+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kendin Yap Hediyelik Anı Köşesi Önerileri

Kendin Yap Hediyelik Anı Köşesi Önerileri

12 Şubat 2020

Anı köşesi tasarımları, pek çok kişinin belirli bir obje ya da durum ile ilgili topladıkları nesneleri sergilemeleri olarak bilinir. Anı köşesi hazırlarken kullanılacak olan objelerin, aynı temada olması gerekir. Sizin için hazırladığımız kendin yap anı köşesi seçeneklerine göz atarak, bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz… O zaman başlayalım!

Çocuklarınıza Oyuncaklarından Anı Köşesi Hazırlayın!

evde anı köşesi nasıl yapılır

Anı köşesi yapımı, çocuklarınızın oyuncaklarıyla hazırlanabilir. Çevresindeki sevdiklerinden aldıkları hediye oyuncaklar, doğum gününde hediye edilen oyuncaklar için çocuğunuzun odasında bir anı köşesi yaparak ona güzel bir hediye verebilmeniz mümkün! Bunun için ayakaltı olmayan bir alan seçmelisiniz. Çocuğunuzun oyuncaklarını bir rafa dizerek sergileyebilirsiniz. Hem böylece o da istediği zaman oyuncaklarıyla oynayabilecektir. Tabi yerine koymak şartıyla… Eğer çocuğunuzun odası büyükse ona bir oyun alanı oluşturarak da oyuncaklarıyla bir anı köşesi tasarlayabilme imkanınız bulunmakta… Hatta bu kendin yapa anı köşesini çocuğunuz ile birlikte aktivite olarak da yapabilirsiniz.

Sinema Biletlerinden Anı Köşesi

evde anı köşesi nasıl yapılır

Siz de sevgilinizle birlikte gittiğiniz sinema biletlerini saklayanlardan mısınız? O zaman bu kendin yap anı köşesi fikri tam da size göre! Üstelik yapımı da oldukça kolay… Sevgiliniz için hazırlayabileceğiniz bu anı köşesini Doğumgünü, sevgililer günü ya da içinizden gelen herhangi bir günde sevgiliye hediye erkek için sunabilirsiniz… Yapmanız gereken şey, sinema biletlerinizi güzelce tarihine göre sıralamak! Sıralama işlemi bittikten sonra onu bir kanvas tabloya yapıştırabileceğiniz gibi, büyük ve hoş gözüken bir çerçeveye de koyabilirsiniz. İşte hediyeniz hazır… Çerçevenizi kuru çiçeklerle ya da renkli boncuklar ile süsleyebilirsiniz.

Fotoğraflardan Anı Köşesi

anı köşesi

Fotoğraflardan el yapımı anı köşesi tasarlamak hem çok pratik hem de görsel açıdan çok hoş duran bir hediye olacaktır… Pek çok kişinin anlamlı hediye arayışları arasında bulunan fotoğraflardan anı köşesi yapımı ile siz de sevdiğiniz kişilere hoş bir jest yapabilirsiniz. Bunun için eşiniz, anneniz, babanız ya da yakın bir arkadaşınıza sürpriz hediye hazırlamanız mümkün.

anı köşesi albümü

Hatta anne ve babanızın evlilik yıl dönümleri için bu hoş anı köşesini de oluşturabilirsiniz. Onların fotoğraflarını çerçeveletip evin duvarına asarak tasarımınızı bitirebilirsiniz. Bu köşeyi gördüklerinde ne kadar da mutlu olacaklar bir düşünsenize!

Çocuğunuzun Yaptığı Resimlerle Dolu Anı Köşesi

anı köşesi

Çocuğunuzun yatığı resimleri biriktirdiniz ve bunları artık sergilemek istiyorsunuz… O halde bu anı köşesi fikriyle çocuğunuza özel bir hediye verebilirsiniz. İlginç hediye fikirleri arasında bulunan çocuk resimleri ile anı köşesi oluşturmak, eminiz ki herkesin aklına gelmeyecek bir hediye…  Çocuğunuzun odasına ya da oturma odanız müsaitse bir duvarına bu şekilde anı köşesi yapabilirsiniz. Hem bu çocuğunuzun kendine olan güveninin gelişmesini de destekleyecektir.

T – Shirtlerden Anı Köşesi

anı köşesi

Sevdiğiniz t – shirtlerinizden bir anı köşesi yapmaya ne dersiniz? İlla ki başkalarına mı hediye vereceksiniz? Bu sefer de siz kendinize hediye verin! Anı köşesi modelleri arasında t – shirt kullanımı oldukça farklı bir tasarım fikri… Peki bunu nasıl yapacaksınız? Hemen anlatalım… Sizin için anısı olan t – shitleri ayırarak işe başlayın. Kaç tane T – shirtünüz varsa o kadar da fotoğraf çerçevesi alın. Sonrasında bunları eşit ölçülerde katlayın ve çerçevelere yerleştirin. İşte oldu! Anı köşeniz artık hazır…

Kalemlerden Anı Köşesi

anı köşesi

Kalemlerden anı köşesi nasıl yapılır dediğinizi duyar gibiyiz! Oldukça farklı bir anı köşesi fikri öyle değil mi? Hemen detaylara geçerek merakınızı giderelim… Herkesin küçüklüğünden beri sakladığı bir şeyler vardır. Bunar kimi zaman defter, kimi zaman da kalem gibi sıradan eşyalardır. Ancak bu eşyaların hayatımızda çeşitli anıları canlandırması söz konusu olabilir. Bu yüzden, kalemler de anı köşesi oluşturabileceğiniz eşyalar arasında yer alır. 

