çok dobralıkları ve insanlara karşı olan açık sözlülükleri ile bilinirler. Böyle yapılarının olması aralarında uyum olmamasına neden olur. İkizler burcunun tutarsız olan hareketleri ise aslında onların biri birilerinden daha uzak kalmalarına neden olacaktır. Aralarında uyum pek de söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden iyi bir dostluk ya da ilişki olmayacaktır. 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Başak burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada aslan ikinci sırada kovalar gelir. Kovalar oldukça uçarı ve kaçarı burçlardır. Başaklar ise daha çok sakin olan kişilerdir. Bu kadar zıt karakterler olması onların arasında uyum olmasına engel olacaktır. Aslanlar ise daha çok kendilerini düşünen her alanda en iyi benim diye düşünen insanlardır. Bu yüzden aralarında uyum maalesef ki olması pek de söz konusu olmayacaktır. 

Boğa Burcu (21 Nisan - 20 Mayıs) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Boğa burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yengeç ve terazi burçları gelir. Yengeç burçları içten pazarlıkçı her şeyi plan ve program ile yapan insanlardır. Bu kadar fenalıklarının olması aslında aralarında etkileşimden ziyade daha çok sorun olmasına neden olacaktır. Terazi burçları ise daha çok adaletten ve eşitlikten yanadır. Fakat boğa burçlarının böyle bir yapısı olmadığı için aralarında anlaşma yok denecek kadar azdır. 

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Yengeç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada oğlak gelirken ikinci sırada kova gelir. Yengeç burçları genel anlamda sinsi ve içten pazarlıklı olan kişilerdir. Bu kadar planlı ve programlı hareket eden yapıda oldukları için oğlak burçları pek de sevmezler. Kovalar ise daha çok özgürlüklerine düşkün ama herkese karşı adil olan insanlardır. Bu yüzden de yengeç burcunun karşısında tahammül edemeyecekler ve onlar ile anlaşamayacaklardır. Beraber bir ortamda denk geldikleri anlarda bile karşılıklı olarak pek anlaşmayı başaramayacaklar ve o  ortamda kalmak istemeyecekler. 

Terazi Burcu (23 Eylül - 23 Ekim) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ikizler burcu ve akrep burcu gelecektir. İkizler burcu daha çok kararsız ve bir öyle bir böyle olan yapıda oldukları bilinir. Fakat terazi burcu insanları daha çok net ve içten insanlardır. Aralarında çok zıt yapıların olması anlaşmalarını geçin yan yana geldikleri anlarda bile büyük sorunlar olmasına neden olacaktır. Akrep burcu insanları daha çok içine kapanık insanlardır. Bu yüzden de terazi burcu insanların içtenliği konusunda uyum sağlamaları pek mümkün olmayacak ve genel anlamda anlaşamayacaklardır. 

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım ) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar arasında hem kova hem oğlak hem aslan burcu yer alır. Akrep burcu genel anlamda anlaşması en zor olan burçlardan bir tanesidir. Hem oldukça içe kapanık bir yapılarının olması hem de insanlara karşı art niyetli yapılarının olması insanların onlardan uzak kalmalarına neden oluyor. Bu kadar farklı yapıdaki insanlar ile anlaşan burç sadece kendi içleri arasında olan burçlardır. Diğer burçlar ile anlaştıkları kişi yoktur. İstisnalar hariç olarak demek daha uygun olacaktır. 

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık) Anlaşamadığı Burçlar

burçların uyumu

Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada kova burcu ve oğlak burcu yer alıyor. Yay burcu gezgin burçlardan bir tanesidir. Her ne kadar yapısal bir şekilde kova burcuna benziyor olsa bile aralarında fikir çatışmaları söz konusudur. Fikir konusunda çok farklı halde olmaları anlaşamamalarına ve biri birilerinden uzak kalmalarına neden oluyor. Oğlak burcu insanları da kova burcu düşüncesine sahip insanlardır. Bu yüzden yay burcu insanları ile pek anlaşmaları da söz konusu olmayacak. 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak ) Anlaşamadığı Burçlar 

burçların uyumu

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yine oğlak burcu insanları yer alırken bir yandan da terazi burcu insanları gelir. Oğlak burcu da terazi burcu da çok konuşkan yapıdaki insanlardır. Bu kadar konuşkan yapılarının yanı sıra bir yandan da ben merkezli yaşayan yapılarının olması anlaşamamalarına neden oluyor. Bu kadar farklı yapıdaki insanlar bir yandan da kendi içlerinde anlaşamazlar. Daha çok farklılıkları seven yapılarının olması kendi içlerinde dahi çok zor bir anlaşma olmasına neden oluyor. Geri kalan insanlar ile rahat bir şekilde anlaşabilirler.

burçlara göre hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.