sadsad x
asdasd
Kankaya Ne Hediye Alınır

Kankaya Ne Hediye Alınır

20 Nisan 2020

Sevmek ve sevilmek; hayatımızda var olan ve hemen hemen herkesin yaşadığı ve yaşadığı için bu karşılıklı his nedeniyle kıvanç duyduğu bir olgudur. İnsan herkesi ve her şeyi sevebilir. Sevilen nesneye ya da canlıya göre farklılık arz eden bu sevgilerin bir numunesi olan dostluk sevgisi ele alacağız. Hayatımızın farklılaşması ve değişmesi sebebiyle dilimizde de birtakım değişiklikler meydana gelmektedir. Bu değişim doğaldır. Söz gelimi artık dostlarımıza kan kardeşin kısaltması olan kanka diye hitap etmekteyiz. Kanka dediğimiz insanlar bizler için önemli, değerli ve sevilen kimselerdir. İçimizde kankalarımıza karşı beslediğimiz safiyane ve dostluktan kaynaklanan bu sevgi dış dünyaya aktarılmadığı sürece kankamız için pek de bir anlam ifade etmeyecektir.

kankaya ne hediye alınır

Çünkü sevmek duygusu dış dünyaya aktarılmayı ister. Bu sayede anlam kazanacağını bilir. Sevilen ve değer verilen kimse, ona beslenen sevgiyi ve değeri çeşitli söz, davranış, tavır ve tutumlar veçhesi ile görmek ister. Zira o sevgiyi hissetmenin yegâne yolu budur. Bu anlamıyla kankamıza beslediğimiz sevgiyi ona aktarmanın pek çok yolundan bir yolunu ele alacağız. O yol ise hediye yoludur.

kankaya ne hediye alınır

Kankamıza hediye almamız aynı zamanda şunları da söylüyor olduğumuza dalalet eder. Ben seni seviyorum ve sana değer veriyorum demenin bir başka yoludur. Kankamıza aldığımız hediye ona kendisinin bizim tarafımızca önemsendiğini hissettirir. Hediyenin yapısına bağlı olarak da dostluğunuzun uzun bir süre hatırlanmasını sağlar. Alınan hediyeyi her gördüğünde siz aklına gelirsiniz ve kankanız oldukça memnuniyet duyar bu durumdan ötürü. Şimdi akıllara şöyle bir soru gelebilir: kankama hediye alacağım ancak nasıl bir hediye almalıyım ona karar veremiyorum.

kankaya ne hediye alınır

Zaten bu başlıkta bizler bu yanıtı sizlere sunacağız ve kankaya ne hediye alınır sorusu karşısında kararsız kalmamanız için alternatifler sunacağız. Elbette herkesi düşünerek hediye alternatiflerimizi derlemiş durumdayız. Zira her bireyin bütçesi pahalı hediyeler almaya müsait olmayabilir. Bu çok da gerekli değildir. Zaten mühim olan buradaki düşünce ve düşüncenin davranışa dönüşüp hediye alma eylemine bürünmesidir. Bu itibarla listemizde kankaya ucuz hediyeler neler olabilir sorusuna da cevap vermiş olacağız.

Canım Arkadaşım Kartları

kankaya ne hediye alınır

Kankanıza alabileceğiniz alternatif hediyeler içerisinde önerebileceğimiz ilk hediye yukarıdaki başlıkta da görüleceği üzere canım arkadaşım kartlarıdır. Canım arkadaşım kartları nedir? Canım arkadaşım kartları bir kutu içerisinde yer alan ve üzerine sözler yazılı kartlardan oluşan bir hediyedir. Bu hediye içerisinde kalın karton kartlar bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve anlamlı sözlerin yazıldığı bu kartları kankanız okuduğunda fevkalade bahtiyar olacak ve yüzünde güller açacaktır.

kankaya ne hediye alınır

Zira verdiğiniz değeri hiç unutmayacaktır. Sürekli eline kartları alacak ve siz yanında yokken dahi okuduğu sözler sayesinde kankanıza beslediğiniz sevgiyi duyacaktır. Duyumsanana bu sevgi elbette kankanızın yüzünü güldürecek ve onda da size karşı dostluk duygularının harekete geçmesini ve daha sağlam perçinlenmesini sağlayacaktır.

Arkadaşa Özel Prestijli Hediye Seti

kankaya ne hediye alınır

Kankaya alınabilecek hediyeler listemizde ikinci sırayı başlıkta da belirtilen ‘’arkadaşa özel prestijli hediye seti’’ isimli hediye almaktadır. O halde arkadaşa özel prestijli hediye setinin ne olduğunu açıklayalım ki akıllarda soru işareti kalmasın. Eğer diyorsanız ki: ‘’ben kankama tek bir hediye almak istemiyorum. Bir hediye seti almak ve içerisinde onun sevdiği eşyaların yer almasını arzu ediyorum. Kalıcı bir şekilde kullanmasını ve uzun vadede beni hiç aklından çıkarmamasını diliyorum.’’ Düşüncesi içerisindeyseniz arkadaşa özel prestijli hediye seti sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

kankaya ne hediye alınır

Zira bu set içerisinde yer alan birçok hediye bulunmaktadır. Söz gelimi; kitap ayracı, güzel bir not defteri, termos ve çakmak gibi… Tüm bu eşyalar gün içerisinde sık sık kullanılan ve uzun süre bir sorun olmadan kullanıma elverişli olan eşyalardır. Bu da kankanızın her kullandığında sizi hatırına getirmesine ve dostluk duygusu ile sizi yad etmesine vesile olacaktır.

