+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Hediyemen Güvenilir mi?

Hediyemen Güvenilir mi?

06 Şubat 2021

Siz de ilk defa Hediyemen’den alış veriş yapmak üzereyseniz ya da daha önce internetten hiç alış veriş tecrübesi yaşamadıysanız kafanızda bir takım soru işaretleriniz olabilir. “Acaba Hediyemen güvenilir mi güvenli bir alış veriş sitesi midir?”, “Hediyemen’den sipariş verirsem pişman olur muyum ya da hata yapmış olur muyum?”, “Sitede resimlerinden gördüğüm ürünler ile sipariş edeceğim yani adresime gelecek olan ürünler kutusundan birebir aynı çıkar mı?” şeklinde sorularınız olabilir. Ancak hiç merak etmeyin, umuyoruz ki bu yazımızın sonunda aklınızdaki tüm sorularınıza cevap bulmuş olacak ve tüm endişeleriniz önemli ölçüde giderilmiş olacaktır. Bu amaçla hazırladığımız “Hediyemen Güvenilir mi?” başlıklı makalemizin sonunda inanıyoruz ki Hediyemen ile aranızda gerçek bir sevgi bağı kurulacaktır.

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de online alış veriş, akıl almaz bir hızla artmaktadır. E-ticaret, büyük bir havuza benzetecek olursak, hem satış yapan tarafta, hem de alış veriş yapan tarafta yani her iki cephede aktörlerin sayısı her geçen gün çığ gibi büyümektedir. E-ticaretteki inanılmaz artışın sebepleri nedir diye düşünecek olursak; günümüzde artık hemen her yerde bilgisayarların olmasını; yüksek teknolojinin mobil & akıllı telefonlarla cebimize kadar girmesini ve eskiye nazaran her yerden kolaylıkla internete bağlanılmasını sayabiliriz. Kısacası siz, biz, hepimiz artık dilediğimiz her yerden anında internette girip, dilediğimiz her şeyi kolaylıkla sipariş edip satın alabiliyoruz. Öte yandan Pandemi ortamının insanlara dayattığı evde kalma yani zorunlu olmadıkça çıkamama gibi durumların da e ticaretteki büyümeye destek verdiğini söyleyebiliriz. Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte internet üzerinden online sipariş işlemleri de akıl almaz boyutlarda artmıştır. Çeşitli kısıtlamalar ve Pandemi şartlarında evlerinden çıkamayan kişilerin, eski tip alış veriş alışkanlıklarını terk ederek internet üzerinden ihtiyaçlarını sipariş etme tercihine gittikleri gözlemlenmektedir. Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün ilk kez internetten sipariş veren kişi sayısı artmaktadır. Artış sadece kişilerle sınırlı değil elbette ek olarak ürün ya da hizmet pazarlayan yeni e-ticaret siteleri de bu devasa havuza dahil olmaktadır. İnternet üzerinden güvenli alış veriş yapma konusunu ve çeşitli endişeleri şimdilik bir kenara bırakacak olursak, aslında e-ticaretin tüketiciler için müthiş bir kolaylık sağladığını ve çağımızın ihtiyaçlarına cevap verdiğini kanaatimizce kabullenmek gerekir.

Hediyemen Güvenlir mi

Online ticaret istatistikleri her geçen gün rekor üstüne rekor kırıp büyük artışlar gösterse de internetten güvenlik kaygılar ve korku içerisinde çekinerek alış veriş yapan insanların sayısı da oldukça fazla. Özellikle ilk defa online alış veriş yapacak olan kişiler daha da fazla kaygı taşıyor. Çünkü milyonlarca e ticaret sitesi içerisinde acaba “hangileri güvenilir ya da hangileri güven vermiyor?” bu gibi sorular oldukça kritik sorular olup, merak edilenlere tatminkâr yanıtlar bulmak da ciddi bir önem kazanmaktadır. Evimizden veya iş yerimizden kolayca internet üzerinden kapıda ödemeyle veya kredi kartıyla sipariş veriyoruz ancak içimizdeki kaygıları da gideremiyoruz. Ya kart bilgilerim kopyalanırsa, ya istediğim gibi bir ürün gelmezse gibi. Tam da bu noktada sizin adınıza biz Hediyemen ailesi olarak size bir soru sormak istiyoruz; Hediyemen’in güvenli olup olmadığını nasıl anlarsınız? Çünkü şu an Hediyemen’de olduğunuza göre veya arama motorlarına “Hediyemen güvenilir mi?” soruları sorduğunuza göre güveninizi kazanmamız ve kafanızda Hediyemen ile ilgili sorulara cevap vermemiz kaçınılmaz oluyor. O halde gelin size Hediyemen’in neden güvenilir bir site olduğunu ve neden içiniz rahat biçimde sipariş verebileceğinizi maddeleri ile açıklayalım.

