sadsad x
asdasd
Lohusa Anneye Gönderilebilecek Çiçekler

Lohusa Anneye Gönderilebilecek Çiçekler

31 Ağustos 2020

Yeni doğum yapmış olan annelere hediye seçimi birçok kişi tarafından ilgilenilen bir konudur. Çünkü etrafımızda tanıdıklarımız yeni doğum yapabilmekte ve dünyaya bir bebek getirmektedir. Bu yakınlarımıza hediye almak ve onların bu mutlu gününü paylaşmak da bizim görevimizdir. Bu yüzden kişiler etrafında yeni doğum yapmış olan bir anneyi mutlu etmek ister. Yeni doğum yapmış olan anne psikolojik açıdan hem çok duygu yüklü hem de stresli olabilir. Çünkü dünyaya yeni bir insan getirmiştir ve bunun sorumluluğu onda farklı duyguların meydana çıkmasına neden olabilir. Aylarca çocuğunu karnında taşıyan anne artık ona kavuştuğu için farklı ve güzel duygular içerisindedir. Bu duygulara ortak olmak ve onun sevincini paylaşmak için de tebrik anlamlı bir hediye yollamak hoş bir hareket olacaktır.

lohusali anneye çiçek

İnsanın başına gelebilecek en güzel duygulardan biri olan annelik duygusunu tatmış olan kadına çiçek hediye etmek oldukça iyi bir tercihtir. Genel olarak kadınların çiçeği çok sevmesi ve bu özel günde çiçek alarak mutlu olmaları için onlara bu tarz bir hediye verilebilir. Yeni doğum yapmış bir anne için lohusalık dönemi oldukça önemlidir çünkü bu dönemde yaşadığı stresi mutlulukla yok etmek ister.

lohusali anneye çiçek

Bu yüzden lohusa bir anneye hediye almak hem onun sevincini paylaşmak hem de yaşadığı diğer farklı hislerde yanında olmak için önemlidir. Son derece özel bir duygu olan annelik duygusunu tatmış olan lohusa dönemindeki anneye saf duyguları temsil eden çiçekler alınabilir.

Papatyalar

lohusali anneye çiçek

Hemen hemen her kadının en sevdiği çiçeklerden olan papatyalar lohusa anneler içinde en uygun hediyelerden biridir. Görüntüsü ve temsil ettiği duygulardan dolayı bir lohusa anne için oldukça iyi bir çiçek tercihidir. Papatyalar saflığı ve masumiyeti simgelemesi açısından oldukça önemli olup anneliği tatmış olan bir kadına da verilebilecek en güzel hediyeler arasındadır.

anne adayına hediye

Oldukça temiz duygulara hitap eden papatyalar güzelliği temsil etmesi açısından bir lohusa anneye hediye edilebilmektedir. Bu yüzden hediye seçenekleriniz arasında papatyayı zirveye yakın bir sıralamaya koyabilirsiniz.

Laleler

lohusali anneye çiçek

Kadınların en çok sevdiği çiçek çeşitlerinden olan laleler lohusa annelere hediye edilmesi için uygun bir tercihtir. En güzel çiçek çeşitler arasında kendisine yer edinen laleler farklı renklerde bulunabilmektedir. Özellikle sarı laleleri kadınlar çok sevmekte ve lohusa anneler için de sarı laleler güzel olabilmektedir. Bu yüzden tercihinizi yaparken samimiyeti temsil eden laleleri kullanmak iyi olacaktır. Aynı şekilde laleler sıcaklığı ve aydınlığı simgelemesi açısından gelecek güzel günlere işaret eder. Bu da lohusa annede güzel duygular uyandırır ve kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. 

Zambak

lohusali anneye çiçek

En çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer almakla beraber lohusa anneye verilebilecek uygun bir hediyedir. Farklı renkli olabilen zambaklar özellikle beyaz rengiyle güzel bir görüntüye kavuşmuştur. Aynı şekilde sarı renkli olan zambaklar da hoş duyguları temsil etmesi açısından iyi bir tercihtir. Lohusa bir anneye sarı ya da beyaz zambaklar alarak ona güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Karanfiller

lohusali anneye çiçek

Etrafımızda en çok gördüğümüz çiçek çeşitlerinden olan karanfiller özellikle kırmızı rengiyle dikkat çekmektedir. Anneler için oldukça iyi bir tercih olan bu çiçek çeşidi lohusa döneminde verilebilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgiyi temsil eden bu çiçek farklı renkleriyle oldukça hoş durmaktadır. Bu renkler arasında en güzel gözükeni pembe ve kırmızıdır. Özellikle pembe renkli karanfiller daha içten duyguları temsil etmesi açısından lohusa anneye hediye edilebilir. Kırmızı karanfiller de daha çok annenin eşi tarafından kendisine hediye edilirse uygun bir tercih olacaktır.

Güller

lohusali anneye çiçek

Daima en çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alan güller yıllar geçse de hiç eskimeyecektir. Çünkü güller kadınların en sevdiği çiçek çeşitleri arasında yer almaktadır ve özel günlerde çok sık tercih edilmektedir. Kırmızı güller daha çok aşk gibi çiftler arasında bir hediye olsa da bu kişiden kişiye değişebilen bir durumdur. Eğer lohusa anne kırmızı güllerden çok hoşlanıyorsa kendisine bu güller de hediye edilebilir. Ya da eşi tarafından aşklarının simgesi olarak kendisine kırmızı gül verilebilir. Pembe ve beyaz güller lohusa anneye yakınları tarafından verilebilecek en güzel çiçek çeşitleri arasında yer almaktadır.

lohusali anneye çiçek

Sevinci ve arkadaşlığı temsil eden sarı güller lohusa annenin arkadaşları tarafından hediye olarak tercih edilebilecek iyi bir seçenektir. Hissettirdiği duygulardan ötürü uygun bir tercih olan bu çiçekler beyaz renkleriyle de göz kamaştırmaktadır. Masumiyeti simgeleyen bu gül rengi de bu dönemde anneye verilebilecek en iyi seçenektir. 

Orkideler

lohusali anneye çiçek

Zarif görüntüsüyle birçok kişinin beğenisini kazanan orkideler yeni doğum yapmış bir anneye hediye olarak verilebilir. Bu anne için oldukça iyi bir hediye olacak ve onun kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Özel olduğunu hissettirmek ve sevincine ortak olmak için yeni doğum yapmış anneye orkide alınabilir. Kendisine hoş duyguların iletilmesi açısından zarif görünümlü bu çiçek hediye olarak iyi bir fikirdir.

Nergisler

lohusali anneye çiçek

En çok tercih edilen çiçekler arasındadır ve yeni doğum yapmış olan bir anneye verilebilecek güzel bir hediyedir. Yeni başlangıçları hissettiren bu çiçek çeşidi annenin dünyaya bir evlat getirdiği bu özel günler için uyumlu bir tercihtir. Bu yüzden kendilerine nergis alabilirsiniz.

Anne Adayına Hediye Taş Blok

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.