anı köşesi

Kalemleriniz için ne güzel anı köşesi oluşturma fikri bizce kanvas tablodan geçiyor!  Kalemlerinizi zarar görmeden sergileyebileceğiniz bir alt malzeme olan kanvas tablolarla bu işlemi yapmak oldukça kolay… Tabloyu alın ve belirli aralıklarla kalemlerin sığabileceği boyutlarda lastik keserek kanvas tabloya sabitleyin. Sonrasında ise kalemlerinizi sırayla lastiklerden geçirerek dizin. Her kalem için iki lastik yapmanız, kalemlerin daha nizami durmasını sağlayacaktır. Anı köşeniz hazır! İstediğiniz yere asarak sergileyebilirsiniz…

Tatilde Toplanan Deniz Kabuklarından Anı Köşesi

anı köşesi

Deniz kabuklarından anı köşesi yapımı fikri kulağa oldukça hoş geliyor… Yaz esintilerini anımsayacağınız bu fikir ile çok güzel görüntüler oluşturabilirsiniz… Anı köşesi süsleme olarak da topladığınız deniz kabuklarını değerlendirebileceğiniz gibi, sadece deniz kabuklarını kullanarak da bir anı köşesi oluşturma imkanınız bulunmakta! Yapmanız gereken şey bir levha alıp, silikon tabancası yardımıyla deniz kabuklarınızı o levhaya yapıştırmak… Deniz kabukları büyük boyutlardaysa bunun için bir köşeye raf yaptırarak, fanuslar içerisinde de deniz kabuklarınızı sergileyebilirsiniz…

Sevgilinizin Size Verdiği Çiçeklerden Anı Köşesi

anı köşesi

Sevgilinizin aldığı çiçekler kurudu, ancak siz onları atmak istemiyor musunuz? O zaman bu anı köşesi ile onları değerlendirebilirsiniz… Yapmanız gereken derin bir dekorasyon çerçevesi alıp içerisine çiçeklerinizi koyarak kendinize bir anı köşesi oluşturmak! Evet, bu şekilde hem çiçeklerinizi atmamış olursunuz, hem de evinizde farklı bir dekorasyon yaratmış olursunuz… Oldukça işlevsel bir anı köşesi oldu sanki değil mi?

Şapkalardan Anı Köşesi

anı köşesi

İlginç hediye önerileri arasında bulunan bu anı köşesi ile sevdiğiniz kişileri mutlu etmeniz oldukça kolay! Eğer birine hediye almanız ya da yapmanız gerekiyorsa ve bu kişinin şapkalara belli bir zaafı varsa, bu kendin yap hediyelik anı köşesi fikri tam da size uygun! Hediye vermeniz gereken kişinin evinin ya da odasının bir bölümünü kullanarak belirli aralıklarda çiviler çakın. Bu çivilere de kullandığı şapları kafaya gelen kısmı duvara yaslanacak şekilde asın. İşte kendin yap anı köşesi hediyeniz hazır…

Sanatçı Albümlerinden Anı Köşesi

anı köşesi

İlginç hediyeler seçmeyi düşünüyorsanız, bu hediye önerisini tercih edebilirsiniz! Sevdiğiniz kişiye hediye olarak kendinizin hazırlayabileceği bir albümlü anı köşesi yapımına ne dersiniz? 

anı köşesi

Arkadaşınızın ya da bir sevdiğinizin en sevdiği şarkıcının tüm albüm kapaklarının bulunduğu bir albüm köşesi hazırlayarak onu mutluluktan havalara uçurmanız mümkün… Bunun için eski müzik marketleri gezebileceğiniz gibi internetten de yararlanabilirsiniz.

Buzdolabı Magneti Anı Köşesi

anı köşesi

Sırada en gezgin kişilere göre bir anı köşesi fikrimiz var! Bu kendin yap hediyeyi, annenize ya da eşinize verebilmeniz mümkün… Beraber gezip gördüğünüz yerlerin magnetlerini sırasıyla buzdolabına koyarak, anı köşesi oluşturabilir, hatta aralarına küçük sevgi notları iliştirebilirsiniz… Hem yapımı çok kolay, hem de oldukça sevimli!

Madalyalardan Anı Köşesi

anı köşesi

Sırada sporsever arkadaşları ya da yakınları için bir anı köşesi oluşturmak isteyenlere özel bir fikrimiz var! Kazanılan madalyalar ile anı köşesi yapımı… Madalyaların bir orada bir burada durduğunu söyleyen arkadaşınız, çocuğunuz ya da anneniz, babanız… Bir çerçeveye sabitleyerek onlara özel anı köşesini oluşturup, kendi yaptığınız hediyeyi takdim edebilme olanağınız mevcut… Emin olun buna çok sevinecekler!

Spor Formasından Anı Köşesi

anı köşesi

Spor forması almayı da gitmeyi de seven ancak değerli olan formaları kullanmaya bir türlü kıyamayan ve nasıl saklayacağını bilemeyen bir yakınınız mı var? Bu anı köşesini tasarlayarak onu bu dertten kurtarabilirsiniz… Büyük bir çerçeve satın alın. Her bir formayı muntazam bir şekilde yerleştirin ve boş olan duvara asarak anı köşesi hediyenizi tamamlayın…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.