sadsad x
asdasd
Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

17 Temmuz 2021

Doğum gününde biricik teyzenizi unutmadığınızı ve önemsediğinizi gösterecek güzel doğum günü mesajları arıyorsanız bu yazımız teyzeye gönderilecek doğum günü mesajları üzerine. Çünkü teyzeler bir nevi ane yarısıdır. Annemiz gibi gördüğümüz değerli varlıklarımızdır. Eğer bu sene teyzenize vereceğiniz hediyenizi duygularınız ile süslemek isterseniz sizin için hazırladığımız en güzel doğum günü mesajlarına bakabilirsiniz. Teyzeniz için en uyumlu ve en anlamlı yaş günü kutlama mesajlarından dilediğinizi seçerek onu çok mutlu edebilirsiniz. Böylesi keyifli bir kutlamayı herkes hak eder ama teyzeniz daha fazla hak eder bizce. Sizin ince düşünceniz, güzel bir söz ile bileşecek ve onun için çok anlamlı bir doğum günü kutlamasına dönüşecek.

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Hediyeleri Kadına

Teyzeleriniz için özel ve anlam kokan bir doğum günü mesajımı arıyorsunuz? Teyzeye en uygun ve en anlamlı doğum günü mesajı için sizlere birbirinden özel seçimler sunmak istedik. Doğum günü için sıradan sadece basit bir kutlama yapmak yerine okudukça mutlu olacağı ve kendini özel hissedeceği bir mesaj seçimi yapabilirsiniz. Bizce teyzenize güzel bir doğum günü kutlaması yapmak için illa bir hediyeye gerek yok ama içten duygulara fazlası ile gerek var. Dolayısı ile de sizler de böyle düşünüyorsanız Teyzeniz için aşağıda yer verdiğimiz söz listesi içerisinden en ayrıcalıklı doğum günü mesajlarından birini seçerek ona ulaştırabilirsiniz.

Teyzeye Gönderilecek Anlamlı Doğum Günü Mesajları

* Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

* Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

teyzeye doğum günü mesajları

* Nice nice güzel yıllara teyzelerin bir tanesi.

* Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar teyzelerin bir tanesi.

* Teyzem! Aynı zamanda benim en yakın sıradşım ve en güzel arkadaşım! İyi ki varsın teyzeciğim. Mutlu yıllar.

* Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta. Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

* Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek doğum günün kutlu olsun.

* Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı. Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin.

* Doğduğumda mutluluktan ağladın, ilk adımlarımda hep yanımdaydın. Ağladığımda hüznüme ortak oldun. Bana anne sıcaklığını hep hissettirdin. Biricik teyzeme iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

* Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiçbir zaman ödeyemem doğum günün kutlu olsun teyzelerin an akıllısı ve en güzeli.

* Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

* Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yaşlara teyzoşum.

teyzeye doğum günü mesajları

* Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş. Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum.

* Bugün de senin doğum günün teyzeciğim.Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

teyzeye doğum günü mesajları

* Bu mesajı neden çekiyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem!

* Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki hep yanımdasın.

* İyi ki doğdun benim güzel, iyi kalpli, canım tatlı teyzem.

* Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik teyzem.

teyzeye doğum günü mesajları

* Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz.O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana.

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

* Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajları

* O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

* Yaramazlık yaptığımda yanına koştuğum, mutsuz olduğumda yüzümü güldürüp hüznüme ortak olanım, hayatıma anlam katanım iyi varsın canım teyzeciğim, mutlu yıllar.

* Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

* Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. İyi ki doğdun teyzeciğim.

teyzeye doğum günü mesajları

* Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım teyzeciğim.

* Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman mesafelere inat benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar teyzeciğim.

* Bir mesaja neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak senin sevgin kelimelerle anlatılmaz. Seni çok seviyorum canım teyzeciğim! Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara.

teyzeye doğum günü mesajları

* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki doğdun bir tanecik teyzem.

* Bugün kimin günüymüş? Kaç yıl önce tam da bugün biricik teyzem doğmuş. Ananem seni iyi ki doğurmuş. Canım teyzem iyi ki doğdun, iyi ki benim teyzemsin.

* Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

* Teyzelerin en güzeline nasıl bir doğum günü mesajı gönderilir ki? Onun güzelliğinden daha güzel bir mesaj var mıdır ki? ve ondan daha değerli hediye. Doğum günün kutlu olsun Teyzoş.

* Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

teyzeye doğum günü mesajları

* Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Kalbim hep seninle. Birlikte daha nice yaşlara teyzoşum.

* Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim. Teyzoşummm doğum günün kutlu olsun.

* Doğum günün kutlu olsun Teyzoşum! En güzel yıllar senin olsun teyzelerin en güzeli.

* Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

teyzeye doğum günü mesajları

* Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Ben de hep senin dizinin dibinde. Daha hep birlikte nice güzel yaşlar görebilmek dileğiyle iyi ki doğdun teyzemm.

* Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

* Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

* İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın canım teyzem. Allah sona uzun güzel ömürler nasip etsin!

teyzeye doğum günü mesajları

* Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice yıllara dilerim.

* Yaşa sev gül! Bunlar noksan olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Doğum günün kutlu olsun.

* Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

* Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.

* Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

kişiye özel karikatür

* Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

* Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim doğum günün kutlu olsun.

* Clickk! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Mesajları

* Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

* Dalgalar vuruyor sahile yıldızlar parlıyor sonsuz mavide ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

* Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.