sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

İlk babalar günü hediyesi ne alınır? Yeni baba olmuş bir erkeğe ne armağan edilir? Siz de bu sorularla, eşinize yani biricik kocanıza hediye arıyorsanız, bu kategoriye gelmiş olmakla aslında çok şanslı sayılırsınız. Zira burada yeni baba olmuş ve bebeğinin kokusunu içine çekmiş ya da evladının yolunu dört gözle bekleyen babalar için şahane yeni babaya hediye fikirleri var. Şayet, başka hediye siteleri içerisinde ya da online satış yapan e ticaret sitelerine göz attıysanız, görmüşsünüzdür mutlaka klasik ve klişe ürünler dışında fazlaca bir alternatifiniz yok! Oysaki Hediyemen, hazırladığı kişiye özel ürünleri ile tamamen yeni babalara ve baba adaylarına özel olarak, bebeğinden babasına manevi hediye seçenekleri ile dopdolu!

Yeni Babaya İlk Babalar Günü Hediyesi

Bebek bekleyen baba adaylarına veyahut da ilk babalar gününü kutlayacak olan eşe hediye seçenekleri çok fazla değildir. Ancak Hediyemen, ilk babalar gününü yaşayacak olan babalara, hem orijinal, hem de kişiye özel olarak hazırlanacak müthiş babalar günü hediyesi sunuyor. Bebeğinden babasına özel mesajla hazırlanacak bebek mama önlüğü, yeni babaya babalık gururunu yaşatacak konsept hediye kutuları yine bebeğinden babası için hazırlanacak plaket, madalyon, Oscar heykelciği, kupa bardak, yastık ve daha birçok hediye opsiyonu ilk babalar günü hediyesi  olarak sizlere sunuluyor. 

İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?

İlk kez babalar gününü kutlayacak olan babalara özel olarak Hediyemen'de, ilk babalar günün kutlu olsun mesajlı kupa bardaklar, madalyonlar, plaketler, cam ödüller, yastıklar, babalar gününe özel gömlek, deri cüzdan ve konsept hediye kutuları yer alıyor. Bebeğinden babasına özel olarak hazırlanacak bu anlamlı hediyelerle siz de yeni baba olmuş biricik eşinize duygu dolu bir babalar günü hediyesi hazırlatabilirsiniz.

Manevi İlk Babalar Günü Hediyeleri

Hayatında henüz hiç babalar günü hediyesi almamış olan yeni bir baba için ilk hediye çok önemlidir. Çünkü evladından kendisine gelecek olan bu ilk hediyenin maddi değerinden çok manevi değeri daha önemlidir ve daha ağır basmaktadır. Hediyemen'de yer alan ilk babalar günü hediye fikirleri içerisinde özellikle de kişiye özel hediyeler yer aldığı için, bebeğinizin ağzından baba sevgisini en güzel şekilde nakledebileceğiniz duygu dolu manevi hediyeler bulunuyor.

İlk Defa Babalar Günü Hediyesi Seçerken Ne Yapmalı?

Öncelikle klasikleşmiş hediyeler düşünmek yerine, daha çok saklanabilecek yani ilk hediye olma özelliği sebebi ile hatıra olarak kaldırılabilecek hediyeler tercih edilmelidir. Bu nedenle de hemen tüketilebilen veya ömrü kısa olan hediyeler tercih etmek kanaatimizce doğru olmaz! Peki ne alınmalı? Mesela hem kullanışlı, hem de bebeğinizin babasına özel mesajından hazırlanacak ilk babalar gününe özel kaliteli bir deri cüzdan düşünebilirsiniz. Bu olmadıysa yine mesela evinizin en güzel köşesinde sergilemek isteyeceğiniz özel bir babalar günü plaketi hazırlatabilirsiniz.

İlk Babalar Günü Sürprizi Nasıl Olabilir?

Biricik Kocanınıza, yeni doğan bebeğinizin babası ile ilgili düşüncelerinden yola çıkarak, sanki bebeğinizin babasına hediyesiymiş gibi kişiye özel ürünler hazırlatabilirsiniz. Böylesi güzel bir babalar günü sürprizi eminiz ki eşinize mutluluk göz yaşları döktürecektir. "Babacığım iyi ki benim babamsın, seni çok seviyorum. Henüz Babalar Günü nedir bilemiyorum ama seni çok sevdiğimi ve ilk babalar gününü kutladığımı bilmeni istiyorum." şeklinde duygusal mesajla hazırlanmış özel bir plaket sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.