Arkadaşa Özel Fotoğraf ve Mesajlı Akordeon Kutu

kankaya ne hediye alınır

Evet! Listemizde üçüncü sırayı arkadaşa özel fotoğraflı ve mesajlı akordeon kutu alıyor. Günümüzde çok popüler olan bu hediye setini bilmeyenler için kısaca tanıtalım. Akordeon kutu oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Üzerinde adından da anlaşılacağı üzere dostunuza, sevdiğinize ve kankanıza atfedeceğiniz güzel bir söz bir mesaj yazmaktadır. İçini açtığınızda ise sizlerin derlediği; gerek yalnız gerekse kankanızla birlikte çekmiş olduğunuz fotoğraflar bulunmaktadır. Fiyatı da oldukça ekonomik olan arkadaşa özel fotoğraf ve mesajlı akordeon kutu bu niteliği sayesinde de hemen hemen her bütçenin sıklıkla başvurduğu bir hediye alternatifidir.

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

kankaya ne hediye alınır

Gelelim kankaya alınabilir hediyeler içerisinde favorilerden dördüncü sıraya. Kişiye özel iki fotoğraflı sihirli kupa bardak adlı ürün de sıklıkla tercih edilen hediyelerin başında yer almaktadır. Bu hediye için öncelikle kankanız ile sizin ayrı ayrı iki fotoğrafı olması gerekmektedir. Ancak bu şart değildir. Fakat sıklıkla tercih edilen tarz bu şekildedir. Seçmiş olduğunuz bu iki fotoğraf size özel dizayn edilecek güzel bir kupa bardağa editlenmektedir.

kankaya ne hediye alınır

Aklınıza daha sonra bu fotoğraflar silinir ve kupada kötü bir görünüm oluşturur mu diye bir soru gelip endişelenmenize hiç lüzum kalmamaktadır. Zira oldukça hassas ve güzel şekilde kupaya yansıtılan fotoğraflar uzun vadede oldukça problemsiz bir kullanım sunmaktadır. Kankanıza hediye ettiğiniz bu kupada kankanız her kullanımında hem kendisini hem de sizi görecek ve dostluğunuzdan mürekkep olan duyguyu hissedecektir.

Arkadaşa Hediye Karakalem Kanvas Tablo

kankaya ne hediye alınır

Dostlukları perçinlemek ve kankanıza verdiğiniz değeri ona görünür kılmak için tercih edeceğiniz bir başka alternatif hediye başlıkta da belirttiğimiz üzere arkadaşa hediye karakalem kanvas tablo olmaktadır. Eğer kankanıza kalıcı ve seneler boyunca kullanabileceği bir hediye sunmak istiyorsanız arkadaşa hediye karakalem kanvas tablo sizler için bulunmaz Hint kumaşı hüviyetinde olacaktır. Oldukça farklı bir havası olan karakalem kanvas tablo sürekli sizi anımsatacak harika bir hediye olacaktır.

kankaya ne hediye alınır

Zira karakalem ile kanvas nitelikli tabloya aktarılan bu hediyedeki fotoğraf sizin ve kankanızın geçmişte yaşadığı harika bir günden kalan anı olabilir. Dolayısıyla ne kadar zaman geçerse geçsin kankanız tabloyu her gördüğünde o günü hatırlayacak ve sizin ona verdiğiniz değer karşısında mutlu olacaktır.

Yılın En İyi Arkadaşı Oscar Ödülü

kankaya ne hediye alınır

Kankaya ne hediye alınır başlıklı yazımızda sizlere sunduğumuz hediyeler içerisinde listemizin son sırasına geldik. Listemizin son sırasını alan hediyemiz yılım em iyi arkadaşı Oscar ödülü adlı hediyemizdir. Kankanıza verdiğiniz değerin elle tutulur ve gözle görülür bir niteliğe kavuşmasını sağlayacak olan yılın en iyi arkadaşı temalı Oscar ödülü, kankanızın evinde, çalışma masasında ya da görebileceği bir vitrinde yer alacak ve gözleri bu hediyeye temas ettiğinde mesut olacaktır. Sizin ona duyduğunuz sevgiyi ve kendisinin sizler için ne kadar değerli olduğunu anımsayacaktır. Bu sayede sizle olan dostluk duygusu daha da perçinleşecek ve bir kördüğüm halini alacaktır. Uzun yıllar boyu sürecek olan dostluğunuz için de bu hediye çok güzel, önemli ve hassas bir yer teşkil edecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.