sadsad x
asdasd
Nişan Hediyesi Önerileri

Nişan Hediyesi Önerileri

25 Mayıs 2020

Nişan hediyesi olarak hediye önerileri, yeni nişan merasimi yapacak olan çiftlerin özel gün hatırası olarak davetlilerine sunduğu hediyelerdir. Bu hediyeler, nişan gibi özel gün hediyeleri olarak anılmakta ve talep görmektedir. Nişan davetlerinde, davetlilere sunulan nişan hediyeleri, günün anlamını ortaya koymakta ve hoş bir anı olarak kalmaktadır. Bu özel günlerde hediye fikri olarak pek çok ürün tercih edilmektedir. Söz hediye ve nişan hediyesi olarak çiftler pek çok hediye seçeneklerinden yararlanmaktadır. Bu hediye seçeneklerinin arasında kupa bardaktan anahtarlığa, fotoğraf baskılı mumdan butik kurabiyeye kadar pek çok farklı hediye seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Kupa Bardak

nişan hediyeleri

Fotoğraf baskılı kupa bardak, nişan hediyesi olarak hediye önerileri listesinde yer alan anlamlı hediyelerden biridir. Bu hediyeler, kişiye özel tasarlanabildiği gibi aynı zamanda tek formda da hazırlanabilmektedir. Nişan merasimine katılım sağlayan davetlilere hediye edilecek olan fotoğraf baskılı kupa bardaklar, anlamlı hediye olarak geriye bir anı bırakmaktadır. Kupa bardak hediyesi üzerine fotoğraf baskısı yapılabildiği gibi aynı zamanda tarih baskısı da yapılabilmektedir. Böylelikle nişan tarihleri bardak üzerine yazılabilmekte ve hem fotoğraflı hem de tarihli bir hatıra kalması sağlanabilmektedir.

Tarih ve Fotoğraf Baskılı Anahtarlık

nişan hediyeleri

Tarih ve fotoğraf baskılı anahtarlıklar, nişan hediyesi olarak davetlilere sunulabilecek olan hediyeler arasında bulunmaktadır. Boyut olarak küçük olsa da anahtarlıklar nişanda hediye olarak sunulabilecek en iyi seçeneklerden biri olmaktadır çünkü bu ürünler, herkes tarafından kullanıma uygun olan ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerine tarih ve fotoğraf ya da yalnızca tarih veya yalnızca fotoğraf baskısı yapılabilmesi, hediyenin özelleştirilmesini sağlamaktadır. Tarih ya da fotoğraf baskılı anahtarlıklar, nişan hediyesi olarak hediye önerileri arayan ve farklı hediye sunmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer siz de herkesin kullanımına uygun olan ve üzerinde nişandan hatıra olan bir hediye arayışında iseniz bu hediye önerisi fikrinden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Mum

nişan hediyeleri

Fotoğraf baskılı mum hediyesi, özel gün hediyeleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Söz ve nişan gibi günlerde davetlilere dağıtılması amacıyla mum hediyesinden sıklıkla yararlanılmaktadır. Üstelik mum üzerine isim, tarih ya da fotoğraf baskısı yapılabilmesi talepleri arttırmaktadır. Üstelik mumların romantik hediye kategorisinde yer almasından dolayı nişan hediyesi olarak tercih edilmesi oldukça uyumlu olmaktadır. Eğer siz de nişan gibi oldukça özel bir günde davetlilerinize, sevdiklerinize hediye vermeyi planlıyorsanız ve bu hediyenin romantik bir hediye olmasını istiyorsanız fotoğraf ve tarih baskılı mum fikrinden faydalanabilirsiniz.

Butik Kurabiye

nişan hediyeleri

Butik kurabiye, son yıllarda özel gün ve gecelerde davetlilere dağıtılması ve hediye edilmesi için oldukça fazla tercih edilen hediyeler arasında bulunmaktadır. Çünkü butik kurabiyeler, dağıtımının yapılacağı özel güne göre tasarlanabilmekte ve üzerine çeşitli baskılar yapılabilmektedir. Bu nedenle nişan hediyesi olarak hediye önerileri arasında butik kurabiye çeşitleri de yer almaktadır. Butik kurabiyeler, üzerine yazı yazılabile, özelleştirilmiş olan şekil verilebilen ve tarih yazılabilen hediyelerdir. Eğer siz de nişan davetlerinizde davetlilerinize hem hediye vermek istiyor hem de damakta bir tat bırakmak istiyorsanız, butik kurabiye hediye seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Buton Rozet

nişan hediyeleri

Buton rozet, nişan hediyesi olarak hediye önerileri arasında bulunan ve oldukça ekonomik olan hediye seçenekleri arasında bulunmaktadır. Buton rozetler, belirli bir kalıpta satıldığı gibi aynı zamanda kişiye özel olarak tasarlanarak da satın alınabilmektedir. Buton rozetler, özel günlerde anı kalması amacıyla en fazla dağıtılan hediye seçeneklerinden biridir. Bu hediyelerin diğer hediye seçeneklerine göre daha ucuz olması, tercihlerin de artmasına neden olmaktadır. Nişan ve söz gibi özel günlerde üzerine fotoğraf ya da tarih baskısı yapılmış olan buton rozet ürünleri uzun yıllar boyunca saklanabildiği için tercih edilmektedir. Eğer siz de sevdiklerinize ve nişan davetlilerinize dağıtmak üzere anısı olan ve ucuz hediye önerisi arıyor iseniz buton rozet seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Mini Fotoğraf Çerçevesi

nişan hediyeleri

Mini fotoğraf çerçevesi, nişan hediyesi olarak hediye önerileri arayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Farklı renklerde ve farklı malzemelerle üretimi yapılabilen mini fotoğraf çerçeveleri, söz, kına gecesi, nişan gibi özel günlerde dağıtıma oldukça uygundur. Bu hediyelerin hem uzun süre saklanabilmesi hem de bir anı bırakması tercih edilme sebepleri arasında yerini almaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.