1-) Hediyemen, Tüm Dünyada Kabul Görmüş SSL sertifikasına sahiptir

Hediyemen Güvenilir mi

Hediyemen.com’a giriş yaptığınızdaki tüm kişisel bilgileriniz Dünyada kabul görmüş olan SSL sertifikası “Secure Sockets Layer“ ile korunmaktadır. Sitemizden online alışveriş yaparken Hediyemen’e girmiş olduğunuz tüm kredi kartı bilgileriniz SSL tarafından şifrelenip bankanıza iletilmektedir. Bu ne anlama geliyor? Anlamı şu; kredi kartı bilgileriniz biz Hediyemen’de dahil olmak üzere 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası ile şifre ve bilgileriniz tamamen güven altındadır.

2-) Hediyemen E-Ticaret Bilgi Platformu ETBİS Sitemine Kayıtlıdır

Hediyemen Güvenilir mi

Sizlere 7 yıldır aralıksız şekilde kaliteli hizmet veren ve en güzel hediyelerle sizleri buluşturmaya amaçlamış Hediyemen, Türkiye’de online satış yapan e ticaret firmalarını kayıt altına almak için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan ETBİS sistemine kayıtlıdır. Ayrıca kurumsal KEP adresimiz için hediyemen@hs01.kep.tr adresinden iletişim sağlanabilmektedir. Dilersen aşağıdaki QR kodu okutarak ETBIS sistemine kayıtlı olduğumuzu siz de görebilirsiniz.

3-) Hediyemen İletişim Sayfasından Çağrı Merkezimize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz

Hediyemen Güvenilir mi

İletişim sayfası bir e-ticaret sitesinin güvenilir olup olmadığı hakkında çok önemli ipuçları verir. Çünkü olası bir problem veya sorun durumunda muhatap bulabilme konusu son derece önemlidir. Yeri gelmişken adresi ve telefon numarası açık şekilde belirtilmemiş e-ticaret sitelerinden alış veriş yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Hediyemen.com’a siparişinizle ilgili, ürünlerimiz ile ilgili veya sormak istediğiniz tüm sorularınızla ilgili (0212) 963 35 13 numaralı çağrı merkezimizi arayarak canlı destek alabilirsiniz. Hafta içi saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet veren müşteri hizmetlerimiz tüm merak ettiklerinizi yanıtlamak için sizlere hizmet veriyor olacaktır. 0536 880 44 34 nolu telefonumuzdan ise WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer erişim kanalımız ise mail adresimiz. bilgi@hediyemen.com mail adresi üzerinden de yine bizlere kolaylıkla ulaşabilir ve her konuda desteğimizi alabilirsiniz. Telefon, e-posta, sosyal medya veya anlık mesajlaşma üzerinden tarafımıza yönelteceğiniz tüm sorun ve sorularınız müşteri hizmetleri yetkililerimiz tarafından önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ilkemize sadık kalınarak cevaplandırılmaya çalışılacaktır. Müşteri memnuniyetini daima önemseyen Hediyemen.com olarak aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan alış veriş deneyimi yaşamanızı istiyoruz. Sizlerin de görüş, eleştiri, şikâyet, öneri ve yorumlarınızı itina ile değerlendiriyor ve geri bildirimlerinizi bu açıdan son derece önemsiyoruz.

4-) Google Yorumları ve Sitemizdeki Gerçek Müşteri Yorumları

Hediyemen güvenilir mi

Bir E-ticaret sitesinin güvenirliğini yorumlarla da anlayabilirsiniz. Hediyemen ailesi olarak alış veriş deneyiminize, ürünlerimize ve siparişlerinize dair yorumlarınızı çok önemsiyoruz. Hem Google anketleri “Google Customer Review” ve mağaza yorumları kısmında hakkımızda yazılan yorumlardan; hem de sitemizden alış veriş yapan misafirlerimiz tarafından yazılan yorumlar, Hediyemen’e olan güveninizi daha da pekiştirecektir diye düşünüyoruz.

5-) Sosyal Medya Hesaplarımız

Hediyemen güvenilir mi

Güvenirlilik açısından e ticaret sitelerinin sosyal medya hesaplarını incelemek de o siteye dair şüphelerinizi gidermek açısından sizlere yardımcı olabilir. Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya hesapları açık şekilde sitelerinde ilan edilmiş, buralarda gerçek kullanıcıların sordukları sorulara veya yaptıkları yorumlara cevap vermiş siteler de güven vermek açısından önemlidir. Hediyemen olarak aşağıdaki resmi hesaplarımızdan sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

İnstagram : TIKLAYINIZ

Facebook : TIKLAYINIZ

Youtube : TIKLAYINIZ

Twitter TIKLAYINIZ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.