sadsad x
asdasd
Kısa Doğum Günü Mesajları

Kısa Doğum Günü Mesajları

30 Aralık 2019

Bir doğum gününü diğer sıradan günlerden farklılaştıran en önemli yönü nedir? Tabi ki de doğum günümüz olduğunu düşündüğümüzde sevdiklerimiz tarafından o gün sevgi seli ile karşılanmamız ve günün yıldızı olan kişi olarak görülmemizdir. Normal zamanlardan farklı olarak yapılan doğum günü sürprizleri, kesilen pastalar, üflenen mumlar, bizim için hazırlanmış ev süsleri, arkadaşlarımızı davet ettiğimiz partiler ve neşeli kutlamalar. İnsana o özel günde sevdikleri dünyanıon tüm derdini tasasını unutturuyor. 24 Saat bile olsa insan kendisini adeta bir Pop Star gibi hissediyor. Siz de yakın zamanda doğum gününü kutlayacak olan eşinize, dostunuza, arkadaşınıza, kardeşinize yani kısacası tüm sevdiklerinize, hem kendilerini şımartmak, hem de doğum günlerini unutmadığınızı göstermek için hareket halindeyseniz, işte bu yazımız tam da size göre. Doğum günü için aldığınız doğum günü hediye kutularının üzerini anlamlandırmak için değerlendirebileceğiniz doğum gününe özel sözler kısa cümleler ile bu yazımızda huzurlarınızda. Bir önceki Blog yazımızda sizlere sevdiklerinize gönderebileceğiniz uzun metinli doğum günü kutlama yazımızı hazırlamıştık. Dileyenler uzun doğum günü mesajları başlıklı yazımızı inceleyebilir. Bu kez ise size sevdiklerinizi doğum günlerinde mutlu edebileceğiniz kısa doğum günü mesajları ile başbaşa bırakıyoruz. Güzel görseller ve harika tasarımlar eşliğinde sizin için hazırladığpımız bu çalışmamızı umarız ki beğenir, umarız ki bu özel mesajlarla sevdiklerinizi yaş günlerinde mutlu edersiniz.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara.

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerin ile birlikte geçereğin güzel bir yıl yaşarsın umarım. Neşe dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni herşeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun!

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Hissettiğin yaşta geçireceğin neşeli ve keyifli bir 365 gün olur umarım senin için. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara.

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

İnsanlar mükemmel olamayabilir ama hayatların bir gün hep en güzel günü geçirmeyi hak eder. Bugün senin en güzel günün. Nice mükemmel yaşlara.

Esprili Kısa Doğum Günü Mesajları

Sıcak havalarda klimalı ortama girildiği zaman yaşanan mutluluğu, yılın her günü yaşayacağın güzel bir yaş dilerim. Nice güzel, mutlu yıllara.

Sevgiliye kısa doğum günü sözleri

Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Umuyorum ki bu yeni yaşın sana istediğin en güzel mutlulukları getirir. İleride yaşayacağım mutlu hayata yeni güzellikler getirmesi dileği ile nice yıllara.

Yakın Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Kısa Güzel Doğum Günü Mesajları

Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

Güzel Doğum Günü Mesajları

Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşına mutlu girersen o yıl hep iyi şeyler olur derler. Doğum gününde yüzündeki gülümsen hiç gitmesin ve yeni yaşın boyunca hep devam etsin. İyi ve güzel yaşlar.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Her yeni yaş insana bu hayat hakkında bir şeyler öğretir. Büyüdükçe, olgunlaşır, kendi ayakların üzerinde durmayı öğrenirsin. Umarım bu yeni yaşında hep iyi tecrübeler edinirsin.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Her doğum günü yeni maceralara atılacağın günün ilk adımıdır. Umuyorum ki yeni maceraların sana yalnızca mutluluk ve huzur getirir. Güzel bir yıl geçirmen dileğiyle, iyi ki doğdun!

Kısa Doğum Günü Mesajları

Anneciğim, yanında olamasam da gittiğim her yerde seni düşünüyorum. Senin varlığın benim için bu dünyayı renkli kılıyor. İyi ki varsın ve nice mutlu güzel yaşlar geçirmeni diliyorum.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa da senin içindeki mutluluğun ve zerafetin ateşi asla sönmesin. Ne zaman karanlığa düşsen o ışık yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yıllar dileğiyle. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.